• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • telekomunikacja - usługi

Wyniki dla

Telekomunikacja - usługi - Import eksport

 1. ARCUS NETWORKS

  Francja

  Verified by europages badge

  ARCUS NETWORKS jest wiodącą firmą w dziedzinie doradztwa w zakresie telekomunikacji i systemów informacyjnych. Dzięki naszemu dogłębnemu doświadczeniu jesteśmy zdeterminowani, aby być zaufanym partnerem, oferującym dostosowane do potrzeb wsparcie podczas realizacji projektów. Niezależnie od tego, czy chodzi o doradztwo strategiczne, rozwój infrastruktury, inżynierię rozwiązań czy efektywne wdrażanie złożonych systemów, nasz oddany zespół zrobi wszystko, co w jego mocy, aby spełnić określone potrzeby. W ARCUS NETWORKS rozumiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy, dlatego staramy się dostosować nasze usługi, aby zapewnić Państwu sukces. Naszym głównym celem jest pomoc w tworzeniu i wzmacnianiu Państwa oferty wartości na rynku. Ściśle współpracując z klientem, staramy się zidentyfikować jego mocne strony, zoptymalizować zasoby i opracować innowacyjne strategie.

 2. DIMOTEC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DIMOTEC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Przedmioty połączone, Przedmioty połączone, i wodór. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. UNIWAN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma UNIWAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ekspertyza informatyczna. Jest również obecna w dziedzinach Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, Telekomunikacja - usługi, Administracja i serwis sieci informatycznych, Usługi informatyczne, Telefonia internetowa, i Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Pont-À-Celles, Belgia.

 4. SOLUTIONS IP

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOLUTIONS IP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, Telefonia internetowa, Serwer, Przechowywanie danych informatycznych, Telekomunikacja - usługi, i Telefonia internetowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. MOBILNY-RANKING.PL

  Polska

  Mobilny Ranking - portal dla fanów technologii mobilnychW sieci pojawił się nowy portal internetowy - mobilny-ranking.pl. Jest to serwis poświęcony informowaniu o ciekawych ofertach i promocjach operatorów komórkowych, nowinkach ze świata technologii mobilnych, ale przede wszystkim zajmuje się on porównaniami oraz rankingami ofert abonamentowych i prepaid.Porównania i poradnikiPortal ten funkcjonuje od nie dawna, ale każdego dnia dostarcza świeże informacje dotyczące tego, co dzieje się na rynku sieci komórkowych oraz dostarcza swoim czytelnikom najnowsze ciekawostki dotyczące technologii internetowych, gadżetów elektronicznych, social media, aplikacji i telefonów komórkowych. Regularnie publikowane są porównania ofert sieci komórkowych oraz poradniki, które pomagają dbać o funkcjonowanie i żywotność używanych przez wszystkich smartfonów. Redakcja portalu mobilny-ranking.pl zaprasza do sprawdzenia prowadzonych rankingów i przedstawianych informacji. Każdy, kto szuka ciekawych informacji lub zestawień ofert sieci komórkowych, znajdzie coś dla siebie Dla członków redakcji równie ważne co dostarczanie informacji jest pomoc użytkownikom portalu w wybieraniu najlepszych ofert oraz rozwiązywanie problemów i dylematów związanych zarówno z tym, co oferowane jest przez polskich operatorów komórkowych, jak i przy wyborach smartfonów i gadżetów z nimi związanych. Poza tym czytelnicy portalu mogą liczyć na cykliczne artykuły prezentujące najciekawsze, trudne do znalezienia, aplikacje.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CLAUDE ICT POLAND SP. Z O.O. (TELEFONIA VOIP TELECUBE.PL)

  Polska

  Dostarczamy nowoczesne usługi telekomunikacyjne dla biznesu. Jesteśmy operatorem telefonii internetowej (VoIP) TeleCube.pl. Działamy na rynku od 2009 roku. Usługą, która cieszy się największą popularnością wśród firm korzystających z naszej oferty jest: wirtualna centrala telefoniczna. Dzięki niej można w prosty sposób kontrolować i zarządzać połączeniami telefonicznymi, czego efektem będzie wyższa jakość obsługi oraz większe zadowolenie Klientów, a także obsługujących ich pracowników infolinii. Wirtualna centrala TeleCube może być używana zarówno przez mikrofirmy, jak i duże korporacje. Jednym z jej niewątpliwych atutów jest łatwy w obsłudze panel klienta, dostępny w każdym momencie poprzez przeglądarkę internetową. Na panelu można m.in. - analizować aktualnie realizowane oraz archiwalne połączenia, - sprawdzać ilość połączeń wykonanych przez konkretnych pracowników, - zobaczyć listę nieodebranych połączeń, - odsłuchać konkretne nagrania telefoniczne, - opracować schemat odbierania połączeń oczekujących w kolejce i dopasować go do potrzeb i specyfiki konkretnych działów, - przygotować komunikaty powitalne, - opracować drzewko połączeń (IVR), czyli zautomatyzować drogę łączenia dzwoniącego z konsultantem. Wirtualna centrala jest dostępna w najniższych pakiecie, już od 39 zł netto + VAT / miesiąc. Co warte podkreślenia umożliwiamy jej darmowe testy przez 14 dni.

 2. DELTA TELKOM

  Polska

  Delta Telkom ma ponad 20-letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej.Głównym celem naszej firmy jest nieustanne dbanie o rozwój i wspieranie innowacyjnych rozwiązań, dzięki, którym nasi Klienci zdobędą przewagę nad konkurencją. Innowacyjne rozwiązania, które przedstawiamy w naszej ofercie, powstały z myślą o zapewnieniu wszechstronnej obsługi dla małych i średnich przedsiębiorstw jak i dla oddziałów korporacji dysponującymi sieciami telekomunikacyjnymi.Mottem naszej pracy była i jest profesjonalna oraz kompleksowa obsługa każdego Klienta począwszy od analizy Jego wymagań i potrzeb, poprzez przygotowanie koncepcji projektów technicznych, aż do dostawy i uruchomienia całego rozwiązania.Zapewniamy wyspecjalizowaną, doświadczoną kadrę pracowniczą zapewniającą najlepszą obsługę. Udzielamy porad, organizujemy prezentacje w zakresie możliwości wykorzystywania najnowszych technologii i rozwiązań.Oferowane rozwiązania opieramy na produktach światowych producentów sprzętu i oprogramowania

 3. HTS-HIGH TECH STUDIO ADAM SKUPIŃSKI

  Polska

  HTS - HIGH TECH STUDIO od lat działa w branży radiokomunikacyjnej i dostarcza na polskie oraz zagraniczne rynki (m.in. czeski, słowacki) niezawodne urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. W asortymencie sprzedawcy można znaleźć radiotelefony oraz dodatkowe akcesoria takich marek jak m.in. HQT Science&Technologie Co. Ltd., CeoTronics, EMC-TECHBOARD oraz Motorola Solutions. Śląska firma zapewnia niezawodne i dedykowane rozwiązania łączności dla pracowników: • policji, • straży pożarnej, • ochrony, • służby więziennej, • wojska, • kolei. Oprócz szerokiej oferty radiotelefonów, sprzedawca zajmuje się również dystrybucją dodatkowych akcesoriów (zestawów słuchawkowych i kamuflowanych, akumulatorów oraz laryngofonów), ochronników słuchu, a także innowacyjnych urządzeń typu CeeCoach. Doświadczeni pracownicy sklepu chętnie doradzą w doborze optymalnych rozwiązań, uwzględniając potrzeby klienta i branżę, w której działa na co dzień. Wszystkie produkty są na gwarancji, a sprzedawca zapewnia także serwis radiotelefonów.

 4. ELEKTRO-SILVER

  Polska

  Znana na rynku firma Elektro-Silver działa od kilkudziesięciu lat w branży elektroenergetycznej, specjalizując się w montażu instalacji sieci nadziemnych i podziemnych. Marka znana jest z wykorzystania innowacyjnych technologii, dzięki którym wiele prac nie wymaga kopania w ziemi. Doświadczeni i odpowiednio wykwalifikowani pracownicy realizują m.in.: • horyzontalne przewierty kierunkowe, • odwierty sterowane, • wiercenia horyzontalne, • wiercenia w skale, • mikrotuneling. Przewierty sterowane wymagają użycia nowoczesnych maszyn, m.in. wiertnic sterowanych, które gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz niezwykłą precyzję i szybkość realizowanych zleceń. Dla właściciela firmy kluczowy jest również komfort mieszkańców przebywających niedaleko prowadzonych odwiertów i modernizacji, dlatego pracownicy mają na zadanie wykonać w jak najkrótszym czasie wszystkie zlecone zadanie oraz pozostawić teren w stanie niemal nienaruszonym. Przedsiębiorstwo współpracuje z przedstawicielami rożnych branż i działa obecnie na terenie całego kraju. Na stronie internetowej firmy udostępnione zostały liczne referencje dotychczasowych klientów oraz zdjęcia wszystkich zrealizowanych projektów.

 5. NTCALL

  Włochy

  NTCALL doprowadza połączenia poprzez Internet, w przeciwieństwie do tradycyjnych operatorów telefonii stacjonarnej i komórkowej, redukując w ten sposób znacznie koszty i umożliwiając komunikowanie się z przyjaciółmi, bliskimi i klientami, bez względu na miejsce, w którym znajdują się.

 1. ENERGO-TEL S.A.

  Polska

  Firma ENERGO-TEL S.A. to lider w zakresie kompleksowych usług związanych z budową, utrzymaniem i serwisem infrastruktury sieciowej. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży teletechnicznej oraz szerokie kompetencje naszego zespołu, pozwalają nam na współpracę z największymi podmiotami obecnymi na rynku telekomunikacyjnym w Polsce, zarówno z sektora prywatnego jak i publicznego

 2. AGIL SERVICES

  Francja

  Firma AGIL SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Informatyka - zakładanie sieci kablowej. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, Bezpieczeństwo - usługi, Inżynieria sieci informatycznych & telekomunikacyjnych, Systemy wideokonferencyjne, Telekomunikacja - usługi, i Bezpieczeństwo - usługi. Ma siedzibę w Vincennes Cedex, Francja.

 1. MOYOA SOLUTIONS

  Francja

  Firma MOYOA SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach web marketing, i usługi sprzedaży. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 2. INTERCOM TECHNOLOGIES

  Francja

  Firma INTERCOM TECHNOLOGIES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach światłowód, instalacja sieci, i sieci do transmisji danych. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. BOLTIC

  Belgia

  Firma BOLTIC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne aktywne. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, Telekomunikacja - usługi, datacenter, i laboratorium analityczno-badawcze. Ma siedzibę w Samart, Belgia.

 4. ANSWERCONNECT

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ANSWERCONNECT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 5. LINEA EROTICA BARATA

  Hiszpania

  Firma LINEA EROTICA BARATA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Hospitalet De Llobregat, Hiszpania.

 6. VIRGINIA VILLARROYA LOCUTORA ONLINE ESPAÑOL CATALÁN

  Hiszpania

  Firma VIRGINIA VILLARROYA LOCUTORA ONLINE ESPAÑOL CATALÁN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Mataró, Hiszpania.

 7. INFORTEL COMUNICACIONES S.L.

  Hiszpania

  Firma INFORTEL COMUNICACIONES S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach IT i usługi telekomunikacyjne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 8. KAREL SANTRAL TEKNIK SERVISI

  Turcja

  Firma KAREL SANTRAL TEKNIK SERVISI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CIBERSYS

  Kolumbia

  Firma CIBERSYS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Bogota, Kolumbia.

 2. ECKHARDT SOFTWARE GMBH

  Niemcy

  Firma ECKHARDT SOFTWARE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach telefonia voip, instalacje i aparaty do systemów CTI (Computer Telephony Integration ), instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii, i Interfacing - strony WWW. Ma siedzibę w Wallenhorst, Niemcy.

 3. IB-LENHARDT AG

  Niemcy

  Firma IB-LENHARDT AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach laboratoria kontroli nieniszczących, pracownie konwencjonowane, sterowanie radiowe, i Automatyzacja. Ma siedzibę w St. Ingbert, Niemcy.

 4. EHLERS GMBH

  Austria

  Firma EHLERS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Mauthausen, Austria.

 5. TELEFONANLAGEN UND TELEFONANSCHLUSS SHOP & BERATUNG

  Austria

  Firma TELEFONANLAGEN UND TELEFONANSCHLUSS SHOP & BERATUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach usługi z zakresu telekomunikacji i telephonii, artykuły telekomunikacyjne, doradztwo i projektowanie instalacji telekomunikacyjnych, i instalacje i urządzenia dla telekomunikacji i telefonii. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 6. ESPACE TELECOM

  Francja

  Firma ESPACE TELECOM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Włókna światłowodowe. Jest również obecna w dziedzinach Telekomunikacja - usługi, internet, komunikacja - przedsiębiorstwa, Telekomunikacja - usługi, i IT i usługi telekomunikacyjne. Ma siedzibę w Nice, Francja.

 7. GEOBORDERS ITALY S.R.L.

  Włochy

  Firma GEOBORDERS ITALY S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Genova, Włochy.

 8. T-MOBILE PARTNER STOCKERAU

  Austria

  Firma T-MOBILE PARTNER STOCKERAU, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Stockerau, Austria.

 9. GSM INDOOR

  Francja

  Firma GSM INDOOR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Ma siedzibę w Vincennes, Francja.

 10. PLANET NUMBERS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma PLANET NUMBERS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Telekomunikacja - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Doradztwo w komunikacji i promocji firm, konsulting, sprzedaż i serwis telefonii voip, Dostawcy usług VoIP, biuro wirtualne dla operatorów telecom, i Doradztwo w komunikacji i promocji firm. Ma siedzibę w Bournemouth, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Telekomunikacja - usługi - Import eksport

Liczba wyników

5559 Przedsiębiorstwa