• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • turbiny gazowe

Wyniki dla

Turbiny gazowe - Import eksport

 1. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOREMA® GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Turbiny gazowe, rury z ptfe, konstrukcja przewodów i zestawów rur, kompensatory tkaninowe, kompensatory z tworzyw miękkich, kompensatory o specjalnej konstrukcji, kompensatory do kanałów spalinowych, i kompensatory mieszkowe do instalacji rurowych. Ma siedzibę w Weiterstadt, Niemcy.

 2. SCANSONIC PGS GMBH

  Niemcy

  Im lepsza szczelnośc przestrzeni pomiędzy rotorem i statorem, a tym samym mniejsze straty pary i ciśnienia, tym większa wydajność turbiny. Im skuteczniejsza eliminacja wycieków, im mniejsze turbulencje i lepsza optymalizacja przepływów, tym więcej energii jest generowanej z takiej samaj ilości zasobów i tym bardziej wydajne działanie urządzenia. PGS optymalnie uszczelnia przestrzeń w turbyniach. To zwiększa oszczędności pieniężne i zmniejsza emisję CO2. Cały nasz asortyment jest zawsze dostępny i może być dostarczony natychmiast po zamówieniu. I to w każdych – nawet małych – ilościach. PGS jest spółką Berlin.Industrial.Group.

 3. ALTA INDUSTRIES SRL

  Włochy

  Firma ALTA INDUSTRIES SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Firenze, Włochy.

 4. INNCO

  Iran

  Firma INNCO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach turbiny, i turbiny gazowe. Ma siedzibę w Tehran, Iran.

 5. CRYOSTAR

  Francja

  Firma CRYOSTAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie gazu - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach pompy do gazu, turbiny gazowe, i instalacje kriogeniczne. Ma siedzibę w Hesingue, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BROWN ENERGY GROUP

  Stany Zjednoczone

  Firma BROWN ENERGY GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Jest również obecna w dziedzinach Generatory, prądnice, Energia elektryczna - produkcja, Generatory, prądnice, gas generating set, generatory diesel, i Energia elektryczna - produkcja. Ma siedzibę w Sunrise, Stany Zjednoczone.

 2. SAFRAN POWER UNITS

  Francja

  Firma SAFRAN POWER UNITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Toulouse, Francja.

 3. DEKOMTE BENELUX

  Belgia

  Firma DEKOMTE BENELUX, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Pojazdy - systemy nawigacji. Jest również obecna w dziedzinach Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Kompensatory, Sygnalizacja i zdalne sterowanie - systemy i urządzenia, Radary i radionawigacja, Kompensatory, i turbiny gazowe. Ma siedzibę w Oostende, Belgia.

 4. PELRINE & BUCHANANS MARITIME TRADING WORLDWIDE LTD.

  Kanada

  Firma PELRINE & BUCHANANS MARITIME TRADING WORLDWIDE LTD., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Zespoły prądnicowe. Jest również obecna w dziedzinach turbiny gazowe, generatory diesel, i sprzedaż zespołów prądnicowych. Ma siedzibę w Halifax, Kanada.

 5. TURBINE CONTROLS LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TURBINE CONTROLS LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 1. DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH

  Niemcy

  Firma DEUTSCHE TECHNOLOGIE MANUFAKTUREN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Jest również obecna w dziedzinach Centrala ko-generacji prądu, i Biomass plants. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. TURBINE POWER SOLUTIONS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TURBINE POWER SOLUTIONS LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Barnsley, Zjednoczone Królestwo.

 1. DRESSER RAND SA

  Francja

  Firma DRESSER RAND SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Związki zawodowe i stowarzyszenia profesjonalne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Turbiny gazowe, Turbiny parowe, Sprężarki, Centrifuges, Turbiny gazowe, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Le Havre, Francja.

 2. GSK ENERGY

  Indie

  Firma GSK ENERGY, roku i działającą w sektorze Instalacje i urządzenia do elektrowni zasilanych węglem. Jest również obecna w dziedzinach turbiny gazowe, turbiny parowe, i kotły. Ma siedzibę w Vijayawada, Indie.

 3. PJ DIESEL ENGINEERING A/S

  Dania

  Firma PJ DIESEL ENGINEERING A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny, Turbiny parowe, Turbiny, i Turbiny parowe. Ma siedzibę w Koebenhavn Oe, Dania.

 4. SMF HODONÍN S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma SMF HODONÍN S.R.O., roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Turbiny gazowe, Sprężarki, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Hodonín , Republika Czeska.

 5. MGD WORLDWIDE EXPERT SRL

  Rumunia

  Firma MGD WORLDWIDE EXPERT SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługowe firmy dla przemysłu naftowego. Jest również obecna w dziedzinach Turbosprężarki, Wskaźniki MECHANICZNE I ELEKTROMECHANICZNE DLA PRZYRZĄDÓW KONTROLNYCH, turbiny gazowe, Turbosprężarki, i turbiny parowe. Ma siedzibę w Brasov, Rumunia.

 6. BEIJING ANDER TECHNOLOGIES CO., LTD

  Chiny

  Firma BEIJING ANDER TECHNOLOGIES CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Beijing, Chiny.

 7. OPRA TURBINES B.V.

  Holandia

  Firma OPRA TURBINES B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Hengelo Ov, Holandia.

 8. LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S.

  Słowacja

  Firma LETECKÉ OPRAVOVNE TRENCÍN, A.S., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Trencin, Słowacja.

 1. SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O.

  Słowacja

  Firma SLOVINTEGRA ENERGY, S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Jest również obecna w dziedzinach Inwestycje kapitałowe - doradztwo, i Inwestycje kapitałowe - doradztwo. Ma siedzibę w Levice , Słowacja.

 2. ROLLS-ROYCE MARINE AS

  Norwegia

  Firma ROLLS-ROYCE MARINE AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Ålesund, Norwegia.

 3. AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O.

  Słowacja

  Firma AIR-TRANSPORT EUROPE SPOL. S R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Poprad , Słowacja.

 4. HANS KJELLERUP A/S

  Dania

  Firma HANS KJELLERUP A/S, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Esbjerg V, Dania.

 5. BHT TURBO GMBH

  Niemcy

  Firma BHT TURBO GMBH, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Solingen, Niemcy.

 6. INTEK

  Ukraina

  Firma INTEK, roku i działającą w sektorze Turbiny parowe. Jest również obecna w dziedzinach Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, Turbiny gazowe, Instalacje i urządzenia do elektrowni na turbinę, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 7. TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma TURBOMACH DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Griesheim, Niemcy.

 8. AERO OPERATIONS INC

  Stany Zjednoczone

  Firma AERO OPERATIONS INC, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, Turbiny wiatrowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Richmond Hill, Stany Zjednoczone.

 9. METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma METAL SANAYI MAMULLERI SANAYI VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny gazowe, i Turbiny gazowe. Ma siedzibę w Eskisehir, Turcja.

 10. BOSAL DANMARK APS

  Dania

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo