• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tartaki - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Tartaki - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. 123 LAMES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma 123 LAMES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, ostrza, ostrz tnące, taśma tnąca, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Allieres, Francja.

 2. CB-DIENSTLEISTUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CB-DIENSTLEISTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 3. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 4. PPHU DREW-POL

  Polska

  W ofercie naszej firmy proponujemy wysokiej jakości usługi przecierania drewna. Jesteśmy w stanie przetrzeć kłody o średnicy nawet do 0, 90 m oraz długości do 8 m. Przy wykorzystaniu przewoźnego tartaku nasze usługi wykonujemy bezpośrednio u klienta. Ponadto zajmujemy się również demontażem i usuwaniem azbestu – płyty dachowe, elewacyjne i rynny zawierające azbest. Prace związane z rozbiórką wyrobów zawierających azbest są pracami niebezpiecznymi i wymagają spełnienia odpowiednich wymogów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z ustawą o odpadach niebezpiecznych. Doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz używany przez nas wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że świadczone przez nas usługi pozostają na wysokim poziomie na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

 5. TARTAK IM. FR. KOPERSKIEGO S.C.

  Polska

  Jesteśmy średniej wielkości tartakiem z wieloletnią tradycją. Sięga ona lat 30-tych XX wieku. Wtedy to Franciszek Koperski założył w Nekli tartak. Po "krótkiej" przerwie (okupacja hitlerowska, nacjonalizacja) zakład wrócił do rodziny.Nasz tartak to nie tylko wieloletnia rodzinna tradycja, ale również specjalistyczna wiedza zdobyta na wydziale Technologii Drewna Akademii Rolniczej.Przecieramy rocznie ok. 10 000m3. Nie jest to tylko sosna, ale również gatunki liściaste (buk, brzoza, grab). Produktem skierowanym do indywidualnych odbiorców, czyli najprawdopodobniej do Państwa są więźby dachowe. Możemy impregnować je metodą zanurzeniową, używając bardzo nowoczesnych preparatów. W naszej ofercie mamy również produkty charakterystyczne dla naszej branży jak tarcica, czy drewno kominkowe, które cieszy się popularnością cały rok.Spełniając życzenie tych najbardziej wymagających z Państwa stosujemy nie tak powszechną w Polsce, a w naszym regionie wręcz unikalną impregnację próżniowo ciśnieniową

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. TALLERES CANCIO

  Hiszpania

  Nasze przedsiębiorstwo proponuje pełny asortyment maszyn dla tartaków, dostosowanych do potrzeb każdego klienta, z wzięciem pod uwagę istniejących instalacji i działalności, do której rzeczywiście maszyny mają być przystosowane i zapewniając maksymalne użytkowanie zasobów.

 2. WALTER

  Polska

  Produkujemy kompletne linie do obróbki drewna do produkcji palet - tartaczne, stolarskie. Zajmujemy się produkcją maszyn typu: traki tarczowe, wielopiły, formatówki, klockarki, oflisiarki, pilarki tarczowe, cyrkularki, ostrzałki i rozwieraki do pił, odciągi trocin, załadunki drewna, podajniki. Ponadto: kanały wentylacyjne, piły tarczowe, gatrowe. Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa produktu CE i są poszukiwanymi wyrobami wielu krajów Europy.

 3. HAAPSALU METAL

  Estonia

  Sprzęt dla przemysłu drzewnego. Inżynieria, konstrukcje z metalu. cięcie laserowe metali Maszyny i urządzenia dla tartaków, ramy pił, przenośniki taśmowe, sortowniki. Obróbka CNC, sprzęt do ważenia ryb, wagi do ryb.

 4. TALLERES ARIMAR

  Hiszpania

  Artykuły toczone z drewna. Pokrywy lub biskwit drewniany. Brykiety bukowe. Drewno suche bukowe. Części montażowe z drewna. Artykuły dla majsterkowiczów . Dyble drewniane. Pałeczki drewniane.

 5. HEKOTEK AS

  Estonia

  Firma inżynierska projektująca i wytwarzająca sprzęt do stosowania w technologiach obróbki drewna: urządzenia do aspiracji, linie produkcyjne do tartaków.

 1. EKOPOL

  Polska

  Suszarnie drewna, Kotłownie, Transport pneumatyczny trocin, Mechanizacje tartaków, Konstrukcje aluminiowe, Aluminiowe pokrycia dachowe i elewacyjne, Komputerowe wyważanie elementów ruchomych

 2. CARL RÖNTGEN GMBH

  Niemcy

  Firma CARL RÖNTGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Piły taśmowe - brzeszczoty, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 1. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma PRINZ DEUTSCHLAND GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Maszyny do wycinania zarośli i krzewów. Jest również obecna w dziedzinach Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, Tartaki - maszyny i sprzęt, Piłowanie metali - obrabiarki, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Haselbachtal, Niemcy.

 2. KAYU GROUP SOLUTION

  Węgry

  Firma KAYU GROUP SOLUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, electrical drying kilns, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

  Firma NEST SYSTEMS, D. O. O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, Piłowanie metali - obrabiarki, Tartaki - maszyny i sprzęt, Audyt środowiskowy, i Piłowanie metali - obrabiarki. Ma siedzibę w Bostanj, Słowenia.

 4. SCIERIE MIOT ALAIN

  Francja

  Firma SCIERIE MIOT ALAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach tartaki, i krokwie drewniane. Ma siedzibę w Pompaire, Francja.

 5. SCIERIE LAURENT

  Francja

  Firma SCIERIE LAURENT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Mouliherne, Francja.

 6. GPS EURL

  Francja

  Firma GPS EURL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach strugarka, i bączki. Ma siedzibę w Briennon, Francja.

 7. ZENZ LANDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZENZ LANDTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Tartaki - maszyny i sprzęt, piły do pni, piły do taśm, i piły do drewna. Ma siedzibę w Gars Am Inn, Niemcy.

 8. BERNIER SCIERIE

  Francja

  Firma BERNIER SCIERIE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Drewno tarcicowe i konserwowane. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Okładziny ścian zewnętrznych z drewna, tartaki, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w AIRVAULT, Francja.

 1. A.C.M. S.R.L.

  Włochy

  Firma A.C.M. S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, piły do drewna, Tartaki - maszyny i sprzęt, piły taśmowe, i polerki do drewna. Ma siedzibę w Novellara, Włochy.

 2. C.M.L. ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

  Firma C.M.L. ENGINEERING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Tartaki - maszyny i sprzęt, piła tarczowa, przerzynarki do drewna, i marzyny do obrzynania drewna. Ma siedzibę w Gessate, Włochy.

 3. GRØNAGERGÅRD SAVVÆRK A/S

  Dania

  Firma GRØNAGERGÅRD SAVVÆRK A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach drzewo dla tartaków. Ma siedzibę w Gjern, Dania.

 4. NEVA - TRADE S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma NEVA - TRADE S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Kardasova Recice , Republika Czeska.

 5. RICHARD SCHMIDT SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma RICHARD SCHMIDT SÖHNE GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach noże liniowe. Ma siedzibę w Remscheid, Niemcy.

 6. LES SCIERIES DU MAINE

  Francja

  Firma LES SCIERIES DU MAINE, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Import-eksport drewna, eksploatacja leśna, i Import-eksport drewna. Ma siedzibę w Bonchamp Les Laval, Francja.

 7. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  Hiszpania

  Firma VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Piły taśmowe i przecinarki. Jest również obecna w dziedzinach Folia stalowa walcowana na zimno, Tartaki - maszyny i sprzęt, piły taśmowe, piła do kości, Folia stalowa walcowana na zimno, i Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Quart De Poblet, Hiszpania.

 8. SCIERIE MUTELET

  Francja

  Firma SCIERIE MUTELET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Tartaki - maszyny i sprzęt, Suszenie drewna, Tartaki - maszyny i sprzęt, i Suszenie drewna. Ma siedzibę w Rahon, Francja.

 9. ENERGOTECHBEL

  Białoruś

  Firma ENERGOTECHBEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Gomel, Białoruś.

 10. WDE MASPELL SRL

  Włochy

  Firma WDE MASPELL SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Obróbka drewna - maszyny i sprzęt, i Obróbka drewna - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Narni, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tartaki - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 490 Przedsiębiorstwa