• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • płytki i płyty gipsowe

Wyniki dla

Płytki i płyty gipsowe - Import eksport

 1. JOSEF VÖLKER GMBH & CO. KG CNC BEARBEITUNG VON FEUERSCHUTZPLATTEN

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma JOSEF VÖLKER GMBH & CO. KG CNC BEARBEITUNG VON FEUERSCHUTZPLATTEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Geiselbach, Niemcy.

 2. FRATI LUIGI S.P.A.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATI LUIGI S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płyty wiórowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, prasy jednostrefowe, podłogi hdf, Płytki i płyty gipsowe, płyty ze szlachetnych aglomeratów, płyty brykietowe ogniochronne, klej, urządzenia do sztaplowania, i klej mocznikowy. Ma siedzibę w Pomponesco, Włochy.

 3. EFFET MARBELLA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EFFET MARBELLA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, powłoki ścienne, Płytki i płyty gipsowe, płyty gipsowe, okładanie ścian, dekoracja ścienna, powłoka ścienna, przegrody oddzielające, i dekoracja wnętrz. Ma siedzibę w Brie-Comte-Robert, Francja.

 4. SOFIIA SP. Z O.O.

  Polska

  Kompleksowa dostawa materiałów budowlanych Dostarczamy szeroki asortyment materiałów europejskich producentów. Zadbamy o Państwa zamówienia na terenie całej Europy. Nasz zespół ekspertów zatroszczy się o najlepszą jakość i logistykę dla Państwa. Skontaktuj się z nami, a my zapewnimy, że Państwa potrzeby zostaną spełnione. B2B Potrzebują Państwo materiały na budowę? Skontaktuj się z naszym ekspertem od współpracy z firmami budowlanymi B2B. Klienci indywidualni Mają Państwo nowy dom lub planują remont w mieszkaniu? Skontaktuj się z naszym indywidualnym doradcą klienta lub odwiedź nasz sklep! Okna / Drzwi/ Ogród zimowy Państwa budynek potrzebuje okien, drzwi a może ogrodu zimowego? Zapraszamy do kontaktu z naszym zespłem ekspertów. Współpracujemy z najlepszymi producentami na rynku europejskim, mamy konkurencyjne terminy dostaw, nasi eksperci doradzą Państwu w doborze najlepszych konstrukcji do Państwa potrzeb

  Wszystkie wyroby na "płytki i płyty gipsowe"

 5. P.W. ZONELUX

  Polska

  Firma Zonelux produkuje kamień dekoracyjny do wnętrz w różnorodnych formach oraz w kolorystyce dostosowanej do wymagań klienta. Jako producent mamy atrakcyjne ceny oraz ciekawą ofertę kamienia imitującego naturalny kamień.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. R-PRODUCT

  Polska

  Producent kamienia dekoracyjnego

 2. FLEXTAB

  Turcja

  Firma FLEXTAB, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowo-kartonowe, i prace z suchego tynku. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. BP IMMO PROJEKTE GMBH

  Szwajcaria

  Firma BP IMMO PROJEKTE GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 4. GYPSUM TECHNOLOGY

  Turcja

  Firma GYPSUM TECHNOLOGY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 5. ONPO MADENCILIK

  Turcja

  Firma ONPO MADENCILIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Grunt tynkowy. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, Płyty gipsowo-kartonowe, i konstrukcje prefabrykowane z suchego tynku. Ma siedzibę w Ankara, Turcja.

 1. HERRAMIENTAS PROPI, S.C.

  Hiszpania

  Firma HERRAMIENTAS PROPI, S.C., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w El Palomar, Hiszpania.

 2. CAREMISO

  Belgia

  Firma CAREMISO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Drewno surowe, Płytki i płyty gipsowe, Drewno surowe, izolacja cieplna budynku, izolacja akustyczna budynku, i Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Ensival, Belgia.

 1. DECO DENSE 3D

  Francja

  Firma DECO DENSE 3D, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Handel detaliczny. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, i siatki. Ma siedzibę w Fourmies, Francja.

 2. SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma SAINT-GOBAIN CONSTRUCTION PRODUCTS POLSKA SP. Z O.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowo-kartonowe, płyty gipsowe lub kartonowo-gipsowe, zaprawa do izolacji, i materiały budowlane. Ma siedzibę w Gliwice, Polska.

 3. PPC PARACHÈVEMENT

  Belgia

  Firma PPC PARACHÈVEMENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ścianki. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, izolacja cieplna budynku, izolacja akustyczna budynku, faux plafonds en platre, i Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Cuesmes, Belgia.

 4. PRAXIS CONSTRUCTION

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PRAXIS CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, ceowniki, Insulation, Klejenie, i Materiały budowlane. Ma siedzibę w Beeston, Zjednoczone Królestwo.

 5. POLEUR KINET

  Belgia

  Firma POLEUR KINET, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Marmur i kamień naturalny. Jest również obecna w dziedzinach Ceramika budowlana, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Płytki i płyty gipsowe, Ceramika budowlana, Drewno - produkty do zabiegów ochronnych, Płytki i płyty gipsowe, i construction materials. Ma siedzibę w Amay, Belgia.

 6. DEKOPOL KIMYA

  Turcja

  Firma DEKOPOL KIMYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria dla dekoratorów, i pokrycie stopni. Ma siedzibę w Panayir, Turcja.

 7. N. ET B. KNAUF ET CIE SCS

  Belgia

  Firma N. ET B. KNAUF ET CIE SCS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Tynki gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, i Tynki gipsowe. Ma siedzibę w Engis, Belgia.

 8. GYPROC SAINT-GOBAIN

  Belgia

  Firma GYPROC SAINT-GOBAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Gips i elementy budowlane gipsowe, Gips i elementy budowlane gipsowe, i płyty gipsowo-kartonowe. Ma siedzibę w Kallo (Kieldrecht), Belgia.

 1. PROMONTA

  Belgia

  Firma PROMONTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Gips i elementy budowlane gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Płytki i płyty gipsowe, i bloki gipsowe. Ma siedzibę w Willebroek, Belgia.

 2. KNAUF PRAHA, SPOL. S R. O.

  Republika Czeska

  Firma KNAUF PRAHA, SPOL. S R. O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Uszczelniające masy plastyczne w budownictwie. Jest również obecna w dziedzinach Płytki i płyty gipsowe, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Surowce i materiały budowlane, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Płytki i płyty gipsowe, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, Surowce i materiały budowlane, i Materiały budowlane chemicznie obojętne. Ma siedzibę w Praha 9, Republika Czeska.

 3. DARTE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma DARTE S.R.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Izolacja akustyczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane chemicznie obojętne, Płytki i płyty gipsowe, Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Płytki i płyty gipsowe, i Tynki, fugi, masy plastyczne i uszczelniające. Ma siedzibę w Praha 8, Republika Czeska.

 4. ISOLAVA

  Belgia

  Firma ISOLAVA, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach bloki gipsowe, i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Wielsbeke, Belgia.

 5. DRYTEK

  Cypr

  Firma DRYTEK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Jest również obecna w dziedzinach płyty gipsowo-kartonowe, i odnawianie budynków. Ma siedzibę w Limassol, Cypr.

 6. CANGZHOU DAGANG PIPE CO., LTD.

  Chiny

  Firma CANGZHOU DAGANG PIPE CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w CangZhou, Chiny.

 7. TAGINA S.P.A.

  Włochy

  Firma TAGINA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Płytki i płyty gipsowe, Płyty betonowe, i Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Castel Bolognese, Włochy.

 8. UNTERLEITNER GUENTHER

  Włochy

  Firma UNTERLEITNER GUENTHER, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Płytki i płyty gipsowe, Płyty betonowe, i Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Varna, Włochy.

 9. XINXIANG AUKO BUILDING MATERIALS CO.,LTD

  Chiny

  Firma XINXIANG AUKO BUILDING MATERIALS CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Xinxiang, Chiny.

 10. EDILE RAVENNATE S.R.L.

  Włochy

  Firma EDILE RAVENNATE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ceramika budowlana. Jest również obecna w dziedzinach Płyty betonowe, Płytki i płyty gipsowe, Płyty betonowe, i Płytki i płyty gipsowe. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo