• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • terakota - płytki ścienne i posadzkowe

Wyniki dla

Terakota - płytki ścienne i posadzkowe - Import eksport

 1. SALON PŁYTEK CERAMICZNYCH

  Polska

  Nasza firma zajmuje się sprzedażą płytek ceramicznych, elementów wyposażenia łazienek i chemii budowlanej w stacjonarnym Salonie Płytek Ceramicznych w Ostrowcu Świętokrzyskim.Chcemy udostępnić Państwu wygodniejszą i jeszcze bardziej komfortową formę zakupu i dlatego proponujemy sprzedaż drogą internetową.W ciągłej sprzedaży posiadamy płytki ceramiczne, ścienne i podłogowe, gresy, dekoracje, kleje i fugi, listwy wykończeniowe.Dzięki prowadzeniu przez nas sklepu stacjonarnego nabyliśmy potrzebne doświadczenie i umiejętności. Wiemy, że klienci oczekują najlepszego towaru w korzystnej cenie. W ofercie mamy kolekcje wszystkich polskich producentów w bardzo atrakcyjnych cenach i zawsze w I gatunku.

 2. LES TERRES CUITES D'AIZENAY

  Francja

  Od 1868 r. produkujemy naszą terakotę. Jako ceglarze z pokolenia na pokolenie od 6 generacji, posiadamy wiedzę i umiejętności rzemieślnicze. Produkcja rzemieślnicza płytek posadzkowych, kafelków, cegieł, elementów dekoracyjnych oraz dachówek z terakoty. Ponad 250 produktów. Działamy zarówno na rzecz osób prywatnych, jak i struktur użytku zbiorowego, przedsiębiorstw, a nawet zabytków historycznych.

 3. DALEN DANIEL DOBRZAŃSKI

  Polska

  Celem poniższego portalu online jest prezentacja oferty firmy Delan. Przedmiotem jej funkcjonowania jest sprzedaż wysokiej klasy ceramicznych płytek łazienkowych oraz elewacyjnych. Warte polecenia są wypalane w wysokiej temperaturze schody klinkierowe, które wyróżniają się nieregularnością barw. Z ceramiki łazienkowej zakupić można półblatowe umywalki czy bidety stojące. Znajdziesz tu artykuły takich producentów, jak: Fanal, Baldocer, Hispagrex.

 4. PIOTR MAJEWSKI GLAZURNIK POZNAŃSKI AB

  Polska

  Firma Piotr Majewski Glazurnik Poznański AB zajmuje się profesjonalnym układaniem płytek i glazury wewnątrz i na zewnątrz budynków. Oprócz tego firma zajmuje się także wykończeniami wnętrz, na przykład pracami malarskimi, instalacjami elektrycznymi czy układaniem paneli podłogowych.

 5. TODOBARRO

  Hiszpania

  Firma TODOBARRO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Málaga, Hiszpania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MATERIALES ALCAZAR

  Hiszpania

  Firma MATERIALES ALCAZAR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach materiały z odzysku, cegły z terakoty, i kamienie antyczne. Ma siedzibę w Lorca (murcia), Hiszpania.

 2. CERÁMICAS ANTONIO ALEMÁN S.L.

  Hiszpania

  Firma CERÁMICAS ANTONIO ALEMÁN S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach płytki z terakoty, floors manufacturers, cegły recznie robione, i posadzka z ceramiki. Ma siedzibę w Valentín-Murcia, Hiszpania.

 3. MONTECCHIO SRL

  Włochy

  Firma MONTECCHIO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Meble i akcesoria ogrodowe, przedmioty z terakoty, i Meble i akcesoria ogrodowe. Ma siedzibę w San Donato In Poggio (fi), Włochy.

 4. PROVENCE RETROUVEE

  Francja

  Firma PROVENCE RETROUVEE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w L'isle Sur La Sorgue, Francja.

 5. ETS CARRE SA

  Francja

  Firma ETS CARRE SA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Ceramiczne płytki wykładzinowe, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, ceramika, ceramika terakota, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. SERRY

  Belgia

  Firma SERRY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Marmur i kamień naturalny, Parkiet, klepka i mozaika podłogowa, Marmur i kamień naturalny, i podłogi kamienne. Ma siedzibę w Boortmeerbeek, Belgia.

 2. BARTHE SA

  Francja

  Firma BARTHE SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Gratens, Francja.

 1. DECOCERAM

  Belgia

  Firma DECOCERAM, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, posadzka z ceramiki, Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, pokrycie mozaikowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Mons, Belgia.

 2. IL COTTO

  Włochy

  Firma IL COTTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Belpasso, Włochy.

 3. ANTIQUE FLOORS

  Luksemburg

  Firma ANTIQUE FLOORS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, podłogi, płyty kamienne, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Foetz, Luksemburg.

 4. ANTON GRASL GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma ANTON GRASL GESELLSCHAFT M.B.H., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Cement i dodatki. Jest również obecna w dziedzinach Kafelki dekoracyjne, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Surowce i materiały budowlane, Kafelki dekoracyjne, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, i Surowce i materiały budowlane. Ma siedzibę w Presbaum, Austria.

 5. CERAMICO

  Belgia

  Firma CERAMICO, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Parkiet, klepka i mozaika podłogowa. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Płytki z kamienia naturalnego. Ma siedzibę w Oostkamp, Belgia.

 6. ROGER

  Francja

  Firma ROGER, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramika budowlana, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Płytki wykładzinowe kamionkowe, Ceramika budowlana, Płytki ścienne i posadzkowe porcelanowe, i Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe. Ma siedzibę w Patay, Francja.

 7. KERAMIK FABRIKERWIESE

  Ukraina

  Firma KERAMIK FABRIKERWIESE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach cotto, i balustrady. Ma siedzibę w Zaporozhue, Ukraina.

 8. FARBEX K TARKOWSKI I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA

  Polska

  Firma FARBEX K TARKOWSKI I WSPOLNICY SPOLKA JAWNA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Farby i lakiery, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Farby i lakiery, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Ciechanow, Polska.

 1. ANGRA SP. Z O.O. (HURTOWNIA GLAZURY I TERAKOTY)

  Polska

  Firma ANGRA SP. Z O.O. (HURTOWNIA GLAZURY I TERAKOTY), jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Kleje, spoiwa, zaprawy klejące i narzędzia do nanoszenia, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Otwock, Polska.

 2. JUAN ALARCON MORENO S.L.

  Hiszpania

  Firma JUAN ALARCON MORENO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Ceramiczne płytki wykładzinowe, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Ceramiczne płytki wykładzinowe. Ma siedzibę w Mijas, Hiszpania.

 3. BEGA MINERALE INDUSTRIALE

  Rumunia

  Firma BEGA MINERALE INDUSTRIALE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika dekoracyjna, Piasek i żwir, Ceramika dekoracyjna, i Piasek i żwir. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 4. TERRACOTTA SCHEUNE SL

  Hiszpania

  Firma TERRACOTTA SCHEUNE SL, roku i działającą w sektorze Posadzka z terakoty. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Torrox, Hiszpania.

 5. THE DELABOLE SLATE COMPANY LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE DELABOLE SLATE COMPANY LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki wykładzinowe kamionkowe. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Delabole, Zjednoczone Królestwo.

 6. CARREAU D'ART

  Francja

  Firma CARREAU D'ART, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Bordeaux, Francja.

 7. NIKMAR 61 OOD

  Bułgaria

  Firma NIKMAR 61 OOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika ogniotrwała. Jest również obecna w dziedzinach Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, Płytki ścienne i posadzkowe fajansowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Petrich, Bułgaria.

 8. KERASOM B.V.

  Holandia

  Firma KERASOM B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Jest również obecna w dziedzinach Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe, i Posadzki ceramiczne, kładzenie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Someren, Holandia.

 9. GILLAIZEAU TERRE CUITE SARL

  Francja

  Firma GILLAIZEAU TERRE CUITE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Terakota - płytki ścienne i posadzkowe, i Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Chaille Sous Les Ormeaux, Francja.

 10. POLO EPO ORGANIC TILES CO.

  Włochy

  Firma POLO EPO ORGANIC TILES CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Terakota - płytki ścienne i posadzkowe. Ma siedzibę w Piedmont, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo