• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tynki gipsowe

Wyniki dla

Tynki gipsowe - Import eksport

 1. BAUSTOFFE KREWEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUSTOFFE KREWEL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Selfkant-Wehr, Niemcy.

 2. SAKRET BAUSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAKRET BAUSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 3. ARTYNK TYNKI MASZYNOWE

  Polska

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Nasza ekipa tynkarska posiada praktyczną wiedzę i duże doświadczenie w nakładaniu tynków wewnętrznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt tynkarski i używamy wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Przygotowane przez nas ściany będą gładkie i gotowe do malowania. Prace tynkarskie wykonywane przez nas zwiększą standard realizacji Twojego mieszkania i domu. Oferta firmy Artynk obejmuje: tynki maszynowe gipsowe, tynki maszynowe cementowo wapienne, szpachlowanie, malowanie, instalacje elektryczne. Artynk zajmuje się kompleksowym wykonywaniem usług remontowych i wykończeń wnętrz. W swojej pracy przestrzegamy terminowości świadczonych usług. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą materiałów i technologii budowlanych, a naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze tych, które będą dla nich najbardziej odpowiednie. Każdy klient może liczyć na przygotowanie indywidualnej oferty i indywidualne podejście w trakcie wykonywania zleconych robót. Dzięki temu zyskaliśmy już setki usatysfakcjonowanych klientów w Szczecinie i okolicach. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy. Artynk Tynki Maszynowe ul. Czcibora 40/6 71-667 Szczecin Tel. 501 014 309 http: //tynki-maszynowe.info.pl

 4. EKO-TYNKI

  Polska

  Eko-tynki Ewelina Hryniewicka to firma budowlana specjalizująca się w realizowaniu tynków tradycyjnych stosowanych w halach przemysłowych. Prace budowlane realizujemy na terenie północno-wschodniej polski. Zapewniamy wysoką solidność wykonywanych usług remontowych gdyż zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów.

 5. TYNKI MASZYNOWE

  Polska

  witam zajmujemy sie pracami tynkarskimi na terenie woj podlaskiego mazowieckiego i warmińsko mazurskiego, posiadamy długoletnie doświadczene, tel 724491238

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ENTEGRE HARC INC.

  Turcja

  Firma ENTEGRE HARC INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach impregnaty, zaprawa cementowa, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. PREFAES SL

  Hiszpania

  Firma PREFAES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do gipsu, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Cerda, Hiszpania.

 3. GALTEYAPHARM LLC

  Białoruś

  Firma GALTEYAPHARM LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny do użytku medycznego. Jest również obecna w dziedzinach Tynki gipsowe, gazy medyczne, plaster opatrunkowy, Tynki gipsowe, i plastry opatrunkowe medyczne. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 4. GRZEGORZ KLIMCZAK. TYNKI MASZYNOWE.

  Polska

  Firma GRZEGORZ KLIMCZAK. TYNKI MASZYNOWE., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Santok, Polska.

 5. ARTEM PAINTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARTEM PAINTERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i wałki malarskie, prace obiciowe - papier, malarze pokojowi, dekoracja, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Artem Painters, Zjednoczone Królestwo.

 1. SANLI ILAC

  Turcja

  Firma SANLI ILAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Tynki gipsowe, Wyroby farmaceutyczne, Tynki gipsowe, leki naturalne, i kosmetyki zielarskie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. TERDICI SARL

  Francja

  Firma TERDICI SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynki wapienne, i beton woskowy. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 1. GEOSTROI CONSULT LTD.

  Bułgaria

  Firma GEOSTROI CONSULT LTD., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Ciepłochronne zaprawy murarskie, Tynki gipsowe, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Ciepłochronne zaprawy murarskie, Tynki gipsowe, i Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Blagoevgrad, Bułgaria.

 2. STUCCO POMPEJI GMBH

  Niemcy

  Firma STUCCO POMPEJI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie meblowe banków, Posadzki przemysłowe gumowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Tynki gipsowe, Wyposażenie meblowe banków, Posadzki przemysłowe gumowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Rodeberg, Niemcy.

 3. CEYPER PERLIT YC ENERJI YAPI SAN. VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma CEYPER PERLIT YC ENERJI YAPI SAN. VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciepłochronne zaprawy murarskie, mieszanka proszków, perlit, Insulation, i Ciepłochronne zaprawy murarskie. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 4. DOMO ENERGY

  Grecja

  Firma DOMO ENERGY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kleje budowlane, Tynki gipsowe, barwniki akrylowe, izolacja, Kleje budowlane, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Thiva, Grecja.

 5. BUTLER AND SONS PLASTERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma BUTLER AND SONS PLASTERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Gipsowanie, suche tynki -przedsiębiorcy. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, Tynki gipsowe, Roboty publiczne, rendering, Gips i elementy budowlane gipsowe, Tynki gipsowe, i Roboty publiczne. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

 6. PEINTURE V.BREDA ET FILS

  Luksemburg

  Firma PEINTURE V.BREDA ET FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Tynki gipsowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, obicie, oblicówka podłoży, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 7. MB JAKUB JAKUB MARCINIAK

  Polska

  Firma MB JAKUB JAKUB MARCINIAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynk, TYNK wykończeniowy, farba epoksydowa, i farba. Ma siedzibę w Chodziez, Polska.

 8. STROM 21 LTD.

  Bułgaria

  Firma STROM 21 LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby emulsyjne, malowanie stiuku emalii, zaprawa cementowa, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 1. KENT FIRST AID SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENT FIRST AID SUPPLIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Rękawiczki, apteka pierwszej pomocy, taśmy, bandaże, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Canterbury, Kent, Zjednoczone Królestwo.

 2. PLÂTRIÈRES IRTHUM

  Luksemburg

  Firma PLÂTRIÈRES IRTHUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Tynki gipsowe, sufit podwieszony, wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Heisdorf, Luksemburg.

 3. ESCAYOLAS SANTOS

  Hiszpania

  Firma ESCAYOLAS SANTOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Bueu, Hiszpania.

 4. VENEZIANO MARBLE PLASTERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VENEZIANO MARBLE PLASTERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w london, Zjednoczone Królestwo.

 5. STUCCOWEB

  Niemcy

  Firma STUCCOWEB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Hattersheim, Niemcy.

 6. PIRAMIDI M.G S.R.L.

  Włochy

  Firma PIRAMIDI M.G S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach wygładzania gipsem, Plasters, i rendering. Ma siedzibę w Treviglio, Włochy.

 7. N. ET B. KNAUF ET CIE SCS

  Belgia

  Firma N. ET B. KNAUF ET CIE SCS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Tynki gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

 8. JEAN-LUC LEMAIRE

  Belgia

  Firma JEAN-LUC LEMAIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i izolacje budynków. Ma siedzibę w ORP-LE-GRAND, Belgia.

 9. ATISKAN GYPSUM PRODUCTS CO.INC.

  Turcja

  Firma ATISKAN GYPSUM PRODUCTS CO.INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowo-kartonowe. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 10. HERES S.R.L.

  Włochy

  Firma HERES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Jest również obecna w dziedzinach Tynki gipsowe, Obrzutka tynkowa, Tynki gipsowe, i Obrzutka tynkowa. Ma siedzibę w Quinto Di Treviso, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo