• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego - Import eksport

 1. PAFF OYUNCAK VE KIMYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w powstałym w 2018 roku przedsiębiorstwie Paff Oyuncak, będącym czołowym, tureckim producentem zabawek . Posiadając 25 letnią znajomość branży, nasza marka PLAY TOYS jest synonimem niedoścignionej jakości i innowacji. Nasz supernowoczesny zakład produkcyjny, zlokalizowany w Turcji, specjalizuje się w dużym wyborze zabawek, od plasteliny i zabawek slime po zabawki edukacyjne i zestawy zabawek dla dzieci, w tym "zrób to sam". Dzięki naszemu usprawnionemu procesowi produkcji, doskonale realizujemy zamówienia na duże ilości, zapewniając przy tym szybkie dostawy. Nasze usługi produkcji marki własnej spełniają unikalne potrzeby klientów w zakresie brandingu poprzez dostarczanie im spersonalizowanych produktów, zgodnie z ich wymaganiami. W Paff Oyuncak, kreatywność nie zna granic. Nasz wewnętrzny zakład produkcyjny oferuje kompleksowe usługi wzornictwa i implementacji, od koncepcji po wtryskiwanie tworzyw sztucznych i formowanie, zapewniając realizację projektu każdej zabawki. Odkryj nasze różne kategorie zabawek, włącznie z zabawkami edukacyjnymi i sztuka & rzemiosło, stworzone, by rozpalić wyobraźnię i zachęcić do zabawy bez granic. Starając się pobudzić wyobraźnię i kreatywność u dzieci, pomagamy im w odkrywaniu ich pasji i uwolnieniu całego ich potencjału. Odkryj dziś świat Paff Oyuncak!

 2. INTELKOM

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Intelkom jest mieszczącym się w Ukrainie, wiodącym przedsiębiorstwem produkcji zabawek z tworzyw sztucznych dla dzieci. Nasza firma wytwarza zabawki w różnych kategoriach, produkty dla niemowląt, takie jak wanienki, zabawki do kąpieli, nocniki, chodziki i wiele innych. Oferujemy współpracę na określonych warunkach, w ramach marki własnej. Misją przedsiębiorstwa jest spełnienie dziecięcych marzeń o doskonałej zabawce, wykonanej z metalu lub tworzyw sztucznych — zabawce nie tylko bezpiecznej i dającej się łatwo poznać, ale także pobudzającej rozwój dziecka.

 3. ERICH BOHL PLÜSCHSPIELWAREN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ERICH BOHL PLÜSCHSPIELWAREN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Rödental, Niemcy.

 4. LOTTE SIEVERS-HAHN E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOTTE SIEVERS-HAHN E. K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Brockel, Niemcy.

 5. TRIGON DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma TRIGON DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Viersen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 2. HANKO

  Hiszpania

  Nasza firma prowadzi sprzedaż polietylenu, polipropylenu, polistyrenu o wysokiej i niskiej gęstości oraz innych produktów, takich jak oliwa z oliwek różnego typu. Oferujemy wino stołowe, wino z certyfikatem regionu pochodzenia, sprzęt budowlany i produkty elektryczne. Dostawca tworzyw sztucznych, produktów dla sektora zabawek, przewodów rurowych, toreb i folii plastikowych, regałów, stolików, krzeseł, szklanek, osprzętu do okien, a także szerokiej gamy produktów plastikowych wykonanych z tworzywa PP i PVC poddanego recyklingowi.

 3. PLASTIC HUNGARY KFT

  Węgry

  Plastic Hungary Kft specjalizuje się w profesjonalnym formowaniu tworzyw sztucznych. Wytwarzamy formy o wysokiej precyzji i oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Nasze główne usługi obejmują: formowanie tworzyw sztucznych na formach klienta, projekty pod klucz w zakresie formowania wtryskowego tworzyw sztucznych i wytwarzanie produktów z tworzyw sztucznych. Nasz zakład znajduje się w bardzo dogodnej lokalizacji pod względem logistyki. Zajmuje 2 500 m2. Posiadamy park wtryskarek do formowania wtryskowego o sile zaciskowej od 50 do 200 ton.

 4. MR. TOY

  Turcja

  Firma MR. TOY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach formowanie termiczne tworzyw sztucznych pod próżnią. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. OZDEMIRTOS OYUNCAK SAN TIC LTD ŞTI

  Turcja

  Firma OZDEMIRTOS OYUNCAK SAN TIC LTD ŞTI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Zabawki i gry, Zabawki i gry, gry edukacyjne, gry i zabawki z plastiku, i gry i zabawki muzyczne. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 1. GLOCO HOLZWAREN GMBH

  Niemcy

  Firma GLOCO HOLZWAREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Lutzingen, Niemcy.

 2. G.A.W. GAIDA´S ANGEL WELT

  Niemcy

  Firma G.A.W. GAIDA´S ANGEL WELT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Alsdorf, Niemcy.

 1. RAKSO OSKAR SCHNEIDER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RAKSO OSKAR SCHNEIDER GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Neustadt, Niemcy.

 2. GOLF TOYS GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma GOLF TOYS GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Ebensfeld, Niemcy.

 3. SAND & ALLERHAND MIT KALLE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma SAND & ALLERHAND MIT KALLE UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 4. DUSYMA GMBH

  Niemcy

  Firma DUSYMA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Schorndorf, Niemcy.

 5. GOTTWALD BAUSTEIN UND MINI STECKSYSTEME GMBH

  Niemcy

  Firma GOTTWALD BAUSTEIN UND MINI STECKSYSTEME GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Langenzenn, Niemcy.

 6. L&S GMBH

  Niemcy

  Firma L&S GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Ludwigsburg, Niemcy.

 7. SPIELZEUGMANUFAKTUR VAH, DOMINIC VAH

  Niemcy

  Firma SPIELZEUGMANUFAKTUR VAH, DOMINIC VAH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dollnstein, Niemcy.

 8. IRINA PROCHASKA IRIPRO

  Austria

  Firma IRINA PROCHASKA IRIPRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Pöchlarn, Austria.

 1. NOONE TOYS

  Turcja

  Firma NOONE TOYS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Lalki, Zabawki z drewna, zabawki, gry dydaktyczne, Lalki, i Zabawki z drewna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. OPTIMIZA TU RESIDUO I+D+I, S.L.

  Hiszpania

  Firma OPTIMIZA TU RESIDUO I+D+I, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Barcelona, Hiszpania.

 3. GEBRÜDER BUCHHOLZ INH. HANS-JÜRGEN SCHWEIG E.K.

  Niemcy

  Firma GEBRÜDER BUCHHOLZ INH. HANS-JÜRGEN SCHWEIG E.K., jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Schönberg, Niemcy.

 4. B2BIZ GMBH

  Niemcy

  Firma B2BIZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 5. B-TOKEN

  Belgia

  Firma B-TOKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Retie, Belgia.

 6. OBRT HARI-PLAST

  Bośnia i Hercegowina

  Firma OBRT HARI-PLAST, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Części z tworzyw sztucznych, manufacture of blow-moulding moulds, i formowanie wtryskowe tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Gracanica, Bośnia i Hercegowina.

 7. NORBERT VERNEUER

  Niemcy

  Firma NORBERT VERNEUER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Billerbeck, Niemcy.

 8. HELGA KREFT GMBH

  Niemcy

  Firma HELGA KREFT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 9. LINA TOYS

  Turcja

  Firma LINA TOYS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Jest również obecna w dziedzinach Zabawki z drewna, i Zabawki z drewna. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 10. H. SIEGRIST-IMPORT AG

  Szwajcaria

  Firma H. SIEGRIST-IMPORT AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, Zabawki i gry, Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego, Drewno - galanteria drewniana, Papeteria - artykuły, i Zabawki i gry. Ma siedzibę w Flawil, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego - Import eksport

Liczba wyników

4342 Przedsiębiorstwa