• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tarcze szlifierskie

Wyniki dla

Tarcze szlifierskie - Import eksport

 1. HUBER GMBH & CO. KG ZUBEHÖR FÜR FUNKENEROSION

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki naszemu portfolio produktów i usług zajmujemy silną pozycję na naszych rynkach – z wieloma zaletami, które wielokrotnie potwierdzamy unikalnym zakresem usług i obszerną wiedzą specjalistyczną. Jesteśmy motorem, wsparciem i niezawodnym towarzyszem bezpieczeństwa produkcji i postępu technologicznego naszych klientów. Dzięki wysokim standardom jakości naszych usług i pierwszorzędnej niezawodności dostaw postrzegamy siebie jako wiarygodnego partnera dla naszych klientów, z którymi tradycyjnie utrzymujemy długotrwałe relacje oparte na zaufaniu. Rozpoznajemy nowy potencjał rynkowy, wykorzystujemy doświadczenie międzydziałowe i myślimy niekonwencjonalnie. Często podążamy nowymi drogami dzięki wypróbowanym i przetestowanym produktom o wysokiej wydajności lub inicjujemy znaczące, innowacyjne ulepszenia i wraz z producentami rozwijamy produkty i maszyny. Dzięki temu nasi klienci mogą pracować wydajniej i ekonomiczniej

 2. WILOFA DIAMANT WILLI LOHMANN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WILOFA DIAMANT Willi Lohmann GmbH & Co. KG - od ponad 50 lat Twój partner w zakresie powłok z szafiru i diamentu! Nasza różnorodna paleta produktów obejmuje następujące obszary: specjalne powłoki/diamenty do zastosowań przemysłowych (np. w budowie maszyn, manicure i pedicure, obróbce ceramiki i szkła, przetwórstwie tworzyw sztucznych, technice medycznej, przemyśle jubilerskim, poligraficznym). Oferujemy rozwiązania dla wielu różnych problemów w zakresie chwytania, przytrzymywania, szlifowania, mocowania, usuwania, zaokrąglania szczeciny, mocowania rur itp. Produkcja diamentowych instrumentów dentystycznych (szlifierki do zębów FG, laboratoryjne szlifierki HP, tarcze diamentowe itp.) oraz produkcja szafirowych pilników do paznokci. Nasze szafirowe pilniki do paznokci są wykonane ze stali sprężynowej i pokryte szafirami o różnej wielkości ziarna.

 3. HEINRICH KREEB GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Wiesz dokładnie, jaki powinien być Twój produkt: funkcjonalność, design i jakość muszą w pełni spełniać Twoje oczekiwania. Dokładnie wiemy, co jest konieczne, aby zrealizować Twoje wymagania. Nasza wiedza fachowa w dziedzinie obróbki powierzchniowej jest dogłębna i kompleksowa, budowana od ponad 75 lat dzięki zróżnicowanemu doświadczeniu – i zapewne wyjątkowemu w różnych specjalizacjach. Nasi klienci mogą bezwzględnie i zawsze polegać na naszych specjalistach od rozwoju w stosowaniu najlepszych materiałów i technologii idealnie odpowiadającym specyficznym wymogom oferowanego rozwiązania. Wytwarzamy szeroką gamę narzędzi, które umożliwiają różnorodne operacje obróbki powierzchni. Do usuwania zadziorów, czyszczenia, szlifowania, matowania, polerowania wstępnego lub na wysoki połysk, czy też w przypadku produktów o nietypowych wymiarach lub skomplikowanym kształcie – nasze narzędzia zapewniają pożądaną jakość, fakturę i wygląd powierzchni.

 4. ABRAWHEEL S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Abrawheel S.r.l. jest wiodącym producentem tarcz ściernych, past ściernych i maszyn do czyszczenia metali. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala zapewnić naszym klientom najlepsze produkty na rynku, zarówno we Włoszech, jak i za granicą. Naszym celem jest dostarczanie rozwiązań dostosowanych do potrzeb każdego klienta. Zaufaj nam, ponieważ oferujemy wysokiej jakości produkty i usługi, które spełniają wszystkie wymagania Twojej firmy.

 5. KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma KOLTEC TECHNOLOGIEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Schattdorf, Szwajcaria.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRIEDRICH AUGUST PICARD GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach tarcza polerska, abrasives, taśmy ścierne, i adhesive flap. Ma siedzibę w Hückeswagen, Niemcy.

 2. ABRASIVOS ABRASTAR S.L.

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma ABRASIVOS ABRASTAR S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Środki ścierne czyszczące. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, abrasives, tarcze ścierne, szlifowanie, gąbki ścierne, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Lucena (córdoba), Hiszpania.

 3. ADI S.R.L

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ADI S.R.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały ścierne do obróbki powierzchniowej. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze ścierne, Tarcze szlifierskie, materiały ścierne do marmuru, abrasives, INTERNATIONAL CHIPS, materiały ścierne do metalu, Tarcze ścierne, materiały ścierne do granitu, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Domodossola, Włochy.

 4. WABRA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WABRA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach metrologia, Special aluminium structures, i Special steel structures. Ma siedzibę w Tübingen-Hirschau, Niemcy.

 5. FAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FAMPI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcze ścierne. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, tarcza szlifierska, tarcze szlifierskie napędzane silnikiem, Tarcze szlifierskie, i ściernice do marmuru. Ma siedzibę w Sesto San Giovanni, Włochy.

 1. WMC SINTERSTAR AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma WMC SINTERSTAR AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Narzędzia diamentowe. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, narzędzia z metalu twardego, Narzędzia precyzyjne, specjalistyczny zestaw narzędzi, Tarcze szlifierskie, płyty diamentowe, i ostrz tnące. Ma siedzibę w Lotzwil, Szwajcaria.

 2. BERNAŚ I. T. PRZEM. J.BERNAŚ, S.KRZEMIENIEWSKI SP.J.

  Polska

 1. PAD SI3 AGNIESZKA WRZESIŃSKA - SIELC

  Polska

  Witamy serdecznie, Jesteśmy światowym Producentem i dostawcą padów diamentowych systemu pielęgnacji posadzek Si3. Nasza firma istnieje od 2004 roku. Produkujemy pady diamentowe do maszyn czyszczących i polerujących dla firm sprzątających i firm które zajmują się obróbką kamienia naturalnego na całym świecie. Pady diamentowe to idealne ekologiczne narzędzie aby szlifować, czyścić i polerować marmur, granit, lastryko, beton albo gres. Naszych padów diamentowych używa się bez stosowania środków chemicznych. Produkujemy Pady Diamentowe o gradacji - szlifowanie: 50, 100, 200, czyszczenie : 400, 800, polerowanie: 1500, 3000 i 11 000 Profesjonalny produkt - Długa żywotność produktu - Atrakcyjna ceny producenta ( szczegółowe informacje na naszej stronie internetowej ) ! Realizujemy wysyłki na terenie całego świata. Zapraszamy wszystkie firmy i osoby zainteresowane naszym produktem do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz do współpracy z nami ! Polecamy i czekamy na kontakt. ciesielskasi3@gmail.com www.si3pad.com.pl

 2. FLEXING LTD

  Serbia

  Flexing to firma specjalizująca się w materiałach ściernych, obecna na rynku serbskim od 20 lat. Nasze wyroby znajdują przede wszystkim zastosowanie w branży przemysłowej. Płótno ścierne, które zakupujemy pochodzi z Klingspor a nietkane materiały ścierne pochodzą z 3M i Itexa, Włochy. Eksportujemy nasze wyroby do Bośni, Chorwacji, Montenegro, Macedonii i na Węgry. Nasza produkcja skupia się – poza innymi rodzajami i rozmiarami wyrobów - na kołach z montowaną klapą i wałem o średnicy 20-40mm i wyrobach Roloc+.

 3. RHODIUS ABRASIVES GMBH

  Niemcy

  Dobrych 60 lat temu Manfred Rhodius wyruszył swoim busem VW przekształconym w mobilny warsztat, aby testować opracowane przez siebie tarcze tnące w różnych warsztatach i fabrykach. W bagażach miał też swoją pierwszą innowację nazwaną RHODIUS. Ta bliskość z użytkownikami i dążenie do innowacji nie zmieniły się do dziś. Jeśli jest jedna rzecz, na której się znamy, to jest nią cięcie i szlifowanie metali z wielką precyzją i oszczędnością na wielką skalę. Dzięki naszemu ponad 60-letniemu doświadczeniu jako partner w sprzedaży, znamy i rozumiemy problemy i wyzwania w codziennej pracy profesjonalnego użytkownika naszych produktów. Dogłębne rozumienie produktu i jego zastosowania jest kluczem do uzyskania perfekcyjnego rezultatu pracy. Dzięki temu nasze unikalne technologie produkcji sprawiają, że najwyższej jakości narzędzia Made in Germany nie mają sobie równych.

 4. KLINGSPOR SCHLEIFSYSTEME GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Klingspor to międzynarodowa, wydajna i innowacyjna firma rodzinna działająca na rynku narzędzi do obróbki powierzchni i kształtowania przez szlifowanie. Główne obszary działalności to materiały ścierne na podkładkach, tarcze do cięcia i szlifowania, ścirene tarcze mopowe, ściernice mopowe i narzędzia diamenntowe. Asortyment ponad 50.000 artykułów oraz zespół wysoko wykwalifikowanych przedstawicieli handlowych, techników i inżynierów, służy pomocą naszym klientom w wyborze odpowiedniego produktu do danego zastosowania. Zatrudniając ponad 2.800 pracowników w 36 lokalizacjach, firma Klingspor gwarantuje wysoki poziom obsługi klientów oraz bliskość z nimi na całym świecie i stała się synonimem jakości i kompetencji na rynku narzędzi szlifierskich.

 5. LESYK GMBH

  Niemcy

  Jako kompleksowy dostawca, projektujemy i produkujemy noże tnące najwyższej jakości dla wszystkich ploterów tnących na rynku. Od nas nie dostaniesz kopii, ale oryginał! Made in Germany! Nasze know-how opiera się na wieloletnim doświadczeniu w stosowaniu technologii cięcia na ploterach tnących i frezujących wszystkich renomowanych producentów. Jesteśmy liderami w rozwoju i zastosowaniu narzędzi tnących wysokiej klasy. Produkujemy narzędzia do cięcia i frezowania zgodnie z wymaganiami, indywidualnie dostosowane do Państwa aktualnego problemu. Stosowane są innowacyjne materiały do cięcia. Doradztwo i wsparcie klienta to nasze atuty, pomagamy niekonwencjonalnie.

 6. EL-DECOR ELIZA KOPCIŃSKA

  Polska

  Sklep internetowy prowadzi sprzedaż metali nieżelaznych i stali nierdzewnych. W naszej standardowej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór wyrobów z aluminium (blachy, profile i rury), blachy miedziane i fibrowe, poręcza nierdzewne balustrad i tarcze szlifierskie. Ponadto oferujemy: blachy z alpaki, blachy aluminiowe, ceowniki, dwuteowniki, pręty brązowe, spoiwa cynowe, druty i pręty miedziane, produkty ołowiane, płyty i obrzeża meblowe, stal nierdzewną i kwasoodporną, żaroodporną, tworzywa konstrukcyjne, tytan-cynk, żeliwa, stal zwykłą, stale gatunkowe różne, akcesoria balustrad nierdzewnych, akcesoria meblowe, akcesoria żeglarskie, armaturę nierdzewną, drzwiczki rewizyjne, kratki wentylacyjne i kominkowe, artykuły chemiczne, filcowe, gumowe, polerskie, kleje, kolana hamburskie, narzędzia, tarcze do cięcia, wiertła i wiele innych produktów.

 7. POLISH STYL

  Polska

  PolishStyl to znany producent materiałów ściernych i narzędzi szlifierskich, działający na rynku od 2008 roku. W ciągu kilku lat działalności udało się zdobyć zaufanie szerokiego grona klientów – od małych i średnich zakładów stolarskich po duże firmy produkcyjne. Naszym największym atutem jest wykształcona, doświadczona kadra, posiadającą dużą wiedzę w zakresie obróbki powierzchni drewna, powłok lakierniczych, metali, szkła, tworzyw sztucznych oraz innych powierzchni. Wszystkim naszym obecnym, jak i przyszłym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo techniczne. Korzystając z wieloletniego doświadczenia, możemy Państwu polecić szereg rozwiązań w zakresie technologii szczotkowania – poczynając od prostych szczotkarek jednogłowicowych, poprzez duże szczotkarki wielogłowicowe, a kończąc na centrach szlifierskich. Jesteśmy w stanie wyprodukować i dostarczyć praktycznie każde narzędzie ścierne, dzięki czemu cały czas pozyskujemy nowych, zadowolonych klientów.

 8. JOEST ABRASIVES GMBH

  Niemcy

  Płótna ścierne siatkowe, rolki z mat polerujących, talerze szlifierskie do szlifierek kątowych, gąbki polerujące do maszyn polerujących, tarcze z włókniny do polerowarek, szczotki szlifujące z włókniny do wiertarek, tarcze pyłowe, tulejki szlifierskie, taśmy szlifierskie do szlifierek taśmowych, szlifierki ręczne, tarcze szlifierskie wielootworowe

 1. JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD

  Chiny

  Firma JIA COUNTY YIHONG ABRASIVES CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Jia County, Chiny.

 2. SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY

  Grecja

  Firma SMIRDEX S.A. COATED ABRASIVES INDUSTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Xanthi, Grecja.

 3. LEVORATO ITALIA SRL

  Włochy

  Firma LEVORATO ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Taśma ścierna. Jest również obecna w dziedzinach Tarcze szlifierskie, materiały ścierne do drewna, adhesive flap, i Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Cadoneghe, Włochy.

 4. UKRABRAZIV LLC.

  Ukraina

  Firma UKRABRAZIV LLC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Kharkiv, Ukraina.

 5. RIKAMA MARIO RIEGER

  Niemcy

  Firma RIKAMA MARIO RIEGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Taśmy tnące obrotowe, Taśmy tnące obrotowe, ostrza pił tarczowych, tarcza szlifierska, i rękawice robocze. Ma siedzibę w Bad Neuenahr-Ahrweiler, Niemcy.

 6. EURO-FLEX ABRASIVI

  Włochy

  Firma EURO-FLEX ABRASIVI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach materiały ścierne giętkie, i MATERIAŁY ŚCIERNE sztywne i giętkie. Ma siedzibę w Luzzara, Włochy.

 7. NOLTING GMBH

  Niemcy

  Firma NOLTING GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Lage, Niemcy.

 8. SURFACE GROUP LTD. STI.

  Turcja

  Firma SURFACE GROUP LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach okrawanie metali, szlifowanie, i satynowanie. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 9. RIEGER GMBH

  Niemcy

  Firma RIEGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Ma siedzibę w Dornstetten, Niemcy.

 10. NP DIAMANT

  Włochy

  Firma NP DIAMANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tarcze szlifierskie. Jest również obecna w dziedzinach Marmur i kamień naturalny, Narzędzia diamentowe, Marmur i kamień naturalny, Supplies for marble quarries, Narzędzia diamentowe, i narzędzia cnc. Ma siedzibę w Seravezza, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo