• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szczepy winorośli

Wyniki dla

Szczepy winorośli - Import eksport

 1. MAISON VIGNES & MER

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON VIGNES & MER została założona w Prowansji w 2016 r.. Winorośle są bardzo dobrze utrzymane i uprawiane od wielu lat w winnicach Bandol wokół gminy La Cadière d'Azur. Znajdując się w ojczyźnie win różowych, oferujemy gamę win różowych, w kategorii win lokalnych, Côtes de Provence i Bandol. Posiadamy też potężne, ale delikatne wino Bandol białe, różowe i czerwone. Wina Bandol są znane od wieków we Francji i za granicą. Wino Bandol było nawet jednym z ulubionych win króla Ludwika XV, który wymagał były obecne na stołach królewskich bankietów. Nad brzegiem morza, w departamencie Var, winnica rozciąga się na wzgórzach skierowanych ku Południu, tarasami zwanymi "restanques". Prosimy nie wahać się i skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SOCIÉTÉ FESTES ET LAGARDE MOURVIELS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Francja, Wina - Langwedocja i Roussillon, firmy produkujące wina, wino importowane, wina - hurt, wino francuskie, wino regionalne, Wina - Francja, i wina czerwone. Ma siedzibę w Moussoulens, Francja.

 3. DOMAINE ENCLOS DES ANGES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE ENCLOS DES ANGES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach wina czerwone, wina różowe, uprawa winorośli, piwniczka win, wina białe, szczepy winorośli, wino francuskie, AOC label wines, i French red wines. Ma siedzibę w Calvi, Francja.

 4. DOMAINE F.JAUBERT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DOMAINE F.JAUBERT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Wina - Langwedocja i Roussillon, Wina - Langwedocja i Roussillon, wina czerwone, wino francuskie, French red wines, francuskie winnice, wina białe, wina różowe, i słodkie wino. Ma siedzibę w Ponteilla, Francja.

 5. TRSNICA VRHPOLJE

  Słowenia

  Verified by europages badge

  Firma TRSNICA VRHPOLJE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo - import-eksport, Szkółki hodowlane i leśne, prace przeszczepowe, winogrono winne, szczepy, grafted vine shoots, sadzonki, sadzonki winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Vipava, Słowenia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PÉPINIÈRES VITICOLES DAYDE PHILIPPE

  Francja

  PEPINIERES VITICOLE DAYDE PHILIPPE, Europejski lider w zakresie produkcji sadzonek winorośli w doniczkach i z nagimi korzeniami: Możliwość sadzenia przez cały rok. Szczepione, przyjęte, z certyfikatem, wybór sadzonek klonowanych, wszystkie odmiany. Doradztwo, sadzenie, nadzór techniczny, wszystkie kraje. Już od trzech pokoleń pracujemy w sektorze uprawy winorośli. Posiadamy najnowocześniejsze środki techniczne oraz urządzenia do produkcji sadzonek winorośli przeznaczonych do produkcji wina oraz do celów spożywczych. Zaszczepienie winorośli umożliwiło odtworzenie, w ubiegłym wieku, winnicy zniszczonej przez filokserę i zachowanie tradycyjnych odmian winogron ze słynnych regionów winiarskich. Produkujemy winą latorośl na powierzchni około stu hektarów. Jako producent krzewów i sadzonek winorośli, musimy poddawać nasze produkty licznym kontrolom przeprowadzanym przez regionalne oddziały France AGRIMER oraz dostosowywać je do rygorystycznych wymogów norm fitosanitarnych. We Francji, cała nasza certyfikowana winna latorośl jest uprawiana pod marką ENTAV-INRA.

 2. VIVAI RUSSO SSA

  Włochy

  Vivai Russo, firma powstała w latach 60. specjalizuje się w produkcji i sprzedaży roślin leśnych, ozdobnych, śródziemnomorskich, tropikalnych, drzew palmowych, owocowych, cytrusowych i oliwnych.

 3. SOLODKI GRONA

  Ukraina

  Firma SOLODKI GRONA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach sadzonki winorośli, sadzonki, i winogrona. Ma siedzibę w Poltava, Ukraina.

 4. WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE

  Włochy

  Firma WORLDWIDE VINEYARDS - INNESTO DELLA VITE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Szczepy winorośli, prace przeszczepowe, Consulting services in vineyard creation, Vine plants, i Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. VITISERVE GMBH

  Niemcy

  Firma VITISERVE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Materiały siewne - posiew i ochrona, i Materiały siewne - posiew i ochrona. Ma siedzibę w Sommerhausen, Niemcy.

 1. SARDA VIGNETI S.R.L.

  Włochy

  Firma SARDA VIGNETI S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach winnica, i sadzonki. Ma siedzibę w Santa Giusta, Włochy.

 2. ENRIC REGULL

  Hiszpania

  Firma ENRIC REGULL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadzonki szkółek. Jest również obecna w dziedzinach Szczepy winorośli, sadzonki winorośli, Vine plants, Winery nursery, i Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedes, Hiszpania.

 1. CANTINA ITALIANA (LA)

  Belgia

  Firma CANTINA ITALIANA (LA), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szczepy winorośli, napoje alkoholowe, Szczepy winorośli, i typowe wina włoskie. Ma siedzibę w Diest, Belgia.

 2. VIVEROS CORTÉS, SL

  Hiszpania

  Firma VIVEROS CORTÉS, SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Cheste, Hiszpania.

 3. JARDIVIGNE

  Francja

  Firma JARDIVIGNE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Sainte Livrade Sur Lot, Francja.

 4. VIVEROS PLANTVID SL

  Hiszpania

  Firma VIVEROS PLANTVID SL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Aielo De Malferit, Hiszpania.

 5. PEPINIERES GUILLAUME

  Francja

  Firma PEPINIERES GUILLAUME, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Winery nursery, i Vine plants. Ma siedzibę w Charcenne, Francja.

 6. AMV-AGRO LTD

  Bułgaria

  Firma AMV-AGRO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Vine plants. Ma siedzibę w Plovdiv, Bułgaria.

 7. PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER

  Francja

  Firma PÉPINIÈRES VITICOLES MERCIER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Vix, Francja.

 8. BOUGES SARL

  Francja

  Firma BOUGES SARL, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Szczepy winorośli, i Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Camiran, Francja.

 1. CESAR GILABERT SOLANES

  Hiszpania

  Firma CESAR GILABERT SOLANES, roku i działającą w sektorze Szkółki hodowlane i leśne. Jest również obecna w dziedzinach Szczepy winorośli, i Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Beniarrés, Hiszpania.

 2. PEPINIERES HEBINGER SARL

  Francja

  Firma PEPINIERES HEBINGER SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szczepy winorośli. Ma siedzibę w Eguisheim, Francja.

 3. WORLDWIDE VINEYARDS

  Francja

  Firma WORLDWIDE VINEYARDS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Uprawa ziemi - usługi rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach prace przeszczepowe, szczepy, przedsiębiorstwa uprawy winorośli, i Vine plants. Ma siedzibę w Carnoules, Francja.