• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - opakowania

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - opakowania - Import eksport

 1. DEVE PACK

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma DeVe-Pack została utworzona w roku 1990. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, stała się dobrze prosperującym przedsiębiorstwem, które rozwija swoją działalność na rynkach międzynarodowych. Surowce do opakowania są dostarczane przez klienta, następnie my zajmujemy się produkcją, nadrukiem i zapakowaniem torebek. Dzięki naszemu różnorodnemu i nowoczesnemu parkowi maszyn, mamy możliwość oferowania takich kształtów saszetek/torebek jakich klient sobie życzy. Naszych 10 linii pakowniczych osiąga wydajność aż do 500 000 opakowań dzienne. Następnie końcowy produkt może być u nas przechowany. Oferując tradycyjne kształty opakowań, firma Deve-Pack nieustannie poszerza swoją ofertę i wprowadza innowacyjne rozwiązania. Staramy się proponować klientom unikalne i innowacyjne możliwości w zakresie opakowań. Ale największe znaczenie ma dla nas jakość. Każdy etap realizowany jest z największą starannością przez naszych stałych pracowników, którzy swoim zaangażowaniem dowodzą lojalności i motywacji. Kontrola produkcji i serwis posprzedażny jest zapewniony przez dwóch, codziennie obecnych na terenie zakładu, inżynierów przemysłu.

  Witryna www Open In New icon
 2. LINDNER SPRÜHSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  nasza oferta obejmuje: Butelki PE, butelki PET, PE, opakowania na porcje jednorazowe PP, butelki do pulweryzacji, dozowniki z pompą, zakrętki, kanistry / produkcja / druk / montaż / etykiety.

  Witryna www Open In New icon
 3. ETIMEX PRIMARY PACKAGING GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Etimex realizuje razem z Tobą wysokiej jakości rozwiązania opakowaniowe do żywności, karmy dla niemowląt, karmy dla zwierząt, artykułów gotowych, farmaceutyków i artykułów technicznych. Dzięki naszemu wysoce zmotywowanemu i doświadczonemu zespołowi oferujemy maksymalną elastyczność i wydajność w zakresie opakowań wykonanych z folii i pojemników z tworzyw sztucznych. Korzystamy z wiodących technologii na etapach produkcji metodą wytłaczania, termoformowania, wtrysku, formowania wtryskowego z barierą oraz IML (In-Mould-Labeling - etykietowanie w formie). Towarzyszymy Państwu od pierwszego pomysłu poprzez opracowanie projektu, wykonanie prototypu (3-D), narzędzie pilotażowe i konstrukcję narzędzia produkcyjnego, aż po produkcję i dostawę. Opakowanie produktów na najwyższym poziomie. Od ponad 65 lat opakowania z tworzyw sztucznych są naszym wkładem w optymalną ochronę i atrakcyjną prezentację Państwa produktów wysokiej jakości. ETIMEX produkuje: TACKI MENU, FOLIE DO RYSUNKU GŁĘBOKIEGO, FOLIE ELASTYCZNE, FOLIE FARMACEUTYCZNE, KUBKI WTRYSKOWE, FOLIE USZCZELNIAJĄCE.

  Witryna www Open In New icon
 4. FLEROS KUNSTSTOFFE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako specjalista od wszelkiego rodzaju opakowań tworzyw sztucznych specjalizujemy się w produkcji okrągłych i prostokątnych tac plastikowych, puszek, wiader do pakowania oraz misek uszczelnianych i wiader prostokątnych. Oferujemy rozwiązania dla następujących branż i gałęzi przemysłu: tytoń, artykuły spożywcz / żywność, delikatesy, przetwórstwo owoców, przetwórstwo warzyw, świeży ser, chemikalia, lakiery i farby. Produkujemy opakowania z tworzyw sztucznych w postaci opakowań na warzywa, owoce i soki. Niezależnie od tego czy potrzebujesz plastikowych okrągłych misek, puszek lub kubków z tworzyw sztucznych, czy prostokątnych tacek z pokrywką lub bez, jesteśmy w stanie dostarczyć każdy kkształt i rozmiar. Wiadra opakowaniowe lub pojemniki plastikowe z naszej produkcji, a także tace plastikowe i wszystkie inne produkty wykonane są z wysokiej jakości tworzyw sztucznych przeznaczonych do kontaktu z żywnością. Obok różnych plastikowych puszek i wiader oraz innych pojemników integralną częścią naszej oferty są też pudełka i palety z tworzyw sztucznych.

  Witryna www Open In New icon
 5. OSKAR PAHLKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Witamy na stronie firmy Oskar Pahlke GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Nasze produkty: • laminowane tworzywa piankowe • techniczne tworzywa piankowe • piankowe tarcze polerskie • gąbki do glazury • wkłady walizkowe z materiałów piankowych • obróbka tworzyw piankowych • opakowania z pianki polietylenowej • opakowania z tworzyw piankowych • uszczelnienia z materiałów piankowych • uszczelnienia z pianki poliuretanowej

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. IMOLDING DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  iMed jest kompetentnym dostawcą precyzyjnych części i podzespołów z tworzyw sztucznyn w małych, średnich i dużych seriach do zastosowań w wielu najważniejszych gałęziach przemysłu. Jako dostawca systemów firma iMed ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie. To doświadczenie nie ogranicza się tylko do jednej gałęzi przemysłu. Stosowanie najnowocześniejszych technologii zapewnia zadowolenie i zaufanie długoletnich klientów do jakości produkcji iMed. Ponadto, doskonale przygotowani pracownicy towarzyszą każdemu produktowi od pierwszego etapu rozwoju wyrobu po produkcję seryjną. iMed przywiązuje dużą wagę do doskonalenia wiedzy pracowników, ciągłe ich kształcenie i szkolenie poprzez m.in. intensywne kursy. Dzięki temu nasi wewnętrzni eksperci pracują z takim samym profesjonalizmem, co profesjonalizm eksperów klienta.

  Witryna www Open In New icon
 2. MAROPACK GMBH & CO. KG FOLIENVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Folie płaskie, wężyki z foli termokurczliwej, woreczki z klapką, woreczki z etykietą. maropack jest od ponad 45 lat producentem wysokiej jakości artykułów foliowych o dużej przeźroczystości, takich jak woreczki płaskie, woreczki z etykietą, woreczki z zamykanym dnem, wężyki z foli termokurczliwej i rolki foliowe. Oznacza, to że nasi klienci mogą korzystać z bogatego doświadczenia w zakresie opakowań detalicznych z foli o dużej przeźroczystości . Zyskujecie Państwo możliwość stosowania optymalnych folii lub woreczków z OPP i CPP i zyskać tym samym przewagę konkurencyjną.

  Witryna www Open In New icon
 3. JEDI KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JEDI Kunststofftechnik GmbH należy do światowej czołówki producentów miękkiego PVC w zwojach, płytach i rolkach, a także kurtyn paskowych o różnych szerokościach. Sukces JEDI Kunststofftechnik GmbH opiera się na naszej podstawowej filozofii - konsekwentnej strategii zorientowanej na klienta, która obejmuje zarówno koncepcję, produkcję, jak i kompleksowy serwis. Każdy z naszych klientów oczekuje dokładnej realizacji swoich indywidualnych wymagań. Wymagania te są podstawowymi wyznacznikami wszystkich naszych procesów roboczych. Tylko w ten sposób możemy osiągnąć pełne zadowolenie klientów, które jest naszym głównym celem przy każdym zamówieniu.

  Witryna www Open In New icon
 4. ROSE PLASTIC AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  jest uznawane na całym świecie za nr 1 w zakresie wysokiej jakości sztywnych opakowań z tworzyw sztucznych dla przemysłu narzędziowego. Ale również wiele innych branż docenia bezkompromisową jakość, precyzję i niezawodność firmy, która obecnie zarządzana jest przez trzecie pokolenie właścicieli. Opakowania plastikowe Rose Plastic zapewniają optymalną ochronę Państwa wyrobów i łączą funkcjonalność z prezentacją produktów promującą sprzedaż. Nasz asortyment obejmuje ponad 4.000 artykułów opakowaniowych do różnych zastosowań, np. plastikowe tuby, pudełka, kasety, skrzynki oraz systemy transportowe i organizacyjne.

  Witryna www Open In New icon
 5. ZAVOD VOLGA POLYMER, LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  Volga Polymer Plant jest producentem i hurtowym dostawcą taśm polipropylenowych i innych artykułów opakowaniowych, a także sprzętu i narzędzi do pakowania. W asortymencie firmy znajdują się również różnego rodzaju materiały eksploatacyjne, rękawice, worki PE i PP, worki FIBC. Opakowania przemysłowe firmy Volga Polymer są odpowiednie do układania w stosy, przenoszenia i ochrony produktów podczas transportu. Zdoności produkcyjne Volga Polymer stanowią 1/3 rynku opakowań w Rosji. Zakład produkcyjny Volga Polymer ma certyfikaty ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001, EAC, GOST R TU. Firma utrzymuje system produkcji zero odpadów; Przetwarzanie PP jest zoptymalizowane tak, aby było bezpieczne pod względem toksyczności. Volga Polymer oferuje opakowania z tworzyw sztucznych na zamówienie, a także produkcję taśm w indywidualnych rodzajach i rozmiarach. Firma udostępnia bezpłatne próbki w celu umożliwienia sprawdzenia jakości oferowanych produktów. Do klientów Volga Polymer należą największe firmy rosyjskie i światowe (Aeroflot, Gazprom Neft, Poczta Rosyjska, Nissan, etc.).

  Witryna www Open In New icon
 1. BERNER KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1962 r. firma Berner Kunststofftechnik GmbH jest partnerem i ekspertem we wszystkich kwestiach związanych z technologią pakowania, specjalizując się w termoformowaniu folii z tworzyw sztucznych i montażu gotowych opakowań typu blister/tacka. Jako firma rodzinna jesteśmy do Państwa dyspozycji w sposób niezawodny, szybki i kompetentny, we wszystkich kwestiach dotyczących opakowań typu blister/tacka lub elementów głęboko tłoczonych. Nasze maszyny do termoformowania i pakowania są najnowszej generacji i umożliwiają produkcję atrakcyjnych opakowań. Niezależny dział produkcji i rozwoju narzędzi jest wyposażony w najnowszą technologię CAD/CAM. Zgodnie z zasadą „Kto przestaje polepszać się, przestał być dobry” firma Berner Kunststofftechnik stała się jedną z wiodących firm w dziedzinie wkładów sortujących.

  Witryna www Open In New icon
 2. PETAINER

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Petainer oferuje szeroką gamę lekkich, zrównoważonych rozwiązań w zakresie opakowań PET, które pomogą Ci rozwinąć działalność i zmniejszyć ślad węglowy. Mamy poand 35-letnie doświadczenie w projektowaniu i wytwarzaniu wysokiej jakości, efektywnych kosztowo produktów, których podstawą jest cykliczność; spełniając jednocześnie najwyższe standardy branżowe pod względem bezpieczeństwa i ochrony produktu. Globalna sieć ekspertów technicznych Petainer pomoże Ci na każdym etapie, od powstania produktu do jego realizacji. Wnosimy wiedzę z różnych sektorów, zapewniając ekspertyzę projektową, testowanie produktów i elastyczne wsparcie techniczne. Jesteśmy odpowiedzialną firmą produkcyjną z historią tworzenia rozwiązań opakowaniowych, które zmniejszają wpływ naszych klientów na środowisko. Petainer produkuje słoiki PET, butelki jednokierunkowe, butelki do wielokrotnego napełniania, kegi PET i 5-galonowe butle chłodziarek do wody. Petainer jest ekspertem w stosowaniu materiału rPET w celu redukcji emisji dwutlenku węgla i ilości odpadów z tworzyw sztucznych. Dwa z naszych zakładów produkcyjnych są zasilane energią odnawialną, co znacznie zmniejsza emisje dwutlenku węgla z naszej działalności. Możemy dostarczyć Deklarację Środowiskową Produktu (EPD), która jest niezależnie zweryfikowanym i zarejestrowanym dokumentem przekazującym przejrzyste i porównywalne informacje o wpływie naszych produktów na środowisko w całym ich cyklu życia (ISO 14025). Nasz zakład Petainer w Lidkoping został nagrodzony Platynowym Medalem EcoVadis. Ten wynik plasuje nas w top 1% wszystkich firm.

  Witryna www Open In New icon
 3. ROTOFIL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Rotofil prowadzi działalność w dziedzinie wykrawania folii plastikowej od roku 1980. Firma znajduje się w prowincjach Cremona, Mantua, Reggio Emilia i Parma. Jej działalność polega na obróbce folii plastikowych przeznaczonych do produktów spożywczych i nie tylko. Gama obrabianych folii obejmuje również specjalne produkty do pakowania wielu różnych artykułów.

  Witryna www Open In New icon
 4. 4S PACK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Jesteśmy producentem papierowych kubków. Nasza firma znajduje się w Stambule (Turcja).Plastic&Packaging posiada 40-letnie doświadczenie na rynku a 4S Pack został założony przez Fetih Plastik. Jako marka 4S Pack, wykonujemy projektowanie, prototypy, produkcję form przy użyciu najnowszych i zaawansowanych technologii, druk flexo, malowanie postarzające, wszystkie etapy na miejscu oraz zintegrowane usługi dla naszych klientów. Posiadamy bogate portfolio produktów takich jak: kubki kartonowe, pokrywki do kubków, uchwyty do kubków i wiele innych są do odkrycia na naszej stronie internetowej! Jako wiodąca firma w sektorze, naszą misją jest utrzymanie świadomości biznesowej i niezawodności, aby zapewnić ciągłość naszych działań innowacyjnych oraz inwestycji technologicznych. Nasz niezwykle dynamiczny zespół, skierowany na rynek europejski, zapewnia najwyższą jakość produktu we wszystkich aspektach, pod nadzorem doświadczonego i wizjonerskiego zarządu. 4S Pack zapewnia bezwarunkową satysfakcję klienta i międzynarodową jakość. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 5. EK-PACK FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EK-Pack Folien GmbH z siedzibą w Ermengerst-Wiggensbach została założona w 1977 roku i od tamtej pory jest własnością rodziny. Firma zatrudnia 220 osób, które na powierzchni 20 000 m² projektują i produkują nowoczesne systemy foliowania. Kompleksowe know-how, niezawodni i zmotywowani pracownicy oraz nowoczesne zakłady produkcyjne spełniają złożone wymagania rynku. Bliskie relacje z klientami i dostawcami w połączeniu z ciągłymi pracami badawczo-rozwojowymi stanowią podstawę do wdrażania innowacyjnych rozwiązań w zakresie opakowań i zastosowań technicznych. W celu promowania innowacji, transferu technologii i szkolenia wykwalifikowanych, młodszych pracowników w dziedzinie technologii foliowania, firma EK-Pack Folien działa aktywnie na rzecz następujących organizacji: Zentrum für Lebensmittel- und Verpackungstechnologie e. V. (Centrum Technologii Żywności i Opakowań), Industrievereinigung Kunststoffverpackungen e. V. (Stowarzyszenie Producentów Opakowań z Tworzyw Sztucznych) oraz Industrievereinigung für Lebensmitteltechnologie und Verpackung e.V (Przemysłowe Stowarzyszenie na rzecz Technologii Żywności i Opakowań).

  Witryna www Open In New icon
 6. PACS CORPORATION

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  PACS International jest hiszpańskim przedsiębiorstwem mieszczącym się w Barcelonie i specjalizującym się w światowej dystrybucji kompletnych rozwiązań dotyczących surowców, składników, opakowań (szkło, tworzywa sztuczne, aluminium, PVC / PVDC), a także w produkcji na rzecz innych podmiotów, branży farmaceutycznej, kosmetyków, higieny osobistej i spożywczej.

  Witryna www Open In New icon
 7. GLOBAL TUBE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji rur elastycznych, kapsułek, kanek i rurek labialnych. Ciągły postęp technologiczny, stała agresywność rynku, zmuszają przedsiębiorstwa do proponowania wyrobów wysokiej jakości, zdolnych oprzeć się konkurencji. GLOBAL TUBE® spa spełnia te wszystkie kryteria i osiągnął znaczącą pozycję w sektorze rur elastycznych. opakowania elastyczne przewidziane są dla różnych sektorów przemysłu wśród których branża kosmetyczna, farmaceutyczna, perfumeryjna, etc.

  Witryna www Open In New icon
 8. INIPRESS SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Inipress była pierwszą firmą w dziedzinie formowania tworzyw sztucznych w Motta di Livenza (region Treviso). Jej nazwa przypomina określenie „prasa do wtryskiwania”, główną technologię stosowaną do formowania tworzyw. Oferuje klientom możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych spośród dostępnych na rynku technologii oraz wysoce zautomatyzowanych linii produkcyjnych, od przybycia materiałów, do odebrania części, kontroli jakości, składania i paletyzacji.

  Witryna www Open In New icon
 9. GLOBAL TUBE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo wyspecjalizowane w produkcji rur elastycznych, kapsułek, kanek i rurek labialnych. Ciągły postęp technologiczny, stała agresywność rynku, zmuszają przedsiębiorstwa do proponowania wyrobów wysokiej jakości, zdolnych oprzeć się konkurencji. GLOBAL TUBE® spa spełnia te wszystkie kryteria i osiągnął znaczącą pozycję w sektorze rur elastycznych. opakowania elastyczne przewidziane są dla różnych sektorów przemysłu wśród których branża kosmetyczna, farmaceutyczna, perfumeryjna, etc.

  Witryna www Open In New icon
 10. THE BEAUTY OF PLASTIC

  Rumunia

  Verified by europages badge

  Specjalizujące się w produktach do pakowania, przedsiębiorstwo The Beauty of Plastic oferuje zróżnicowaną gamę produktów do pakowania, w tym pompki do balsamów, rozpylacze ze spustem, rozpylacze mgiełek, plastikowe nakrętki, pompki do pianki i kremu. Nasze wyroby mają różne wymiary, kształty i kolory. Mogą być spersonalizowane dla każdego indywidualnego klienta. Nasi kreatywni twórcy dostarczają Ci indywidualne rozwiązania, odpowiednie dla Twojego produktu i dla Twojego rynku. Dzięki elastycznemu podejściu, spełniamy i wychodzimy poza oczekiwania naszych klientów.

  Witryna www Open In New icon
 1. DUKAT - SEALING CAP LINERS

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent wkładek plombujących i uszczelniających przeznaczonych do zakrętek używanych do opakowań ze szkła i tworzyw sztucznych wykorzystywanych w pojemnikach zawierających produkty spożywcze, kosmetyki, leki oraz produkty chemiczne. W ofercie również urządzenia do plombowania indukcyjnego (zgrzewarki indukcyjne). Kompleksowe doradztwo w zakresie plombowania i uszczelniania pojemników. Plombowanie indukcyjne; plombowanie klejowe; pianka PE; wkładki oddychające, automatyczna zgrzewarka indukcyjna.

  Witryna www Open In New icon
 2. PROEX PACK SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Wiodący producent wielowarstwowych barierowych opakowań foliowych dla różnych gałęzi przemysłu m.in. do pakowania mięs, ryb, obranych warzyw i owoców. W ofercie: folia termo-formowalna dolna i górna; worki próżniowe PA/PE; folia LDPE; worki LDPE; worki typu shrink bag. Firma posiada nowoczesny park maszynowy umożliwiający wykonanie usług takich jak: produkcja folii; drukowanie na folii; produkcja worków próżniowych i produkcja opakowań typu DOYPACK.

  Witryna www Open In New icon
 3. SP GROUP

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Od momentu rozpoczęcia naszej działalności w 1985 roku przedsiębiorstwo odnotowało silny wzrost, dzięki któremu staliśmy się jednym z wiodących producentów elastycznych i sztywnych folii (laminowanych i kompleksowych) do pakowania produktów spożywczych masowej konsumpcji na skalę europejską. Aby zaoferować naszym klientom najbardziej kompleksową ofertę zindywidualizowanych rozwiązań w zakresie opakowań przemysłowych, ściśle z nimi współpracujemy, mając na uwadze wspólny cel, jakim jest zapewnienie ich konsumentom jak najlepszych doświadczeń.

  Witryna www Open In New icon
 4. STRUBL GMBH & CO. KG KUNSTSTOFFVERPACKUNGEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  STRUBL GmbH & Co. KG zajmuje się przetwarzaniem tworzyw sztucznych i szczyci się ponad 65-letnią tradycją w następujących dziedzinach (1) opakowania produkowane w warunkach sterylnych: folie i torebki produkowane w pomieszczeniach sterylnych, czyli wytwarzane zgodnie z GMP opakowania pierwotne i wtórne do stosowania w produkcji w pomieszczeniach sterylnych (2) systemy pakowania Plug&Pack®: elastyczne systemy automatyzacji procesów pakowania są gwarancją efektywności procesu pakowania (3) opakowania foliowe: opakowania z tworzyw sztucznych do towarów przemysłowych i konsumpcyjnych.

  Witryna www Open In New icon
 5. PAK-HURT SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się w regionie producentów opakowań foliowych. Tworząc opakowanie foliowe staramy się, precyzyjnie dopasować wyrób do rzeczywistych oczekiwań klienta oraz przeznaczenia towaru. Nasz największy atut to wszechstronność, dzięki której nigdy nie zamykamy się na nowe grupy opakowań. Produkujemy szeroką gamę towarów, począwszy od worków prostych, reklamówek po wymagające niezwykłej precyzji i dokładności worki z perforacjami i dogrzewanymi rączkami. Współpracujemy z dużymi i cenionymi firmami z branż: • kosmetycznych, • spożywczych, • art. higienicznych. Naszymi odbiorcami są: • sieci marketów, • producenci warzyw i owoców, • firmy z branży piekarniczej. Jesteśmy dumni z doskonale układającej się współpracy również z firmami z branży budowlanej. Nasze wyroby w dużej mierze trafiają na rynki europejskie, m.in.: do Niemiec, Anglii, Czech, Słowacji, Litwy. W ostatnim czasie poszerzyliśmy naszą ofertę o opakowania foliowe na bazie laminatów. Pozwala nam to kompleksowo zaopatrywać bardzo wymagających klientów i dostarczać im zaawansowane technologicznie rozwiązania.

  Witryna www Open In New icon
 6. FACA PACKAGING

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 7. BAC-LANDPACK

  Francja

  Verified by europages badge
 8. BOXON

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. ANPAK SUPERPACKAGE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. PRI-PAC E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - opakowania - Import eksport

Liczba wyników

15 568 przedsiębiorstwa