• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tartaki - maszyny i sprzęt

Wyniki dla

Tartaki - maszyny i sprzęt - Import eksport

 1. CB-DIENSTLEISTUNG

  Niemcy

  Firma CB-DIENSTLEISTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tartaki - maszyny i sprzęt. Ma siedzibę w Butzbach, Niemcy.

 2. 3D MACCHINE INDUSTRIALI

  Włochy

  Firma 3D MACCHINE INDUSTRIALI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny rolnicze, Prasy hydrauliczne, Noże i taśmy tnące, przemysłowe, Tartaki - maszyny i sprzęt, Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, ostrza, Maszyny rolnicze, ciągniki jednoosiowe, i Prasy hydrauliczne. Ma siedzibę w Ariccia, Włochy.

 3. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

  Teknamotor Sp z o.o., znany polski producent maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych (rębaków). Firma została założona w 1992 roku. Pierwszymi produktami firmy były agregaty prądotwórcze i kosiarki spalinowe. W chwili obecnej w ofercie firmy jest ponad 30 typów maszyn do rozdrabniania odpadów drzewnych. Główną gałęzią produkcyjną firmy są: - Tarczowe i bębnowe rębaki do drewna. Wykorzystywane do rozdrabniania odpadów z wyrębu w lesie, w tartakach, pracach pielęgnacyjnych w drzewostanie parkowym, przydrożnym i sadowniczym, podczas prześwietlania koron, przycinania krzewów, usuwania połamanych gałęzi, wierzby energetycznej itp. - Młyny młotkowe do zrębków i słomy. - Frezarki (karczowniki) do niwelowania pni pozostałych po wycince drzew. - Taśmowe i wibracyjne systemy załadowczo-transportowe. Mobilne rębaki spalinowe posiadają europejską homologację, która pozwala na rejestrację maszyny i dopuszczenie do ruchu drogowego. Obecnie firma zatrudnia ponad 90 pracowników.

 4. MAT-BUD TARTAK I SKŁAD DRZEWNY

  Polska

  Producent artykułów drewnianych: więźba dachowa i krawędziaki. Nasza firma od wielu lat zajmuje się produkcją i handlem drewnem. Specjalizujmy się przede wszystkim w produkcji więźb dachowych według indywidualnych zamówień klientów. drewno szczecin Dzięki zastosowaniu nowoczesnych traków taśmowych, nasze produkty są najwyższej, jakości. Surowiec drzewny zakupujemy z Lasów Państwowych. Do produkcji wykorzystujemy drewno posiadające certyfikaty: „legalności pozyskania” oraz „wysokiej jakości”. W naszej ofercie znajdują się także deski podłogowe oraz krawędziaki, które są wykonane z litego drewna niewywołującego alergii. W szczecińskim tartaku, oprócz więźby dachowej, produkujemy również łaty i podbitki dachowe. W naszej ofercie: więźby dachowe, krokwie, łaty dachowe, krawędziaki, podbitki, deski podłogowe, łączniki ciesielskie, impregnaty.

 5. PPHU DREW-POL

  Polska

  W ofercie naszej firmy proponujemy wysokiej jakości usługi przecierania drewna. Jesteśmy w stanie przetrzeć kłody o średnicy nawet do 0, 90 m oraz długości do 8 m. Przy wykorzystaniu przewoźnego tartaku nasze usługi wykonujemy bezpośrednio u klienta. Ponadto zajmujemy się również demontażem i usuwaniem azbestu – płyty dachowe, elewacyjne i rynny zawierające azbest. Prace związane z rozbiórką wyrobów zawierających azbest są pracami niebezpiecznymi i wymagają spełnienia odpowiednich wymogów z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, zgodnie z ustawą o odpadach niebezpiecznych. Doświadczenie, konkurencyjne ceny oraz używany przez nas wysokiej jakości sprzęt sprawiają, że świadczone przez nas usługi pozostają na wysokim poziomie na pewno spełnią Państwa oczekiwania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. Z.P.H.U JACEK MAJDA

  Polska

  Poszukujesz nie drogiego i znakomitej jakości drewna opałowego lub także inne wyroby jak np. deski LHD z przeznaczeniem do produkcji podłóg, graniaki, korę różnego typu oraz inne produkty. Jeżeli tak to zapraszamy do skontaktowania się z jednostką Majda, jaka od parunastu lat proponuje duży wybór produktów z drzewa liściastego i iglastego. Każde nasze wyroby są suszone w komorach czy też suszone naturalnie oraz również posiadamy drewno mokre. Tartak Majda prócz obszernej oferty wytworów z drzewa proponuje nie drogo profesjonalny przewóz zakupionych produktów, pod wskazany adres.W związku z tym jeśli jesteś zaciekawiona naszą ofertą, to nie czekaj więcej, tylko skontaktuj się z przedsiębiorstwem dzwoniąc lub przez nasz formularz kontaktowy. Serdecznie zachęcamy do współpracy.

 2. WALTER

  Polska

  Produkujemy kompletne linie do obróbki drewna do produkcji palet - tartaczne, stolarskie. Zajmujemy się produkcją maszyn typu: traki tarczowe, wielopiły, formatówki, klockarki, oflisiarki, pilarki tarczowe, cyrkularki, ostrzałki i rozwieraki do pił, odciągi trocin, załadunki drewna, podajniki. Ponadto: kanały wentylacyjne, piły tarczowe, gatrowe. Nasze produkty posiadają atesty i certyfikaty bezpieczeństwa produktu CE i są poszukiwanymi wyrobami wielu krajów Europy.

 3. HAAPSALU METAL

  Estonia

  Sprzęt dla przemysłu drzewnego. Inżynieria, konstrukcje z metalu. cięcie laserowe metali Maszyny i urządzenia dla tartaków, ramy pił, przenośniki taśmowe, sortowniki. Obróbka CNC, sprzęt do ważenia ryb, wagi do ryb.

 4. TALLERES ARIMAR

  Hiszpania

  Artykuły toczone z drewna. Pokrywy lub biskwit drewniany. Brykiety bukowe. Drewno suche bukowe. Części montażowe z drewna. Artykuły dla majsterkowiczów . Dyble drewniane. Pałeczki drewniane.

 5. EKOPOL

  Polska

  Suszarnie drewna, Kotłownie, Transport pneumatyczny trocin, Mechanizacje tartaków, Konstrukcje aluminiowe, Aluminiowe pokrycia dachowe i elewacyjne, Komputerowe wyważanie elementów ruchomych

 1. CARL RÖNTGEN GMBH

  Niemcy

 2. PRINZ DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

 1. KAYU GROUP SOLUTION

  Węgry

 2. NEST SYSTEMS, D. O. O.

  Słowenia

 3. GRØNAGERGÅRD SAVVÆRK A/S

  Dania

 4. WDE MASPELL SRL

  Włochy

 5. ENERGOTECHBEL

  Białoruś

 6. C.M.L. ENGINEERING S.R.L.

  Włochy

 7. NEVA - TRADE S.R.O.

  Republika Czeska

 8. A.C.M. S.R.L.

  Włochy

 1. SCIERIE LAURENT

  Francja

 2. BERNIER SCIERIE

  Francja

 3. VALENCIANA DE FABRICACIÓN DE SIERRAS, S.L.

  Hiszpania

 4. GPS EURL

  Francja

 5. RICHARD SCHMIDT SÖHNE GMBH & CO. KG

  Niemcy

 6. ZENZ LANDTECHNIK GMBH

  Niemcy

 7. SCIERIE COUSIN

  Belgia

 8. SÄGE UND HOBELWERK WALTENHOFEN GMBH

  Niemcy

 9. HEINDL HANDELS GMBH

  Austria

 10. SCS-SAWCRAFT CUTTING SOLUTIONS

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Tartaki - maszyny i sprzęt - Import eksport

Liczba wyników

10 701 Przedsiębiorstwa