• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szampan- sekt- wina szampańskie i musujące

Wyniki dla

Szampan- sekt- wina szampańskie i musujące - Import eksport

 1. SARL FOINON V SÉLECTION

  Francja

  Verified by europages badge

  SARL (Spółka z o.o.) FOINON V SELECTION, z siedzibą w Fleury-le-Rivière, specjalizuje się w produkcji szampana. Handel francuskim szampanem. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia - Spożywać z umiarem.

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 3. VR TRADING INC

  Portugalia

  Verified by europages badge

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 4. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

 5. CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, szampan, Szampan różowy z prestiżowego zbioru, food / beverages - wholesale and retail, i Napoje. Ma siedzibę w Roche La Moliere, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BAUCHET PERE ET FILS

  Francja

  Właściciel winnicy produkujący ze swoich zbiorów, emblematyczna winnica, od szczepu do kieliszka, jedyny podpis. Wizyta w naszej firmie i degustacja zawartości naszych kadzi będą dla Państwa etapem w Szampanii pełnym uroku. Winnica Marny obsadzona jest wyłącznie odmianą Chardonnay (biała odmiana winorości) i częściowo Pinot noir (czerwona odmiana winorośli). Winnica de l'aube jest obsadzona głównie odmianą Pinot Noir. Od 3-ech pokoleń, rodzina BAUCHET doskonali tę sztukę w najczystszym tradycyjnym stylu.

 2. VILLA DES ROIS

  Francja

  Villa des Rois to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży prestiżowych i wyjątkowych szampanów, zlokalizowana w Paryżu w 4 dzielnicy. Wykonane z mieszanki typowych odmian winorośli zakwitających i osiągających pełny potencjał w regionie Szampanii, nasze szampany odzwierciedlają stylem i elegancją osobowość domeny Villa Des Rois. Nasze produkty: szampan Le Ponte Blanc - szampan Guy L'Orfèvre. Nasza misja: Wybieraj i promuj włoskie skarby winiarskie, aby stworzyć pyszną i świąteczną listę win wysokiej jakości.

 3. VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A

  Portugalia

  Firma VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Portugalia, wina czerwone, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Ponte Da Barca, Portugalia.

 4. NUTRAMED SRL

  Włochy

  Firma NUTRAMED SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Monsano, Włochy.

 5. PRESTIGE GROUP LTD

  Ukraina

  Firma PRESTIGE GROUP LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Odessa, Ukraina.

 1. AZIENDA AGRICOLA GALLO - VINI PIEMONTESI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA GALLO - VINI PIEMONTESI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina, PRODUKCJA Wina, wina musujące, Wina, i wina. Ma siedzibę w Montabone, Włochy.

 2. CAVAS VÍA DE LA PLATA

  Hiszpania

  Firma CAVAS VÍA DE LA PLATA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach piwniczka win, spółdzielcza destylarnia, Cavas, wino musujące, i prowadzący piwnicę szampan. Ma siedzibę w Almendralejo, Hiszpania.

 1. CHAMP SVP

  Francja

  Firma CHAMP SVP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Szampan różowy z prestiżowego zbioru, i szampan pinot noir. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

 2. ADR MARKETING

  Włochy

  Firma ADR MARKETING, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach kawa. Ma siedzibę w Villaricca Na, Włochy.

 3. CASA VINICOLA GUIZZO S.A.S. DI GUIZZO ALBERTO & C.

  Włochy

  Firma CASA VINICOLA GUIZZO S.A.S. DI GUIZZO ALBERTO & C., roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach firmy produkujące wina, wina, likiery, i PRODUKCJA Wina. Ma siedzibę w Guia-Valdobbiadene, Włochy.

 4. MELBA GASTRONOMIE

  Francja

  Firma MELBA GASTRONOMIE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Jest również obecna w dziedzinach Alkohole i wyroby spirytusowe, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Alkohole i wyroby spirytusowe, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w la Trinité, Francja.

 5. CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD

  Francja

  Firma CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, szampan, hodowca winorośli, i Chardonnay. Ma siedzibę w Rouvres Les Vignes, Francja.

 6. WIJNHANDEL DE HEERLYCKHEID

  Belgia

  Firma WIJNHANDEL DE HEERLYCKHEID, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Francja, Wina, Wina - Hiszpania, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina - Francja, Wina, i Wina - Hiszpania. Ma siedzibę w Antwerpen, Belgia.

 7. GARCIAS GOURMET, LDA

  Portugalia

  Firma GARCIAS GOURMET, LDA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, moscato bianco, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i alkohole mocne. Ma siedzibę w Alcochete, Portugalia.

 8. CHARDONNAY MEERDAEL

  Belgia

  Firma CHARDONNAY MEERDAEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, producenci wina, PRODUKCJA Wina, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i wina białe. Ma siedzibę w Oud-Heverlee, Belgia.

 1. ROGER RENE ET FILS

  Francja

  Firma ROGER RENE ET FILS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Ay, Francja.

 2. CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT

  Francja

  Firma CHAMPAGNE BOULACHIN-CHAPUT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach szampan, pink champagne, Szampan 1er Cru, i szampan pinot noir. Ma siedzibę w Arrentieres, Francja.

 3. ANUSA

  Hiszpania

  Firma ANUSA, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Vilafranca Del Penedès, Hiszpania.

 4. CAVES KRIER FRERES REMICH

  Luksemburg

  Firma CAVES KRIER FRERES REMICH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Wina, wino 'crémant', sok winogronowy, i pinot. Ma siedzibę w Remich, Luksemburg.

 5. CARPE DIEM

  Belgia

  Firma CARPE DIEM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Restauracje, catering, jedzenie na telefon. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Tongeren, Belgia.

 6. CHAMPAGNE VEUVE MAURICE LEPITRE

  Francja

  Firma CHAMPAGNE VEUVE MAURICE LEPITRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach producenci wina, Marketing bezpośredni, wzory, i Business gifts. Ma siedzibę w Rilly La Montagne, Francja.

 7. SA.BA. SRL

  Włochy

  Firma SA.BA. SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wody mineralne. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, napoje, piwa, i Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 8. LA CAVE ROMMES

  Luksemburg

  Firma LA CAVE ROMMES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Alkohole i wyroby spirytusowe. Jest również obecna w dziedzinach Wina, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, wino 'crémant', i cygara zagraniczne. Ma siedzibę w Esch-Sur-Alzette, Luksemburg.

 9. MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO

  Portugalia

  Firma MAVAM - CARISMA & INTUIÇÃO, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach likiery słodkie, Wina - Portugalia, Agencje I PRZEDSTAWICIELSTWA W DZIEDZINIE WINA, i wina musujące. Ma siedzibę w Braga, Portugalia.

 10. WINE AMBASSADORS SAS

  Francja

  Firma WINE AMBASSADORS SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, Wina, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i Wina. Ma siedzibę w PARIS, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo