• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu - Import eksport

 1. DRESSLER GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  O Dressler Group – The Grinding Authority: Od momentu założenia w 1978 roku Dressler Group specjalizuje się w mieleniu i obróbce wykańczającej tworzyw sztucznych dla wszystkich kluczowch gałęzi przemysłu i posiada do tego niezbędne certyfikaty. Ponadto DG zawsze była zaangażowana w badania i rozwój, zarówno we własnych instytutach Innovation Lab i Technikum, jak i na zewnątrz we współpracy z uczelniami i klientami. DG oferuje wszystkie rodzaje mielenia oraz kompleksową logistykę magazynowania, pakowania i wysyłki. Możliwe jest próbne mielenie na gramy, jak i indywidualnie określone duże ilości. Dokładnie powtarzalne w każdej chwili i just in time. Dostęp do wszystkich usług DG zapewnia dedykowana osoba kontaktowa w dziale obsługi klienta - Dressler Group Customer Service (DGCS). Spółka zależna Godding + Dressler GmbH ma status AEO C + S. Nasza wizja: “Always the right powder for you! ”

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 3. YAVUZ PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założona w 1995 roku firma Yavuz PACK jest turecką firmą zajmującą się recyklingiem tworzyw sztucznych i produkcją granulatów. Nasze rozszerzone portfolio produktów obejmuje również produkcję toreb plastikowych i stało się liderem sektora w Turcji. Nasza gama granulatów obejmuje kolor czarny, biały, miodowy i niebieski. Ponadto nasze torby plastikowe są dostępne w wielu rozmiarach, w tym torby na odpady medyczne, torby delikatesowe, na koszulki, na śmieci i wiele innych! Prowadzimy dystrybucję naszych produktów na cały świat.Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

 4. FREILACKE EMIL FREI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rozwiązania systemowe. Dostawca lakierów systemowych z rozwiązaniami aplikacyjnymi w zakresie lakierów przemysłowych, farb proszkowych, powłok galwanicznych i kompozytów.

 5. PLASTEMA SP. Z O.O. SP.K.

  Polska

  Verified by europages badge

  Przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Kompleksowa realizacja projektu; własne biuro projektowe oraz narzędziownia; formowanie wtryskowe (własna hala produkcyjna); usługa konfekcji i magazyn wyrobów gotowych. Ponad 30 lat na rynku. NARZĘDZIOWNIA: - produkujemy około 50 form rocznie, - max. waga formy to około 1500 kg WTRYSKOWNIA: - 14 wtryskarek firmy Haitian, - siła zwarcia od 60 do 250 ton, - max. waga detali 600 gramów. Produkcje masowe, małoseryjne i prototypowe! Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą, dla której klient jest zawsze na pierwszym miejscu, zespołem, który każde zlecenie od projektu po realizację traktuje priorytetowo. Nasza firma to dla nas ludzie, którzy ją tworzą.

  Wszystkie wyroby na "tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu"

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 2. VARINA SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VARINA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Prototypy przemysłowe, Wzornictwo przemysłowe, Sygnalizacja - tablice i urządzenia, Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Prototypy przemysłowe. Ma siedzibę w Antoing, Belgia.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma KORNFELD ANTON ING. GESMBH &CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Formy do ceramiki, Frezowanie stali i metali, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Obróbka tworzyw sztucznych, budowa - wyposażenie, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Formy do ceramiki. Ma siedzibę w Günselsdorf, Austria.

 5. ADFERTEC - ADDITIVE FERTIGUNGSTECHNIK MATTHIAS FIEDLER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ADFERTEC - ADDITIVE FERTIGUNGSTECHNIK MATTHIAS FIEDLER E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Hoyerswerda, Niemcy.

 1. BRASSELPLAST GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma BRASSELPLAST GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Balgach, Szwajcaria.

 2. TIMETOOL TECHNOLOGIE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TIMETOOL TECHNOLOGIE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Oranienburg, Niemcy.

 1. DONGGUAN RUNBOND MOULD CO., LTD.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DONGGUAN RUNBOND MOULD CO., LTD., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Köngen, Niemcy.

 2. ACRYLINE AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma ACRYLINE AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Oberglatt, Szwajcaria.

 3. ACRYL DESIGN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ACRYL DESIGN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Magstadt, Niemcy.

 4. TECNARO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TECNARO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Ilsfeld, Niemcy.

 5. HEUCHEMER VERPACKUNG GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEUCHEMER VERPACKUNG GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Miehlen, Niemcy.

 6. TVN INNOTEC GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TVN INNOTEC GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Neustadt Am Rübenberge, Niemcy.

 7. MCU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MCU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 8. MULTI KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MULTI KUNSTSTOFF GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. RENOLIT HISPANIA S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma RENOLIT HISPANIA S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, Tworzywa sztuczne w medycynie, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Pokrycia z tworzyw sztucznych i laminaty, pokrycia plastyczne, struktury plastikowe, Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa, płyty plastikowe, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Villatuerta-Navarra, Hiszpania.

 2. DFT - DREHEN - FRÄSEN - TIEFZIEHEN INH.: MUHAMET DERGUTI

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DFT - DREHEN - FRÄSEN - TIEFZIEHEN INH.: MUHAMET DERGUTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Gilching, Niemcy.

 3. ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERLEMANN & HUCKENBECK GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Tworzywa sztuczne w medycynie, Przekładnie mechaniczne - części zamienne, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Formy do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, i Tworzywa sztuczne w medycynie. Ma siedzibę w Radevormwald, Niemcy.

 4. K2 PROTOTYPING CHRISTOPH UND ROBERT KOHL OG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma K2 PROTOTYPING CHRISTOPH UND ROBERT KOHL OG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Lustenau, Austria.

 5. ZILLOPLAST - KUNSTSTOFFWERKE HÖLLWARTH GMBH & CO KG

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma ZILLOPLAST - KUNSTSTOFFWERKE HÖLLWARTH GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Zellberg, Austria.

 6. AKGÜN – FORMENBAU GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AKGÜN – FORMENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 7. HEWI HEINRICH WILKE GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HEWI HEINRICH WILKE GMBH KUNSTSTOFFTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Bad Arolsen, Niemcy.

 8. 3D-FABRIK, 3D-DRUCKER HANDELS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma 3D-FABRIK, 3D-DRUCKER HANDELS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu. Ma siedzibę w Feldkirch, Austria.

 9. PLÁSTICOS CUSEN

  Hiszpania

  Firma Plastiques Cusen jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w produkcji Matryc i wtryskiwaniu tworzyw sztucznych. Jesteśmy dynamiczną ekipą, wykształconą i czującą natchnienie, posiadającą duże doświadczenie; nasza praca jest rzetelna, z zaangażowaniem i dobrą jakością produkcji; zawsze oferujemy naszym klientom możliwie najlepszy wynik. Nasze instalacje obejmują powierzchnię ponad 2000 metrów kwadratowych zawsze dostosowanych do Państwa obsługi. Jesteśmy przedsiębiorstwem produkującym elementy z tworzyw sztucznych dla branży meblarskiej, projektującym formy KWP (CAO/FAO), posiadamy warsztat matryc z frezami i cyfrowo sterowanymi maszynami do elektroerozji, stosujemy niemiecką technologię wtryskiwania.

 10. JSP

  Niemcy

  JSP jest światowym liderem w produkcji i rozwoju ARPRO®. Jako ważny produkt w przemyśle motoryzacyjnym, opakowań oraz w przemyśle dóbr konsumpcyjnych ARPRO® wnosi istotny wkład dla społeczeństwa poprzez oszczędność energii (zmniejszenie ciężaru) i nadzorowanie energii. Dwoma innowacyjnymi rozwiązaniami JSP wspiera swoich klientów przy optymalizacji zysków dzięki innowacyjnemu zastosowaniu ARPRO®. JSP jest działającym na całym świecie przedsiębiorstwem posiadającym biura sprzedaży, ośrodki produkcyjne oraz centra badawczo-rozwojowe w Europie, Azji i Ameryce. JSP jest notowane na giełdzie Tokyo Stock Exchange. Nasze produkty: produkty piankowe jako elementy wyposażenia wnętrz samochodów, kształtki piankowe, kształtki z ekspandowanej pianki polipropylenowej (EPP), pianki techniczne, nośniki ładunków, opakowania ze sztywnej pianki, opakowania z tworzyw piankowych, opakowania z EPP

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu - Import eksport

Liczba wyników

5064 Przedsiębiorstwa