• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal nierdzewna

Wyniki dla

Stal nierdzewna - Import eksport

 1. SHENZHEN PROMOSTAR HARDWARE CO.,LTD

  Niemcy

  Verified by europages badge

  ShenZhen PromoStar Hardware Co., Ltd jest firmą specjalizującą się w obróbce metali maszynami CNC, toczeniu, frezowaniu, tłoczeniu oraz spawaniu wyrobów dla wszystkich branż przemysłu. Obrabiane materiały to stal nierdzewna, aluminium, tytan, mosiądz, stal węglowa itp. Jesteśmy w stanie spełnić wymagania wszystkich branż przemysłu, takich jak: sprzęt elektryczny, elektroniczny, części samochodowe, oświetlenie LED, meble, maszyny i urządzenia, sprzątanie lub sprzęt medyczny, linie formowania tworzyw sztucznych i form itd. Promostar ma pełne doświadczenie w dziedzinie eksportu do USA, Europy, krajów Azji Południowej. Osiągamy tolerancję +/-0.002mm. Możliwe uzyskanie certyfikatów ROHS, REACH. Materiał może otrzymać kwalifikację ASTM, UNI. Certyfikat ISO 9001: 2008 & ISO TS16949. Jesteśmy: Średniej wielkości, dobrze zarządzaną fabryką. Dużo inwestujemy w maszyny i technologie pracy. Mamy silny dział zasobów ludzkich. Cały nasz zespół ma za sobą ponad 8 lat współpracy. Pracujemy zespołowo. PromoStar zdobywa uznanie na całym świecie. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, by uzyskać więcej informacji!

 2. RECORD METALL-FOLIEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy średniej wielkości firmą specjalizującą się w dostawach cienkich folii metalowych o małych tolerancjach grubości. Pokrywamy zakres grubości od 0, 005 mm do 1, 00 mm. Dostarczamy z magazynu różne wymiary, które dzięki swojemu opakowaniu optymalnie nadają się do zastosowania w zakładzie wytwórczym i do bezpośredniego montażu. Materiał można łatwo wyjąć w wymaganej długości z dużego plastykowego pudełka. W razie potrzeby dostarczamy pudełka z gotowym materiałem o szerokości do 150 mm, który można połączyć do grubości 0, 250 mm za pomocą klipsów. Jeśli zachodzi taka potrzeba można je zamówić bezpłatnie. Jako kolejną opcję dostarczamy FOLIĘ METALOWĄ w wersji samoprzylepnej. Materiał jest wyposażony w warstwę kleju bez dodatkowego nośnika. Grubość warstwy kleju wynosi 0, 04 mm.

 3. VIANT AURA GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Serdecznie witamy w firmie Lake Region Medical GmbH! Dziękujemy za zainteresowanie naszymi produktami. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania. Zapraszamy do kontaktu! Jesteśmy producentem stali nierdzewnej, rurek kapilarnych ze stali nierdzewnej, rurek precyzyjnych ze stali nierdzewnej, stalowych rurek precyzyjnych, części precyzyjnych do technik medycznych, kształtek rurowych ze stali nierdzewnej i wielu innych elementów.

 4. OTTO JUNKER CM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Otto-Junker Edelstahlgießerei GmbH z Simmerath-Lammersdorf (20 km od Aachen) jest przedsiębiorstwem ukierunkowanym na stopy specjalne. Nasza oferta obejmuje szeroką paletę wysokostopowych materiałów na bazie żelaza, niklu i kobaltu. Wytapianie dokonywane jest w wysokowydajnych piecach indukcyjnych, jeżeli jest to wymagane również z zastosowaniem techniki próżniowej. Oferujemy stopy nierdzewne, stopy odporne na wysokie temperatury, stopy niemagnetyczne, stopy odporne na zużycie oraz liczne stopy specjalne na bazie niklu i kobaltu. Materiały lane przystosowane granicznego obciążenia korozyjnego produkujemy jako stopy na bazie niklu JUNKERALLOY®. Wiele z oferowanych materiałów opracowujemy i dostarczamy od dziesięcioleci. Oprócz materiałów wymienionych na naszej stronie internetowej produkujemy również około 100 innych rodzajów.

 5. STAHL OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Stahl Oberflächentechnik GmbH została założona w 1951 roku i od tego czasu jest prowadzona przez rodzinę, obecnie już jej trzecie pokolenie. Główną kompetencją jest szlifowanie i polerowanie mosiądzu i stali nierdzewnej w ramach podwykonawstwa. Produkcja elastyczna w małych i dużych seriach - orientacja na klienta jest obowiązkowa. Idealne powierzchnie - części metalowe podobne do skóry.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FWL FEINGUSS LOBENSTEIN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pasja czyni nas wyjątkowymi. Ponieważ oferujemy nie tylko jakość i staranność, ale także odlewy precyzyjne w najlepszym wydaniu. jesteśmy jedną z najnowocześniejszych odlewni dla klientów w Europie – oraz firmą rodzinną z tradycjami. W naszej lokalizacji w Bad Lobenstein wytwarzamy odlewy z niezwykle szerokiej gamy standardowych i specyficznych, niestandardowych gatunków stali, odpowiednio od potrzeb klientów z ponad 40 branż. Jako firma rodzinna średniej wielkości, będąca częścią Grupy Schubert & Salzer, produkujemy nasze wyroby w Niemczech – terminowo i po przewidywalnych, przystępnych cenach. Nasze doświadczenie w połączeniu z najnowocześniejszą technologią i inżynierią na najwyższym poziomie pozwala naszym klientom zawsze otrzymać niezawodną jakość. Cały nasz łańcuch procesowy jest zdigitalizowany i unowocześniony. Technologie takie jak druk 3D, kontrola optyczna powierzchni, inżynieria odwrotna lub symulacja odlewania i krzepnięcia zapewniają krótki czas rozwoju projektu, szybkie procesy pobierania próbek i stabilną jakość serii.

 2. HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Tam, gdzie potrzebne są indywidualne pomysły, proponujemy Państwu rozwiązanie! HAGHOFER DRAHTBIEGETECHNIK: nasza firma zajmuje się głównie produkcją dwu- i trójwymiarowych części z giętego drutu do różnych zastosowań. Nasz główny produkt to specjalne nierdzewne wieszaki na ubrania i akcesoria pralnicze. Naszymi klientami w tym segmencie są zarówno małe pralnie, jak i duże firmy zajmujące się czyszczeniem tekstyliów!

 3. SCHÄFER + PETERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Schäfer + Peters to Twój partner w zakresie nierdzewnych i kwasoodpornych elementów łączących, DIN i elementów znormalizowanych, takich jak m. in. wkręty do drewna, śruby metryczne, wkręty do blachy, podkładki, nakrętki lub inne produkty np. mocowania do dużych obciążeń, śruby zabezpieczające i mocowania solarne, a także części specjalne i według rysunku – wszystkie w różnych wersjach. Utrzymujemy trwały kontakt z naszymi klientami. Pomaga nam w tym asortyment około 32.000 różnych artykułów dostępnych w magazynie, ponad 200 zaangażowanych i wykwalifikowanych pracowników oraz nowoczesny system zarządzania jakością. W naszym sklepie internetowym znajdują się wszystkie pozycje magazynowe, takie jak różne śruby ze stali nierdzewnej, nakrętki ze stali nierdzewnej, podkładki ze stali nierdzewnej, bolce ze stali nierdzewnej, linki ze stali nierdzewnej, łańcuchy ze stali nierdzewnej, sworznie ze stali nierdzewnej i wiele innych elementów łączących ze stali nierdzewnej. Aby uzyskać dostęp do sklepu internetowego S+P, skontaktuj się z naszym zespołem sprzedaży.

 4. SEEBERGER GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1983 firma Seeberger oferuje wysokiej jakości produkty "Made in Germany". Jako średniej wielkości firma rodzinna jesteśmy kompetentnym i oddanym partnerem w kontaktach z klientami. Zaufanie i odpowiedzialność tworzą podstawę dla partnerskiej współpracy. Pozycję solidnego i kompetentnego przedsiębiorcy utrzymujemy dzięki stałemu usprawnianiu naszych osiągnięć oraz działań gospodarczych. Gwarantuje to bezpieczeństwo planowania i ciągłość produkcji. Produkty: Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Tuleja osiowa Tuleje osiowe Rura osiowa Rury osiowe Kolektor dolotowy Kolektory dolotowe Tuleja Tuleje Tuleja zaciskana Tuleje zaciskane Tuleja dystansowa Tuleje dystansowe Rura dystansowa Rury dystansowe Rękaw Rękawy Tuleja zaciskowa Tuleje zaciskowe Reduktor kompresji Rura zagłówkowa Rury zagłówkowe Tuleja łożyskowa itd.

 5. EWG E. WAGENER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EWG w Heimsheim w sercu Badenii-Wirtembergii jest Państwa dostawcą, dystrybutorem i partnerem numer jeden posiadającym certyfikat ISO. Nasze portfolio obejmuje: pręty, rury, sztabki, druty, części standardowe np. śruby, nakrętki i pręty gwintowane), płyty, blachy i folie z różnych metali specjalnych, metali ogniotrwałych i rzadkich. Naszą specjalnością są standardowe części - takie jak śruby, nakrętki i pręty gwintowane - półprodukty z metali szlachetnych, a także części na podstawie rysunku wykonane z molibdenu, tantalu, wolframu, tytanu i ich stopów (TZM, Alloys Invar, Alloys Kovar, Inconel). Możliwości obróbki różnych materiałów, w zależności od ich właściwości, są bardzo zróżnicowane, w tym: wyżarzanie, walcowanie na zimno, toczenie, frezowanie, szlifowanie, erodowanie, spawanie, klejenie (hartowanie), wytrawianie, obcinanie gwintów, wiercenie, znakowanie laserowe i wykrawanie.

 1. IEG

  Republika Czeska

  Verified by europages badge

  IEG S.R.O. to dynamicznie rozwijająca się czeska firma z pięćdziesięcioletnią tradycją, specjalizująca się w produkcji precyzyjnych odlewów we staliwa i żeliwa ze wszystkich stopów żelaza oraz w obróbce ze skrawaniem, obróbce cieplnej i obróbce powierzchni. Rutynowo dostarczamy również detale i już zmontowane zespoły. Odlewamy z ponad 60 gatunków materiałów na bazie żelaza. Stawiamy wysokie wymagania w zakresie jakości, precyzji i innowacyjności. Skontaktuj się z naszym zespołem!

 2. ANKARA BRONZ

  Turcja

  Verified by europages badge

  Od chwili swojego założenia w 1974 roku, przedsiębiorstwo udoskonaliło swoją działalność w różnorodnym spektrum metod odlewania rodem z Turcji. Jesteśmy mistrzami w sztuce odlewania brązu, aluminum, mosiądzu i mieszanki specjalnych stopów miedzianych, z których każdy jest wykonany według określonej metody. Do naszych wyróżniających się stopów należą brąz cynowy, brąz aluminiowy, brąz manganowy, brąz krzemowy, brąz cynowo-ołowiowy, brąz cynowy o wysokiej zawartości ołowiu, a także uniwersalny brąz cynowo-niklowy. Zakres naszej działalności obejmuje bogaty asortyment mosiądzów, aluminium i specjalnych stopów miedzi. W nieustannie przyspieszającej tempa technologii metali, bierzemy na siebie odpowiedzialność za dzielenie się przełomowymi innowacjami z naszymi cennymi klientami. Podstawowa norma ANKARA BRONZ nie zmienia się — zobowiązanie dostarczania stałego poziomu jakości we wciąż zmieniającej się rzeczywistości. Nasze zainteresowania wybiegają daleko poza odlewanie, obejmując szeroki wybór metali: Brąz, Aluminum, Miedź, Mosiądz, Importowane żeliwo sferoidalne, Peak, Stal nierdzewna, Stal rtęciowa, Stal hartowana w oleju i inne. Jesteśmy także dumni z oferowania plastików inżynieryjnych, takich jak Kestamid, Poliamid, Politef, Pom c, PVC i Włókno. Poznaj istotę naszej głębokiej wiedzy i awangardowego potencjału w dziedzinie odlewnictwa i materiałów kontaktując się dziś z nami. ANKARA BRONZ jest zdecydowanie Twoim stałym partnerem, bogatym o dziesięciolecia nagromadzonej mądrości w dynamicznej dziedzinie metali.

 1. MEKO METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  MEKO Metal, lider w produkcji profili stalowych od 1969 r., od 2011 r. rozwinął się z zakładu o powierzchni 10 000 m2 do zakładu o powierzchni 100 000 m2 w Torbalı-Izmir w ramach Grupy KMC. Nasza współpraca łączy unikalną wiedzę handlową i techniczną, co skutkuje roczną zdolnością produkcyjną na poziomie 150 000 ton, konsekwentnie dostosowaną do globalnych postępów technologicznych. Dążąc do zapewnienia sobie miejsca w pierwszej trójce światowych firm zajmujących się profilami specjalnymi, MEKO Metal odnotowuje stały wzrost wolumenu eksportu. Specjalizując się w profilach otwartych, spawanych i ze stali nierdzewnej, nasza oferta skierowana jest do szerokiej gamy branż, w tym motoryzacyjnej, meblarskiej, AGD, wyrobów stalowych, dekoracyjnej, grzewczej, a także chłodnictwa, klimatyzacji, robót budowlanych & konstrukcji stalowych, profili do rusztowań, podgrzewanych wieszaków na ręczniki, systemów energii słonecznej oraz nawadniania w rolnictwie & profili cieplarnianych. Nasze kluczowe sektory: •Standardowe rury i profile •Profile specjalne •Profile motoryzacyjne •Profile do systemów energii słonecznej •Naziemne systemy energii słonecznej •Dachowe systemy energii słonecznej •Prace cywilne & Konstrukcje stalowe •Profile dla rolnictwa i szklarni •Profile dla elektryki & Elektroniki •Profile do klimatyzacji •Formowanie rolkowe profili ze stali nierdzewnej oferuje przewagę kosztową nad aluminium poprzez zastąpienie kluczowych części produkcyjnych, których tradycyjnie wymagają aluminium ze stalą formowaną rolkowo. Specjalizujemy się we własnym projektowaniu i produkcji form, narzędzi, rolek oraz innych niezbędnych komponentów. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji!

 2. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Westfälische Drahtindustrie GmbH z ziedzibą w Hamm jest największym niezależnym producentem drutu w Europie. Od 1856 roku firma produkuje w 15 lokalizacjach w Europie wysokiej jakości drut i gotowe produkty do szerokiego zakresu zastosowań. Pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Katja Pampus, pełniącego swoją funkcję od 2009 roku, Westfälische Drahtindustrie GmbH stała się wiodącą firmą w branży drutu. Założona w 1856 roku jako "Hobrecker, Witte & Herbers" firma Westfälische Drahtindustrie GmbH przeszła imponujący rozwój i jest obecnie największym niezależnym producentem drutu w Europie. Westfälische Drahtindustrie przywiązuje dużą wagę do jakości produktów i do zadowolenia klientów. Dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 firma zapewnia optymalną jakość swoich produktów. Ciągłe doskonalenie i monitorowanie celów jakościowych są w centrum naszej filozofii korporacyjnej. Nasze obszary działalności; Drut wysokiej jakości: Drut stalowy, Drut stalowy do cięcia automatycznego, Stal jasna, Drut do formowania na zimno, Drut żelazny, Drut aluminiowy, Stal konstrukcyjna: Stal zbrojeniowa żebrowana na zimno (KR), Maty łożyskowe, Materiały spawalnicze: Elektrody niestopowe i niskostopowe w osłonie gazów obojętnych i łuku krytego, Liny napowietrzne, Liny stalowe, Liny aluminiowe, Liny wysokotemperaturowe, Sploty stalowe do linii podziemnych. Westfälische Drahtindustrie GmbH pozostaje ważnym graczem w różnych gałęziach przemysłu i przyczynia się do rozwoju technologicznego na całym świecie.

 3. ILK IHRACAT AS.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ILK IHRACAT AS specjalizuje się we wspólnych działaniach marketingowych w tureckim przemyśle metalowym. Oferujemy prawie wszystkie rodzaje materiałów metalowych, usługi z zakresu obróbki i produkty. Świadczymy usługi z zakresu obróbki metali, takie jak cięcie laserowe, cięcie plazmowe, cięcie strumieniem wody, produkcja kół zębatych, gięcie CNC, obróbka skrawaniem, projektowanie mebli. Obrabiamy niemal każdy rodzaj metalu, w szczególności stal węglową, stal nierdzewną lub aluminium. Oferujemy również szeroką gamę produktów, takich jak części metalowe, rury, profile, okucia meblowe itp. Naszą misją jest wypełnienie luki między firmami używającymi produktów metalowych na całym świecie a tureckimi producentami. Jeśli szukają Państwo niezawodnych producentów wysokiej jakości produktów metalowych w perspektywie długoterminowej, ILK IHRACAT AS jest właściwym wyborem! Nasza marka zaopatrzeniowa Steeling.net jest najkrótszą drogą dotarcia do producentów produktów metalowych i usług; umożliwia zakup wszystkich produktów i usług w jednym miejscu. Jeśli produkt metalowy nie jest jeszcze dostępny na Steeling.net, szukamy najlepszego producenta i wkrótce go dodamy! ILK IHRACAT AS to kompleksowe rozwiązanie spełniające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie obróbki metali! Pomagamy znaleźć odpowiedniego producenta i zapewniamy zadowolenie klientów. Pomagamy tureckim MŚP stać się eksporterami i bezpłatnie przeprowadzamy audyty w ich imieniu. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt lub odwiedzenie naszej strony internetowej! Z przyjemnością odpowiemy na Państwa pytania.

 4. KLAUS KUHN EDELSTAHLGIESSEREI GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1960 roku produkujemy wysokiej jakości komponenty ze stali nierdzewnej w Radevormwald. Nasza firma rodzinna zatrudnia dziś blisko 300 pracowników. Specjalizujemy się w produkcji komponentów obrotowo-symetrycznych przy użyciu technologii odlewania odśrodkowego. Dzięki szerokim możliwościom produkcyjnym możemy indywidualnie dostosowywać wszystkie elementy zgodnie z wymaganiami klientów. Na podstawie wspólnie zdefiniowanych wartości firmowych, produkujemy pojedyncze części lub małe serie. Wyróżniamy się przede wszystkim wysoką jakością, elastycznością i niezawodnością. Innowacyjny dopracowywanie materiałów i pierwszorzędna obsługa są dla nas oczywistością. Nasze komponenty są stosowane na całym świecie w 40 gałęziach przemysłu, w ekstremalnych warunkach, w codziennym użytkowaniu – ekonomicznie i bezpiecznie.

 5. BASE GROUP SP Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Base Group jest firmą rodzinną i od prawie 30 lat wiodącym producentem maszyn przemysłowych i wysokiej jakości spawanych konstrukcji metalowych. Do zagranicznych klientów z branży energetycznej, morskiej i chemicznej, zlokalizowanych głównie w Skandynawii, kieruje 90% swojej sprzedaży. Base Group jest liderem w opracowywaniu nowoczesnych technologii obróbki metali, które uzyskały ochronę patentową. Nowoczesne metody produkcji metalowej są opracowywane we współpracy z wiodącymi ośrodkami naukowymi w Polsce. Na inwestycje w latach 2014-2018 spółka przeznaczyła ponad 15 mln PLN, 8% swoich przychodów. W ramach Przemysłu 4.0 firma, jako jedyna w Polsce, wdrożyła informatyczny system nadzoru spawalniczego. Spółka bardzo dużą uwagę poświęca odpowiedniemu doborowi pracowników i ich rozwojowi. Praca organizowana jest zespołowo, w celu zapewnienia każdemu pracownikowi poczucie sensu życia, przestrzeni na rozwój, kreatywność i innowacyjność. Znaczna część zysków jest corocznie przeznaczana na szkolenia i podnoszenie warunków pracy. Rosnące kwalifikacje pracowników i osiągane zyski z prowadzonej przez spółkę działalności przekładają się na wyższe wynagrodzenia. Base Group wyznacza trendy w swojej branży. Klientom oferuje unikatową technologią i organizacją produkcji, zmotywowany do działania zespół pracowników i skutecznie wdrożone najnowsze narzędzia zarządzania przedsiębiorstwem. Na przestrzeni ostatnich lat przychody przychody firmy rosną szybciej niż cała branża przemysłowa.

 6. PATENT KFT.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma PATENT KFT., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Jest również obecna w dziedzinach Kotły nierdzewne, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, Statki aprowizacyjne, Zbiorniki i skrzynki do składowania, zbiorniki na wymiar, Kotły nierdzewne, stainless steel cisterns, Przemysł chemiczny i farmaceutyczny - maszyny i urządzenia, i urządzenia dla branży farmaceutycznej. Ma siedzibę w Cegled, Węgry.

 7. HYGINOX

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HYGINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Meble biurowe. Jest również obecna w dziedzinach stainless steel shelves, zbiorniki ze stali nierdzewnej, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Saint-Pierre En Faucigny, Francja.

 8. J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma J.A.MATOS-SERRALHARIA CIVIL, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szkielet metalowy. Jest również obecna w dziedzinach Siatki metalowe, Wyroby kowalskie, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Schody i poręcze, metalowe struktury nośne dla konstrukcji, Siatki metalowe, konstrukcje przemysłowe, Wyroby kowalskie, i stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gavião-V.n. De Famalicão, Portugalia.

 1. VAN EYCKEN

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VAN EYCKEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach metal, konstrukcje stalowe, barierki ochronne, rogatki zabezpieczające do robót kolejowych, sound-proof barriers, punkty wykrawania laserowego, stal nierdzewna, mostki, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Tienen, Belgia.

 2. ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ROSTFREI-STAHL GEISWEID GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Blacharstwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, blachy nierdzewne, stainless steel cut plates, stainless steel grinding works, cięcie laserowe, stainless steel plasma cut plates, Stal nierdzewna, Plasma cutting, i saws. Ma siedzibę w Netphen-Deuz, Niemcy.

 3. VM STEEL 904L

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VM STEEL 904L, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Import-eksport stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, blachy nierdzewne, rury ze stali nierdzewnej, i kołnierze stalowe. Ma siedzibę w Wavre, Belgia.

 4. INOX.CADEI S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INOX.CADEI S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, stpopy stali nierdzewnej, szkielet metalowy, i obróbka mosiądzu. Ma siedzibę w Travagliato, Włochy.

 5. C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C.P.C. INOX DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Ma siedzibę w Bietigheim-Bissingen, Niemcy.

 6. DEGLER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DEGLER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal nierdzewna. Ma siedzibę w Weinstadt, Niemcy.

 7. ACCASTILLAGE VIOLLEAU

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACCASTILLAGE VIOLLEAU, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży budowlanej, obróbka części ze stali nierdzewnej, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży medycznej, meble ze stali nierdzewnej, balustrady ze stali nierdzewnej, Stal nierdzewna, części nadwodne kadłuba stal nierdzewna, i formowanie przewodów ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w La Mothe Achard, Francja.

 8. BREMETALL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BREMETALL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Blacha i taśma aluminiowa. Jest również obecna w dziedzinach Mosiądz, taśmy z brązu, taśmy ze stali nierdzewnej, taśmy miedziane, Drut miedziany, taśmy mosiężne, aluminium, stal nierdzewna, i miedź. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 9. SVTM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma SVTM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotły nierdzewne. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, elementy ze stali nierdzewnej dla przemysłu, kotlarstwo stal nierdzewna dla branży rolno-spożywczej, Stal nierdzewna, i Obróbka części z aluminium. Ma siedzibę w La Mothe Achard, Francja.

 10. INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma INTERCOM SRL NORMALIZZATI PER STAMPI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Obrabiarki i maszyny do obróbki skrawaniem metali. Jest również obecna w dziedzinach Stal nierdzewna, stal nierdzewna, i Stal nierdzewna. Ma siedzibę w Gorgonzola, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Stal nierdzewna - Import eksport

Liczba wyników

944 Przedsiębiorstwa