• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu - Import eksport

 1. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 2. DRESSLER GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  O Dressler Group – The Grinding Authority: Od momentu założenia w 1978 roku Dressler Group specjalizuje się w mieleniu i obróbce wykańczającej tworzyw sztucznych dla wszystkich kluczowch gałęzi przemysłu i posiada do tego niezbędne certyfikaty. Ponadto DG zawsze była zaangażowana w badania i rozwój, zarówno we własnych instytutach Innovation Lab i Technikum, jak i na zewnątrz we współpracy z uczelniami i klientami. DG oferuje wszystkie rodzaje mielenia oraz kompleksową logistykę magazynowania, pakowania i wysyłki. Możliwe jest próbne mielenie na gramy, jak i indywidualnie określone duże ilości. Dokładnie powtarzalne w każdej chwili i just in time. Dostęp do wszystkich usług DG zapewnia dedykowana osoba kontaktowa w dziale obsługi klienta - Dressler Group Customer Service (DGCS). Spółka zależna Godding + Dressler GmbH ma status AEO C + S. Nasza wizja: “Always the right powder for you! ”

 3. PLASTEMA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Kompleksowa realizacja projektu; własne biuro projektowe oraz narzędziownia; formowanie wtryskowe (własna hala produkcyjna); usługa konfekcji i magazyn wyrobów gotowych. Ponad 30 lat na rynku. NARZĘDZIOWNIA: - produkujemy około 50 form rocznie, - max. waga formy to około 1500 kg WTRYSKOWNIA: - 14 wtryskarek firmy Haitian, - siła zwarcia od 60 do 250 ton, - max. waga detali 600 gramów. Produkcje masowe, małoseryjne i prototypowe! Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, dla której klient jest zawsze na pierwszym miejscu, zespołem, który każde zlecenie od projektu po realizację traktuje priorytetowo. Nasza firma to dla nas ludzie, którzy ją tworzą.

 4. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 5. VARINA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VARINA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Prototypy przemysłowe, Wzornictwo przemysłowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Prototypy przemysłowe. Ma siedzibę w Antoing, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 2. ACRYLINE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ACRYLINE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Oberglatt, Szwajcaria.

 3. BRASSELPLAST GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRASSELPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Balgach, Szwajcaria.

 4. TIMETOOL TECHNOLOGIE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIMETOOL TECHNOLOGIE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Oranienburg, Niemcy.

 5. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Formy do ceramiki, Frezowanie stali i metali, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Obróbka tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Formy do ceramiki. Ma siedzibę w Günselsdorf, Austria.

 1. HEUCHEMER VERPACKUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEUCHEMER VERPACKUNG GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Miehlen, Niemcy.

 2. MCU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MCU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 1. TVN INNOTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TVN INNOTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Neustadt Am Rübenberge, Niemcy.

 2. MULTI KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTI KUNSTSTOFF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 4. DFT - DREHEN - FRÄSEN - TIEFZIEHEN INH.: MUHAMET DERGUTI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DFT - DREHEN - FRÄSEN - TIEFZIEHEN INH.: MUHAMET DERGUTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 5. K2 PROTOTYPING CHRISTOPH UND ROBERT KOHL OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma K2 PROTOTYPING CHRISTOPH UND ROBERT KOHL OG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Lustenau, Austria.

 6. ZILLOPLAST - KUNSTSTOFFWERKE HÖLLWARTH GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZILLOPLAST - KUNSTSTOFFWERKE HÖLLWARTH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Zellberg, Austria.

 7. PLEXISMART S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PLEXISMART S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, poliwęglan, poliwęglany komórkowe, Formowanie tworzyw sztucznych, poliwęglan lity, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, płyty z tworzyw sztucznych, i nacinanie tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Guidonia Montecelio, Włochy.

 8. AKGÜN – FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKGÜN – FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 1. HEWI HEINRICH WILKE GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEWI HEINRICH WILKE GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Bad Arolsen, Niemcy.

 2. POLLERES PLASTIC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma POLLERES PLASTIC KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Kwiaciarstwo, ogrodnictwo, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, opakowanie na owoce, opakowania dla przemysłu spożywczego, opakowania dla produktów kosmetycznych, opakowania dla sektora owoców i warzyw, pakowanie dla przemysłu farmaceutycznego, i opakowanie na kosmetyki. Ma siedzibę w Rohrbach Bei Mattersburg, Austria.

 3. 3D-FABRIK, 3D-DRUCKER HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma 3D-FABRIK, 3D-DRUCKER HANDELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 4. PLÁSTICOS CUSEN

  Hiszpania

  Firma Plastiques Cusen jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji Matryc i wtryskiwaniu tworzyw sztucznych. Jesteśmy dynamiczną ekipą, wykształconą i czującą natchnienie, posiadającą duże doświadczenie; nasza praca jest rzetelna, z zaangażowaniem i dobrą jakością produkcji; zawsze oferujemy naszym klientom możliwie najlepszy wynik. Nasze instalacje obejmują powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych zawsze dostosowanych do Państwa obsługi. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym elementy z tworzyw sztucznych dla branży meblarskiej, projektującym formy KWP (CAO/FAO), posiadamy warsztat matryc z frezami i cyfrowo sterowanymi maszynami do elektroerozji, stosujemy niemiecką technologię wtryskiwania.

 5. JSP

  Niemcy

  JSP jest światowym liderem w produkcji i rozwoju ARPRO®. Jako ważny produkt w przemyśle motoryzacyjnym, opakowań oraz w przemyśle dóbr konsumpcyjnych ARPRO® wnosi istotny wkład dla społeczeństwa poprzez oszczędność energii (zmniejszenie ciężaru) i nadzorowanie energii. Dwoma innowacyjnymi rozwiązaniami JSP wspiera swoich klientów przy optymalizacji zysków dzięki innowacyjnemu zastosowaniu ARPRO®. JSP jest działającym na całym świecie przedsiębiorstwem posiadającym biura sprzedaży, ośrodki produkcyjne oraz centra badawczo-rozwojowe w Europie, Azji i Ameryce. JSP jest notowane na giełdzie Tokyo Stock Exchange. Nasze produkty: produkty piankowe jako elementy wyposażenia wnętrz samochodów, kształtki piankowe, kształtki z ekspandowanej pianki polipropylenowej (EPP), pianki techniczne, nośniki ładunków, opakowania ze sztywnej pianki, opakowania z tworzyw piankowych, opakowania z EPP

 6. KRONOS POLYMER SP. Z O.O.

  Polska

  Firma Kronos Polymer powstała w myśl idei gospodarki o obiegu zamkniętym. Zastosowana technologia wytwarzania regranulatu w Kronos Polymer została objęta patentem. Wprowadzone innowacje pozwalają nam wytwarzać regranulat o wyjątkowo dobrych parametrach przetwórczych z folii odpadowych, których przetwórstwo dotychczas uważane było za wysoce problematyczne. Jest to nasz autorski wkład w gospodarkę o obiegu zamkniętym. Jednoczenie wdrożyliśmy systemy ISO 9001, 14001 oraz jesteśmy tuż przez audytem EuCertPlast. Posiadamy własne laboratorium B+R, które służy nie tylko do bieżącego monitorowania i kontroli produktu gotowego, ale też do badania tworzyw i poszczególnych etapów przetwórstwa w procesie recyklingu.

 7. KRAF-PLAST

  Polska

  Zajmujemy się przetwórstwem tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Pomagamy w optymalizacji projektu, koordynujemy budowę narzędzi wtryskowych, produkujemy wyroby gotowe lub półwyroby do dalszego przetworzenia. Każdy wyrób jest tworzony w stałym kontakcie z Klientem, a produkcja jest pod stałym nadzorem technicznym i jakościowym. Na życzenie Klienta możemy przygotować do każdego wyrobu niezbędną dokumentację jakościową, od prostych raportów pomiarowych po PPAP. Jeżeli jest taka potrzeba to możemy również skompletować wyprodukowane detale, odpowiednio je spakować, oetykietować i dostarczyć bezpośrednio do Państwa Klienta. Jako personel tworzący firmę Kraf-Plast mamy ponad dziesięcioletnie doświadczenie w obszarze produkcji i kontroli jakości. Na każdy wyrób patrzymy tak jak by chciał zobaczyć go Klient i do każdego wyrobu podchodzimy indywidualnie. Personalnie mamy też duże doświadczenie we współpracy z wieloma czołowymi światowymi markami. Przetwarzamy między innymi takie tworzywa jak PP; PE; ABS; PS, POM, PA6. Zapraszamy do współpracy.

 8. OXXYNOVA GMBH

  Niemcy

  Oxxynova oferuje destylacyjne przygotowanie przepływu chemikaliów i specjalizuje się w destylacji glikoli (1, 4-butanodiol – BDO, MEG, DEG i TEG), a także rozpuszczlników takich jak np. metanol, tetrahydrofuran lub etanol, w ramach prawa gospodarki o obiegu zamkniętym. Od 40 lat firma produkuje również tereftalan dimetylen, w sktócie DMT, jako produkt wstępny do tworzyw konstrukcyjnych, takich jak politereftalan butylenu (PBT) lub tereftalan polietylenu (PET) – poliestry. DMT stosuje się również do produkcji 1, 4-cykloheksanodimetanolu (CHDM) i do produkcji wolnych ftalatów plastyfikatorów tereftalanu dioktylu (DOTP). Jako monopolista, Oxxynova zaopatruje nie tylko europejski, ale i światowy przemysł tworzyw sztucznych w DMT w formie płynnej lub stałej. Zatwierdzenie BauA z 02. 09. kwietnia 2020 r. Oxxynova oferuje również środki dezynfekujące do rąk (83%) i powierzchni (80%) na bazie etanolu zgodnie z formułą WHO.

 9. WEBUTEX KUNSTSTOFFBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Sukces - to jedna z naszych mocnych stron! W 2008 roku położono kamień węgielny pod zakład obróbki plastycznej WeButex. Dziś WeButex zatrudnia ponad 80 pracowników. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym i uznawana za jednego z liderów w dziedzinie obróbki laminatów termoutwardzalnych. Nasz pomysł stał się znakiem towarowym: WeButex... kompetencje w dziedzinie kompozyów. Kompetencje w dziedzinie kompozytów - to nasz atut! Podstawą kompetencji firmy WeButex jest dobór i obróbka wszystkich standardowych gatunków w dziedzinie laminatów zgodnie z normą EN 60893/61212 i DIN 7735. Kombinując różne nośniki żywicowe odkryliśmy innowacyjne cechy materiałowe tworzyw termoutwardzalnych, które w zależności od zastosowań i wymagań technicznych będą mogły spełniać wszelkie oczekiwania jako materiały konstrukcyjne z przyszłością.

 10. TONGLI IMPORT EXPORT SP.Z O.O.

  Polska

  Tongli Import-Export sp z. o.o. zajmuje się skupem, przetwarzaniem i sprzedażą odpadów , przemiałów , granulatów , re -granulatów tworzyw sztucznych. Place składowe i hale w których sortujemy i przetwarzamy odpady znajdują się na terenie Oświęcimia. Nasza firma istnieje w Polsce od 2016 roku i prężnie rozwija swoją działalność. Jest to kontynuacja działalności prowadzonej w Niemczech od ponad 10 lat. Materiał, który kupujemy w Polsce i innych krajach europejskich wysyłamy do naszych zakładów w Chinach. Współpracujemy także z Kontrahentami z Niemiec. Zapraszamy do długiej i owocnej współpracy , nasz wykwalifikowany personel udzieli Państwu wszelkich wyczerpujących informacji dotyczącej naszej działalności.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu - Import eksport

Liczba wyników

5030 Przedsiębiorstwa