• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa - Import eksport

 1. MATOSPLÁS INDUSTRIA DE PLASTICOS S.A.

  Portugalia

  Verified by europages badge

  MatosPlás S.A. to firma z siedzibą w Portugalii specjalizująca się we wtrysku tworzyw termoplastycznych. Dzięki ponad 40-letniemu doświadczeniu zapewniamy naszym klientom najlepszy produkt. W naszej firmie projektujemy, rozwijamy i dostosowujemy produkty do potrzeb naszych klientów. Nasz zakład zatrudnia dynamiczny zespół, obdarzony bogatym doświadczeniem i dużą wiedzą w zakresie innowacyjnych narzędzi 3D. Kontrolujemy cały proces produkcyjny, od początku do końca. Od opracowania produktu, projektu formy wtryskowej, produkcji, montażu, po pakowanie i wysyłkę. Gwarantujemy, że produkty będą dostarczone naszym klientom zgodnie z ich specyfikacjami. Wszystkie projekty realizowane są w ramach naszych firm z Grupy Matos. Nasze zdolności produkcyjne sięgają od 55T do 400T z 13 wtryskarkami, co pozwala nam spełnić wszystkie wymagania naszych klientów. Wszystkie produkty poddawane są rygorystycznej kontroli jakości (metrologia), gwarantując produkt wysokiej jakości. Ponadto oferujemy naszym klientom różnorodny zestaw usług, takich jak m.in: tampodruk, zgrzewanie ultradżwiękowe, druk laserowy, cyfrowy druk na folii, serygrafia, mrożenie plastiku, montaż, pakowanie. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej lub kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na Wasze zapytania.

  Witryna www Open In New icon
 2. CENA-KUNSTSTOFF GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  CENA Inowacja w tworzywach sztucznych od ponad 80 lat. Łączymy wiedzę techniczną w zakresie rozwoju artykułów z tworzyw sztucznych oraz budowy trwałych i precyzyjnych narzędzi we własnej narzędziowni z monitorowanymi procesami produkcyjnymi. To czyni nas kompetentnym partnerem dla wszystkich przedsiębiorstw, które potrzebują części technicznych z tworzyw sztucznych i gumy. Produkujemy części specjalne w dużych, średnich i małych seriach, od elementów obudowy po części gwintowane. Oferujemy opracowywanie produktów, konstruowanie produktów, wyrób prototypów, budowę narzędzi, formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych, montaż, specjalne opakowanie i zarządzanie pojemnikami na produkt. CZĘŚCI STANDARDOWE i CZĘŚCI SPECJALNE w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, korki i zaślepk, śruby i nakrętki wg DIN, dławiki kablowe i akcesoria. Nasza firma działa zgodnie z normami DIN ISO 9001: 2008 i następnymi oraz EcoStep ISO 50001: 2011. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na zapytania o ofertę i inormacje.

  Witryna www Open In New icon
 3. TEKNO AIR CONDITIONING AND ENGINEERING

  Turcja

  Verified by europages badge

  Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. jest tureckim dostawcą zróżnicowanych materiałów budowlanych i do instalacji gazu ziemnego z Denizli, Turcja. Posiadając ponad dziesięcioletnie doświadczenie w przemyśle budowlanym, nieprzerwanie pracujemy nad poszerzaniem gamy naszych produktów aby jak najlepiej służyć naszym klientom. Obsługujemy klientów na powierzchni 650 m2 naszego salonu ekspozycyjnego Gümüşçay i 1150 m2 salonu ekspozycyjnego filii wyrobów ceramicznych Ege. Z doświadczonymi doradcami sprzedaży oferujemy wszystko, czego potrzebujesz w zakresie urządzeń sanitarnych i wyrobów ceramicznych. Ponadto, stosując innowacyjne podejście, dokładamy wszelkich starań by poszerzać co roku portfolio naszych produktów. Jako Tekno Air Conditioning and Engineering Inc. dostarczamy materiały do budowy infrastruktury, takie jak: •Rury i złączki, •Materiały budowlane, na przykład złączki rurowe z tworzyw sztucznych, Nasza grupa wyrobów ceramicznych: •Wyposażenie i akcesoria łazienkowe, •Umywalki, •Muszle klozetowe, •Powłoki posadzkowe do łazienek, •Urządzenia sanitarne i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Stawiamy na promowanie własnych produktów, przy bezkompromisowym podejściu do jakości, pomimo silnej konkurencji na rynku, a także na przyjęcie nowatorskiego podejścia jako naszej dewizy. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

  Witryna www Open In New icon
 4. BABYLON PLAST

  Polska

  Verified by europages badge

  BABYLONPLAST™ jest polskim producentem Plastikowych włazów kanałowych i systemów odwadniających oferującym wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Zapewnienie jakości Produkty BABYLONPLAST™ przechodzą kontrolę jakości na wszystkich etapach produkcji: od projektu do testów na bezpieczeństwo, odporność na ścieranie, nośność i inne cechy użytkowe. Nasze produkty są poddawane rygorystycznym testom i posiadają certyfikat zgodności z normą EAN-124 oraz ISO9001: 2008 obowiązującą w Unii Europejskiej. Stosując wysokiej jakości surowce i innowacyjne rozwiązania techniczne, produkujemy plastikowe pokrywy Studzienek z gwarancją na ponad 30 lat. ECO-FRIENDLY Jesteśmy firmą przyjazną środowisku. W ramach naszej Zielonej Polityki wyznaczyliśmy sobie konkretne cele na najbliższe lata prowadzące do neutralności klimatycznej. Wspierając ideę ochrony i zachowania środowiska, produkujemy luki i włazy z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu. Dzięki recyklingowi odpadów oczyszczamy planetę i tworzymy produkty przyjazne dla środowiska z troską o każdego. PROFESJONALNY ZESPÓŁ Do dyspozycji mamy duży zespół zawodowców. Kierownicy kontroli jakości i technolodzy systematycznie kontrolują zgodność z wymaganiami na wszystkich etapach produkcji. Tworzymy coś więcej niż tylko rozwiązania konstrukcyjne. INDYWIDUALNOŚĆ Uwzględniamy życzenia naszych klientów i produkujemy Plastikowe Pokrywy Włazów zgodnie z wymaganiami klienta. Pomożemy Ci znaleźć najlepsze rozwiązanie dla Twojej firmy.

  Witryna www Open In New icon
 5. INNOPLASTICS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma InnoPlastics AG przekształca dzięki zaawansowanej technologii odpady z tworzyw sztucznych w najwyższej jakości regranulat. Firma produkuje rocznie około 16.000 ton regranulatu. Do standardowych produktów należą: folie LDPE, folie na otuliny do rur przezroczyste, wielokolorowe lub barwione; HDPE lub mieszanki HDPE i LDPE, kolorowe i czarne, do zastosowań rurowych. Na życzenie mielimy, myjemy i produkujemy granulat. Firma InnoPlastics AG, następca firma Poly Recycling AG, opiera się na 30-letnim doświadczeniu w recyklingu tworzyw sztucznych! Dziś jest to jedna z najbardziej profesjonalnych i najbardziej cenionych firm w branży. Nabywcami regranulatu produkowanego przez InnoPlastics regranulatu są producenci przewodów, folii oraz form do formowania wtryskowego w Szwajcarii oraz w krajach UE.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DIDAK INJECTION

  Belgia

  Verified by europages badge

  Projektowanie i wytłaczanie artykułów plastikowych - opakowania na specjalne zamówienie i do powtórnego użytku. Produkcja narzędzi, wytłaczanie na specjalne zamówienie, opakowania. Dzięki naszemu zaktualizowanemu parkowi maszyn, jesteśmy w stanie wytłaczać produkty na specjalne zamówienie wg Państwa specyfikacji (artykuły ważące mniej niż 5 gr do 15 000 gr) przeznaczone dla różnych sektorów przemysłowych.

  Witryna www Open In New icon
 2. KORTPACK

  Holandia

  Verified by europages badge
 3. PLASTICS WAUTERS

  Belgia

  Verified by europages badge
 4. HÖDTKE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. EXTRUPLESA

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 1. RENOLIT HISPANIA S.A.

  Hiszpania

  Verified by europages badge
 2. TUBUS WABEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. LICHTKUPPEL-SHOP / RWA-SERVICE PIERINGER

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. FOLDA-PLUS SP. Z O.O.

  Polska

  Firma powstała w 1991 roku, sprzedając okna dachowe VELUX, a potem folie dachowe niemieckiej firmy TECTOTHEN GmbH. Od tamtej pory asortyment był systematycznie rozszerzany, głównie o folie przeznaczone dla budownictwa. W ofercie są także: membrany dachowe, folie dachowe, folie izolacyjne, folie budowlane, folie paroizolacyjne, folie do fundamentów, wiatroizolacje, folie ochronne, geomembrany, geowłókniny agrotkaniny, agrowłókniny, łączniki do drewna i inne. Chociaż sprzedaż folii dla budownictwa jest podstawą naszej działalności to oferujemy również akcesoria dachowe, taśmy do łączenia folii i membran, okna dachowe, materiały termoizolacyjne, listwy do tynków i płyt gipsowo-kartonowych. Najnowszą propozycją są nasze certyfikowane membrany dachowe PAROFOL w trzech odmianach - PAROFOL basic 100g/m2, PAROFOL pro 130 g/m2 i PAROFOL forte 160g/m2. Warto również zajrzeć do działu stolarskiego, gdzie można kupić m.in. kleje topliwe do okleiniarek, folie Mylar do pras, lamelki itp. W ofercie znajdziecie Państwo produkty wysokiej jakości z certyfikatami i atestami. Więcej informacji na stronie www.folda.pl.

 5. PAPADOPOULOS PLASTIC PROFILES S.A.

  Grecja

  Firma PAPADOPOULOS PLASTIC PROFILES powstała w 1962 roku i produkuje plastikowe profile i odbojniki do łodzi rekreacyjnych, profile i podkładki uszczelniające do okien aluminiowych, profile do ścianek działowych do biur, złożone szklane ścianki działowe, plastikowe listy podłogowe, odbojnice ścienne dla szpitali, plastikowe profile do autokarów, wodoszczelne złącza ekspansywne do mostów, betonowe zbiorniki na wodę, plastikowe profile formujące do podłóg szpitalnych (linoleum lub PCV), zabezpieczenia atmosferyczne do drzwi garażowych rolowane i segmentowe

 6. EMS BAUSTOFFHANDEL E.K.

  Niemcy

  Firma EMS oferuje profile aluminiowe i z tworzyw sztucznych, jak np. profile narożnikowe, listwy przypodłogowe, listwy płaskie - płaskowniki, pręty rurowe lub pręty okrągłe, rury czworokątne, profile rurowe, profile okładzinowe, płyty, blachy, jak również profile techniczne według specyfikacji klienta. Wszystkie artykuły wykonywane są z wysokiej jakości surowców produkcji niemieckiej zgodnie z normą DIN/ISO 9001: 2008. Odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV tworzywa sztuczne. W naszej ofercie mamy szeroki wybór stopów aluminium.

 7. GROUPE BARBIER

  Francja

  Od 50 lat Grupa BARBIER, przedsiębiorstwo przetwórstwa tworzyw sztucznych z siedzibą w Sainte-Sigolène, w departamencie Haute-Loire, jest wyspecjalizowana w produkcji folii plastikowej w formie worków dla rolnictwa, przemysłu i dystrybucji. Grupa BARBIER, wiodący producent francuski folii polietylenowej zapewnia swoim klientom doświadczenie w produkcji folii polietylenowej (PE). GRUPA BARBIER oferuje teraz nową folię stretch do pakowania zbiorczego typu multipack: folia stretch, współwytłaczana w trzech warstwach PE, która przyjmuje kształt opakowania w momencie jej nałożenia. Grupa BARBIER zajmuje się także: wytłaczanie, drukowanie, zgrzewanie polietylenów. Folie przemysłowe (kurczliwe, rozciągliwe, współwytłaczane) i filmy dla rolnictwa (silosowanie, mulczowanie) i wiele innych.

 8. JSP

  Niemcy

  JSP jest światowym liderem w produkcji i rozwoju ARPRO®. Jako ważny produkt w przemyśle motoryzacyjnym, opakowań oraz w przemyśle dóbr konsumpcyjnych ARPRO® wnosi istotny wkład dla społeczeństwa poprzez oszczędność energii (zmniejszenie ciężaru) i nadzorowanie energii. Dwoma innowacyjnymi rozwiązaniami JSP wspiera swoich klientów przy optymalizacji zysków dzięki innowacyjnemu zastosowaniu ARPRO®. JSP jest działającym na całym świecie przedsiębiorstwem posiadającym biura sprzedaży, ośrodki produkcyjne oraz centra badawczo-rozwojowe w Europie, Azji i Ameryce. JSP jest notowane na giełdzie Tokyo Stock Exchange. Nasze produkty: produkty piankowe jako elementy wyposażenia wnętrz samochodów, kształtki piankowe, kształtki z ekspandowanej pianki polipropylenowej (EPP), pianki techniczne, nośniki ładunków, opakowania ze sztywnej pianki, opakowania z tworzyw piankowych, opakowania z EPP

 9. ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA TWORZYW SZTUCZNYCH ZOFIA DUŁAWA

  Polska

  Specjalizujemy się w przetwórstwie tworzyw sztucznych – produkujemy wyroby z tworzyw sztucznych dla różnych sektorów przemysłu i usług. Oferujemy m.in. części dla pożarnictwa, budownictwa, motoryzacji i rolnictwa. Zapewniamy najwyższy standard świadczonych usług na każdym etapie współpracy z klientem. Dostarczamy elementy do maszyn i urządzeń wykonanych z zastosowaniem nowoczesnych technologii, wspierając Waszą działalność naszym doświadczeniem i profesjonalizmem. Tworzymy precyzyjne, trwałe elementy i detale do maszyn i urządzeń dla najrozmaitszych branż przemysłu i usług. Oferujemy bardzo szeroką gamę asortymentu. W naszej firmie możesz zamówić detale wykonane z wysokiej klasy tworzyw sztucznych o rozmaitych rozmiarach i zastosowaniach. Oferta naszej firmy obejmuje gamę ponad 300 różnorodnych form i wyrobów z tworzyw sztucznych. Jesteśmy w stanie zrealizować nawet bardzo pilne i nietypowe zlecenia - wszystko po to, aby zagwarantować Ci najwyższy standard obsługi i pełne zadowolenie

 10. PLAST-CHEM

  Polska

  Oferowane przez nas produkty znajdują szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu: PRZEMYSŁ CHEMICZNY: środowiska wysokokorozyjne, instalacje ściekowe, procesy przerobu zanieczyszczeń, instalacje przerobu wody, instalacje przesyłu gazu. PRZEMYSŁ METALURGICZNY: instalacje wytrawiania, odtłuszczania, płukania, instalacje przygotowania wody, instalacje odprowadzania i neutralizacji gazów. PRZEMYSŁ ENERGETYCZNY: rurociągi do transportu zawiesiny kamienia wapiennego, instalacje odsiarczania spalin, instalacje chłodzenia wody. OCHRONA ŚRODOWISKA: absorbery (poziomy zraszania), instalacje odsiarczania spalin. Stosujemy materiały: laminaty (tworzywa wzmacniane włóknem szklanym), termoplasty oraz tworzywa łączone.

 1. WEBUTEX KUNSTSTOFFBEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Sukces - to jedna z naszych mocnych stron! W 2008 roku położono kamień węgielny pod zakład obróbki plastycznej WeButex. Dziś WeButex zatrudnia ponad 80 pracowników. Firma jest obecna na rynku międzynarodowym i uznawana za jednego z liderów w dziedzinie obróbki laminatów termoutwardzalnych. Nasz pomysł stał się znakiem towarowym: WeButex... kompetencje w dziedzinie kompozyów. Kompetencje w dziedzinie kompozytów - to nasz atut! Podstawą kompetencji firmy WeButex jest dobór i obróbka wszystkich standardowych gatunków w dziedzinie laminatów zgodnie z normą EN 60893/61212 i DIN 7735. Kombinując różne nośniki żywicowe odkryliśmy innowacyjne cechy materiałowe tworzyw termoutwardzalnych, które w zależności od zastosowań i wymagań technicznych będą mogły spełniać wszelkie oczekiwania jako materiały konstrukcyjne z przyszłością.

 2. MB PIASECZNO SP. Z O.O

  Polska

  Prowadzimy sprzedaż materiałów budowlanych i wykończeniowych. Budujesz właśnie swój dom? Powinieneś zatem koniecznie poznać naszą ofertę. MB Piaseczno oferuje szeroki wybór tych produktów producentów polskich i zagranicznych. W naszej sprzedaży m.in: chemia budowlana, dachy, narzędzia budowlane, ceramika budowlana, materiały wykończeniowe do wnętrz. Oferujemy atrakcyjne ceny dla każdego, a dla naszych stałych klientów także upusty. Zapewniamy szybki i sprawny transport towarów na plac budowy, i fachowe doradztwo techniczne. Chcesz zobaczyć nasze produkty? Wejdź na: https: //mbpiaseczno.pl. Nasza firma mieści się niedaleko miejscowości Grójec (pod Warszawą).

 3. PREFEKO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP. K.

  Polska

  PrefEKO jest firmą produkującą przejścia szczelne do rur gładkich PVC oraz stopnie do studni kanalizacyjnych Klienci decydujący się na współpracę mogą liczyć na: • rozbudowany katalog, w którym dostępne są produkty o różnych parametrach, • indywidualne podejście do każdego klienta, • najwyższe standardy produkcji, zgodne z obowiazującymi normami (na przykład PN-EN 13101 i DIN 19555) oraz odrębnymi przepisami (na przykład Krajowa Ocena Techniczna). • możliwość skorzystania z fachowych porad ekspertów, którzy mają duże doświadczenie w branży i wiedzą, jak odpowiednio dobrać stopnie włazowe, tuleje montażowe, przejścia szczelne. • atrakcyjne ceny, dzięki którym zakupy zamkną się w korzystnym dla inwestora budżecie. Stopnie włazowe wykonane są ze stali (w tym stal nierdzewna, kwasoodporna i konstrukcyjna) oraz otuliny tworzywowej. Dostępne są warianty w różnych kolorach w zależności od rodzaju zastosowanej stali. Specjalna otulina chroni stopnie złazowe przed korozją i gwarantuje odporność na substancje agresywne. Pierwsza klasa wytrzymałości zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i minimalne ugięcie stopni. Ponadto przewidziana w projekcie powierzchnia profilowana całkowice odprowadza wodę co zabezpiecza przed gromadzeniem się warstwy lodu. Stopnie złazowe są odpowiednio oznakowane. Mogą zawierać elementy odblaskowe, które są umieszczone w takim miejscu, by nie były zadeptywane.

 4. SPEEDINVEST SP. Z O.O.

  Polska

  BUDOWNICTWO SPORTOWEOd lat działamy na rynku budownictwa sportowego, na którym możemy pochwalić się ogromną ilością zrealizowanych inwestycji: I. Program "Moje Boisko - Orlik 2012" to najważniejsza i największa inwestycja sportowa ostatnich kilku lat. Jesteśmy dumni z naszego wkładu w to ogólnokrajowe przedsięwzięcie czyli z kilkunastu projektów i realizacji kompleksów boisk, w kilku województwach.Zrealizowane przez nas "Orliki" to boiska piłkarskie z trawy syntetycznej oraz boiska wielofunkcyjne z nawierzchnią poliuretanową i polipropylenową, modułowo-elastyczną. Wyposażone w sprzęt do wszystkich drużynowych dyscyplin sportu, ogrodzenia i piłkochwyty.II. "Budowa wielofunkcyjnych boisk sportowych ogólnie dostępnych dla dzieci i młodzieży" - przez 5 lat trwania rządowego programu wyposażyliśmy boiska wielofunkcyjne w niemal 100 000 m2 wysokiej jakości nawierzchni sportowych: - trawy - blisko 25 000 m 2- poliuretanu - ponad 43 000 m2- poliuretanu - prawie 26 000 m2oraz sprzęt sportowy: bramki, słupki, siatki, zestawy do koszykówki, trybuny i wiaty dla zawodników, ogrodzenia i piłkochwyty.III. Place Zabaw dla dzieci: realizowane przez nas place zabaw spełniają najostrzejsze kryteria bezpieczeństwa. Atestowane sprzęty oraz przede wszystkim bezpieczna nawierzchnia: SPEEDpuzzle to nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne rozwiązania dla najbardziej wymagających użytkowników. Świadomi odpowiedzialności za bezpieczeństwo i dobre samopoczucie najmłodszych, tworzymy doskonałe miejsca zabaw,

 5. NICOLL RACCORDS PLASTIQUES

  Francja

  «1-szy producent europejski produktów z tworzyw syntetycznych dla budownictwa i robót publicznych. Wyspecjalizowana we wtryskiwaniu i wytłaczaniu, firma Nicoll proponuje gamy produktów podzielonych na 3 specjalności: Roboty hydrauliczne/Sanitarne - Budownictwo - Ochrona Środowiska».

 6. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USLUGOWE ZIBO BOGUSLAW ZIBROW (PPHU ZIBO BOGUSLAW ZIBROW)

  Polska

  Przedsiębiorstwo "ZIBO" jest od 1982 roku producentem wyrobów z tworzyw sztucznych. Produkcja w tym okresie obejmowała wyroby dla przemysłu: elektronicznego, chemicznego, spożywczego, motoryzacyjnego.

 7. FILE PLASTIC AMB SAN VE TIC LTD STI

  Turcja

 8. MVA FIBER CANARIAS SL

  Hiszpania

 9. ALTA-PROFIL UKRAINE

  Ukraina

 10. GUERIN PLASTIQUES

  Francja

Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne - materiały dla budownictwa - Import eksport

Liczba wyników

5536 przedsiębiorstwa