• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • transport lotniczy towarowy

Wyniki dla

Transport lotniczy towarowy - Import eksport

 1. NOORD CONNECT LLC

  Rosja

  Verified by europages badge

  NORD CONNECT LLC jest międzynarodowym spedytorem, który świadczy pełen zakres usług w dziedzinie magazynowania, przetwarzania, transportu i odprawy celnej towarów różnych kategorii. Nord Connect LLC zapewnia ubezpieczenia cargo, usługi doradcze w zakresie logistyki, dostawy części zamiennych do samolotów oraz podzespołów do samolotów i śmigłowców. Główną specjalizacją firmy jest eksportowy transport lotniczy i multimodalny do krajów Azji i Afryki, transport drogowy towarów z krajów Unii Europejskiej do Rosji, krajów Azji Środkowej i na Bliski Wschód. NORD CONNECT LLC ma duże doświadczenie w transporcie do trudno dostępnych i niepopularnych regionów. Do tej pory firma przewiozła różnego rodzaju ładunki do 184 miejsc w 84 krajach na całym świecie. NORD CONNECT LLC współpracuje z siecią agentów obejmującą prawie 90% wszystkich lotnisk i lądowisk na świecie.

  Witryna www Open In New icon
 2. GB TRADE TRANSPORT

  Turcja

  Verified by europages badge

  W Izmirze powstała nasza firma GB LOGISTICS, która działa w transporcie lądowym, lotniczym i morskim. GB Logistics, który przyjmuje zasadę zdobywania zadowolenia klienta poprzez oferowanie najlepszej jakości usług w najbardziej ekonomicznych warunkach; dzięki rozległej sieci dostaw, odpowiada na zapotrzebowanie firm w zakresie handlu zagranicznego i logistyki dzięki swojemu fachowemu personelowi. GB Logistics nadal inwestuje w zasoby ludzkie i technologię, wykorzystując możliwości globalizacji w zakresie automatyzacji i digitalizacji. W tym kierunku organizuje wszystkie usługi logistyczne wymagane przez klientów zgodnie z ich oczekiwaniami i potrzebami, produkując kompletne, unikalne rozwiązania. GB Logistics będzie starał się korzystać z zasobów zarządzania naszej grupy, dalej rozwijać nasze produkty i usługi oraz podnosić naszą wartość korporacyjną. Aby poinformować jak najwięcej osób o naszej wizji przyszłości, opracowaliśmy nowe przesłanie korporacyjne: „ROZWIJAJ SWOJE MARZENIA". Prosimy bez wahania skontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji

  Witryna www Open In New icon
 3. BHL-GROUP

  Rosja

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo przewozowo-logistyczne BHL wykonuje międzynarodowy przewóz ładunków od 2008 roku, z powodzeniem dostarczając ponad 150 ton rozmaitych towarów do wszystkich miast Federacji Rosyjskiej, krajów WNP i na świecie. Oferta usług firmy obejmuje: - przewozy lotnicze, - morskie i rzeczne, - transport drogowy kontenerów, - kontraktowe świadczenie usług, - grupowanie i przewóz ładunków niepodzielnych, - odprawy celne, - ubezpieczenie ładunków, - spedycję towarów. Firma przewozi ładunki o dowolnej złożoności. Grupa BHL świadczy pełen zakres usług logistycznych, włącznie z przewozem urządzeń przemysłowych, ładunków drobnicowych i ciężkich, przewozami drogowymi wymagającymi regulacji temperatury, transportem drogowym ponadgabarytowym maszyn i innych ładunków złożonych. Grupa BHL stara się być wiarygodnym partnerem i pomagać każdemu klientowi na rynku globalnych usług transportowych. Przedsiębiorstwo oferuje swoim klientom najkorzystniejsze możliwości przewozu pod względem cenowym, terminu dostawy i preferencji klienta. Firma utrzymuje najwyższą jakość usług i proponuje elastyczne warunki płatności dla stałych klientów. Świadczymy kompletne i aktualne usługi doradztwa w kwestiach celnych, dokumentacji i dostawy ładunków. Zespół przedsiębiorstwa składa się ze specjalistów oddanych swojej pracy. Wykonujemy przewozy lotnicze, transport kontenerów, przewozy morskie i spedycję w możliwie najkrótszym terminie, zapewniając najwyższy poziom jakości i niezawodności.

  Witryna www Open In New icon
 4. ALBERANI LOGISTICS LTD.

  Rosja

  Verified by europages badge

  Firma Alberani Logistics to rzetelna firma spedycyjna z 15 letnim doświadczeniem w transporcie ładunków. Wykonujemy następujące rodzaje prac i usług: Transport wszelkiego rodzaju ładunków każdym rodzajem transportu: lotniczym, drogowym, morskim, kolejowym; Odprawa celna; Ubezpieczenie ładunków; Fizyczna eskorta ładunku przez uzbrojonych strażników; Konsolidacja ładunków i dostawa ładunków drobnicowych; Transport ładunków wielkogabarytowych i ciężkich; Transport towarów niebezpiecznych. Dzięki zgromadzonemu cennemu doświadczeniu i szerokim kontaktom biznesowym, a także dzięki zespołowi doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych specjalistów, zapewniamy optymalne rozwiązanie umożliwiające dostawę ładunku w odpowiednich warunkach. Przewóz towarów naszym transportem to przede wszystkim gwarancja niezawodności, jakości i bezpieczeństwa. Widzimy nasz sukces w tym, że firma, która zamawia nasze usługi, staje się naszym stałym partnerem.

  Witryna www Open In New icon
 5. AGS FRANCE PARIS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGS France jest liderem w zakresie międzynarodowych przeprowadzek mienia prywatnego i biur. Przedsiębiorstwo należy do światowej sieci AGS liczącej 146 jednostek w 97 krajach. Nasz wykwalifikowany personel pokieruje Państwa przeprowadzką, zajmując się również formalnościami celnymi i dostarczy specjalistycznych materiałów do pakowania. Nasz system trackingu on line pozwala w każdej chwili śledzić przeprowadzkę. AGS France odpowiada również na potrzeby w zakresie przechowywania mebli. Nasze zabezpieczone magazyny znajdują się w 26 miastach we Francji metropolitarnej i zamorskiej. Jako przedsiębiorstwo socjalnie odpowiedzialne, AGS France uczestniczy w Światowym Pakcie Narodów Zjednoczonych (UN Global Compact). Sadzimy również drzewa z nazwiskami naszych klientów z okazji każdej dokonanej przeprowadzki międzynarodowej. AGS France posiada certyfikat ISO i stosuje standardy jakości FAIM - symbol doskonałości w branży przeprowadzek. AGS: należy się Państwu to, co najlepsze. Bezpłatny kosztorys.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAYUMBE CONNECTING

  Belgia

  Verified by europages badge
 2. CARGO LINK TRANSPORT + LOGISTIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. RÜDINGER TRANSPORT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. INTERNATIONAL LOGISTIC GATEWAY GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 5. ELSEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. A & O SPEDITION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 2. LOGISTIC SERVICE GROUP LTD

  Rosja

  Verified by europages badge
 3. ALL-IN-ONE-BUSINESS-SOLUTIONS JOACHIM MÖLLERS E. K.

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. SOLI-TRANS SPEDITIONS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. FLYINGGROUP

  Belgia

  Ponad 150 doświadczonych profesjonalistów jest codziennie gotowych, aby dowieźć Cię wygodnie na Twoje miejsce przeznaczenia. Gwarantują oni zarazem skuteczną usługę dostosowaną do potrzeb. Ponadto, FlyingGroup dysponuje we własnym zakresie specjalistami, którym możesz powierzyć kompletne zarządzanie Twoim własnym samolotem. Profesjonalne podejście, które oszczędza Ci wielu komplikacji . Nie masz prywatnego samolotu ? Wobec tego, podzielenie się aparatem jest pomysłową alternatywą, korzystną finansowo. Całkowicie przeanalizowana pod kątem Twoich potrzeb w zakresie lotów prywatnych, zawierająca korzyści własnego samolotu odrzutowego. Jeżeli chodzi o obsługę techniczną, FlyingGroup posiada licencje obsługi dla wszystkich rodzajów aparatów swojej floty, a także jest uznanym partnerem Cessna. Od Twojego pierwszego kontaktu z FlyingGroup, będziesz korzystać ze spersonalizowanego traktowania z najlepszym rozwiązaniem stosownie do Twoich potrzeb. Dzięki naszemu zamiłowaniu bez granic do samolotów i serwisowi, dostarczamy spersonalizowane rozwiązania wszystkich problemów lotniczych. FlyingGroup jest PARTNEREM z wyboru!

 6. VELES SPEDITION LTD.

  Rosja

  Szanowni goście, jeśli są Państwo zainteresowani wymianą handlową z Rosją, zapraszamy do reprezentowania firmy Veles Spedition z siedzibą w Moskwie. Działamy na rynku rosyjskim przez sześć lat od 2014 roku. Naszym głównym profilem są przewozy międzynarodowe między Europą a Rosją, Azją Południowo-Wschodnią i Rosją. Biura naszej firmy mają siedzibę w Moskwie, Tallinie i Nachodce, których portem jest Port Wostocznyj. Oferujemy następujące usługi: fracht samochodowy, transport multimodalny, dostawy kontenerowe, fracht morski, transport kolejowy, ładunki drobnicowe i fracht lotniczy. Ponadto zajmujemy się ładunkami ponad gabarytowymi i niebezpiecznymi. W Moskwie posiadamy magazyn konsolidacyjny i oferujemy usługi takie jak: bezpieczne ładowanie szerokiej gamy towarów, odprawa celna w Rosji, agent handlowy. Witamy wszystkich zainteresowanych współpracą z Rosją. Dostarczymy towary do i z Rosji!

 7. ERHARDT MEDITERRANEO S.L.

  Hiszpania

  Proponujemy usługi koordynacji logistycznej i międzynarodowego transportu części o wysokim tonażu. Wstępne badanie pozwalające na znalezienie najbardziej optymalnego środka transportu. Obsługa projektu. Usługi logistyczne konieczne dla każdego projektu: Transport od / do portu. KLASYFIKACJA TOWARÓWUSŁUGI ZAŁADUNKU I ROZŁADUNKUTransport morski, lotniczy i lądowy.

 8. AEROSTAR LTD

  Białoruś

  "Aerostar" jest firmą spedycyją oferującą organizowania transportu towarów wszelkimi środkami transportu, odprawę celną, usługi pośrednika celnego. "Aerostar" należy do wiodących firm na rynku transportu samolotowego w Białorusi. Nasza firma ma wyjątkowe doświadczenie w dostarczaniu poczty dyplomatycznej. Przez lata pracy osiągnęliśmy wiele, ale najważniejszym naszym osiągnięciem jest nasza dobra reputacja niezazodnego i profesjonalnego partnera naszych klientów.

 9. LEVACO

  Belgia

  Transport do miejsc docelowych na całym świecie, jak np. Bałkany, Kaukaz, Azja Środkowa, kraje Lewantu (Bliscki Wschód), kraje Wspólnoty Niepodległych Państw, w tym Rosja, Środkowy Wschód, Azja Środkowo-Wschodnia, Daleki Wschód, kraje Maghrebu, Afryka, Ameryka Północna i Południowa, Australia i Nowa Zelandia.

 10. TRANSAVIA

  Białoruś

  Firma Transavia oferuje organizację i wykonywanie lotów czarterowych krajowych i zagranicznych na indywidualne zamówienie na dowolnych typach samolotów. Czarter osobisty daje unikalną możliwość połączenia poufności, skuteczności i ekskluzywnego komfortu podczas podróży do dowolnego punktu na świecie. Sugerujemy także skorzystanie z wycieczek dzięki naszemu systemowi wyszukiwania wycieczek. Ponadto lista naszych usług obejmuje także międzynarodowy transport ładunków.

 1. NEW LINK SOLUTIONS, LTD

  Kazachstan

  Przedsiębiorstwo „New Link Solutions” oferuje szybkie, skuteczne i ekonomiczne usługi przewozu międzynarodowego, przy użyciu różnych środków transportu. Przewozimy z i do Azji Południowo-Wschodniej, Chin, Tajwanu, Korei, Japonii, krajów CIS, krajów bałtyckich, Europy, Ameryki Łacińskiej, USA i Kanady. Nasze rozwiązania logistyczne realizują Państwa cele!

 2. AEROPLAN, LTD

  Rosja

  Międzynarodowy przewóz ładunków w Rosji i w krajach WNP. Różne środki transportu towarów importowanych z Europy, Ameryki Północnej i Południowej oraz z Azji Południowo-Wschodniej. Eksport frachtem lotniczym do dowolnego miejsca na świecie, gdzie nasi partnerzy wykonują przewozy lotnicze. Dostawa towarów z St. Petersburga i Moskwy drogą powietrzną, transportem kolejowym i drogowym na terytorium Rosji. Dostawa towarów “door-to-door”. Odprawa celna i ubezpieczenie.

 3. AIRJET CARGO

  Francja

 4. TRUCK- UND SPEDITIONSSERVICE GMBH

  Niemcy

 5. HAARHAUS LOGISTIC GES.MBH NAT. UND INT. TRANSPORTE UND LOGISTIKDIENSTLEISTUNGEN

  Niemcy

 6. FREY & KLEIN INTERNATIONALE SPEDITION GMBH

  Niemcy

 7. NKR FREIGHT

  Zjednoczone Królestwo

 8. TRANSAVIA LLC

  Białoruś

 9. AIRWAN INTERNATIONAL

  Francja

 10. M.O.G. LOGISTICS & TRADE LTD

  Cypr

Filtry

Wyniki dla

Transport lotniczy towarowy - Import eksport

Liczba wyników

6913 przedsiębiorstwa