• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • formowanie tworzyw sztucznych

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych - Import eksport

 1. GEBR. W. + H. ZAUGG AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  W ciągu ponad 70 lat firma Gebr. W. + H. Zaugg AG zbudowała wyjątkowe know-how, jedyne w swoim rodzaju. To jedyny sposób na wytwarzanie doskonałych produktów, które sprawdzą się na dzisiejszym, wymagającym rynku. Innowacje i precyzja są niezbędne przy budowie form i formowaniu wtryskowym. Każdego dnia odpowiednio działamy i pracujemy, aby produkować to, co najlepsze dla naszych klientów. Firma Gebr. W. + H. Zaugg AG jest firmą rodzinną należącą do Bettiny Ulrich-Zaugg i Stephana Ulrich. Jesteśmy Twoim partnerem w zakresie perfekcyjnych elementów z tworzyw sztucznych, budowy form, produkcji pojedynczych elementów, druku 3D i usług.

 2. GDI CORPORATION

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  GDI oferuje usługi produkcyjne na zamówienie w wielu branżach przemysłowych, od produkcji specyficznych elementów po uruchamianie nowych obiektów, z wyspecjalizowanymi zespołami i parkiem maszynowym. Naszym celem jest dostarczanie wysokiej jakości produktów po korzystnej cenie w ramach długofalowej współpracy. Wszystkie przedsięwzięcia biznesowe GDI są ściśle poufne. GDI Corporation składa się z jednostek zależnych, skoncentrowanych na konkretnych branżach. GDI jest największym producentem butelek ISBM w Bułgarii. Wtryskarki od 50t-450t. Produkcja w 100% europejska. Usługi obejmują: -Produkcję w czystym pomieszczeniu, Klasa 8 - Produkcja komponentów z tworzyw sztucznych, Formowanie wtryskowe -Produkcja butelek plastikowych, wtrysk z rozciąganiem i rozdmuchem/Formowanie z rozdmuchiwaniem -Wykonywanie nadruków na komponentach/butelkach z tworzyw sztucznych -Pakowanie komponentów w opakowania typu blister -Zgrzewanie ultradźwiękowe komponentów z tworzyw sztucznych -Montaż półproduktów lub wyrobów gotowych. -Inne usługi na życzenie. Stosujemy różnorodne twarde polimery, miękkie elastomery i silikon. GDI dysponuje wieloma ciężarówkami, dostarczającymi produkty partnerom w Europie, w sumie 28 pojazdów. Certyfikaty: ISO 9001, ISO 13485 (wyroby medyczne), SMETA 2 Pillar & Lego SQP. Na żyćzenie, możemy przestrzegać dodatkowych standardów. GDI dostarcza rozwiązania do: -Oprzyrządowania produkcyjnego -Optymalizacji logistyki -Właściwości produktów & Projektowanie -Własne prototypowanie z użyciem drukarek 3D& Testy QC -Projektowanie graficzne -Opakowania produktów -Magazynowanie i wysyłki bezpośrednie -Inne usługi na życzenie. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać wycenę!

 3. ORAFOL FRESNEL OPTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Die ORAFOL Fresnel Optics GmbH to spółka produkcyjno-sprzedażowa z siedzibą w Apolda (Turyngia, niedaleko Weimaru i Jeny). Firma powstała pod koniec 1991 roku jako filia Reflexite Corporation w Avon (Connecticut, USA). Od sierpnia 2011 roku Reflexite Corporation i jej spółki zależne na całym świecie są częścią grupy ORAFOL w Oranienburgu (Niemcy). Nasze komponenty są wykorzystywane w wielu różnych branżach, takich jak wizja maszynowa, czujniki optyczne, oświetlenie, wyświetlacze, motoryzacja i energia słoneczna. Jako jeden z liderów rynku z ponad 30-letnim doświadczeniem, stoimy za skuteczną realizacją pomysłów naszych klientów. Oferujemy zarówno produkcję standardowych produktów, jak i pełną obsługę niestandardowego rozwoju produkcji mikrostrukturalnych plastikowych elementów optycznych i podzespołów. Połączyliśmy doświadczenie w zakresie rozwoju i produkcji, które obejmuje projektowanie optyki i produkcję narzędzi, a także precyzyjną replikację polimerów opartą na wytłaczaniu na gorąco i wtrysku. Szeroka gama procesów wykończeniowych, takich jak m. in. możliwości powlekania i strukturyzacji antyrefleksyjnej, a także najnowocześnieszy sprzęt do powlekania twardego i metalicznego, technologie druku i frezowania CNC oraz systemy kontroli końcowej uzupełniają nasze portfolio.

 4. BECHTOLD & SOHN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nazwa, która brzmi dobrze, już od 1885 roku. Firma Bechtold & Sohn posiada długą i pełną sukcesów historię, co nie jest przypadkowe. Również w czwartym pokoleniu ta rodzinna firma kieruje się tymi samymi wartościami, co mistrz tokarski, Johann Peter Bechtold, który założył ją w roku 1885: Są to jakość, ciągłość, osobowość i zaangażowanie. Cechy te stanowią podstawę filozofii naszej firmy. Wolfgang Bechtold i jego 150 pracowników zdobyli dzięki nim doskonałą renomę wśród zakładów przemysłowych, głównie w obszarze farmaceutyki, medycyny i chemii. Pasja do tworzyw sztucznych i technologii: już od ponad pięciu dekad tworzywa sztuczne są dla Bechtold & Sohn materiałem nr. 1. Jest to podstawą ogromnego bogactwa doświadczenia, dzięki któremu wysoko wykwalifikowani pracownicy wytwarzają w systemie 3-zmianowym elementy z tworzyw sztucznych dla dużych firm.

 5. AYBERKSAN PLASTIK KALIP SANAYI

  Turcja

  Verified by europages badge

  AYBERKSAN Plastic Mold Industry rozpoczęła swoją działalność w 2004 roku w Zorganizowanej strefie przemysłowej İvedik od produkcji form. Ze względu na przywiązywanie równej wagi do jakości i satysfakcji klienta, firma w krótkim czasie podpisała wiele udanych projektów w różnych sektorach zarrówo w kraju jak i za granicą. Potwierdzając certyfikatami swoje zaangażowanie w jakość, największe i najważniejsze inwestycje firmy dotyczą zasobów ludzkich i rozwoju technologii.\n\nZakres działalności poszerzono o wtrysk tworzyw sztucznych, będący integralżyną częścią branży, obok produkcji form, a to zaowocowało tysiącami produktów oraz usługami dla różnych gałęzi przemysłu, od obronnego po medyczny, od samochodowego po meblowy, od wyposażenia parków i ogrodów po przemysł wiertniczy. Firma stawia sobie za cel oferowanie rozwiązań najlepiej dostosowanych do wymagań klientów w dziedzinie wtrysku i formowania wtryskowego tworzyw sztucznych. Dokładny i skuteczny transfer informacji jest jedną z głównych zasad handlowych.\n\nDzięki swoim możliwościom technicznym, wagi przywiązywanej do badań i rozwoju oraz zaangażowaniu w zapewnianie satysfakcji klienta, firmie zawsze udawało się zachować dynamikę rozwoju.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INTERNORM KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jako firma z Grupy Grimme produkujemy we własnym zakresie wysokiej jakości produkty z tworzyw sztucznych: rolki i powłoki wałeczkowe z tworzyw poliuretanowych, elementy formowane i artykuły formowane wtryskowo. .Franz Grimme założył firmę w 1987 roku w Damme (Südoldenburg). Dzięki nowoczesnym i wydajnym produktom rozwinęliśmy się z małej firmy do średniej wielkości przedsiębiorstwa. Dziś oferujemy kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb rynku międzynarodowego. Jesteśmy aktywni w wielu różnych dziedzinach.

 2. R+S AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  65 lat doświadczenia: maszyny i narzędzia dla przemysłu motoryzacyjnego. Firma R+S Technik zalicza się obecnie do liderów rynku w zakresie produkcji narzędzi i maszyn do wytwarzania elementów wewnętrznych i zewnętrznych dla przemysłu motoryzacyjnego. Projektujemy elastyczne rozwiązania indywidualne, które pozwalają naszym klientom na całym świecie produkować wysokiej jakości elementy wewnętrzne i zewnętrzne – do samochodów osobowych, transporterów i samochodów ciężarowych.

 3. GRI MOLD AND PLASTIC CO.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1996 roku, przedsiębiorstwo GRI Mold and Plastic Ltd. jest wiodącym producentem form z tworzyw sztucznych i wtryskowych w Stambule, Turcja. Posiadając ponad 27 letnie doświadczenie w branży, staliśmy się jedną z najbardziej renomowanych firm w Turcji, dysponując 5000 m2 zamkniętej powierzchni produkcyjnej, parkiem maszynowym i wysoko wykwalifikowaną siłą roboczą. Jako partner w zakresie rozwiązań i źródło satysfakcji klientów, nieustannie tworzymy udane, krajowe oraz międzynarodowe projekty i dzielimy się nimi. Nasz doświadczony zarząd i fachowi pracownicy ściśle współpracują z naszymi klientami, aby spełniać ich specyficzne potrzeby i wymagania. Obsługujemy różne branże, w tym motoryzacyjną, zabawkarską, kosmetyczną, energii elektrycznej, materiałów budowlanych i składanych etui. Nasz nowoczesny zakład produkuje około 250 form rocznie, zawsze przodując pod względem parku maszynowego. Stosujemy najnowsze technologie wtryskiwania tworzyw sztucznych, zatrudniamy dobrze wykształcony personel i polegamy na kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w produkcji wysokiej jakości wyrobów z fachowym, kreatywnym wykończeniem. W GRI Mold and Plastic, inwestujemy w najnowsze technologicznie maszyny, aby zapewnić produkty najwyższej jakości. Nasi doświadczeni i fachowi technicy pracują na wszystkich maszynach łącznie, według najnowocześniejszych technologii. Wynikiem tego są produkty, spełniające standardy najwyższej jakości. Nie czekaj. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. VWH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Budowa narzędzi i form to kolejny filar naszej firmy. Koncentrujemy się na plastikowych formach wtryskowych do skomplikowanych elementów technicznych. Ponad 30-letnie doświadczenie w tej dziedzinie stanowi naszą bazę pod innowacyjne pomysły, profesjonalną produkcję i sprawne zarządzanie projektem. Formowanie wtryskowe jak również próbne formy wtryskowe należą do naszej standardowej oferty. Oferujemy również możliwość realizacji zamówień indywidualnych. Serie zerowe, prototypy i serie wstępne mogą być realizowane w krótkim czasie. VWH oferuje zróżnicowaną pulę umiejętności, począwszy od opracowania wstępnych pomysłów i wzorów procesu produkcyjnego do zarządzania opakowaniami. Tak więc, zapewniamy zarządzanie projektami już od samego początku. Jest to korzystne nie tylko dla klienta, ale także dla końcowego wyrobu.

 5. ELMET ELASTOMERE PRODUKTIONS- UND DIENSTLEISTUNGS-GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Najnowocześniejsze technologie w przetwarzaniu i dozowaniu ciekłego silikonu i produkcji elasstomerów LSR! Zaraz po powstaniu w 1996 roku firma ELMET opatentowała rozwiniętą przez siebie technologię. Nazwa ELMET szybko zaczęła kojarzyć się z wysoką jakością i innowacyjnymi narzędziami. Jeśli systemy i komponenty dostępne na rynku nie zapewniają optymalnego przeprowadzenia procesu LIM, rozwiązania opracowane przez ELMET są doskonałym wyborem. W szczególności jest nim już drugie pokolenie systemu dosowania TOP 3000 S. Chociaż system ten został opracowany już w 2003 roku, jednak od czasu wrowadzenia na rynek został kolejno wzbogacony o liczne dalsze rozwiązania i integrację innowacyjnych funkcji wzorcowych w formowaniu wtryskowym ciekłego silikonu. Wyniosło to firmę ELMET na pozycję specjalisty i partnera w zakresie najnowocześniejszych technologi przetwarzania i dozowania ciekłego silikonu oraz m.in. Produkcji Elastomerów LSR w Austrii!

 1. PAUL THOORS GMBH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja przyssawek we wszystkich wariantach. Przyssawki z gwintem, przyssawki z hakami, przyssawki z zaciskami, przyssawki z otworem poprzecznym, przyssawki z przyciskiem, przysssawki-haki, przyssawki podwójne, haki ścienne. Paul Thoors GmbH jest jednym z liderów na rynku w swojej branży i od ponad 65 lat produkuje wysokiej jakości przyssawki i artykuły z tworzyw sztucznych dla wielu różnych branż. Największy udział w całkowitej produkcji ma produkcja i dystrybucja własnych produktów. Ponadto produkujemy również w ramach podwykonawstwa i jako dostawca produktów wykonanych według rysunku lub wzorca. Nasza szeroka gama produktów jest wytwarzana na najnowocześniejszych urządzeniach produkcyjnych, n.p. z robotami podającymi i zautomatyzowanymi systemami obsługi, co zapewnia wydajny i niezawodny proces produkcji.

 2. LÖSCH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Lösch znany jest z podejmowania wyzwań. Nic nie motywuje nas bardziej niż projekt, który nadal nie posiada rozwiązania wdrożeniowego. Wierzymy, że większość projektόw jest możliwa do wykonania. Takie podejście sprawiło, że staliśmy się ekspertem o międzynarodowej renomie w zakresie jakości w naszej branży. To naszym pracownikom Lösch zawdzięcza swoją aktualną pozycję. To pomysłowość, umiejętności inżynierskie naszych pracownikόw i ich chęć osiągnięcia najlepszych wyników charakteryzują kulturę naszej firmy dzień po dniu. Najwyższa wydajność wymaga bardzo precyzyjnej koncentracji. Tylko ci, którzy doskonale znają surowce, procesy i maszyny, mogą stale przesuwać granice tego, co jest możliwe do wykonania. Podstawowym warunkiem wstępnym jest dokładne zrozumienie klienta i jego branży.

 1. RPWORLD

  Chiny

  Verified by europages badge

  RPWORLD jest wiodącym dostawcą w sektorze produkcji mechanicznych części dla branży motoryzacyjnej, urządzeń medycznych, aparatury naukowej i w wielu innych dziedzinach. Produkujemy części od małych po średnie i części produkcyjne końcowego przeznaczenia w krótkim okresie 3 dni, z zastosowaniem obróbki CNC, formowania wtryskowego, odlewania próżniowego, wytwarzania blachy i wielu innych procesów. Nasza usługa produkcji na żądanie przyczynia się szybszego wprowadzenia wyrobów na rynek, redukcji kosztów prac rozwojowych i produkcji oraz zminimalizowania zagrożeń w trakcie cyklu życia produktu. Staramy się zapewniać wyjątkowe, szybkie prototypowanie i usługi produkcji na żądanie. Bez względu na to, czy potrzebujesz wykonanych w krótkim czasie prototypów do testowania, małych ilości produkcyjnych w związku z NPI, czy też zwiększenia produkcji z uwagi na komercjalizację, służymy Ci naszymi kompleksowymi rozwiązaniami produkcyjnymi. Dlaczego warto współpracować z nami? - Krótki termin realizacji: Maszyny o wysokim stopniu automatyzacji i zaawansowania, pracujące non stop, gwarantujące krótki termin wykonania, w ciągu zaledwie 3 dni. - Niezmienna, wysoka jakość: Połączenie kontroli jakości z nowoczesnym sprzętem do kontroli zapewnia Twoim klientom zgodność części z Twoimi folderami 3D. - Wysoka precyzja: Nasze urządzenia umożliwiają osiąganie niewielkich odchyleń DIN ISO 2768 M (F), zgodnie z określonymi przez Ciebie wymaganiami. - Kompletne rozwiązania: Obróbka CNC, formowanie wtryskowe i wiele innych celem zwiększenia efektywności Twoich zasobów produkcyjnych i ograniczenia ryzyk produkcyjnych. - Produkcja na żądanie: Elastyczność umożliwia szybką i efektywną produkcję niestandardowych części, wychodząc naprzeciw zmieniającym się potrzebom rynku.

 2. ACKOR MOULD LIMITED

  Chiny

  Verified by europages badge

  Założone w Dongguan, Chiny, w 2003 roku, przedsiębiorstwo Ackor Mould Limited poświęciło dwie ostatnie dekady na ścisłą współpracę z klientami, aby dostarczać optymalne rozwiązania w dziedzinie narzędzi do wtryskiwania i formowania produktów. Nasze kompleksowe usługi obejmują wszystko, od wytwarzania form i formowania wtryskowego, po montaż produktu końcowego. Do kluczowych rynków należą Japonia, UE i Ameryka, gdzie zbudowaliśmy silne relacje partnerskie, oparte na zaufaniu, którym obdarzyli nas nasi szanowni klienci. Dzięki dużemu doświadczeniu w różnych branżach przemysłu, takich jak motoryzacyjna, medyczna, elektroniczna, kosmetyczna i elektryczna, Ackor Mould Limited stał się niezawodnym dostawcą. Nasze wysokie kompetencje wykraczają poza narzędzia do wtryskiwania w ramach prac takich, jak obróbka CNC, formowanie silikonu, formowanie gumy, tłoczenie metali i formowanie próżniowe tworzyw sztucznych. Od skromnych początków, firma Ackor Mould Limited znacznie rozwinęła się, stosując kluczowe zasady wysokiej jakości i konkurencyjne ceny. Nasze zaangażowanie jest widoczne przez pryzmat bezwzględnego dążenia do spełniania oczekiwań klientów i dostarczania opłacalnych produktów, spełniających najwyższe standardy, od wstępnego zapytania, poprzez produkcję, po terminową dostawę. Specjalizując się, od ponad dwóch dekad, w produkcji narzędzi do formowania wtryskowego, przedsiębiorstwo Ackor Mould zyskało doskonałą reputację w przemyśle narzędzi do formowania wtryskowego. Nasza ekspertyza jest widoczna w różnych sektorach, w których działamy, w tym motoryzacyjnym, medycznym, elektronicznym, kosmetycznym i elektrycznym.

 3. PAFF OYUNCAK VE KIMYA SAN.TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w powstałym w 2018 roku przedsiębiorstwie Paff Oyuncak, będącym czołowym, tureckim producentem zabawek . Posiadając 25 letnią znajomość branży, nasza marka PLAY TOYS jest synonimem niedoścignionej jakości i innowacji. Nasz supernowoczesny zakład produkcyjny, zlokalizowany w Turcji, specjalizuje się w dużym wyborze zabawek, od plasteliny i zabawek slime po zabawki edukacyjne i zestawy zabawek dla dzieci, w tym "zrób to sam". Dzięki naszemu usprawnionemu procesowi produkcji, doskonale realizujemy zamówienia na duże ilości, zapewniając przy tym szybkie dostawy. Nasze usługi produkcji marki własnej spełniają unikalne potrzeby klientów w zakresie brandingu poprzez dostarczanie im spersonalizowanych produktów, zgodnie z ich wymaganiami. W Paff Oyuncak, kreatywność nie zna granic. Nasz wewnętrzny zakład produkcyjny oferuje kompleksowe usługi wzornictwa i implementacji, od koncepcji po wtryskiwanie tworzyw sztucznych i formowanie, zapewniając realizację projektu każdej zabawki. Odkryj nasze różne kategorie zabawek, włącznie z zabawkami edukacyjnymi i sztuka & rzemiosło, stworzone, by rozpalić wyobraźnię i zachęcić do zabawy bez granic. Starając się pobudzić wyobraźnię i kreatywność u dzieci, pomagamy im w odkrywaniu ich pasji i uwolnieniu całego ich potencjału. Odkryj dziś świat Paff Oyuncak!

 4. ALPIN RUBBER AND PLASTIC TECHNOLOGIES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Witamy w ALPIN Rubber and Plastic Technologies, wiodącej firmie w dziedzinie wysokiej jakości rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych, dumną z siedziby w Turcji. Od gumowych wytłoczek po plastikowe formy - nasza zróżnicowana oferta produktów spełni Państwa potrzeby. Koncentrując się na doskonałości, innowacyjności i zadowoleniu klientów, z satysfakcją przekraczamy oczekiwania. W ALPIN Rubber and Plastic Technologies specjalizujemy się w dostarczaniu dostosowanych do potrzeb rozwiązań z gumy i tworzyw sztucznych dla różnych branż, w tym aluminium, szkła, transportu, żywności, maszyn, motoryzacji, wagonów i maszyn rolniczych. Nasze doświadczenie zapewnia wydajność, niezawodność i bezpieczeństwo w różnych zastosowaniach. Nasza wyspecjalizowana linia produktów obejmuje gumowe wytłoczki, uszczelki, złącza, profile, uszczelniacze, części z tworzyw sztucznych, wytłoczki, produkty wtryskowe i formy. Oprócz naszej szerokiej gamy produktów, oferujemy opcje dostosowane do unikalnych specyfikacji i wymagań klientów. Nasz zespół doświadczonych inżynierów i techników ściśle współpracuje z każdym klientem, aby opracować rozwiązania dostosowane do jego konkretnych potrzeb, zapewniające niezrównaną wydajność i niezawodność. Od projektu do realizacji, jesteśmy tutaj, aby wspierać Państwa na każdym kroku, zapewniając spersonalizowaną obsługę, terminową dostawę i ciągłe wsparcie, aby zagwarantować Państwa satysfakcję. Prosimy o kontakt już dziś, aby dowiedzieć się więcej o naszych produktach oraz usługach i pozwolić nam pomóc Państwu w osiągnięciu celów bez obawy.

 5. SACEL GROUP

  Włochy

  Verified by europages badge

  Sacel to firma z miasta Ozegna mająca czterdziestoletnie doświadczenie w zakresie budowy form do blachy i tworzyw sztucznych, formowania termoplastycznego, cięcia blach, laserowego spawania metali oraz konstrukcji automatyki. Firma posiada duży i nowoczesny park maszynowy oraz dział badawczo-rozwojowy zdolny do projektowania i wdrażania procesów we współpracy z klientami w zakresie rozwoju produktu. Sacel zarządza wszystkimi fazami łańcucha produkcyjnego, od projektu urządzenia po dostawę części, z poszanowaniem wymagań klienta. Nasi klienci działają w branży MOTORYZACYJNEJ, MEDYCZNEJ I ELEKTRONICZNEJ. Działamy na arenie międzynarodowej z naszymi siedzibami w następujących krajach: Włochy, Słowacja i Meksyk, siedziba w Słowacji: SACELEST Juzna Trieda, 125 00401 Kosice Slovak Republic Tel: +421 557995541 info@sacelest.com Odwiedź naszą stronę internetową, aby uzyskać informacje o pozostałych siedzibach na świecie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

 6. AYTEK PLASTIC MOLD AND MACHINE FOREIGN TRADE LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 1975 roku, przedsiębiorstwo Aytek Plastik jest czołowym tureckim producentem, wyspecjalizowanym w plastikowych kapslach, formach do kapsli, formach do butelek i rozwiązaniach opakowaniowych. Dzięki ultranowoczesnym maszynom do formowania wtryskowego, w tym wysokiej jakości modeli europejskich, płynnie integrujemy produkcję form i kapsli, zaspokajając potrzeby różnych branż, takich jak kosmetyczna, szamponów, detergentów, chemii gospodarczej do użytku domowego i spożywczej. Cieszymy się zaufaniem firm o ustalonej pozycji. Priorytetem w naszych kompleksowych rozwiązaniach są wysoka jakość produkcji, satysfakcja klienta i innowacja, zapewniające wysokiej klasy, światowe usługi. Kładziemy nacisk na terminowość dostaw, konkurencyjne ceny i doskonałą obsługę klienta, będące bodźcem dla ciągłego opracowywania nowatorskich rozwiązań. Bezwzględnie stosując standardy ISO 9001: 2015, promujemy wysoką jakość i niezawodność, stawiając na długoterminowe relacje z niezawodnymi, trwałymi i wysokiej jakości produktami. Skontaktuj się z nami dziś, aby uzyskać więcej informacji o tym, jak Aytek Plastik może spełnić Twoje oczekiwania odnośnie opakowań z tworzyw sztucznych!

 7. MERIDIONAL PLAST - PACKAGING ALIMENTARE, BUSTE E BOBINE IN PLASTICA E CARTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma MERIDIONAL PLAST - PACKAGING ALIMENTARE, BUSTE E BOBINE IN PLASTICA E CARTA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - opakowania. Jest również obecna w dziedzinach Formowanie tworzyw sztucznych, Produkcja plastikowych torebek z nadrukiem, Opakowania plastikowe do sałatek, Formowanie tworzyw sztucznych, plastik do opakowań, Artykuły z tworzyw sztucznych dla przemysły spożywczego, opakowania przemysłowe, pojemniki do pakowania i konfekcjonowania, i Pojemniki do zastosowań spożywczych. Ma siedzibę w Andria, Włochy.

 8. BIANCHI GIAVOTTI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma Bianchi Giavotti SpA jest wiodącym specjalistą w dziedzinie nadruku na materiałach z tworzyw sztucznych według projektu klienta: tworzy odpowiednią formę, aby spełnić wymagania dotyczące wydajności i zapewnić odpowiedni nadruk. Formowanie wtryskowe żywic termoplastycznych, począwszy od budowy formy, formowanie kondycjonowane, formowanie w pomieszczeniach sterylnych.

 1. ITALSTAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Italstampi działa od 1981 roku w dziedzinie projektowania i produkcji foremników, formowania tworzyw sztucznych i wytłaczania małych elementów metalowych. Jego nowoczesne zakłady zajmują powierzchnię 9 000 m², z czego 5 000 m² osłoniętych. Pogłębiona wiedza, profesjonalizm, automatyzacja produkcji, szybkość reagowania na wymagania klientów składają się na sukces, który pozwolił firmie z czasem osiągnąć stały wzrost.

 2. DAMEKS

  Polska

  Verified by europages badge

  DAMEKS jest firmą rodzinną, która powstała w 2007 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się: obróbką: metali, stopów lekkich, kompozytów oraz plastików, produkcją: części maszyn i urządzeń, form wtryskowych, wykrojników, tłoczników oraz różnego rodzaju oprzyrządowań dla sektorów takich jak: -przemysł elektroniczny i elektrotechniczny, -przemysł samochodowy, -automatyka i robotyka, -offshore, -przemysł stoczniowy. Posiadamy nowoczesny park maszyn CNC wiodących producentów: DOOSAN, HAAS, DMG, ACCUTEX, których pracę opieramy na nowoczesnych komputerowych systemach wspomagania wytwarzania CAD/CAM takich jak: MASTERCAM, ESPRIT, GEOMAGIC DESIGN. Jesteśmy firmą młodą, energicznie się rozwijającą, podejmującą nowe wyzwania. Zapraszamy do współpracy!

 3. S.A.R.A. ING. SANDRO BENUSSI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Założona w 1938 r. S.A.R.A. Inż. Sandro Benussi srl produkuje artykuły techniczne, głównie dla branż wymagających szczególnych kompetencji w doborze materiałów, a także w projektowaniu wyrobów i form. Specjalizuje się szczególnie w formowaniu wtryskowym tworzyw sztucznych, termoplastycznych i termoutwardzalnych. Produkuje także wyroby dla sektora motoryzacyjnego, kolejowego, maszyn włókienniczych i przemysłu obronnego oraz narzędzia medyczno-chirurgiczne.

 4. FAE PROJECT

  Włochy

  Verified by europages badge

  FAEPROJECT działa na rynku międzynarodowym jako producent wysokiej jakości form dla najbardziej prestiżowych marek branży obuwniczej i technicznej. Dzięki inwestycjom w nowe technologie oraz wyspecjalizowanemu personelowi technicznemu firma FAEPROJECT cieszy się renomą na całym świecie. Firma projektuje i wytwarza formy przy użyciu najbardziej zaawansowanych systemów CAD/CAM oraz najwyższej jakości surowców, zwracając szczególną uwagę na wykończenie, aby uzyskać jak najlepsze efekty w jak najkrótszym czasie.

 5. PLASTIV SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Producent i dystrybutor części z tworzyw sztucznych z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych i rozwoju form wtryskowych oraz oprzyrządowania do produkcji wtryskowej. Kompleksowa obsługa projektów naszych klientów, niezależnie od ich złożoności. Wsparcie rozwoju produktu, począwszy od zaprojektowania form wtryskowych, poprzez ich wykonanie, aż po wyprodukowanie produktu finalnego. Nasza kadra posiada niezbędną wiedzę techniczną i technologiczną popartą wieloletnim doświadczeniem zawodowym w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz produkcji przemysłu motoryzacyjnego. Wykonujemy także konsulting na zlecenie w obszarach: • Zarządzanie projektami • Doradztwo techniczne • Zarządzanie strategiczne i operacyjne • Zarządzanie utrzymaniem ruchu • Zarządzanie produkcją OFERTA FIRMY: • Produkcja wyprasek na zamówienie we współpracy na formach dostarczonych przez klienta • Outsourcing produkcji - wtryskarki do 100T i gramaturze do 158g PS. • Wykonywanie przeglądów form na zlecenie (formy do 1T) • Produkcja i dystrybucja wyrobów własnych - szczegóły na zapytanie • Produkcja form i precyzyjnych elementów metalowych na zamówienie - szczegóły na zapytanie • Dystrybutor części znormalizowanych do form wtryskowych takich jak datowniki, wypychacze, tuleje prowadzące i inne elementy do form • Dystrybutor szybkozłączy do form wtryskowych • Konsulting na zlecenie Zachęcamy do kontaktu. Proszę o przesłanie zapytania na nasz adres e-mail.

 6. RESITEC PRODUCTION SA

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma RESITEC PRODUCTION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Żywice, Żywice, i reprodukcja dzieł sztuki. Ma siedzibę w Liege, Belgia.

 7. PROCESS THERMOPLASTIC

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PROCESS THERMOPLASTIC, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach materiały regenerowane, i produkcja form. Ma siedzibę w Challans, Francja.

 8. CD PLASTIK

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma CD PLASTIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Tworzywa sztuczne - odzysk i użycie jako surowiec wtórny. Jest również obecna w dziedzinach Granulaty do tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - produkty podstawowe dla przemysłu, Pudła z tworzyw sztucznych, Skrzynki z tworzyw sztucznych, Obróbka tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne dla przemysłu samochodowego i transportu, Dodatki dla przemysłu tworzyw sztucznych, Formowanie tworzyw sztucznych, i recykling. Ma siedzibę w Kocaeli, Turcja.

 9. LES ELASTOMÈRES MOULÉS - L.E.M

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LES ELASTOMÈRES MOULÉS - L.E.M, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formowanie tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wykonywanie części z elastomeru według planu. Ma siedzibę w Serent, Francja.

 10. HODA, UAB

  Litwa

  Verified by europages badge

  Firma HODA, UAB, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Formy do tworzyw sztucznych. Jest również obecna w dziedzinach Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Wtryskiwanie tworzyw sztucznych, Tworzywa sztuczne - zastosowania przemysłowe, Formowanie tworzyw sztucznych, Elementy z tworzyw sztucznych, formowanie wtryskowe, i Wyroby plastikowe dla przemysłu rolno-spożywczego. Ma siedzibę w Verbiskes, Moletai, Litwa.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Formowanie tworzyw sztucznych - Import eksport

Liczba wyników

2274 Przedsiębiorstwa