• Europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. WEIDNER GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Weidner GmbH ma ponad 60-letnie doświadczenie i oferuje różne usługi i produkty z całego łańcucha wartości - zgodnie z zasadą "Wszystko z jednego źródła". Obecnie grupa ma pięć europejskich oddziałów i zatrudnia ponad 200 pracowników. Firma opiera się na wysokiej innowacyjności, niezawodności i wiedzy eksperckiej, elastycznie i optymalnie realizując wymagania klientów.

  Witryna www Open In New icon
 2. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

  Witryna www Open In New icon
 3. CORTEC KUNSTSTOFF TECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  CORONET - Wasz specjalista w dziedzinie wieszaków przemysłowych i wystawowych. Od pięćdziesięciu lat klienci cenią wysoką jakość naszych produktów, dostępność oraz serwis firmy CORONET. Lokalizacja firmy niedaleko Heidelbergu, w Odenwald, jest geograficznym środkiem Europy. To centralne położenie jest optymalnym punktem umożliwiającym szybkie dostawy w całej Europie. Tajemnicą naszego sukcesu jest połączenie jakości i usług: Pozwoliło nam to na stały wzrost udziału w rynku – obecnie jesteśmy w naszej branży największym producentem w Niemczech i jednym z największych w Europie – ponieważ stale dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić klientom serwis dostosowany do ich potrzeb.

  Witryna www Open In New icon
 4. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by Europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

  Witryna www Open In New icon
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie Europages.
 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Jako firma z Grupy Grimme produkujemy we własnym zakresie wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych: rolki i powłoki wałeczkowe z tworzyw poliuretanowych, elementy formowane i artykuły formowane wtryskowo. .Franz Grimme założył firmę w 1987 roku w Damme (Südoldenburg). Dzięki nowoczesnym i wydajnym produktom rozwinęliśmy się z małej firmy do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku międzynarodowego. Jesteśmy aktywni w wielu różnych dziedzinach.

  Witryna www Open In New icon
 2. ERNST BECHTOLD & SOHN E.K.

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

  Witryna www Open In New icon
 3. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

  Witryna www Open In New icon
 4. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by Europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

  Witryna www Open In New icon
 5. SACEL GROUP

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

  Witryna www Open In New icon
 6. LÖSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by Europages badge

  Lösch znany jest z podejmowania wyzwań. Nic nie motywuje nas bardziej niż projekt, który nadal nie posiada rozwiązania wdrożeniowego. Wierzymy, że większość projektόw jest możliwa do wykonania. Takie podejście sprawiło, że staliśmy się ekspertem o międzynarodowej renomie w zakresie jakości w naszej branży. To naszym pracownikom Lösch zawdzięcza swoją aktualną pozycję. To pomysłowość, umiejętności inżynierskie naszych pracownikόw i ich chęć osiągnięcia najlepszych wyników charakteryzują kulturę naszej firmy dzień po dniu. Najwyższa wydajność wymaga bardzo precyzyjnej koncentracji. Tylko ci, którzy doskonale znają surowce, procesy i maszyny, mogą stale przesuwać granice tego, co jest możliwe do wykonania. Podstawowym warunkiem wstępnym jest dokładne zrozumienie klienta i jego branży.

  Witryna www Open In New icon
 1. XUFENG TOOL TECH GROUP LIMITED

  Chiny

  Verified by Europages badge

  Firma XuFeng Tool Tech została założona w 2003 roku. Od ponad 15 lat skupiamy się na dostarczaniu Państwu doskonałych usług w zakresie obróbki CNC, szybkiego oprzyrządowania, formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dzięki naszemu międzynarodowemu zespołowi inżynierów i techników, oferujemy wysokiej jakości części dostosowane do potrzeb klienta. Części są sprawdzane i monitorowane zarówno na etapie produkcji, jak i podczas pakowania, montażu i wysyłki, aby zagwarantować produkt wysokiej jakości w odpowiedniej cenie.

  Witryna www Open In New icon
 2. INIPRESS SPA

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Inipress była pierwszą firmą w dziedzinie formowania tworzyw sztucznych w Motta di Livenza (region Treviso). Jej nazwa przypomina określenie „prasa do wtryskiwania”, główną technologię stosowaną do formowania tworzyw. Oferuje klientom możliwość korzystania z najbardziej innowacyjnych spośród dostępnych na rynku technologii oraz wysoce zautomatyzowanych linii produkcyjnych, od przybycia materiałów, do odebrania części, kontroli jakości, składania i paletyzacji.

  Witryna www Open In New icon
 3. FAE PROJECT

  Włochy

  Verified by Europages badge

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

  Witryna www Open In New icon
 4. S.A.R.A. ING. SANDRO BENUSSI SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Założona w 1938 r. S.A.R.A. Inż. Sandro Benussi srl produkuje artykuły techniczne, głównie dla branż wymagających szczególnych kompetencji w doborze materiałów, a także w projektowaniu wyrobów i form. Specjalizuje się szczególnie w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, termoplastycznych i termoutwardzalnych. Produkuje także wyroby dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego, maszyn włókienniczych i przemysłu obronnego oraz narzędzia medyczno-chirurgiczne.

  Witryna www Open In New icon
 5. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by Europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

  Witryna www Open In New icon
 6. PLASTIV

  Polska

  Verified by Europages badge

  Główną działalnością firmy PLASTIV jest przetwórstwo tworzyw sztucznych metodą wtrysku. Firma świadczy usługi produkcji na wtryskarkach oraz rozwoju narzędzi wtryskowych. Produkcję wykonujemy na formach własnych i powierzonych przez Klienta. Posiadamy nowoczesne maszyny Arburg sterowane numerycznie o gramaturze wtrysku do 160g PS i sile zwarcia do 100T. Pozwalają one na bardzo precyzyjne ustawienie parametrów procesu wtrysku, a następnie na ścisłą kontrolę jakości produkcji. Zapewniamy outsourcing produkcji. Każdy projekt jest indywidualnie rozpatrywany i planowany pod kątem wymagań jakościowych Klienta, optymalizacji czasu i kosztów produkcji a także wymagań logistycznych Klienta. Zajmujemy się również inżynieringiem i rozwojem form wtryskowych. Dzięki ścisłej współpracy z narzędziowniami jesteśmy w stanie zaoferować Klientom obsługę projektu od pomysłu po wyrób gotowy, który wyprodukujemy, zmontujemy, spakujemy i dostarczymy do Klienta. Wieloletnie doświadczenie naszej kadry w przetwórstwie tworzyw w branży Automotive jest gwarancją szybkiego wdrożenia projektu i zadowolenia Klienta. Nasz zakład produkcyjny mieście się w południowej Polsce, pomiędzy regionami krakowskim a śląskim , w miejscowości Balin. Dogodne położenie 4 km od autostrady A4 gwarantuje bardzo dobre możliwości komunikacyjne i niezawodny transport naszych produktów do wszystkich naszych klientów Klienta.

  Witryna www Open In New icon
 7. FISCITALIANA

  Włochy

  Verified by Europages badge
 8. RESITEC PRODUCTION SA

  Belgia

  Verified by Europages badge
 9. RÖCHLING MEDICAL WALDACHTAL AG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 10. MARSI GROUP D.O.O.

  Słowenia

  Verified by Europages badge
 1. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by Europages badge
 2. ADOLF FÖHL GMBH + CO KG

  Niemcy

  Verified by Europages badge
 3. MO.MASK S.R.L.

  Włochy

  Verified by Europages badge
 4. FOACAS GMBH

  Szwajcaria

  Verified by Europages badge
 5. O.C.S.A. SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
 6. TECNO PARTS DI LUNA GIANLUIGI

  Włochy

  Verified by Europages badge
 7. ELMEG

  Włochy

  Verified by Europages badge
 8. PLASTICS SRL

  Włochy

  Verified by Europages badge
Filtry

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

1440 przedsiębiorstwa