• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie

Wyniki dla

Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie - Import eksport

 1. CHALLENGE PARTNERS

  Francja

  Verified by europages badge

  Rozwiązania elastyczne i skuteczne. Gdy chodzi o kongresy, kolokwia, konferencje międzynarodowe, szczyty europejskie, seminaria wielojęzyczne itp., aproksymacja nie wchodzi w grę w zakresie tłumaczeń. Niezbędna jest współpraca z poważnym i kompetentnym profesjonalistą. CHALLENGE PARTNERS oferuje gamę urządzeń audiowizualnych i do tłumaczeń symultanicznych, a także usługi pozwalające zaspokoić wszelkie potrzeby związane z tego typu imprezami i wydarzeniami. Z gwarancją korzystania z najlepszego sprzętu i wiedzy doświadczonych i kompetentnych fachowców w każdych okolicznościach. Od ponad 20 lat w służbie swoich klientów CHALLENGE PARTNERS jest do Państwa dyspozycji, aby odpowiedzieć na wszelkie zapotrzebowania na wynajem sprzętu do tłumaczeń symultanicznych i multimedialnego w całej Europie.

  Wszystkie wyroby na "tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie"

 2. AV SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  AV SERVICES jest Twoim partnerem w organizacji i sukcesie Twoich imprez, zebrań i konferencji. Naszą mocną stroną jest 10 letnie doświadczenie w świecie konferencji w Brukseli, w Belgii i w całej Europie. Nasi technicy to specjaliści z zakresu dźwięku, wideo i tłumaczeń symultanicznych. Naszym zdaniem jest analiza potrzeb klienta i udzielenie mu pomocy dzięki naszej specjalistycznej wiedzy. Współpracujemy z klientami na miejscu, aby móc zaoferować najbardziej odpowiedni sprzęt.

 3. ASCO INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ASCO INTERNATIONAL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia pisemne, Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, tłumaczenia symultaniczne, tłumaczenia symultaniczne, Wynajem kabin tłumaczeniowych, commercial translations, tłumaczenia naukowe, tłumaczenia medyczne, i translation agency. Ma siedzibę w La Garenne Colombes, Francja.

 4. TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma TRADIVARIUS TRANSLATORS & INTERPRETERS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, tłumaczenie stron internetowych, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, tłumaczenia po francusku holendersku angielsku, organizacja konferencji wielojęzykowych, agencja tłumaczeń Bruksela, i tłumacze zawodowi. Ma siedzibę w Enghien (marcq), Belgia.

 5. CHALLENGE PARTNERS - MARSEILLE

  Francja

  BRUKSELA – PARYŻ – MARSYLIA. W zakresie organizacji kongresów, spotkań, konferencji międzynarodowych, szczytów europejskich, seminariów itp. niedoskonałość jest nie do przyjęcia. Konieczna jest współpraca z fachowcem w tej dziedzinie, profesjonalnym, solidnym, kompetentnym i zawsze dostępnym. Challenge Partners proponuje pełny asortyment urządzeń do tłumaczeń symultanicznych (kabiny), audiowizualnych (sonoryzacja) oraz usługi, które spełniają wszystkie potrzeby i wymagania tego typu imprez w całej Europie.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ACE

  Belgia

  Ace (Associated Conference Experts) to agencja tłumaczeniowa obecna w dzielnicy europejskiej od ponad dwudziestu lat i specjalizująca się w tłumaczeniach konferencyjnych symultanicznych, międzynarodowych lub w kontekście specyficznie belgijskim (rady pracownicze, komitety zapobiegania). Obsługujemy wszystkie języki wymagane przez różne komitety firm europejskich. Oczywiście specjalizujemy się w języku francuskim i holenderskim. Dostarczamy również kabiny ruchome.

 2. TRADUTTORE E INTERPRETE A PALERMO INGLESE E FRANCESE - GIUSEPPE DI STEFANO

  Włochy

  Firma TRADUTTORE E INTERPRETE A PALERMO INGLESE E FRANCESE - GIUSEPPE DI STEFANO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach doradztwo w zakresie tłumaczeń pisemnych i tłumaczenia na żywo, i tłumaczenie stron internetowych. Ma siedzibę w Palermo, Włochy.

 3. AUDIO & INTERPRETATION SERVICES LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma AUDIO & INTERPRETATION SERVICES LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Dźwiękowy sprzęt profesjonalny. Jest również obecna w dziedzinach Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. CONFERENCE SYSTEMS LTD

  Rumunia

  Firma CONFERENCE SYSTEMS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wideokonferencje i telewideo - usługi internetowe. Jest również obecna w dziedzinach Wideokonferencje i telefonia wizualna - urządzenia, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, urządzenia i instalacje dźwiękowe na targi, ekspozycje i kongresy, Wideokonferencje i telefonia wizualna - urządzenia, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 5. BETTINA LUDEWIG QUAINE

  Francja

  Firma BETTINA LUDEWIG QUAINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze konferencyjni. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, tłumaczenie ustne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Strasbourg, Francja.

 1. LOÏODICE CONFÉRENCE SYSTÈME

  Francja

  Firma LOÏODICE CONFÉRENCE SYSTÈME, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Grenoble, Francja.

 2. SOLTEN

  Francja

  Firma SOLTEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze konferencyjni. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, tłumaczenia symultaniczne, Tłumacze kabinowi, tłumacze konferencyjni, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, i translation agency. Ma siedzibę w Orsay, Francja.

 1. ABALINGUA GLOBAL SOLUTIONS

  Hiszpania

  Firma ABALINGUA GLOBAL SOLUTIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Cornellà De Llobregat, Hiszpania.

 2. AB TRADUCOES

  Brazylia

  Firma AB TRADUCOES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach tłumaczenia - język hiszpański, tłumaczenia - język portugalski, tłumaczenia - język angielski, i simultaneous translation services. Ma siedzibę w Curitiba, Brazylia.

 3. ABC-MULTILINGUA

  Niemcy

  Firma ABC-MULTILINGUA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 4. DE CUBBER PASCAL

  Belgia

  Firma DE CUBBER PASCAL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne konferencyjne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne konferencyjne, doradztwo w zakresie tłumaczeń pisemnych i tłumaczenia na żywo, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, i tłumaczenia - język hiszpański. Ma siedzibę w Kalken-Laarne, Belgia.

 5. KOLLOKIA

  Francja

  Firma KOLLOKIA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i instalacje do tłumaczenia kabinowego, sprzęt konferencyjny, zwiedzanie z przewodnikiem, i congresses and conferences. Ma siedzibę w Fretin, Francja.

 6. PROSON

  Francja

  Firma PROSON, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem kabin tłumaczeniowych. Ma siedzibę w Chatillon, Francja.

 7. CUTTINGEDGE TRANSLATION SERVICES INC.

  Stany Zjednoczone

  Firma CUTTINGEDGE TRANSLATION SERVICES INC., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia handlowe. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, transkrypcja tekstów na nośniku elektronicznym, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Lewes, Stany Zjednoczone.

 8. NATALYA BOYCE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma NATALYA BOYCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Bristol, Zjednoczone Królestwo.

 1. BCO

  Francja

  Firma BCO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze konferencyjni. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Kabina tłumaczeniowa, tłumaczenia symultaniczne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, i Wynajem kabin tłumaczeniowych. Ma siedzibę w Saint-Rémy-L'honoré, Francja.

 2. ASTI, SL

  Hiszpania

  Firma ASTI, SL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia i instalacje do tłumaczenia kabinowego, i tłumaczenia symultaniczne. Ma siedzibę w Madrid, Hiszpania.

 3. TRANSLATE PLUS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRANSLATE PLUS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. CBG TRANSLATIONS

  Belgia

  Firma CBG TRANSLATIONS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia konferencyjne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, tłumaczenia instalacji, doradztwo w zakresie tłumaczeń pisemnych i tłumaczenia na żywo, tłumaczenia z elektroniki, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Heverlee, Belgia.

 5. ALMERCANA

  Maroko

  Firma ALMERCANA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem samochodów, agencja obsługi imprez, wynajem sprzętu audiowizualnego, i Wynajem samochodów. Ma siedzibę w Casablanca, Maroko.

 6. ETTEPLAN

  Holandia

  Firma ETTEPLAN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach Rysunek TECHNICZNY, instrukcje techniczne, i tłumaczenia. Ma siedzibę w Best, Holandia.

 7. MQC

  Niemcy

  Firma MQC, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach congresses, conferences, receptions. Ma siedzibę w Munchen, Niemcy.

 8. RESEARCH & CONSULTING. INC

  Japonia

  Firma RESEARCH & CONSULTING. INC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Okayama, Japonia.

 9. TALKING HEADS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TALKING HEADS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumacze i tłumaczenia pisemne. Jest również obecna w dziedzinach Tłumaczenia techniczne, Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie, Tłumaczenia techniczne, i Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Ma siedzibę w Sheffield, Zjednoczone Królestwo.

 10. SENTRO TRANSLATION AND SIMULTANEOUS INTERPRETING

  Turcja

  Firma SENTRO TRANSLATION AND SIMULTANEOUS INTERPRETING, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tłumaczenia kabinowe - sprzęt i wyposażenie. Jest również obecna w dziedzinach wynajem urządzeń do tlumaczenia kabinowego, urządzenia i instalacje do tłumaczenia kabinowego, i tłumaczenia symultaniczne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo