• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tkactwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Tkactwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TEXSOLV AB

  Szwecja

  TEXOLV to szwedzka firma założona w 1977 roku. Jesteśmy producentem Runlock, innowacyjnego narzędzia linowego, doskonale łączącego wytrzymałość, elastyczność i trwałość. Dzięki unikalnej konstrukcji pętli oferuje nieskończone możliwości i ułatwia wszystko, od przypinania sprzętu do mocowania wieszaków na ubrania podczas wieszania prania. Szybko tworzy sidła lub mocowania. Runlock to więcej niż tylko lina! Zaprojektowaliśmy również System Texsolv, który jest rewolucyjnym i kompletnym systemem tkackim dla krosien ręcznych. Składa się z poliestrowych heddles, systemu wiązania poliestrowych sznurków pętelkowych oraz systemu blokowania kołków. System wiązania unikalnego, szydełkowego sznurka i specjalnych, mocnych łączników nylonowych jest wyjątkowo wytrzymały, nierozciągliwy i bezwęzłowy. System sprawia, że konfiguracja i regulacja krosna jest szybka, spójna i prosta. System Texsolv to sprawdzone rozwiązanie od ponad 40 lat, dostarczane zarówno do wysokiej klasy producentów tkanin, producentów krosien w ramach systemu OEM, a także tkaczy ręcznych na całym świecie.

 2. NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD

  Chiny

  Firma NINGBO CREDIT OCEAN MACHINERY & ELECTRON CO., LTD., z siedzibą w mieście Ningbo, znajduje się w rozwiniętym gospodarczo obszarze w Chinach i eksportuje głównie krosna igiełkowe o dużej prędkości, oplatarki o dużej prędkości, dziewiarki sznurkowe, przewijarki i rozwijarki, końcówki metalowe, folię z acetatu celulozy oraz powiązane akcesoria. Nasze produkty wyróżniają się ogromną jakością na rynku krajowym i zagranicznym.

 3. KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK

  Turcja

  Firma KAYABASI MAKINE VE MUHENDISLIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, Machine manufacturing, Textile machine manufacture, Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i obrabiarki do metali zbierające wióry. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 4. ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS

  Irlandia

  Firma ASIEUR TEXTILE SPARE PARTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, maszyny i urządzenia do przędzenia i skręcania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i części zamienne i akcesoria do maszyn tekstylnych. Ma siedzibę w Galway, Irlandia.

 5. ELASTA IND

  Belgia

  Firma ELASTA IND, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby gumowe. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Wykańczanie tkanin, taśmy elastyczne, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Wykańczanie tkanin, i sleeves. Ma siedzibę w Waregem, Belgia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turcja

  Firma ZENON TEKSTIL SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Hafty do bielizny pościelowej i obrusów, maszyny i urządzenia do haftów, koronek, siatek i tiulu, Tkactwo - maszyny i urządzenia, i maszyny do haftu. Ma siedzibę w Düzce, Turcja.

 2. VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma VAUPEL TEXTILMASCHINEN GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach maszyny tekstylne. Ma siedzibę w Wuppertal, Niemcy.

 3. ITEMA S.P.A.

  Włochy

  Firma ITEMA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, i Tkactwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Colzate, Włochy.

 4. ÖZARSAN TMS

  Turcja

  Firma ÖZARSAN TMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach krosna tkackie, i snucie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 5. MIRZAMLI BALATA

  Turcja

  Firma MIRZAMLI BALATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł tekstylny - maszyny i materiały, i Przemysł tekstylny - maszyny i materiały. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 1. TISSAGE REVIRON

  Francja

  Firma TISSAGE REVIRON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Tkaniny sztuczne i syntetyczne, Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt, ogrodnictwo, Tkactwo - maszyny i urządzenia, i Tkaniny sztuczne i syntetyczne. Ma siedzibę w Sainte Sigolène, Francja.

 2. JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma JOHN SPENCER (TEXTILES) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tkaniny i dzianiny, tkanie nici na zlecenie, Tkaniny i dzianiny, przędze lniane, i manufacture and forming of fabrics. Ma siedzibę w Burnley, Zjednoczone Królestwo.

 1. WILHELM GERICKS

  Niemcy

  Firma WILHELM GERICKS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vreden, Niemcy.

 2. ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER

  Niemcy

  Firma ING.-BÜRO CLASSEN & PARTNER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 3. METEX GMBH

  Niemcy

  Firma METEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Helmbrechts, Niemcy.

 4. SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA

  Niemcy

  Firma SYSTEM BRILKA - KLAUS BRILKA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. PRÄZISFORM GMBH & CO KG

  Niemcy

  Firma PRÄZISFORM GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Ulm, Niemcy.

 6. TEXALLE SA

  Szwajcaria

  Firma TEXALLE SA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Alle, Szwajcaria.

 7. NIKOSINT E.H.S.

  Włochy

  Firma NIKOSINT E.H.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tkactwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Imola, Włochy.

 8. STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN

  Niemcy

  Firma STRICKMASCHINEN RÜDIGER ONKEN, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. PROF. HEINRICH BRÜGGEMANN & SÖHNE NACHF. INH. HELMUT GÖGGEL E. K.

  Niemcy

  Firma PROF. HEINRICH BRÜGGEMANN & SÖHNE NACHF. INH. HELMUT GÖGGEL E. K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hof, Niemcy.

 2. ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH

  Niemcy

  Firma ESBE CONSULTING UND TRADING GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Aachen, Niemcy.

 3. OTTO KÜHNEN

  Austria

  Firma OTTO KÜHNEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 4. E. PACKPFEIFER

  Austria

  Firma E. PACKPFEIFER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Maszyny do szycia, przemysłowe, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Maszyny do szycia, przemysłowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 5. NOMACO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma NOMACO GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Rehau, Niemcy.

 6. HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH

  Niemcy

  Firma HATTORFER KAMMGARNSPINNEREIEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Wykańczanie materiałów - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Wagenfeld, Niemcy.

 7. HERMANN HOLZER

  Austria

  Firma HERMANN HOLZER, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lustenau, Austria.

 8. INTERSPARE GMBH

  Niemcy

  Firma INTERSPARE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reinbek, Niemcy.

 9. E & M EICHLER UND MEURERS INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma E & M EICHLER UND MEURERS INDUSTRIETECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, i Pranie i czyszczenie chemiczne - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Chemnitz, Niemcy.

 10. PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma PESCHKE TEXTILMASCHINEN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przemysł włókienniczy - maszyny przędzalnicze i tkackie. Jest również obecna w dziedzinach Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia, Tkactwo - maszyny i urządzenia, Przemysł włókienniczy - maszyny do wykańczania, drukowania i farbowania, Drukowanie na tkaninach - maszyny i urządzenia, i Przemysł odzieżowy - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Zell, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tkactwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 678 Przedsiębiorstwa