• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • turbiny wiatrowe

Wyniki dla

Turbiny wiatrowe - Import eksport

 1. ZWP ZAHNRADWERK PRITZWALK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Postrzegamy siebie jako rozbudowany stół warsztatowy, jesteśmy dostawcą inżynierii mechanicznej, a także dostawcą dla przemysłu, który potrzebuje poszczególnych części przekładni. Klienci pochodzą z branży morskiej, kolejowej, energetyki wiatrowej, przekładni specjalnych / przekładni specjalnych i budowy instalacji. Nasza firma nieustannie inwestuje w nowe technologie produkcyjne, aby być przygotowanym na przyszłe wyzwania. Realizujemy znormalizowane, ale również bardzo skomplikowane i niezwykle wymagające koła zębate i wały oraz koła koronowe (retrofit i także ciężkie maszyny! ). Dlatego ZWP, zatrudniający ponad 200 pracowników, jest liderem w produkcji precyzyjnych produktów dla inżynieria mechaniczna „Made in Germany”. Nasza lokalizacja to 200 km na zachód od Szczecina. Jesteśmy kontaktem w zakresie technologii kół zębatych, napędów głównych, elementów maszyn, przekładni okrętowych, dużych kół zębatych, techniki górniczej, ogólnie produkcji kół zębatych, wałów zębatych dla znanych firm, a także oferujemy strategiczne partnerstwo jako niezawodny dostawca inżynierii mechanicznej. Jako eksperci już teraz podejmujemy się outsourcingu firm produkcyjnych. Nierzadko jesteśmy strategicznym dostawcą turbin wiatrowych, elektrowni wodnych, sprężarek gazu czy centralnych części przesyłowych. Na przykład nasze produkty są również wykorzystywane do przekładni kolejowych, przekładni planetarnych, napędów okrętowych, przekładni przemysłowych i sprzęgieł koronowych itp.

 2. DOSPEL POLAND

  Polska

  Verified by europages badge

  DOSPEL, założony w 1974 roku w Częstochowie, jest uznaną marką z 46-letnim doświadczeniem w dziedzinie systemów wentylacyjnych. Firma eksportuje swoje produkty do ponad 50 krajów i jest znana z nastawienia na innowacje i nowoczesne procesy produkcyjne. DOSPEL posiada w swojej ofercie turbiny wiatrowe dla zielonej energii i dominuje na polskim rynku wentylacji. Oferta Dospel zawiera: Wentylatory domowe dla wysokiej jakości powietrza, wentylatory przemysłowe, wentylatory łazienkowe, wentylatory łazienkowe wyciągowe, wentylatory łazienkowe wentylacyjne, elementy systemów wentylacyjnych, systemy wentylacyjne z rekuperacją, urządzenia wentylacyjne i klimatyzacyjne dla Państwa firmy, systemy wentylacyjne do zastosowania w domach oraz rozwiązania wentylacji przemysłowej do zastosowania w dużych zakładach. Nasz zespół badawczo-rozwojowy, podążając za nowymi rozwiązaniami technicznymi i technologicznymi, stale udoskonala konstrukcję, trwałość i funkcjonalność naszych produktów. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

 4. SUN VALLEY ENERGY SP. Z O. O.

  Polska

  Sun Valley Energy to lider w dziedzinie produkcji energii, oferujący zaawansowane i zrównoważone rozwiązania energetyczne. Nasza misja to dostarczanie innowacyjnych systemów, które spełniają indywidualne potrzeby każdego klienta. Nasze kluczowe wartości to zrównoważony rozwój, innowacyjność, orientacja na klienta, jakość i ciągłe doskonalenie. System Zarządzania Energia (EMS): Zaawansowane narzędzie do monitorowania, kontroli i optymalizacji zużycia energii, pomagające firmom w redukcji kosztów i zwiększeniu efektywności. Energia słoneczna: Oferujemy kompleksowe usługi w zakresie fotowoltaiki, w tym projekty typu EPC (Engineering, Procurement, Construction), umowy PPA (Power Purchase Agreement) oraz rozwój projektów inwestycyjnych. Energia wiatrowa: Specjalizujemy się w ocenie zasobów wiatrowych, rozwoju projektów, usługach EPC oraz bieżącej konserwacji turbin wiatrowych. Pompy ciepła: Dostarczamy zaawansowane systemy pomp ciepła do ogrzewania domów i budynków, gwarantując komfort i efektywność energetyczną. Magazynowanie energii: Nasze systemy magazynowania w bateriach gwarantują niezawodność dostaw energii, umożliwiając jednocześnie oszczędności i uczestnictwo w programach reakcji na popyt. Zapraszamy do współpracy z Sun Valley Energy - Twoim partnerem w dziedzinie nowoczesnych rozwiązań energetycznych.

 5. EKOTANIEJ.PL

  Polska

  Zachęcamy do odwiedzenia strony Ekotaniej.pl - tam mogą Państwo zapoznać się z różnymi pomysłami ekologicznymi. Pracujący z nami fachowcy nie tylko najlepiej dopasują ofertę do Państwa preferencji oraz możliwości. Dzięki temu mogą Państwo optymalnie wykorzystać m.in.: solary dachowe.Dzięki oferowanym przez nas innowacjom, mogą Państwo zaoszczędzić i jednocześnie podnieść efektywność energetyczną. W naszej firmie odnajdą Państwo najlepszej klasy pomysły w konkurencyjnych cenach! Zapraszamy!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O.

  Chorwacja

  Firma DURO DAKOVIC STROJNA OBRADA D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Łożyska toczne - kulkowe, igiełkowe i wałeczkowe. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, slewing rings, Usługi naprawy lokomotyw, Turbiny wiatrowe, i pellet systems. Ma siedzibę w Slavonski Brod, Chorwacja.

 2. GREENSTORM SRL

  Włochy

  Firma GREENSTORM SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Aerogeneratory, i Energia odnawialna. Ma siedzibę w Olginate, Włochy.

 3. CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS

  Argentyna

  Firma CLAYCRO INGENIERIA Y SERVICIOS, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje elektryczne przemysłowe średniego napięcia. Ma siedzibę w San Salvador De Jujuy, Argentyna.

 4. SATEL SNC - ANTENNE TV

  Włochy

  Firma SATEL SNC - ANTENNE TV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach Anteny radiowe i telewizyjne, anteny telewizyjne, interwencja natychmiastowa, Anteny radiowe i telewizyjne, i instalacja systemu telewizyjnego. Ma siedzibę w Lodi, Włochy.

 5. VENTURBINE ALTERNATORS

  Turcja

  Firma VENTURBINE ALTERNATORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Generatory, prądnice, Turbiny wiatrowe, i Generatory, prądnice. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. SARENS FRANCE

  Francja

  Firma SARENS FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gięcie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, metalurgia, przedsiębiorstwa w sektorze budownictwa, wielkich robót i infrastruktury, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Dunkerque, Francja.

 2. CSD INGENIEURS

  Belgia

  Firma CSD INGENIEURS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kontrola jakości - roboty budowlane i publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, Analiza gruntu, kamieniołomy, usługi z zakresu inżynierii, Turbiny wiatrowe, i Analiza gruntu. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 1. NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH

  Austria

  Firma NET NEUE ENERGIE TECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Energia odnawialna, Turbiny wiatrowe, Płyty grzewcze z ogniwami słonecznymi, Energia odnawialna, struktury do instalacji fotowoltaicznych, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. CAB INCORPORATED

  Stany Zjednoczone

  Firma CAB INCORPORATED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Hutnictwo i metalurgia - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach kołnierze, żeliwo, Turbiny wiatrowe, i kołnierze ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Buford, Stany Zjednoczone.

 3. UTOPIA S.R.L.

  Włochy

  Firma UTOPIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Kolektory słoneczne. Jest również obecna w dziedzinach płyty fotowoltaiczne / baterie słoneczne, inwertor, Turbiny wiatrowe, i energia słoneczna fotowoltaiczna. Ma siedzibę w Villorba, Włochy.

 4. ANTENNES LECLERC

  Francja

  Firma ANTENNES LECLERC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszty stalowe, Turbiny wiatrowe, Stal i metale - obróbka skrawaniem, Maszty stalowe, Turbiny wiatrowe, konstrukcje metalowe, i Stal i metale - obróbka skrawaniem. Ma siedzibę w La-Grande-Paroisse, Francja.

 5. ALTINEL ENERJI DIS TIC. LTD. STI

  Turcja

  Firma ALTINEL ENERJI DIS TIC. LTD. STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, energia z turbiny wiatrowej, odnawialne źródła energii, i akcesoria i części zamienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 6. WINDSOURCING.COM GMBH

  Niemcy

  Firma WINDSOURCING.COM GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje wiatrowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 7. CDEAI

  Francja

  Firma CDEAI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Nawadnianie i podlewanie - urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe, centrale fotowoltaiczne, Turbiny wiatrowe, i biomasa. Ma siedzibę w Varades, Francja.

 8. WESTFALENWIND GMBH

  Niemcy

  Firma WESTFALENWIND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia elektryczna - dystrybucja, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia elektryczna - dystrybucja, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Lichtenau, Niemcy.

 1. RTS WIND AG

  Niemcy

  Firma RTS WIND AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. WINDPOWER GMBH

  Niemcy

  Firma WINDPOWER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Biura projektów przemysłowych, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Biura projektów przemysłowych. Ma siedzibę w Regensburg, Niemcy.

 3. ABS GROUP LTD.

  Niemcy

  Firma ABS GROUP LTD., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. AIRCON GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AIRCON GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Leer, Niemcy.

 5. E3 PLANUNGS GMBH

  Niemcy

  Firma E3 PLANUNGS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Stal, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Stal, Budownictwo przemysłowe, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 6. CROSSWIND ENERGY SYSTEMS

  Niemcy

  Firma CROSSWIND ENERGY SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia wiatru - produkcja. Jest również obecna w dziedzinach Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Würzburg, Niemcy.

 7. SEEBA ENERGY FARMING GMBH

  Niemcy

  Firma SEEBA ENERGY FARMING GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Pomieszczenia biurowe wyposażone i lokale przemysłowe - usługi, i Inżynieria - biura inżynieryjno-konstrukcyjne instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Stemwede, Niemcy.

 8. BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH

  Niemcy

  Firma BÜRGER WINDPARKS REUSSENKÖGE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Reußenköge, Niemcy.

 9. LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO

  Niemcy

  Firma LOMPE UND VÖHRINGER WINDENERGIE GMBH & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Energia elektryczna - wytwarzanie i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, Turbiny wiatrowe, Energia odnawialna, Stal, Alternatywne źródła energii - systemy i urządzenia, i Turbiny wiatrowe. Ma siedzibę w Borken, Niemcy.

 10. ING. BÜRO RAUSCHENBACH

  Niemcy

  Firma ING. BÜRO RAUSCHENBACH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Turbiny wiatrowe. Jest również obecna w dziedzinach energia z turbiny wiatrowej, i Ekspertyza. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo