• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - opakowania

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - opakowania - Import eksport

 1. ARPA INCORPORATED COMPANY

  Grecja

  Verified by europages badge

  Firma ARPA INCORPORATED COMPANY, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach worki duże, FIBCs, Bulk bags, big bagi z polipropylenu, worki z polipropylenu, i torby do pakowania. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 2. BERGAMA PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Bergama Plastik to wiodący turecki producent opakowań z ponad 50-letnią tradycją. Nasza firma z siedzibą w Bergama-Izmir w Turcji ugruntowała swoją pozycję lidera w branży, szczycąc się zdolnością produkcyjną na poziomie 10 000 ton rocznie. Nasza fabryka obejmuje imponujący obszar zamknięty o powierzchni 9 000 m2 wraz z rozległym obszarem otwartym o powierzchni 28 000 m2. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Europie, które są w stanie wytwarzać produkty z tworzyw sztucznych metodą wtrysku (PP/IML, PS), termoformowania i rozdmuchu. Dysponujemy szeroką gamą produktów, w tym: Produkty kryształowe: Kryształowe narożniki, kryształowe koła, kryształowe tace i produkty specjalne. PP i IML opakowania: Produkty PP i IML z narożnikami i zaokrągleniami, do jednorazowego użytku: Wyroby szklane, kielichy, serie sztućców, miski i talerze słoiki z PET: Warianty narożne i zaokrąglone Separator Produkty termoformowane: Opcje zaokrąglone i narożne Miski i butelki na miód. Jesteśmy dumni z dostarczania funkcjonalnych, innowacyjnych i kreatywnych rozwiązań dla różnych branż. Obsługując klientów na czterech kontynentach i w ponad 50 krajach, firma Bergama Plastik stała się światowym liderem w dziedzinie opakowań sztywnych. Nasze kompleksowe zaplecze obejmuje centrum badawczo-rozwojowe i w pełni wyposażony warsztat form, umożliwiając nam produkcję szerokiej gamy technologii sztywnych opakowań pod jednym dachem. Nasza produkcja odbywa się zgodnie z certyfikatami ISO 9001, ISO 14001 i OHSAS 18001. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. DEVE PACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DeVe-Pack została utworzona w roku 1990. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stała się dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które rozwija swoją działalność na rynkach międzynarodowych. Surowce do opakowania są dostarczane przez klienta, następnie my zajmujemy się produkcją, nadrukiem i zapakowaniem torebek. Dzięki naszemu różnorodnemu i nowoczesnemu parkowi maszyn, mamy możliwość oferowania takich kształtów saszetek/torebek jakich klient sobie życzy. Naszych 10 linii pakowniczych osiąga wydajność aż do 500 000 opakowań dzienne. Następnie końcowy produkt może być u nas przechowany. Oferując tradycyjne kształty opakowań, firma Deve-Pack nieustannie poszerza swoją ofertę i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Staramy się proponować klientom unikalne i innowacyjne możliwości w zakresie opakowań. Ale największe znaczenie ma dla nas jakość. Każdy etap realizowany jest z największą starannością przez naszych stałych pracowników, którzy swoim zaangażowaniem dowodzą lojalności i motywacji. Kontrola produkcji i serwis posprzedażny jest zapewniony przez dwóch, codziennie obecnych na terenie zakładu, inżynierów przemysłu.

 4. EK-PACK FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EK-Pack Folien GmbH z siedzibą w Ermengerst-Wiggensbach została założona w 1977 roku i od tamtej pory jest własnością rodziny. Firma zatrudnia 220 osób, które na powierzchni 20 000 m² projektują i produkują nowoczesne systemy foliowania. Kompleksowe know-how, niezawodni i zmotywowani pracownicy oraz nowoczesne zakłady produkcyjne spełniają złożone wymagania rynku. Bliskie relacje z klientami i dostawcami w połączeniu z ciągłymi pracami badawczo-rozwojowymi stanowią podstawę do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań i zastosowań technicznych. W celu promowania innowacji, transferu technologii i szkolenia wykwalifikowanych, młodszych pracowników w dziedzinie technologii foliowania, firma EK-Pack Folien działa aktywnie na rzecz następujących organizacji: Zentrum für Lebensmittel- und Verpackungstechnologie e. V. (Centrum Technologii Żywności i Opakowań), Industrievereinigung Kunststoffverpackungen e. V. (Stowarzyszenie Producentów Opakowań z Tworzyw Sztucznych) oraz Industrievereinigung für Lebensmitteltechnologie und Verpackung e.V (Przemysłowe Stowarzyszenie na rzecz Technologii Żywności i Opakowań).

 5. FLEROS KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista od wszelkiego rodzaju opakowań tworzyw sztucznych specjalizujemy się w produkcji okrągłych i prostokątnych tac plastikowych, puszek, wiader do pakowania oraz misek uszczelnianych i wiader prostokątnych. Oferujemy rozwiązania dla następujących branż i gałęzi przemysłu: tytoń, artykuły spożywcz / żywność, delikatesy, przetwórstwo owoców, przetwórstwo warzyw, świeży ser, chemikalia, lakiery i farby. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych w postaci opakowań na warzywa, owoce i soki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz plastikowych okrągłych misek, puszek lub kubków z tworzyw sztucznych, czy prostokątnych tacek z pokrywką lub bez, jesteśmy w stanie dostarczyć każdy kkształt i rozmiar. Wiadra opakowaniowe lub pojemniki plastikowe z naszej produkcji, a także tace plastikowe i wszystkie inne produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Obok różnych plastikowych puszek i wiader oraz innych pojemników integralną częścią naszej oferty są też pudełka i palety z tworzyw sztucznych.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ROSE PLASTIC AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  jest uznawane na całym świecie za nr 1 w zakresie wysokiej jakości sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu narzędziowego. Ale również wiele innych branż docenia bezkompromisową jakość, precyzję i niezawodność firmy, która obecnie zarządzana jest przez trzecie pokolenie właścicieli. Opakowania plastikowe Rose Plastic zapewniają optymalną ochronę Państwa wyrobów i łączą funkcjonalność z prezentacją produktów promującą sprzedaż. Nasz asortyment obejmuje ponad 4.000 artykułów opakowaniowych do różnych zastosowań, np. plastikowe tuby, pudełka, kasety, skrzynki oraz systemy transportowe i organizacyjne.

 2. LINDNER SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  nasza oferta obejmuje: Butelki PE, butelki PET, PE, opakowania na porcje jednorazowe PP, butelki do pulweryzacji, dozowniki z pompą, zakrętki, kanistry / produkcja / druk / montaż / etykiety.

 3. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

 4. BERNER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1962 r. firma Berner Kunststofftechnik GmbH jest partnerem i ekspertem we wszystkich kwestiach związanych z technologią pakowania, specjalizując się w termoformowaniu folii z tworzyw sztucznych i montażu gotowych opakowań typu blister/tacka. Jako firma rodzinna jesteśmy do Państwa dyspozycji w sposób niezawodny, szybki i kompetentny, we wszystkich kwestiach dotyczących opakowań typu blister/tacka lub elementów głęboko tłoczonych. Nasze maszyny do termoformowania i pakowania są najnowszej generacji i umożliwiają produkcję atrakcyjnych opakowań. Niezależny dział produkcji i rozwoju narzędzi jest wyposażony w najnowszą technologię CAD/CAM. Zgodnie z zasadą „Kto przestaje polepszać się, przestał być dobry” firma Berner Kunststofftechnik stała się jedną z wiodących firm w dziedzinie wkładów sortujących.

 5. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

 1. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

 2. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

 1. DISPO PLASTIK LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Dispo Plastik ze Stambułu to wiodący europejski producent szerokiej gamy opakowań z tworzyw sztucznych. Przy ponad 1000 ton miesięcznej produkcji Dispo Plastik jest jednym z największych producentów opakowań z tworzyw sztucznych w Stambule. Nasze produkty znajdują zastosowanie w sektorze spożywczym, rolniczym i przemysłowym. Jesteśmy dumni z produkcji przyjaznych dla środowiska, nadających się do recyklingu plastikowych opakowań na żywność, które pomagają chronić przyrodę i środowisko. Nasza szeroka gama produktów obejmuje: •pojemniki na żywność IML, •pojemniki na lody IML, •pojemniki na sery śmietankowe IML, •pojemniki na humus IML, •pojemniki IML, •opakowania IML, •jednorazowe talerze i pojemniki na żywność, •jednorazowe kubki, •separatory opakowań, •plastikowe sztućce, •okrągłe i kwadratowe plastikowe opakowania na żywność, •tace do sadzonek, •arkusze z tworzyw sztucznych PP/PS/ABS i o wiele więcej – wejdź na naszą stronę, aby poznać pełną ofertę! Dispo Plastik dostarcza najwyższej jakości opakowań z tworzyw sztucznych w najbardziej przystępnych cenach. Firma dba o tworzenie możliwości zatrudnienia i wartości dodanej dzięki swoim produktom, przy jednoczesnym utrzymaniu zaangażowania w ochronę środowiska. Zawsze pozostajemy w gotowości do pomocy przy projektach i dostawach opakowań z tworzyw sztucznych. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz produktów standardowych, projektów stworzonych na miarę, czy nowych wzorów form wtryskowych, chętnie służymy pomocą. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami!

 2. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

 3. SP GROUP

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 4. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

 5. GLOBAL TUBE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji rur elastycznych, kapsułek, kanek i rurek labialnych. Ciągły postęp technologiczny, stała agresywność rynku, zmuszają przedsiębiorstwa do proponowania wyrobów wysokiej jakości, zdolnych oprzeć się konkurencji. GLOBAL TUBE® spa spełnia te wszystkie kryteria i osiągnął znaczącą pozycję w sektorze rur elastycznych. opakowania elastyczne przewidziane są dla różnych sektorów przemysłu wśród których branża kosmetyczna, farmaceutyczna, perfumeryjna, etc.

 6. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge
 7. PET COMPANIA PARA SU RECICLADO S.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PET PER RICICLARE S.A. została założona w roku 1999 przez grupę przemysłowców z branży recyklingu, w celu rozpoczęcia współpracy przy przestrzeganiu norm dotyczących zbierania i przetwarzania odpadów i opakowań z plastiku PET. Zajmuje się sortowaniem, odzyskiem i recyklingiem butelek z PET (poli(tereftalanu etylenu)). Dysponuje najnowocześniejszym w Europie zakładem recyklingu tworzyw sztucznych, z którego materiały są przetwarzane i wracają na rynek jako surowce.

 8. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

 1. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

 2. FACA PACKAGING

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma FACA PACKAGING, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Opakowania plastikowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, opakowania kosmetyków, kontenery na kosmetyki, Tworzywa sztuczne - opakowania, opakowania dla produktów kosmetycznych, opakowanie na kosmetyki, i opakowania plastikowe na kosmetyki. Ma siedzibę w Cornellá De Llobregat (barcelona), Hiszpania.

 3. LITCHEMA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma LITCHEMA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Polimery. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Import-eksport gumy i tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Polistyren, Tworzywa sztuczne - opakowania, Polietylen, Tworzywa sztuczne - półprodukty, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, i Granulaty do tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Kaunas, Litwa.

 4. BAC-LANDPACK

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BAC-LANDPACK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach palety plastikowe, skrzynki plastikowe, plastikowe tace, i Pojemniki i palety z tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Balma, Francja.

 5. FILMEX PACKAGING KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma FILMEX PACKAGING KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Folia z tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - opakowania, Worki z tworzyw sztucznych i torebki (reklamówki) plastikowe, Opakowania - konfekcjonowanie na życzenie klienta, Opakowania, Opakowania plastikowe, Opakowania spożywcze, Folie do pakowania, rurki plastikowe, i worki na śmieci. Ma siedzibę w Pécs, Węgry.

 6. POMPL DIREKT E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma POMPL DIREKT E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Hiltpoltstein, Niemcy.

 7. BRUNO RITTER VERPACKUNGEN GMBH & CO.KG (RITTERBOX.DE)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BRUNO RITTER VERPACKUNGEN GMBH & CO.KG (RITTERBOX.DE), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Munster, Niemcy.

 8. PHACOTEC PRODUKT-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PHACOTEC PRODUKT-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. PRI-PAC E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRI-PAC E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Eschweiler, Niemcy.

 10. LEHMANN & FROMMELT THERMOFORMUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEHMANN & FROMMELT THERMOFORMUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - opakowania - Import eksport

Liczba wyników

14 118 Przedsiębiorstwa