• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szyny żelazne

Wyniki dla

Szyny żelazne - Import eksport

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turcja

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. została założona w 1983 roku w celu wykonywania masowej produkcji wyrobów z kutego żelaza, jako pierwsza w swojej branży w Turcji. Firma wprowadziła system zapewniania jakości ISO 9001 i uzyskała certyfikat w 1999 roku, z dumą stając się pierwszym na świecie producentem kutego żelaza certyfikowanym ISO 9001. Spółka rozrosła się w dużą rodzinę z 250 dealerami zlokalizowanymi w każdym punkcie Turcji. Dzięki dedykowanej sekcji produkcji maszyn, firma jest w stanie; -budować niektóre maszyny specjalne -tworzyć linie produkcji masowej -produkować / odnawiać matryce używane w produkcji -przeprowadzać konserwację i naprawy wszystkich maszyn. Z centrum projektowym pod tym samym dachem produkujemy; •KUTE BALUSTRADY •GIĘTE BALUSTRADY •ELEMENTY Z ŻELAZA KUTEGO NA GORĄCO •CZĘŚCI KUTE NA GORĄCO •OSTRZA KUTE NA GORĄCO •ŻYRANDOLE I ELEMENTY OŚWIETLENIA •KUTE PORĘCZE / PROFILE •POKRYWY NA SŁUPY •LIŚCIE OZDOBNE •ARKUSZE OZDOBNE •WYCINANE ARKUSZE METALOWE •BLACHY FORMOWANE •AKCESORIA MONTAŻOWE •METALOPLASTYKĘ (PIRUDEM). Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SCHOCK GROUP

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SCHOCK GROUP, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Prowadnice do szuflad, Szyny teleskopowe, kształtowniki specjalne, Metal processing, produkcja form, budowa - wyposażenie, i Prowadnice do szuflad. Ma siedzibę w Urbach, Niemcy.

 3. PATRY

  Francja

  Patry specjalizuje się w szynowym transporcie wewnętrznym. Ponad 5000 specjalistów na całym świecie korzysta z naszej unikalnej wiedzy fachowej. Oferujemy rozwiązania dostosowane do indywidualnych wymagań, odpowiadające Państwa potrzebom i projektom. Firma Patry oferuje dostawę szyn i akcesoriów montażowych i opracowuje projekty oraz produkcję wszystkich rodzajów sprzętu do taboru szynowego. Oferujemy szeroką gamę szyn, kół, wózków, wagonów specyficznych i lokomotyw.

 4. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Niemcy

  Dostawca produktów i usług związanych z budową, naprawą, konserwacją i modernizacją torów, realizowanych na całym świecie przez 23 spółki. Dzięki ścisłej współpracy spółek wchodzących w skład naszej grupy z partnerami na całym świecie obsługujemy międzynarodowy rynek infrastruktury komunikacyjnej opartej na torach. Niezależnie od tego, czy chodzi o budowę, renowację, konserwację czy też o modernizację – z nami zawsze będziesz na właściwych torach.

 5. GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH

  Niemcy

  Firma GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Ma siedzibę w Dortmund, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE

  Turcja

  Firma CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Płoty wiklinowe, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, barierki ochronne, i Garden decorations. Ma siedzibę w Izmit / Kocaeli, Turcja.

 2. VOSSLOH FRANCE

  Francja

  Firma VOSSLOH FRANCE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, i Szyny żelazne. Ma siedzibę w Rueil-Malmaison Cedex, Francja.

 3. FEICHTINGER GMBH

  Austria

  Firma FEICHTINGER GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Ma siedzibę w Köstendorf, Austria.

 4. STE DE PROFILAGE DU POITOU

  Francja

  Firma STE DE PROFILAGE DU POITOU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Szyny żelazne, i screws. Ma siedzibę w La Creche, Francja.

 5. SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH

  Niemcy

  Firma SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Recklinghausen, Niemcy.

 1. TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Firma TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Szyny żelazne, Budownictwo przemysłowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Szyny żelazne, Budownictwo przemysłowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Mettmann, Niemcy.

 2. AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 1. XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 2. KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH

  Niemcy

  Firma KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Roboty budowlane ciężkie, Materiały budowlane - maszyny i urządzenia przemysłowe, Maszyny budowlane, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Kirchheim Bei München, Niemcy.

 3. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Niemcy

  Firma BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Maszyny budowlane, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Halle, Niemcy.

 4. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Seevetal, Niemcy.

 5. THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Szyny żelazne, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Szyny żelazne, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Königsborn, Niemcy.

 6. CARLO VANOLI AG THALWIL

  Szwajcaria

  Firma CARLO VANOLI AG THALWIL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Samstagern, Szwajcaria.

 7. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 8. WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 1. GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA

  Niemcy

  Firma GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Sünna, Niemcy.

 2. SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH

  Niemcy

  Firma SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Winsen, Niemcy.

 3. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Niemcy

  Firma BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny budowlane, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Maszyny budowlane, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Braunschweig, Niemcy.

 4. TECHENERGOPROM LTD

  Ukraina

  Firma TECHENERGOPROM LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Ma siedzibę w Dnipro, Ukraina.

 5. SIEMENS AG

  Niemcy

  Firma SIEMENS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Szyny żelazne, Kopalnie głębinowe i odkrywkowe - maszyny i sprzęt, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, i Roboty budowlane ciężkie. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Niemcy

  Firma JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Przewody rurowe przemysłowe, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Bad Kissingen, Niemcy.

 7. KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH

  Niemcy

  Firma KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 8. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Szyny żelazne, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 9. DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austria

  Firma DIPL. ING. DINSTL & RESINGER & CO. GESELLSCHAFT M.B.H., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szyny żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali, Tabor kolejowy i pojazdy szynowe, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 10. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kształtowniki, pręty i wlewki ze stopów żelaznych. Jest również obecna w dziedzinach Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, Prace budowlane wykończeniowe, Szyny żelazne, Maszyny budowlane, Roboty budowlane ciężkie, i Prace budowlane wykończeniowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo