• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • systemy ultradźwiękowe - przetwarzanie tworzywa sztucznego

Wyniki dla

Systemy ultradźwiękowe - przetwarzanie tworzywa sztucznego - Import eksport

 1. WEBER ULTRASONICS AG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEBER ULTRASONICS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Ultrasonic components, dalmierz ultradźwiękowy, sonotrody, i Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Karlsbad, Niemcy.

 2. EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma EUROSONIC ULTRASCHALL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic generators, Ultrasonic components, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, urządzenia do echografii, i dalmierz ultradźwiękowy. Ma siedzibę w Keltern, Niemcy.

 3. TELSONIC AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma TELSONIC AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Bronschhofen, Szwajcaria.

 4. KVT BIELEFELD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KVT BIELEFELD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 5. HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELM - SONOTRODENBAU INH. ERIK HELM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Schaafheim, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. HTP EUROPE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma HTP EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Guma i tworzywa sztuczne - obróbka i wykańczanie, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Tworzywa sztuczne dla przemysłu meblowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu odzieżowego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektrycznego, Tworzywa sztuczne dla przemysłu elektronicznego, i Tworzywa sztuczne dla przemysłu zabawkarskiego. Ma siedzibę w Dottignies, Belgia.

 2. HERRMANN ULTRASCHALLTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma Herrmann Ultraschall jest światowym liderem w dziedzinie spawania ultradźwiękowego z pięcioletnim doświadczeniem. Dzięki naszej inżynierii ultradźwiękowej 360° oferujemy rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta, od wstępnego pomysłu produktu do rozpoczęcia produkcji i wsparcia posprzedażnego. Dla naszych klientów jesteśmy zarówno konsultantami, jak i dostawcami rozwiązań w zakresie zadań spawalniczych, a poprzez naszą globalną sieć jesteśmy reprezentowani w 18 krajach, gdzie posiadamy laboratoria ultradźwiękowe w celu zapewnienia wsparcia na miejscu. Spawanie ultradźwiękowe polega na łączeniu bez klejenia, wkręcania lub wprowadzania ciepła z zewnątrz. To oszczędny proces produkcyjny z szybkimi cyklami produkcyjnymi, zapewniający wysoką kontrolę procesu i powtarzalną jakość. Oferujemy platformy do rozwiązywania wszelkich problemów: zgrzewarki ultradźwiękowe i systemy do spajania części termoplastycznych, ultradźwiękowe systemy zgrzewania opakowań, ultradźwiękowe systemy łączenia produktów, takich jak włókniny i folie oraz ultradźwiękowe systemy zgrzewania metali nieżelaznych.

 3. KLN ULTRASCHALL AG

  Niemcy

  KLN Ultraschall AG jest jednym z wiodących na świecie producentów maszyn, systemów i narzędzi do spawania i łączenia elementów z tworzyw sztucznych oraz w zakresie czyszczenia przemysłowego. Kompleksowe technologie w zakresie techniki łączenia tworzyw sztucznych oraz czyszczenia ultradźwiękowego i natryskowego to główne obszary działalności naszej firmy. W dwóch lokalizacjach w Heppenheim zespół naszych 280 wyspecjalizowanych ekspertów pracuje nad realizacją najbardziej wymagających projektów klientów.

 4. EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI

  Turcja

  Firma EMSFINISHING KUYUMCU MAKINA IMALAT VE SATIŞI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Jubilerstwo, zegarmistrzostwo i złotnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, maszyny do ciągnienia i splatania dla wytwórni biżuterii i jubilerów, urządzenia i maszyny do polerowania metali, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i wyposażenie do urządzeń i maszyn dla odlewni. Ma siedzibę w Bahçelievler / Istanbul, Turcja.

 5. SONIC POWER GMBH CO & KG

  Niemcy

  Firma SONIC POWER GMBH CO & KG, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, sonotrody, urządzenia ultradźwiękowe, Ultrasonic generators, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Bredstedt, Niemcy.

 1. TIERRA TECH GMBH

  Niemcy

  Firma TIERRA TECH GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 2. ELKATEK UG & CO. KG

  Niemcy

  Firma ELKATEK UG & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Heppenheim, Niemcy.

 1. SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD.

  Turcja

  Firma SONIKEL ULTRASONICS CO. LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, Ultrasonic welding services, Ultrasonic generators, Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, i ultrasonic devices. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. FIG PLÁSTICOS

  Portugalia

  Firma FIG PLÁSTICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych, Wstrzykiwanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Wytłaczanie gumy i tworzyw sztucznych. Ma siedzibę w Zona Industrial En 1 Norte, Portugalia.

 3. MELVSELLS LLC

  Stany Zjednoczone

  Firma MELVSELLS LLC, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Technika otrzymywania obrazów medycznych - aparaty i instrumenty. Jest również obecna w dziedzinach Sprzęt medyczny, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Sprzęt medyczny, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i wideoendoskopia z użyciem włókien optycznych. Ma siedzibę w Indiana, Stany Zjednoczone.

 4. KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K.

  Niemcy

  Firma KLIPPEL-ULTRASCHALLTECHNIK E.K., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. GRAVEURBETRIEB LEONHARDT

  Niemcy

  Firma GRAVEURBETRIEB LEONHARDT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Rytowanie - obrabiarki, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Rytowanie - obrabiarki, urządzenia i maszyny do grawerowania metali, szybkie wykonywanie prototypów, i Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Hochdorf, Niemcy.

 6. SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI

  Algieria

  Firma SARL ALGERIENNE GEOMEMBRANE MECHRI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Alger, Algieria.

 7. SONIMAT

  Francja

  Firma SONIMAT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego, spawanie ultradźwiękami, zgrzewarki ultradźwiękowe do tworzyw sztucznych, i Urządzenia do cięcia ultradźwiękowego. Ma siedzibę w Lencloître, Francja.

 8. MIRTEST ULTRASONIC LTD.STI

  Turcja

  Firma MIRTEST ULTRASONIC LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK

  Niemcy

  Firma CETECH CLAUS ERB ELEKTROTECHNIK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Pomiary - instrumenty i aparaty. Jest również obecna w dziedzinach Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, radar, Czujniki poziomu, pojemnościowe, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Przekaźniki pływakowe. Ma siedzibę w Neuhof, Niemcy.

 2. JEKEN ULTRASONIC CLEANER

  Chiny

  Firma JEKEN ULTRASONIC CLEANER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach ultrasonic devices, i Ultrasonic components. Ma siedzibę w Dongguan, Chiny.

 3. AHINDUSTRY.COM

  Niemcy

  Firma AHINDUSTRY.COM, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Bad Soden Salmünster, Niemcy.

 4. SCHMITT ULTRASCHALLTECHNIK

  Niemcy

  Firma SCHMITT ULTRASCHALLTECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Przyrządy i instrumenty naukowe, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, i Przyrządy i instrumenty naukowe. Ma siedzibę w Mühlheim-Lämmerspiel, Niemcy.

 5. TAO TECHNOLOGIES GMBH

  Niemcy

  Firma TAO TECHNOLOGIES GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Import-eksport obrabiarek, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Import-eksport obrabiarek. Ma siedzibę w Stuttgart, Niemcy.

 6. CHEERSONIC ULTRASONICS CO.,LIMITED

  Chiny

  Firma CHEERSONIC ULTRASONICS CO.,LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Hangzhou, Chiny.

 7. SOLTEC ®

  Włochy

  Firma SOLTEC ®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Jest również obecna w dziedzinach ultradźwięki piezoelektryczne. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 8. SWISS - SONIC JÜRG BERNET

  Szwajcaria

  Firma SWISS - SONIC JÜRG BERNET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do kształtowania metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Spawanie i lutowanie - sprzęt i materiały, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, i Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego. Ma siedzibę w Arbon, Szwajcaria.

 9. WITTMANN GES.

  Austria

  Firma WITTMANN GES., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Czyszczenie przemysłowe - maszyny, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Czyszczenie przemysłowe - maszyny. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 10. SEWING-HF-TECHNIK

  Niemcy

  Firma SEWING-HF-TECHNIK, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Armatura rurociągowa przemysłowa. Jest również obecna w dziedzinach Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym, Tworzywa sztuczne - maszyny do obróbki i transformacji, Spawanie tworzyw sztucznych - urządzenia, Systemy ultradźwiękowe - Przetwarzanie tworzywa sztucznego, i Maszyny i urządzenia używane, po przeglądzie technicznym. Ma siedzibę w Bickhusen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo