• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • tłumaczenia prawnicze

Wyniki dla

Tłumaczenia prawnicze - Import eksport

 1. LINGUAVOX SL

  Hiszpania

 2. BAUMAN MSTU TRANSLATIONS CENTER OF SCIENTIFIC AND BUSINESS PAPERS

  Rosja

  Oferujemy usługi specjalistów z różnych dziedzin, absolwentów praktycznie wszystkich znanych moskiewskich instytutów i uniwersytetów. Wszyscy nasi tłumacze pisemni i ustni mają dwa rodzaje wyższego wykształcenia: techniczne / prawnicze / ekonomiczne / medyczne oraz dodatkowo wykształcenie lingwistyczne. Większość naszych tłumaczeń jest wykonywana przez tłumaczy freelancerów. Mamy dużą bazę doświadczonych tłumaczy zewnętrznych pisemnych i ustnych posługujących się najważniejszymi językami świata i posiadających doświadczenie w różnych dziedzinach. Współpracują z nimi od dawna i dali się poznać jako rzetelni profesjonaliści. Obszary naszej specjalizacji: Lotnictwo i kosmonautyka; Przemysł naftowy i gazowy; Geologia i badania geologiczne; Telekomunikacja i IT; Elektronika radiowa i mikroelektronika; Budownictwo; Maszyny; Przemysł jądrowy; Przemysł chemiczny; Biologia; Medycyna i ochrona zdrowia; Ekonomia; Prawo; Politologia.

 3. EGOROFF COMMUNICATIONS AGENCY

  Rosja

  Założona przez rosyjskiego lingwistę, Egoroff Communications Agency jest centrum wiedzy o języku rosyjskim i językach byłego ZSRR. Naszymi głównymi klientami są globalni dostawcy usług językowych. Wykonujemy tłumaczenia pisemne, ustne, lokalizację, transkreację i adaptację tekstów, zapewnienie jakości językowej, publikowanie komputerowe. Nasze główne branże to bankowość i finanse, dobra konsumpcyjne, gry, rząd, produkcja przemysłowa, prawo, nauki przyrodnicze, technologia, podróże i hotelarstwo. Możemy również wykonywać prace lingwistyczne dostosowane do potrzeb klienta, takie jak zbieranie danych głosowych, transkrypcja, ocena mediów społecznościowych. W Egoroff Communications specjalizujemy się w złożonych tłumaczeniach branżowych. Doskonale radzimy sobie z tłumaczeniami w następujących dziedzinach: Technika; Prawo; Bankowość i Finanse; Ekonomia; Nauki przyrodnicze; Rząd; Tłumaczenia uwierzytelnione. Jako nasz klient dowiedzą się Państwo, że łatwo jest u nas złożyć ofertę pracy. Szybko otrzymają Państwo tłumaczenie wysokiej jakości i w terminie.

 4. A.C.T. GMBH

  Niemcy

  W ACT kochamy języki – dlatego wielojęzyczne projekty tłumaczeniowe i lokalizacyjne są naszą pasją. Jako międzynarodowy dostawca kompleksowych usług językowych oferujemy naszym klientom indywidualne rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb. Nasze zarządzanie jakością jest potwierdzone certyfikatem zgodności z normą ISO 9001, a szyfrowana za pomocą SSL wymiana danych zapewnia również bezpieczeństwo procesów pracy. Obok profesjonalnych tłumaczeń technicznych, specjalistycznej redakcji i tłumaczeń ustnych oferujemy również następujące usługi: tłumaczenia maszynowe, digital marketing, napisy, dubbing, transkrypcja, lokalizacja e-learningu, stron i sklepów internetowych oraz transkreacja i copywriting. Od 1989 roku pomagamy firmom z różnych branż – od firm medyczneych i farmaceutycznych, przez biznes, prawo i finanse, po agencje marketingowe czy też dostawców oprogramowania, aplikacji i gier. Pomożemy Ci upewnić się, że Twój przekaz jest zrozumiały na całym świecie!

 5. DOCX GMBH TECHNISCHE DOKUMENTATION

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ALPIS TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

 2. SEELOS SPRACHENDIENSTE

  Niemcy

 3. LC LINGUA TRADUCTION ET INTERPRÉTATION

  Francja

 4. AGESTRAD

  Hiszpania

 5. DEIXIS

  Macedonia Północna

  DEIXIS tworzy produkty o wysokiej jakości, precyzji i wiarygodności po możliwie najbardziej przystępnych cenach. Wszyscy nasi specjaliści językowi tłumaczą na język ojczysty. Korzystamy z najlepszych programów CAT (Trados, LocStudio i Wordfast). Używami Passolo, InDesign, AutoCad, SolidWorks, Illustrator, Vegas i Subtitle workshop. Pracujemy z języka angielskiego na hiszpański, włoski, chiński, niemiecki itp. i vice versa! Pracujemy także w innych rzadkich językach. DEIXIS – Komunikuj bez barier językowych!

 1. ARCHITEKST

  Belgia

  TŁUMACZENIA PROFESJONALNE. WSZYSTKIE JĘZYKI. WSZYSTKIE DZIEDZINY. Powierzając tłumaczenia agencji Architekst, możecie liczyć na • dużą grupę wiarygodnych tłumaczy wykonujących tłumaczenia wyłącznie na swój jezyk ojczysty. • Zindywidualizowane podejście ze strony menadżera projektu rozumiejącego potrzeby klienta w zakresie tłumacznia. • Gwarancję jakości dzięki starannej selekcji tłumaczy. • Dostarczenie plików w dowolnym formacie i kombinacji języków (ponad 140 języków docelowych). • Korzystanie z pamięci tłumaczeniowej i najnowszych glosariuszy tłumaczeń. • Ścisłe przestrzeganie terminów. • Poufność.

 2. ANGIRA

  Rosja

  Angira Worldwide świadczy usługi tłumaczeniowe i lokalizacyjne od 2007 roku. Świadczymy usługi w zakresie tłumaczeń, edycji i korekty (TEP), zapewnienia jakości tłumaczeń (QA), tłumaczenia maszynowego (MTPE), optymalizacji SEO, tworzenia bazy terminologicznej, tworzenia napisów filmowych i tłumaczenia napisów, a także usługi kompozycyjne, tworzenia projektów i transkrypcji. Specjalizujemy się w złożonych tematach, takich jak prawo i finanse, IT, medycyna, energetyka, ropa naftowa i gaz, przemysł jądrowy, chemia, biologia, budownictwo, moda, itp. Zaufali nam liderzy rόżnych branż, ponieważ jakość świadczonych przez nas usług jest na najwyższym poziomie, co potwierdza certyfikat ISO-9001. Wszystkie procesy w naszej firmie są zgodne z normą ISO 17100. Obecnie ANGIRA pracuje z ponad 200 parami językowymi, w tym z językami rzadkimi.

 1. SIGILLUM SP. Z O.O. ZESPÓŁ TŁUMACZY PRZYSIĘGŁYCH

  Polska

  Wykonujemy tłumaczenia uwierzytelnione (przysięgłe) wszystkich dokumentów urzędowych i prawnych. Zapraszamy do współpracy urzędy, instytucje państwowe, uczelnie i placówki naukowe, firmy oraz klientów indywidualnych. Udzielamy porad językowych, odpowiadamy na pytania o poprawne i stosowne posługiwanie się językiem obcym w materiałach używanych na co dzień w przedsiębiorstwie: w korespondencji handlowej, opisach wyrobów, na papierze firmowym, fakturach. Pomagamy w lokalizacji materiałów reklamowych, czyli dostosowaniu ich układu i treści do norm językowych i kulturowych przyjętych przez odbiorców tekstu w języku obcym. Prowadzimy kursy języków obcych dla pracowników przedsiębiorstw. Zakres kursu, jego cele i czas trwania ustalamy w porozumieniu z firmą zamawiającą szkolenie. Nasz pracownik, filolog z odpowiednim przygotowaniem dydaktycznym, opracowuje harmonogram nauczania i tematy zajęć, biorąc pod uwagę indywidualne umiejętności uczestników oraz potrzeby przedsiębiorstwa.

 2. BYDGOSKIE BIURO TŁUMACZEŃ

  Polska

  Zapraszamy do skorzystania z pomocy naszych tłumaczy języka angielskiego i niemieckiego. Wykonujemy tłumaczenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i dla firm. Oferujemy tłumaczenia dokumentów administracyjnych i sądowych umów spółek oraz różnego rodzaju świadectw czy dokumentów samochodowych. Podejmujemy się również tłumaczeń specjalistycznych – m.in. tekstów o tematyce technicznej, medycznej czy prawniczej. Bydgoskie Biuro Tłumaczeń specjalizuje się głównie w tłumaczeniach pisemnych, ale bardzo chętnie podejmiemy się także konsekutywnych tłumaczeń ustnych. Pomożemy w trakcie negocjacji handlowych, zagranicznych wywiadów i międzynarodowych spotkań biznesowych. Choć większość dostarczanych do naszego Biura Tłumaczeń treści trafia w formie dokumentu tekstowego, jesteśmy w stanie tłumaczyć również nagrania – oferujemy np. tłumaczenia rozmów telefonicznych.

 3. DISKUSIJA

  Litwa

  Założona w 1993 r. firma Diskusija specjalizuje się w tłumaczeniach technicznych i usługach lokalizacj na wszystkie języki Europy Środkowej i Wschodniej a w szczególności na języki bałtyckie (litewski, łotewski, estoński). Nasz doświadczony zespół jest w stanie obsłużyć projekty najbardziej złożone. Mamy bogate doświadczenie w następujących branżach: IT, oprogramowanie, sprzęt, telekomunikacja, sprzęt medyczny, medycyna, farmacja, księgowość, finanse, przemysł motoryzacyjny, elektroniczny, prawodawstwo, dokumenty UE.

 4. BRUSSELS TRADUCTIONS SPRL

  Belgia

  Od 2006 r. Brussels Traductions, agencja tłumaczeń pisemnych i ustnych, współpracuje z zespołem wysoko wykwalifikowanych tłumaczy. Zapewnia tłumaczenia we wszystkich językach europejskich w 75 dziedzinach. W Brussels Traductions wymagana jest poufność. Obowiązuje na poziomie agencji oraz wszystkich tłumaczy, z którymi agencja współpracuje. Agencja wybiera tłumaczy niezwykle starannie, aby zapewnić jakość identyczną z tekstem źródłowym, a tłumacze zawsze pracują z języka obcego na język ojczysty. Współpracuje z siecią tłumaczy wyspecjalizowanych w konkretnych dziedzinach, co zapewnia znalezienie dla klienta odpowiedniego tłumacza, doskonale znającego odpowiednią dziedzinę w wymaganym zestawie językowym. Dzięki zespołowi zlokalizowanemu w całej Europie, Brussels Traductions jest w stanie dostarczyć tłumaczenia w krótkim terminie.

 5. EWA BEMBNISTA

  Niemcy

  Tłumacz przysięgły języka polskiego w Niemczech w Monachium Tłumacz przysięgły języka niemieckiego w Polsce mgr Ewa Bembnista Profesjonalne tłumaczenia i pomoc w formalnościach Tłumacz przysięgły w Niemczech, członek Federalnego Związku Tłumaczy Niemieckich, od roku 2007 wpisana na listę tłumaczy przysięgłych w Polsce Wszystkie sporządzone i uwierzytelnione przeze mnie tłumaczenia uznają zarówno polskie jak i niemieckie urzędy, gdyż jestem zaprzysiężona jako tłumacz języka polskiego przy Krajowym Sądzie w Monachium oraz widnieję w rejestrze polskich tłumaczy przysięgłych języka niemieckiego w Polsce (pod numerem: TP/25/07). Tłumaczenia ustne i pisemne - prawnicze Jako tłumacz o specjalności prawniczej oferuję wysokiej jakości usługi translatorskie w parze językowej niemiecki - polski jak i polski - niemiecki. Szczególnie zajmuję się tłumaczeniami z zakresu prawa gospodarczego, pracy, socjalnego oraz rodzinnego. Tłumaczenia pisemne i ustne - finanse i ekonomia Chętnie służę Państwu moim wsparciem językowym podczas spotkań z partnerami biznesowymi. Oprócz tego oferuję pisemne tłumaczenia ekspertyz, bilansów, sprawozdań finansowych i protokołów. Ścisła współpraca z doświadczonymi specjalistami w danej dziedzinie pozwala mi na zagwarantowanie tłumaczeń o wysokiej jakości. Tłumaczenia ustne i pisemne - medyczne. Lokalizacja oprogramowania i stron www

 6. PAWEŁ CEJROWSKI - KANCELARIA ADWOKACKA

  Polska

  Cejrowski to biuro adwokackie mieszczące się w miejscowości Tczew (z filią w Starogardzie Gdańskim), jaka od lat pomaga firmom i podmiotom indywidualnym w rozwiązaniu kłopotów z prawem. Obszerna obsługa adwokacka, zaangażowanie w sprawę, fachowość bazujący na wiedzy i doświadczeniu - oto, na co może czekać każdy, kto przyjdzie do kancelarii Cejrowski oraz wykaże chęć współpracy. Na witrynie internetowej znajduje się więcej wiadomości na temat kancelarii oraz kompletne dane adresowe z niezbędnymi kontaktami.

 7. KANCELARIA RADCY PRAWNEGO "CONCORDIA"

  Polska

  Kancelarie Radców Prawnych „Concordia” Monika Pruszyńska i Marlena Prochowska to pomoc dla wszystkich biznesmenów i osób prywatnych, które wymagają rady bądź też obsługi prawnej w zakresie prawa polskiego i australijskiego - prawo spadkowe w Australii. Kancelaria współdziała z prawnikami z Sydney - to właśnie dzięki temu od początku działania możemy oferować całkowitą obsługę prawną dotyczącą zarówno polskiego i australijskiego prawa. Zespół tworzą adwokaci z dużym doświadczeniem, jacy ochoczo pomogą każdemu, kto się do nas zgłosi.

 8. DELTATEXT

  Hiszpania

  Korzystamy z ponad 19 lat doświadczenia w branży tłumaczeń pisemnych i ustnych. Naszych 3000 klientów i 200 milionów przetłumaczonych słów to dowód jakości proponowanych usług. Posiadamy filie na dwóch kontynentach. Nasze usługi: tłumaczenia dla firm i osób prywatnych, sprawdzanie i korekta, edycja i publikacje elektroniczne, tłumaczenia ustne, programy tłumaczeniowe.

 1. TRADNOLOGIES

  Hiszpania

  Profesjonalne usługi z zakresu tłumaczeń dla przedsiębiorstw z szerokim doświadczeniem w dziedzinie tłumaczeń nowych technologii. Jakość, punktualność i konfidencjonalność są trzema filarami, na których opiera się nasza działalność. Tłumaczenia są wykonywane przez profesjonalnych tłumaczy tłumaczących w swoich językach ojczystych i sprawdzane przez ekspertów.

 2. ALFA UNO - TRADUCTORES JURADOS

  Hiszpania

  Tłumaczenia przysięgłe we wszystkich językach: Certyfikaty wszelkiego typu, dyplomy, dyplomy akademickie, dokumentacja prawna, przetargi, umowy. Tłumaczenia przysięgłe są tłumaczeniami urzędowymi, podpisanymi i opatrzonymi pieczątką przez tłumacza przysięgłego mianowanego przez Ministra Spraw Zagranicznych; są one potwierdzone w celu nadania im mocy prawnej w relacjach z właściwymi władzami. Dysponujemy personelem złożonym z profesjonalnych, dyplomowanych tłumaczy.

 3. INTERCONSUL SRL

  Włochy

  Tłumaczenia ustne i pisemne. Tłumacze pracują w swoim języku ojczystym i są specjalistami w danych językach i określonych dziedzinach. Znajomość terminologii i procedury składania ofert, włącznie ze specyfikacjami klauzul. Tłumaczenia podczas negociacji biznesowych, symultaniczne, konsekutywne i szeptane. Hostessy na targi i kongresy na całym świecie.

 4. BTS WORLD TRANSLATIONS

  Belgia

  BTS to ekipa profesjonalistów w dziedzinie copywriting, redagowania, tłumaczeń naukowych, tłumaczeń technicznych, tłumaczeń handlowych, tłumaczeń reklamowych. Proponujemy usługi na wysokim poziomie opierając się na szerokiej sieci tłumaczy i wewnętrznej ekipie korektorów. BTS proponuje Ci liczne usługi. Jeżeli szukasz specyficznych rozwiązań, możesz liczyć na BTS World Translations SA!

 5. INMACULADA FERNÁNDEZ RAMOS

  Hiszpania

  Wykonujemy tłumaczenia na wiele języków (niemiecki, angielski, portugalski, rumuński, duński, itp.) dla osób prywatnych, agencji, administracji i organizacji. Jako tłumacze przysięgli, możemy dostarczyć tłumaczenia posiadające wartość prawną w sytuacji konfliktów z administracją publiczną i o charakterze prawnym. Wierność tłumaczenia jest gwarantowana certyfikatem. Wykonujemy tłumaczenia techniczne, medyczne, prawnicze, akademickie, handlowe, literackie, reklamowe, informatyczne i do internetu.

 6. CABINET UTP

  Francja

  Cabinet UTP jest firmą tłumaczeń pisemnych i ustnych, mieszczącą się we Francji. Dysponuje dużą siecią doświadczonych tłumaczy. Cabinet UTP zapewnia tłumaczenia w wielu językach, w tym niemal wszystkich językach europejskich, a także chińskim, japońskim, arabskim, wielu językach afrykańskich itp... Cabinet UTP zajmuje się tłumaczeniami technicznymi, handlowymi, prawniczymi i wszystkimi rodzajami dokumentów. Działa we Francji i za granicą.

 7. PRO-TRANSLATION

  Republika Dominikańska

  We are a leading translation company with high experience in professional translation services in the United States, Caribbean, and Europe with headquarters based in the Dominican Republic. We have been running on translation solutions for 10 years and delivering top quality translation in several countries. Every day we enforce our name with style providing professional translation services for thousands of companies and individuals customers all over the world.

 8. TRAD&CO TRADUZIONI E CONVEGNI

  Włochy

  Trad&Co. proponuje usługi w zakresie tłumaczeń pisemnych, tłumaczeń ustnych oraz porad językowych we wszystkich językach obcych, łącznie z językami skandynawskimi i orientalnymi. Usługi realizowane na czas i z najwyższą starannością, wykonywane wyłącznie przez tłumaczy pracujących w swoim ojczystym języku, którzy posiadają specjalistyczne umiejętności. Trad&Co oferuje również doradztwo w dziedzinie planowania imprez, kongresów i spotkań firmowych.

 9. SCRIPTO SENSU

  Belgia

  Scripto Sensu jest agencją profesjonalnych tłumaczeń pisemnych i ustnych oferującą wachlarz usług lingwistycznych wysokiej jakości, bez względu na branżę i język. Pragniemy: dostarczyć przedsiębiorstwom rozwiązania językowe umożliwiające wygraną na wszystkich rynkach. Ponad 120 języków i dialektów, by wyjść naprzeciw wszystkim potrzebom językowym, bez względu na branżę. Dostosowujemy Twoje nośniki komunikacji do wszystkich wersji językowych.

 10. BIURO TŁUMACZEŃ

  Polska

  - Agencja Tłumaczeń działająca na rynku od 10 lat, choć jej właściciele mają 30 lat doświadczenia w branży. - Ogromne doświadczenie w połączeniu z zastosowaniem nowoczesnych narzędzi translatorskich. - Pewność wysokiej jakości. - Realistyczne terminy i rozsądne stawki Zapraszamy do współpracy.

Filtry

Wyniki dla

Tłumaczenia prawnicze - Import eksport

Liczba wyników

429 przedsiębiorstwa