• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tynki gipsowe

Wyniki dla

Tynki gipsowe - Import eksport

 1. SEMIN

  Francja

  Verified by europages badge

  SEMIN jest francuską rodzinną grupą przemysłową specjalizującą się w produkcji materiałów budowlanych. Dostarczamy wysokiej jakości rozwiązania dla profesjonalistów budowlanych do budowy i renowacji wnętrz domów. Od 1838 roku innowacyjność jest częścią DNA firmy SEMIN. Opracowywanie rozwiązań technicznych, które ułatwiają montaż i oszczędzają czas na placu budowy jest naszym głównym celem. SEMIN posiada 6 zakładów przemysłowych we Francji i 4 za granicą i zatrudnia 650 osób. Grupa osiąga obrót w wysokości 160 milionów euro, z czego 40% jest generowane na rynkach międzynarodowych w ponad 66 krajach na całym świecie. Klient jest w centrum naszej strategii, bliskość naszych zespołów w terenie w połączeniu z naszą elastycznością i reaktywnością przyczyniają się do naszego zróżnicowania. Jesteśmy przekonani, że jakość usług, które świadczymy naszym klientom jest najważniejsza. Celem grupy jest rozwój w sposób odpowiedzialny, poprzez możliwie jak największą kontrolę wpływu na środowisko.

 2. COSMOCHROME LTD

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma malarska Cosmochrome Ltd, z ponad półwiecznym doświadczeniem w dziedzinie farb, specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości farb, lakierów, powłok izolacyjnych, a także zapraw na boiska sportowe i zapraw mikro cementowych do wszelkich zastosowań. Z serią międzynarodowych certyfikatów i ze szczególnym naciskiem na produkty ekologiczne, celem Cosmochromeis jest produkowanie możliwie najlepszych, korzystnych cenowo materiałów i zaspokajanie potrzeb krajowego i międzynarodowego rynku z szeroką gamą produktów, począwszy od profesjonalnych materiałów do artystycznych interwencji na co dzień dla wszystkich, którzy chcą tworzyć i zmieniać wystrój. Firma specjalizuje się również w produkcji niestandardowych materiałów odpowiadającyh specjalnym wymaganiom na zamówienie.

 3. BAUSTOFFE KREWEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BAUSTOFFE KREWEL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Selfkant-Wehr, Niemcy.

 4. SAKRET BAUSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SAKRET BAUSYSTEME GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

 5. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "tynki gipsowe"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARTYNK TYNKI MASZYNOWE

  Polska

  Nasza firma zajmuje się kompleksowym i profesjonalnym wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych. Nasza ekipa tynkarska posiada praktyczną wiedzę i duże doświadczenie w nakładaniu tynków wewnętrznych. Posiadamy nowoczesny sprzęt tynkarski i używamy wysokiej jakości materiałów wykończeniowych. Przygotowane przez nas ściany będą gładkie i gotowe do malowania. Prace tynkarskie wykonywane przez nas zwiększą standard realizacji Twojego mieszkania i domu. Oferta firmy Artynk obejmuje: tynki maszynowe gipsowe, tynki maszynowe cementowo wapienne, szpachlowanie, malowanie, instalacje elektryczne. Artynk zajmuje się kompleksowym wykonywaniem usług remontowych i wykończeń wnętrz. W swojej pracy przestrzegamy terminowości świadczonych usług. Dysponujemy bardzo szeroką ofertą materiałów i technologii budowlanych, a naszym klientom oferujemy pomoc w wyborze tych, które będą dla nich najbardziej odpowiednie. Każdy klient może liczyć na przygotowanie indywidualnej oferty i indywidualne podejście w trakcie wykonywania zleconych robót. Dzięki temu zyskaliśmy już setki usatysfakcjonowanych klientów w Szczecinie i okolicach. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i współpracy. Artynk Tynki Maszynowe ul. Czcibora 40/6 71-667 Szczecin Tel. 501 014 309 http: //tynki-maszynowe.info.pl

 2. EKO-TYNKI

  Polska

  Eko-tynki Ewelina Hryniewicka to firma budowlana specjalizująca się w realizowaniu tynków tradycyjnych stosowanych w halach przemysłowych. Prace budowlane realizujemy na terenie północno-wschodniej polski. Zapewniamy wysoką solidność wykonywanych usług remontowych gdyż zatrudniamy tylko najlepszych ekspertów.

 3. TYNKI MASZYNOWE

  Polska

  witam zajmujemy sie pracami tynkarskimi na terenie woj podlaskiego mazowieckiego i warmińsko mazurskiego, posiadamy długoletnie doświadczene, tel 724491238

 4. ENTEGRE HARC INC.

  Turcja

  Firma ENTEGRE HARC INC., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Dodatki do cementów i zapraw. Jest również obecna w dziedzinach impregnaty, zaprawa cementowa, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. AHOVAN GYPSUM

  Iran

  Firma AHOVAN GYPSUM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynki gipsowe, i gips wypalany. Ma siedzibę w Semnan, Iran.

 1. PREFAES SL

  Hiszpania

  Firma PREFAES SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty izolacji akustycznej. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do gipsu, i tynki gipsowe. Ma siedzibę w Cerda, Hiszpania.

 2. SANLI ILAC

  Turcja

  Firma SANLI ILAC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport wyrobów chemicznych i farmaceutycznych. Jest również obecna w dziedzinach Wyroby farmaceutyczne, Tynki gipsowe, Wyroby farmaceutyczne, Tynki gipsowe, leki naturalne, i kosmetyki zielarskie. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. GRZEGORZ KLIMCZAK. TYNKI MASZYNOWE.

  Polska

  Firma GRZEGORZ KLIMCZAK. TYNKI MASZYNOWE., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Santok, Polska.

 2. GALTEYAPHARM LLC

  Białoruś

  Firma GALTEYAPHARM LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkaniny do użytku medycznego. Jest również obecna w dziedzinach Tynki gipsowe, gazy medyczne, plaster opatrunkowy, Tynki gipsowe, i plastry opatrunkowe medyczne. Ma siedzibę w Vitebsk, Białoruś.

 3. TERDICI SARL

  Francja

  Firma TERDICI SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynki wapienne, i beton woskowy. Ma siedzibę w Saint-Herblain, Francja.

 4. ARTEM PAINTERS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARTEM PAINTERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Pędzle i wałki malarskie, prace obiciowe - papier, malarze pokojowi, dekoracja, i Pędzle i wałki malarskie. Ma siedzibę w Artem Painters, Zjednoczone Królestwo.

 5. STROM 21 LTD.

  Bułgaria

  Firma STROM 21 LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Farby emulsyjne, malowanie stiuku emalii, zaprawa cementowa, i Farby emulsyjne. Ma siedzibę w Sofia, Bułgaria.

 6. PLÂTRIÈRES IRTHUM

  Luksemburg

  Firma PLÂTRIÈRES IRTHUM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stropy, sufity. Jest również obecna w dziedzinach Tynki gipsowe, sufit podwieszony, wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Heisdorf, Luksemburg.

 7. DOMO ENERGY

  Grecja

  Firma DOMO ENERGY, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Kleje budowlane, Tynki gipsowe, barwniki akrylowe, izolacja, Kleje budowlane, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Thiva, Grecja.

 8. KENT FIRST AID SUPPLIES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KENT FIRST AID SUPPLIES LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Rękawiczki, apteka pierwszej pomocy, taśmy, bandaże, i Rękawiczki. Ma siedzibę w Canterbury, Kent, Zjednoczone Królestwo.

 1. CEYPER PERLIT YC ENERJI YAPI SAN. VE TIC A.S.

  Turcja

  Firma CEYPER PERLIT YC ENERJI YAPI SAN. VE TIC A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Ciepłochronne zaprawy murarskie, mieszanka proszków, perlit, Insulation, i Ciepłochronne zaprawy murarskie. Ma siedzibę w Diyarbakir, Turcja.

 2. INTERNATIONAL TRADING COMPANY

  Egypt

  Firma INTERNATIONAL TRADING COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach tynki gipsowe, stiuk gipsowy, Gips, i Produkcja odlewów ze staff'u (rodzaj gipsu zbrojonego). Ma siedzibę w Nasr City, Egypt.

 3. STUCCO POMPEJI GMBH

  Niemcy

  Firma STUCCO POMPEJI GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Surowce i materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Wyposażenie meblowe banków, Posadzki przemysłowe gumowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, Tynki gipsowe, Wyposażenie meblowe banków, Posadzki przemysłowe gumowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Rodeberg, Niemcy.

 4. MB JAKUB JAKUB MARCINIAK

  Polska

  Firma MB JAKUB JAKUB MARCINIAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach tynk, TYNK wykończeniowy, farba epoksydowa, i farba. Ma siedzibę w Chodziez, Polska.

 5. PEINTURE V.BREDA ET FILS

  Luksemburg

  Firma PEINTURE V.BREDA ET FILS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Prace budowlane wykończeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, Tynki gipsowe, Roboty malarskie - firmy usługowe, obicie, oblicówka podłoży, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Wormeldange-Haut, Luksemburg.

 6. JEAN-LUC LEMAIRE

  Belgia

  Firma JEAN-LUC LEMAIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach wykonywanie sufitów i sufitów podwieszanych, i izolacje budynków. Ma siedzibę w ORP-LE-GRAND, Belgia.

 7. N. ET B. KNAUF ET CIE SCS

  Belgia

  Firma N. ET B. KNAUF ET CIE SCS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Tynki gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

 8. STUCCOWEB

  Niemcy

  Firma STUCCOWEB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Hattersheim, Niemcy.

 9. VENEZIANO MARBLE PLASTERING

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VENEZIANO MARBLE PLASTERING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w london, Zjednoczone Królestwo.

 10. NANTONG COMPOSITE MATERIAL CO.,LTD

  Chiny

  Firma NANTONG COMPOSITE MATERIAL CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Nantong, Chiny.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo