• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego - Import eksport

 1. INTELKOM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Intelkom jest mieszczącym się w Ukrainie, wiodącym przedsiębiorstwem produkcji zabawek z tworzyw sztucznych dla dzieci. Nasza firma wytwarza zabawki w różnych kategoriach, produkty dla niemowląt, takie jak wanienki, zabawki do kąpieli, nocniki, chodziki i wiele innych. Oferujemy współpracę na określonych warunkach, w ramach marki własnej. Misją przedsiębiorstwa jest spełnienie dziecięcych marzeń o doskonałej zabawce, wykonanej z metalu lub tworzyw sztucznych — zabawce nie tylko bezpiecznej i dającej się łatwo poznać, ale także pobudzającej rozwój dziecka.

 2. RAKSO OSKAR SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RAKSO OSKAR SCHNEIDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 3. ERICH BOHL PLÜSCHSPIELWAREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERICH BOHL PLÜSCHSPIELWAREN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Rödental, Niemcy.

 4. LOTTE SIEVERS-HAHN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOTTE SIEVERS-HAHN E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Brockel, Niemcy.

 5. DUSYMA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DUSYMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TRIGON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRIGON DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

 2. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 3. HANKO

  Hiszpania

  Nasza firma prowadzi sprzedaż polietylenu, polipropylenu, polistyrenu o wysokiej i niskiej gęstości oraz innych produktów, takich jak oliwa z oliwek różnego typu. Oferujemy wino stołowe, wino z certyfikatem regionu pochodzenia, sprzęt budowlany i produkty elektryczne. Dostawca tworzyw sztucznych, produktów dla sektora zabawek, przewodów rurowych, toreb i folii plastikowych, regałów, stolików, krzeseł, szklanek, osprzętu do okien, a także szerokiej gamy produktów plastikowych wykonanych z tworzywa PP i PVC poddanego recyklingowi.

 4. PLASTIC HUNGARY KFT

  Węgry

  Plastic Hungary Kft specjalizuje się w profesjonalnym formowaniu tworzyw sztucznych. Wytwarzamy formy o wysokiej precyzji i oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Nasze główne usługi obejmują: formowanie tworzyw sztucznych na formach klienta, projekty pod klucz w zakresie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych i wytwarzanie produktów z tworzyw sztucznych. Nasz zakład znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji pod względem logistyki. Zajmuje 2 500 m2. Posiadamy park wtryskarek do formowania wtryskowego o sile zaciskowej od 50 do 200 ton.

 5. MR. TOY

  Turcja

  Firma MR. TOY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie termiczne tworzyw sztucznych pod próżnią. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. OZDEMIRTOS OYUNCAK SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma OZDEMIRTOS OYUNCAK SAN TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Zabawki i gry, Zabawki i gry, gry edukacyjne, gry i zabawki z plastiku, i gry i zabawki muzyczne. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 2. G.A.W. GAIDA´S ANGEL WELT

  Niemcy

  Firma G.A.W. GAIDA´S ANGEL WELT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 1. GLOCO HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma GLOCO HOLZWAREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Lutzingen, Niemcy.

 2. GOLF TOYS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GOLF TOYS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Ebensfeld, Niemcy.

 3. SAND & ALLERHAND MIT KALLE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma SAND & ALLERHAND MIT KALLE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 4. ALPHA BABY CARE CO., LTD.

  Tajlandia

  Firma ALPHA BABY CARE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach smoczki. Ma siedzibę w Samutsakhon, Tajlandia.

 5. GOTTWALD BAUSTEIN UND MINI STECKSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma GOTTWALD BAUSTEIN UND MINI STECKSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Langenzenn, Niemcy.

 6. IRINA PROCHASKA IRIPRO

  Austria

  Firma IRINA PROCHASKA IRIPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Pöchlarn, Austria.

 7. GEBRÜDER BUCHHOLZ INH. HANS-JÜRGEN SCHWEIG E.K.

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER BUCHHOLZ INH. HANS-JÜRGEN SCHWEIG E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Schönberg, Niemcy.

 8. B-TOKEN

  Belgia

  Firma B-TOKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Retie, Belgia.

 1. B2BIZ GMBH

  Niemcy

  Firma B2BIZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 2. SPIELZEUGMANUFAKTUR VAH, DOMINIC VAH

  Niemcy

  Firma SPIELZEUGMANUFAKTUR VAH, DOMINIC VAH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dollnstein, Niemcy.

 3. L&S GMBH

  Niemcy

  Firma L&S GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 4. OPTIMIZA TU RESIDUO I+D+I, S.L.

  Hiszpania

  Firma OPTIMIZA TU RESIDUO I+D+I, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 5. TRAIN & PLAY KG

  Niemcy

  Firma TRAIN & PLAY KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Magnetofony, magnetowidy i akcesoria, Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego, i Elektryczny drobny sprzęt gospodarstwa domowego. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 6. DREAMS4KIDS

  Niemcy

  Firma DREAMS4KIDS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Hechingen, Niemcy.

 7. STEPHAN CORNELIUS HANDELS GMBH

  Niemcy

  Firma STEPHAN CORNELIUS HANDELS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Siek, Niemcy.

 8. ACHIM MOHN UND ANDREAS BIENE

  Niemcy

  Firma ACHIM MOHN UND ANDREAS BIENE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Hütten, Niemcy.

 9. PRASNOWSKI SPIELWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma PRASNOWSKI SPIELWAREN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Wydawnictwa książkowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Wydawnictwa książkowe. Ma siedzibę w Obertraubling, Niemcy.

 10. AXEL SCHMIDT

  Niemcy

  Firma AXEL SCHMIDT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Rzemiosło, Modelarstwo, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Rzemiosło, i Modelarstwo. Ma siedzibę w Daaden, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego - Import eksport

Liczba wyników

4390 Przedsiębiorstwa