• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • szampan- sekt- wina szampańskie i musujące

Wyniki dla

Szampan- sekt- wina szampańskie i musujące - Import eksport

 1. E.H.W. WORLDWIDE

  Holandia

  E.H.W. Worldwide, założona w 2011 roku na Cyprze, jest światową potęgą w pozyskiwaniu i dystrybucji wysokiej jakości produktów po wyjątkowych cenach. Zobowiązanie do "wysokiej jakości produktów po najlepszej cenie" prowadzi nas do całorocznej dostępności. Rygorystycznie wybieramy dostawców najlepszych produktów, zapewniając, że do naszych klientów trafiają tylko produkty najwyższej jakości. Obejmując Europę, Afrykę, Bliski Wschód, Azję i obie Ameryki, importujemy bezpośrednio z wiodących źródeł, takich jak Chile, Urugwaj, RPA i nie tylko. Dzięki niedawnej ekspansji w Niemczech, umiejętnie obsługujemy różne rynki, wspierając trwałe partnerstwa. Nasze powstające centrum logistyczne w Republice Południowej Afryki jest przykładem naszego strategicznego rozwoju. Dzięki naszemu oddanemu zespołowi, E.H.W. Worldwide rozwija się jako lider rynku, zapewniając niezrównaną obsługę klienta. W firmie E.H.W. Worldwide, nasza misja jest świadectwem naszego zaangażowania. Dążymy do zapewnienia naszym klientom transcendentnego doświadczenia, charakteryzującego się zakupem, dostawą i dystrybucją produktów, które przekraczają wszelkie oczekiwania. Przekraczając granice i przemierzając branże, nadal staramy się, aby każda interakcja biznesowa z nami była niezapomnianą podróżą, pełną niezrównanej jakości i wartości.

 2. VR TRADING INC

  Portugalia

  VR Trading jest międzynarodowym dostawcą i eksporterem wyjątkowych napojów i artykułów spożywczych. Z pasją do wykwintnych smaków i zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości, oferujemy zróżnicowaną gamę wyrobów, które zachwycą najbardziej wymagające podniebienia. Nasz asortyment produktów obejmuje dużą różnorodność napojów, w tym bezalkoholowe, szampan, piwa i cydry, herbaty i kawy, itp. W krainie żywności, zapewniamy szeroki wybór smaków, na przykład cukierków, czekolad, gum do żucia, kruchych ciastek, produktów halal i wiele innych. Wyróżniamy się bezwzględnym zaangażowaniem w zapewnienie wysokiej jakości. Przestrzegamy rygorystycznych norm w procesach zaopatrzenia, produkcji i pakowania, gwarantując więcej niż spełnianie międzynarodowych przepisów w zakresie bezpieczeństwa i jakości przez każdy produkt. Świadomi globalnego popytu na wyjątkowe produkty żywnościowe i napoje, wyrobiliśmy sobie pozycję zaufanego partnera w eksporcie. Dzięki naszej rozbudowanej sieci, mamy dostęp do światowych rynków, zaś nasze zakrojone na szeroką skalę badania rynkowe sprawiają, że wyprzedzamy pojawiające się trendy. Staramy się utrzymywać w czołówce preferencji konsumentów, proponując najlepszą ofertę produktów.

 3. SARL FOINON V SÉLECTION

  Francja

  SARL (Spółka z o.o.) FOINON V SELECTION, z siedzibą w Fleury-le-Rivière, specjalizuje się w produkcji szampana. Handel francuskim szampanem. Nadużywanie alkoholu jest niebezpieczne dla zdrowia - Spożywać z umiarem.

 4. AZIENDA AGRICOLA GALLO - VINI PIEMONTESI

  Włochy

  Firma AZIENDA AGRICOLA GALLO - VINI PIEMONTESI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Wina, PRODUKCJA Wina, wina musujące, Wina, i wina. Ma siedzibę w Montabone, Włochy.

 5. DRINK SHOP ONLINE

  Włochy

  Firma DRINK SHOP ONLINE, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Wina - Włochy. Jest również obecna w dziedzinach Napoje - import-eksport, Piwo, Wody mineralne naturalne, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, likiery, piwo rzemieślnicze, Napoje - import-eksport, napoje, i Piwo. Ma siedzibę w Nave, Włochy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN

  Francja

  Firma CHAMPAGNE HERMIONE QUEEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, szampan, Szampan różowy z prestiżowego zbioru, food / beverages - wholesale and retail, i Napoje. Ma siedzibę w Roche La Moliere, Francja.

 2. AI RORE' F.LLI DE STEFANI

  Włochy

  Firma AI RORE' F.LLI DE STEFANI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wina. Jest również obecna w dziedzinach Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, sprzedaż wina w cysternach, wino musujące w stanie surowym, Szampan, Sekt, wina szampańskie i musujące, i napoje musujące. Ma siedzibę w Refrontolo, Włochy.

 3. BAUCHET PERE ET FILS

  Francja

  Właściciel winnicy produkujący ze swoich zbiorów, emblematyczna winnica, od szczepu do kieliszka, jedyny podpis. Wizyta w naszej firmie i degustacja zawartości naszych kadzi będą dla Państwa etapem w Szampanii pełnym uroku. Winnica Marny obsadzona jest wyłącznie odmianą Chardonnay (biała odmiana winorości) i częściowo Pinot noir (czerwona odmiana winorośli). Winnica de l'aube jest obsadzona głównie odmianą Pinot Noir. Od 3-ech pokoleń, rodzina BAUCHET doskonali tę sztukę w najczystszym tradycyjnym stylu.

 4. VILLA DES ROIS

  Francja

  Villa des Rois to firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży prestiżowych i wyjątkowych szampanów, zlokalizowana w Paryżu w 4 dzielnicy. Wykonane z mieszanki typowych odmian winorośli zakwitających i osiągających pełny potencjał w regionie Szampanii, nasze szampany odzwierciedlają stylem i elegancją osobowość domeny Villa Des Rois. Nasze produkty: szampan Le Ponte Blanc - szampan Guy L'Orfèvre. Nasza misja: Wybieraj i promuj włoskie skarby winiarskie, aby stworzyć pyszną i świąteczną listę win wysokiej jakości.

 5. VINIVERDE - PROMOÇÃO E COMÉRCIO DE VINHOS VERDES, S.A

  Portugalia

 1. PRESTIGE GROUP LTD

  Ukraina

 2. NUTRAMED SRL

  Włochy

 1. CAVAS VÍA DE LA PLATA

  Hiszpania

 2. CHAMP SVP

  Francja

 3. ADR MARKETING

  Włochy

 4. MELBA GASTRONOMIE

  Francja

 5. CASA VINICOLA GUIZZO S.A.S. DI GUIZZO ALBERTO & C.

  Włochy

 6. CHAMPAGNE CLAUDE PERRARD

  Francja

 7. CHAMPAGNE VEUVE MAURICE LEPITRE

  Francja

 8. ANUSA

  Hiszpania

 1. UNIVERSAL WINE

  Belgia

 2. LA CAVE ROMMES

  Luksemburg

 3. CHARDONNAY MEERDAEL

  Belgia

 4. VILLA FATTORIA

  Holandia

 5. DUCA DI CAPUA

  Włochy

 6. TERRE DI GIURFO

  Włochy

 7. WINE AMBASSADORS SAS

  Francja

 8. GARCIAS GOURMET, LDA

  Portugalia

 9. VINODIFF

  Francja

 10. CGM VINS

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo