• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport lotniczy towarowy

Wyniki dla

Transport lotniczy towarowy - Import eksport

 1. GB TRADE TRANSPORT

  Turcja

  Verified by europages badge

  W Izmirze powstała nasza firma GB LOGISTICS, która działa w transporcie lądowym, lotniczym i morskim. GB Logistics, który przyjmuje zasadę zdobywania zadowolenia klienta poprzez oferowanie najlepszej jakości usług w najbardziej ekonomicznych warunkach; dzięki rozległej sieci dostaw, odpowiada na zapotrzebowanie firm w zakresie handlu zagranicznego i logistyki dzięki swojemu fachowemu personelowi. GB Logistics nadal inwestuje w zasoby ludzkie i technologię, wykorzystując możliwości globalizacji w zakresie automatyzacji i digitalizacji. W tym kierunku organizuje wszystkie usługi logistyczne wymagane przez klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami, produkując kompletne, unikalne rozwiązania. GB Logistics będzie starał się korzystać z zasobów zarządzania naszej grupy, dalej rozwijać nasze produkty i usługi oraz podnosić naszą wartość korporacyjną. Aby poinformować jak najwięcej osób o naszej wizji przyszłości, opracowaliśmy nowe przesłanie korporacyjne: „ROZWIJAJ SWOJE MARZENIA". Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

 2. AGS FRANCE PARIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGS France jest liderem w zakresie międzynarodowych przeprowadzek mienia prywatnego i biur. Przedsiębiorstwo należy do światowej sieci AGS liczącej 146 jednostek w 97 krajach. Nasz wykwalifikowany personel pokieruje Państwa przeprowadzką, zajmując się również formalnościami celnymi i dostarczy specjalistycznych materiałów do pakowania. Nasz system trackingu on line pozwala w każdej chwili śledzić przeprowadzkę. AGS France odpowiada również na potrzeby w zakresie przechowywania mebli. Nasze zabezpieczone magazyny znajdują się w 26 miastach we Francji metropolitarnej i zamorskiej. Jako przedsiębiorstwo socjalnie odpowiedzialne, AGS France uczestniczy w Światowym Pakcie Narodów Zjednoczonych (UN Global Compact). Sadzimy również drzewa z nazwiskami naszych klientów z okazji każdej dokonanej przeprowadzki międzynarodowej. AGS France posiada certyfikat ISO i stosuje standardy jakości FAIM - symbol doskonałości w branży przeprowadzek. AGS: należy się Państwu to, co najlepsze. Bezpłatny kosztorys.

 3. AIR TIME CRITICAL

  Francja

  Verified by europages badge
 4. MAYUMBE CONNECTING

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma MAYUMBE CONNECTING, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Jest również obecna w dziedzinach Fracht międzynarodowy, Fracht lotniczy kontenerowy, Spedycja lotnicza, Frachtowce - transport morski, Import-eksport pojazdów i urządzeń transportowych, Samochody używane, Samochody półciężarowe używane, Import-eksport, sprzęt elektryczny i elektroniczny, i Import-eksport - informytyka. Ma siedzibę w Liège, Belgia.

 5. MTA GOPIC FRANCE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MTA GOPIC FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy towarowy, Transport morski i rzeczny, Magazynowanie - usługi, Przewozy z zabezpieczeniem, Przewóz różnych towarów, transport lądowy, Transport lotniczy towarowy, opakowania do transportu lotniczego, i opakowania do transportu morskiego. Ma siedzibę w Tremblay-En-France, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BENTELO FREIGHT SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENTELO FREIGHT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Jest również obecna w dziedzinach Przeprowadzki międzynarodowe, Transport lotniczy towarowy, transport międzynarodowy, Przeprowadzki międzynarodowe, transport morski, i Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Serris, Francja.

 2. RÜDINGER TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma RÜDINGER TRANSPORT GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Korntal-Münchingen, Niemcy.

 3. EXPRESS DARYLINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXPRESS DARYLINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja lotnicza. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Fracht międzynarodowy, Frachtowce - transport morski, Transport lotniczy towarowy, Fracht lotniczy kontenerowy, Kontenerowy transport morski, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Fracht międzynarodowy, i Frachtowce - transport morski. Ma siedzibę w Villepinte, Francja.

 4. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tranzyt morski. Jest również obecna w dziedzinach Tranzyt lotniczy, Frachtowce - transport morski, Fracht międzynarodowy, Spedycja lotnicza, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport kombinowany kolejowo-drogowy, Transport kolejowy kontenerowy, Transport drogowy kontenerowy, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Sete, Francja.

 5. ALL-IN-ONE-BUSINESS-SOLUTIONS JOACHIM MÖLLERS E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ALL-IN-ONE-BUSINESS-SOLUTIONS JOACHIM MÖLLERS E. K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Coesfeld, Niemcy.

 1. 2HM LOGISTICS D.O.O.

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma 2HM LOGISTICS D.O.O., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport samochodowy. Jest również obecna w dziedzinach Transport samochodowy międzynarodowy towarów, Transport kolejowy kontenerowy, Transport lotniczy, Fracht międzynarodowy, Kontenerowy transport morski, Frachtowce - transport morski, Magazyny portowe, Transport kolejowy, i Logistyka, usługi logistyczne dla transportu drogowego. Ma siedzibę w Koper / Capodistria, Słowenia.

 2. FLYINGGROUP

  Belgia

  Ponad 150 doświadczonych profesjonalistów jest codziennie gotowych, aby dowieźć Cię wygodnie na Twoje miejsce przeznaczenia. Gwarantują oni zarazem skuteczną usługę dostosowaną do potrzeb. Ponadto, FlyingGroup dysponuje we własnym zakresie specjalistami, którym możesz powierzyć kompletne zarządzanie Twoim własnym samolotem. Profesjonalne podejście, które oszczędza Ci wielu komplikacji . Nie masz prywatnego samolotu ? Wobec tego, podzielenie się aparatem jest pomysłową alternatywą, korzystną finansowo. Całkowicie przeanalizowana pod kątem Twoich potrzeb w zakresie lotów prywatnych, zawierająca korzyści własnego samolotu odrzutowego. Jeżeli chodzi o obsługę techniczną, FlyingGroup posiada licencje obsługi dla wszystkich rodzajów aparatów swojej floty, a także jest uznanym partnerem Cessna. Od Twojego pierwszego kontaktu z FlyingGroup, będziesz korzystać ze spersonalizowanego traktowania z najlepszym rozwiązaniem stosownie do Twoich potrzeb. Dzięki naszemu zamiłowaniu bez granic do samolotów i serwisowi, dostarczamy spersonalizowane rozwiązania wszystkich problemów lotniczych. FlyingGroup jest PARTNEREM z wyboru!

 1. ALBERANI LOGISTICS LTD.

  Rosja

  Firma Alberani Logistics to rzetelna firma spedycyjna z 15 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków. Wykonujemy następujące rodzaje prac i usług: Transport wszelkiego rodzaju ładunków każdym rodzajem transportu: lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym; Odprawa celna; Ubezpieczenie ładunków; Fizyczna eskorta ładunku przez uzbrojonych strażników; Konsolidacja ładunków i dostawa ładunków drobnicowych; Transport ładunków wielkogabarytowych i ciężkich; Transport towarów niebezpiecznych. Dzięki zgromadzonemu cennemu doświadczeniu i szerokim kontaktom biznesowym, a także dzięki zespołowi doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewniamy optymalne rozwiązanie umożliwiające dostawę ładunku w odpowiednich warunkach. Przewóz towarów naszym transportem to przede wszystkim gwarancja niezawodności, jakości i bezpieczeństwa. Widzimy nasz sukces w tym, że firma, która zamawia nasze usługi, staje się naszym stałym partnerem.

 2. VELES SPEDITION LTD.

  Rosja

  Szanowni goście, jeśli są Państwo zainteresowani wymianą handlową z Rosją, zapraszamy do reprezentowania firmy Veles Spedition z siedzibą w Moskwie. Działamy na rynku rosyjskim przez sześć lat od 2014 roku. Naszym głównym profilem są przewozy międzynarodowe między Europą a Rosją, Azją Południowo-Wschodnią i Rosją. Biura naszej firmy mają siedzibę w Moskwie, Tallinie i Nachodce, których portem jest Port Wostocznyj. Oferujemy następujące usługi: fracht samochodowy, transport multimodalny, dostawy kontenerowe, fracht morski, transport kolejowy, ładunki drobnicowe i fracht lotniczy. Ponadto zajmujemy się ładunkami ponad gabarytowymi i niebezpiecznymi. W Moskwie posiadamy magazyn konsolidacyjny i oferujemy usługi takie jak: bezpieczne ładowanie szerokiej gamy towarów, odprawa celna w Rosji, agent handlowy. Witamy wszystkich zainteresowanych współpracą z Rosją. Dostarczymy towary do i z Rosji!

 3. BHL-GROUP

  Rosja

  Przedsiębiorstwo przewozowo-logistyczne BHL wykonuje międzynarodowy przewóz ładunków od 2008 roku, z powodzeniem dostarczając ponad 150 ton rozmaitych towarów do wszystkich miast Federacji Rosyjskiej, krajów WNP i na świecie. Oferta usług firmy obejmuje: - przewozy lotnicze, - morskie i rzeczne, - transport drogowy kontenerów, - kontraktowe świadczenie usług, - grupowanie i przewóz ładunków niepodzielnych, - odprawy celne, - ubezpieczenie ładunków, - spedycję towarów. Firma przewozi ładunki o dowolnej złożoności. Grupa BHL świadczy pełen zakres usług logistycznych, włącznie z przewozem urządzeń przemysłowych, ładunków drobnicowych i ciężkich, przewozami drogowymi wymagającymi regulacji temperatury, transportem drogowym ponadgabarytowym maszyn i innych ładunków złożonych. Grupa BHL stara się być wiarygodnym partnerem i pomagać każdemu klientowi na rynku globalnych usług transportowych. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najkorzystniejsze możliwości przewozu pod względem cenowym, terminu dostawy i preferencji klienta. Firma utrzymuje najwyższą jakość usług i proponuje elastyczne warunki płatności dla stałych klientów. Świadczymy kompletne i aktualne usługi doradztwa w kwestiach celnych, dokumentacji i dostawy ładunków. Zespół przedsiębiorstwa składa się ze specjalistów oddanych swojej pracy. Wykonujemy przewozy lotnicze, transport kontenerów, przewozy morskie i spedycję w możliwie najkrótszym terminie, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności.

 4. ERHARDT MEDITERRANEO S.L.

  Hiszpania

  Proponujemy usługi koordynacji logistycznej i międzynarodowego transportu części o wysokim tonażu. Wstępne badanie pozwalające na znalezienie najbardziej optymalnego środka transportu. Obsługa projektu. Usługi logistyczne konieczne dla każdego projektu: Transport od / do portu. KLASYFIKACJA TOWARÓWUSŁUGI ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKUTransport morski, lotniczy i lądowy.

 5. NEW LINK SOLUTIONS, LTD

  Kazachstan

  Przedsiębiorstwo „New Link Solutions” oferuje szybkie, skuteczne i ekonomiczne usługi przewozu międzynarodowego, przy użyciu różnych środków transportu. Przewozimy z i do Azji Południowo-Wschodniej, Chin, Tajwanu, Korei, Japonii, krajów CIS, krajów bałtyckich, Europy, Ameryki Łacińskiej, USA i Kanady. Nasze rozwiązania logistyczne realizują Państwa cele!

 6. TRANSAVIA

  Białoruś

  Firma Transavia oferuje organizację i wykonywanie lotów czarterowych krajowych i zagranicznych na indywidualne zamówienie na dowolnych typach samolotów. Czarter osobisty daje unikalną możliwość połączenia poufności, skuteczności i ekskluzywnego komfortu podczas podróży do dowolnego punktu na świecie. Sugerujemy także skorzystanie z wycieczek dzięki naszemu systemowi wyszukiwania wycieczek. Ponadto lista naszych usług obejmuje także międzynarodowy transport ładunków.

 7. LEVACO

  Belgia

  Transport do miejsc docelowych na całym świecie, jak np. Bałkany, Kaukaz, Azja Środkowa, kraje Lewantu (Bliscki Wschód), kraje Wspólnoty Niepodległych Państw, w tym Rosja, Środkowy Wschód, Azja Środkowo-Wschodnia, Daleki Wschód, kraje Maghrebu, Afryka, Ameryka Północna i Południowa, Australia i Nowa Zelandia.

 8. AEROSTAR LTD

  Białoruś

  "Aerostar" jest firmą spedycyją oferującą organizowania transportu towarów wszelkimi środkami transportu, odprawę celną, usługi pośrednika celnego. "Aerostar" należy do wiodących firm na rynku transportu samolotowego w Białorusi. Nasza firma ma wyjątkowe doświadczenie w dostarczaniu poczty dyplomatycznej. Przez lata pracy osiągnęliśmy wiele, ale najważniejszym naszym osiągnięciem jest nasza dobra reputacja niezazodnego i profesjonalnego partnera naszych klientów.

 1. AIRJET CARGO

  Francja

  Firma AIRJET CARGO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja lotnicza, samoloty frachtowe, transport lotniczy wynajętymi samolotami, Spedycja lotnicza, i makler frachtowy fracht lotniczy. Ma siedzibę w Sauveterre, Francja.

 2. IDRISMANS TRANSIT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IDRISMANS TRANSIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agencje celne. Jest również obecna w dziedzinach Kontenerowy transport morski, Transport lotniczy towarowy, usługi logistyczne, Kontenerowy transport morski, i Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Staines, Zjednoczone Królestwo.

 3. CARGO LINK TRANSPORT + LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Firma CARGO LINK TRANSPORT + LOGISTIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. TRUCK- UND SPEDITIONSSERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma TRUCK- UND SPEDITIONSSERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 5. INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY GMBH

  Austria

  Firma INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Graz, Austria.

 6. FREY & KLEIN INTERNATIONALE SPEDITION GMBH

  Niemcy

  Firma FREY & KLEIN INTERNATIONALE SPEDITION GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Ohlweiler, Niemcy.

 7. HAARHAUS LOGISTIC GES.MBH NAT. UND INT. TRANSPORTE UND LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN

  Niemcy

  Firma HAARHAUS LOGISTIC GES.MBH NAT. UND INT. TRANSPORTE UND LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 8. NKR FREIGHT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NKR FREIGHT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agencje celne. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy towarowy, operacje celne wszelkiego rodzaju, Transport lotniczy towarowy, i Odprawa celna. Ma siedzibę w Leicester, Zjednoczone Królestwo.

 9. ELSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma ELSEN GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Koblenz, Niemcy.

 10. AIRWAN INTERNATIONAL

  Francja

  Firma AIRWAN INTERNATIONAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Agencje frachtowe. Jest również obecna w dziedzinach Transport lotniczy towarowy, Fracht międzynarodowy, spedytor, Transport lotniczy towarowy, firma transportu międzynarodowego, i Fracht międzynarodowy. Ma siedzibę w Rouen Cedex, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Transport lotniczy towarowy - Import eksport

Liczba wyników

6082 Przedsiębiorstwa