• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szczepy winorośli

Wyniki dla

Szczepy winorośli - Import eksport

 1. MAISON VIGNES & MER

  Francja

  Firma MAISON VIGNES & MER została założona w Prowansji w 2016 r.. Winorośle są bardzo dobrze utrzymane i uprawiane od wielu lat w winnicach Bandol wokół gminy La Cadière d'Azur. Znajdując się w ojczyźnie win różowych, oferujemy gamę win różowych, w kategorii win lokalnych, Côtes de Provence i Bandol. Posiadamy też potężne, ale delikatne wino Bandol białe, różowe i czerwone. Wina Bandol są znane od wieków we Francji i za granicą. Wino Bandol było nawet jednym z ulubionych win króla Ludwika XV, który wymagał były obecne na stołach królewskich bankietów. Nad brzegiem morza, w departamencie Var, winnica rozciąga się na wzgórzach skierowanych ku Południu, tarasami zwanymi "restanques". Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. DOMAINE ENCLOS DES ANGES

  Francja

 3. DOMAINE F.JAUBERT

  Francja

 4. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

 5. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIVAI RUSSO SSA

  Włochy

  Vivai Russo, firma powstała w latach 60. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży roślin leśnych, ozdobnych, śródziemnomorskich, tropikalnych, drzew palmowych, owocowych, cytrusowych i oliwnych.

 2. SOLODKI GRONA

  Ukraina

 3. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  Włochy

 4. DRAGON FRUIT SA CUTTINGS PROPAGATION NURSERY SA

  Republika Południowej Afryki

 5. SARDA VIGNETI S.R.L.

  Włochy

 1. CANTINA ITALIANA (LA)

  Belgia

 2. VIVEROS PLANTVID SL

  Hiszpania

 1. VIVEROS CORTÉS, SL

  Hiszpania

 2. JARDIVIGNE

  Francja

 3. ENRIC REGULL

  Hiszpania

 4. AMV-AGRO LTD

  Bułgaria

 5. PEPINIERES GUILLAUME

  Francja

 6. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Francja

 7. BOUGES SARL

  Francja

 8. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Francja

 1. CESAR GILABERT SOLANES

  Hiszpania

 2. NIKOLOZ & DAREJAN GVELESIANI

  Gruzja

 3. WORLDWIDE VINEYARDS

  Francja