• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stal konstrukcyjna

Wyniki dla

Stal konstrukcyjna - Import eksport

 1. SOLIDIAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Solidian, jako wiodący specjalista, opracowuje i produkuje niemetalowe zbrojenia z włókien węglowych, szklanych lub bazaltowych. Zbrojenia oferowane są w postaci prętów lub mat. Obszary zastosowania naszych zbrojeń obejmują panele elewacyjne, konstrukcje mostowe, konstrukcje morskie, renowacje itd. W razie potrzeby Solidian wesprze Cię na każdym etapie projektu: począwszy od doradztwa w zakresie zastosowania, poprzez wymiarowanie zbrojeń, aż po pomoc bezpośrednio na placu budowy. Ponadto, w naszym własnym laboratorium testowym określamy niezbędne parametry dla Twojego indywidualnego projektu budowlanego. Z zespołem 270 pracowników w dwóch lokalizacjach opracowyjemy dla naszych klientów praktyczne rozwiązania dla budynków i konstrukcji jutra.

 2. C+R HYDRAULICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od czasu założenia w 1984 roku w Monachium firma C+R HYDRAULICS GmbH stała się nowoczesnym, znanym specjalistą w branży hydraulicznej i ugruntowała swoją pozycję na rynku niemieckim i europejskim. Nasza szeroka gama produktów, obejmująca ponad 900 produktów różnych rozmiarów w zakresie odlewów, tłoczysk, rur tłoków, rur cylindrycznych i rur HPZ, jest specjalnie dostosowana do potrzeb hydrauliki. Naszą ofertę uzupełniają niestandardowe komponenty hydrauliczne specjalnie dostosowane do potrzeb klienta. Łączna wiedza i doświadczenie naszych wysoko wykwalifikowanych pracowników z niezliczonych projektów i rozwiązań jest ceniona przez naszych klientów i partnerów. Zalety innowacyjnej firmy średniej wielkości, o krótkim obiegu decyzyjnym, pozwalają naszym partnerom z branży i handlu szybko reagować na wyzwania. Skorzystaj z naszego doświadczenia, a zrobimy wszystko, aby spełnić Twoje wymagania!

 3. FLENDER-STAHL GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Jesteśmy Twoim dostawcą stali z Sauerlandu. Zgodnie ze zwyczajem z Sauerlandu, filozofia naszego przedsiębiorstwa Flander bazuje na czterech cechach: Jesteśmy elastyczni, wyjątkowi, szybcy i godni zaufania! Te cechy chętnie dajemy sprawdzić. Jesteśmy szczególnie silni w dostwie małych ilości stali sprężynowych utwardzanych i nieutwardzanych, a także taśm stalowych mikro-stopowych. Duża pojemność magazynowania i krótkie terminy dostaw czynią Flender-Stahl wiarygodnym partnerem wielu stałych klientów w Niemczech i Europie. Często pomijaną kwestią są materiały w nadmiarze! Potrzebujecie więcej miejsca w magazynie? Flender-Stahl kupuje zwoje i arkusze materiałów - co stwarza cenną przestrzeń magazynową i przynosi gotówkę. Poinformuj nas o nadmiernych ilościach materiałów, których chcesz się pozbyć, a my chętnie przedstawimy interesującą ofertę na ich zakup. Nasze produkty: taśma stalowa walcowana na zimno, taśma stalowa walcowana na gorąco, stal szlachetna budowlana, stal hartowana, stal sprężynowa

 4. BASEDO STEEL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Pięć powodów przemawiających za BASEDO STEEL: Knowhow: Znamy specyficzną sytuację zakładów przetwórstwa stali. Bez względu na to, jak wysokie są Twoje wymagania i jak różne są materiały i wymiary; i niezależnie od tego, jak różne mogą być materiały i wymiary: My się tym zajmiemy. materiały egzotyczne nie stanowią dla nas problemu. Usługi: W naszym nowoczesnym magazynie w Düsseldorfie dysponujemy licznymi materiałami. Na naszej wysokowydajnej maszynie do cięcia taśmowego możemy ciąć Państwa stal na elementy żądanej stałej długości. Sieć: W przypadku braku materiału na miejscu, mamy dostęp do dużej międzynarodowej sieci dealerów, producentów, kuźni i firm zajmujących się obróbką i skrawaniem. W ten sposób twoje żądania zostają spełnione. Logistyka: czy to usługi kurierskie, spedytorzy, fracht morski, lotniczy - wiemy, z kim przywieźli Państwo jaki ładunek do miejsca przeznaczenia. Szybko, niezawodnie i po dobrej cenie.

 5. ZEYTAS CELIK MAKINA SAN. VE TIC. A.S.

  Turcja

  Verified by europages badge

  Zeytaş Steel Machinery wyróżnia się działalnością opartą na projektach, konsekwentnie dostarczając jakość Zeytaş klientom na rynkach światowych, takich jak Niemcy, Francja, północny Irak, Etiopia i region Morza Egejskiego od 2016 roku. W naszej nowoczesnej fabryce o miesięcznych zdolnościach produkcyjnych na 12, 000 m2 powierzchni zamkniętej, jest obsługiwana przez zespół wykwalifikowanych inżynierów oraz sprawne zespoły produkcyje i montażowe. Naszą główną specjalizacją jest produkcja hal stalowych, magazynów, hangarów, konstrukcji parkingowych, obiektów magazynowych i podobnych konstrukcji. Poznaj nasze różnorodne usługi projektowe, dostosowane do unikalnych wymagań w dziedzinie budownictwa halowego: •Konstrukcje stalowe •Fabryka konstrukcji stalowych •Platforma konstrukcji stalowych •Platforma maszyn do konstrukcji stalowych •Producent konstrukcji stalowych •Budynki o konstrukcji stalowej •Hala o konstrukcji stalowej •Dźwig do konstrukcji stalowych •Budynek fabryki konstrukcji stalowych Catering dla szerokiego grona klientów, w tym liderów w produkcji kabli, elektrowni bioenergetycznych, stoczni, branży maszyn i tekstylnej, nasze podejście jest dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego projektu, zarówno w kraju, jak i za granicą. Dzięki najnowocześniejszej technologii i niezachwianemu zaangażowaniu w przestrzeganie wysokich standardów jakości, Zeytaş Steel Machinery jest poszukiwaną marką w branży, konsekwentnie zapewniając wyjątkową wartość dodaną w każdym projekcie. Aby uzyskać więcej informacji, skontaktuj się z nami już dziś!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WESTFÄLISCHE DRAHTINDUSTRIE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Westfälische Drahtindustrie GmbH z ziedzibą w Hamm jest największym niezależnym producentem drutu w Europie. Od 1856 roku firma produkuje w 15 lokalizacjach w Europie wysokiej jakości drut i gotowe produkty do szerokiego zakresu zastosowań. Pod kierownictwem dyrektora zarządzającego Katja Pampus, pełniącego swoją funkcję od 2009 roku, Westfälische Drahtindustrie GmbH stała się wiodącą firmą w branży drutu. Założona w 1856 roku jako "Hobrecker, Witte & Herbers" firma Westfälische Drahtindustrie GmbH przeszła imponujący rozwój i jest obecnie największym niezależnym producentem drutu w Europie. Westfälische Drahtindustrie przywiązuje dużą wagę do jakości produktów i do zadowolenia klientów. Dzięki certyfikowanemu systemowi zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001 firma zapewnia optymalną jakość swoich produktów. Ciągłe doskonalenie i monitorowanie celów jakościowych są w centrum naszej filozofii korporacyjnej. Nasze obszary działalności; Drut wysokiej jakości: Drut stalowy, Drut stalowy do cięcia automatycznego, Stal jasna, Drut do formowania na zimno, Drut żelazny, Drut aluminiowy, Stal konstrukcyjna: Stal zbrojeniowa żebrowana na zimno (KR), Maty łożyskowe, Materiały spawalnicze: Elektrody niestopowe i niskostopowe w osłonie gazów obojętnych i łuku krytego, Liny napowietrzne, Liny stalowe, Liny aluminiowe, Liny wysokotemperaturowe, Sploty stalowe do linii podziemnych. Westfälische Drahtindustrie GmbH pozostaje ważnym graczem w różnych gałęziach przemysłu i przyczynia się do rozwoju technologicznego na całym świecie.

 2. NLMK-EUROPE-PLATE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma NLMK Europe - Plate produkuje szeroką gamę grubych blach i wlewek. Jej zdolność produkcyjna wynosi 1, 75 mln ton stali rocznie, a jej portfolio produktów związanych ze stalą obejmuje produkty o wysokiej wartości dodanej, takie jak stale hartowane i ulepszane termicznie, stale narzędziowe i gatunki stali morskich. Firma NLMK Plate jest wyspecjalizowana w STALI WALCOWANEJ i KUTEJ: Stale konstrukcyjne, Stale dla przemysłu stoczniowego, Stale offshore, Stale do turbin wiatrowych, Stale na kotły i zbiorniki ciśnieniowe, Stale na rury, Stale wysokowęglowe, Stale o wysokiej granicy plastyczności, Stale o wysokiej wytrzymałości, QUARD® (stal trudnościeralna), QUEND® (astal o bardzo wysokiej granicy plastyczności), Stale narzędziowe, Wlewki i bloki kute, Pręty kwadratowe, Wlewki kute

 3. GAL-STEEL

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma GAL-STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje metalowe lekkie. Jest również obecna w dziedzinach Meble ogrodowe, Meble metalowe, Siatki, płoty, ogrodzenia, Trybuny i ławki na stadiony, poręcze, Balustrady ze szkła, schody drewniane, Meble ogrodowe, i meble biurowe. Ma siedzibę w Zielona Gora, Polska.

 4. RG ZAUNE

  Polska

  Verified by europages badge

  Firma RG ZAUNE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach bramy, ogrodzenia, ogrodzenia metalowe, kute żelazo, ogrodzenia kute, podwójne maty na pręty, bramy przesuwne, zapory z jedną bramką, i balustrady. Ma siedzibę w Gorzów Wielkopolski, Polska.

 5. NOVELTY STEEL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma NOVELTY STEEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Gięcie stali i metali, Spawanie stali i metali, kotły, spawanie aluminium, zbiorniki stalowe, conveyor belts, wycinanie laserowe, Crushers, i vibrating screens. Ma siedzibę w Trabzon, Turcja.

 1. HOSELMANN STAHL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HOSELMANN STAHL GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Ma siedzibę w Hannover, Niemcy.

 2. BECA METAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma BECA METAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kontenery. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, zbiorniki na węglowodory, oprogramowanie dla przemysłu wydobywczego, prace z maszynami rolnymi, Stal konstrukcyjna, i konstrukcja metalowa. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 1. METALLURGICA LEGNANESE SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma METALLURGICA LEGNANESE SPA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, stal kuta, stal ciągniona, Stal konstrukcyjna, i stal szlifowana. Ma siedzibę w Rescaldina, Włochy.

 2. H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma H. STAHLSCHMIDT STAHLGESELLSCHAFT M.B.H, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Stal narzędziowa, Handel stalą, stal azotowana, stale do nawęglania, stal do ulepszania cieplnego, Rod steel, Stal konstrukcyjna, i Bar steel. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 3. ALFA-TECH

  Polska

  Przedsiębiostwo Alfa-Tech Stal Jakościowa, oferuje hutnicze wyroby ze stali gatunkowych stopowych i wysokostopowych (pręty, blachy, rury, odkuwki), według norm polskich PN, PN/EN, BN, europejskich EN, niemieckich DIN, LW, rosyjskich GOST, TU, OST, amerykańskich norm ASTM, AISI, UNS, SAE, międzynarodowych ISO, chińskich GB/T i innych. Import wyrobów stalowych z Ukrainy, Rosji, Szwajcarii, Chin, oraz stale pochodzące z krajów należących do Unii Europejskiej w tym: Niemcy, Francja, Włochy, Wielka Brytania, Czeska Republika, Słowenia, Słowacja, Hiszpania, Austria, Szwecja, Finlandia, Litwa i inne. Oferowane gatunki to między innymi 36NiCrMo16, 1.4835, 1.4539, 1.4542, 1.4547, 1.4550, 1.4112, 1.4125, 1.4034, 1.4028, 1.4021, 1.4006, 1.4003, 1.4000, 1.4313, 30HGSA, 40HNMA, 45HNMF, 40Ch10S2M, 1.4841, 1.4828, 1.4713, 1.4724, 1.4746, X8CrTi25, 39NiCrMo3, 1.4762, 1.4512, 1.4509, 10CrMo9-10, 13CrMo4-5, 25CrMo4, 15NiCuMoNb5-6-4, 20CrMoVTiB4-10, 24CrMoV5-5, 1.3401, , 30CrMoV9, X22CrMoV12-1, X120Mn12, 15CrNi6, 21NiCrMo2-2, 18CrNi8, 34CrNiMo6, 30CrNiMo8, 36CrNiMo4, 32CrMo12, 31CrMo12, 34CrAlMo5, 1.4541, 1.4571, 1.4878, 1.4057, 1.4122, 1.4539 i wiele innych, zapraszamuy do składania zapytań ofertwoych.

 4. TRANSFER STAHL-SERVICE GMBH

  Niemcy

  TRANSFER Stahl-Service GmbH specjalizuje się w magazynowaniu stalowych produktów płaskich. Firma została założona w 1989 roku w Langen niedaleko Frankfurtu nad Menem, a od 2008 roku jej siedziba znajduje się w Konstancji nad Jeziorem Bodeńskim. Nasze główne rynki zbytu znajdują się w Europie, Afryce Północnej, na Bliskim Wschodzie i w Azji Południowo-Wschodniej. Wspólnie z naszymi filiami i oddziałami w całej Europie obsługujemy rocznie około 120.000 ton stali walcowanej na gorąco, na zimno oraz stali powlekanej w postaci zwojów, blach i taśm. Poza licznymi hutami w Europie współpracujemy z branżą motoryzacyjną i dużą liczbą centrów usług, dostarczając naszym klientom wymagane materiały w odpowiednim czasie, w pożądanej jakości i w przystępnych cenach. Dzięki naszym magazynom rozmieszczonym w całej Europie jesteśmy w stanie spełnić w krótkim czasie niemal każde życzenie.

 5. USŁUGI DŹWIGOWE PIOTR RYBACKI

  Polska

  Na rynku usług dźwigami nieprzerwanie działamy od 2005 roku, wspierając klientów biznesowych, instytucjonalnych oraz indywidualnych w realizacji ich inwestycji budowlanych. Stale współpracujemy także z firmami zajmującymi się reklamą wielkoformatową, bilbordami itp. Kooperujemy z klientami instytucjonalnymi, dla których wykonujemy zlecenia związane z wycinaniem i przycinaniem drzew, a także pielęgnacją koron. Oferta usług dźwigowych skierowana jest do klientów, którzy nie mają własnego zaplecza technicznego i szukają atrakcyjnych cenowo rozwiązań. Działamy na terenie Olsztyna oraz okolicznych miejscowości, choć siedziba naszej firmy mieści się w Wólce Majdańskiej koło miejscowości Miłomłyn. Wszystkie nasze dźwigi posiadają niezbędne zabezpieczenia i aktualne przeglądy. Usługi dźwigowe Rybacki to gwarancja konkurencyjnych cen, kompleksowości usług, precyzji wykonania! Informujemy Państwa, iż podczas realizacji zamówienia jesteśmy do wyłącznej dyspozycji naszych klientów.

 6. WA PRODUR

  Francja

  WA-PRODUR, Elementy i rozwiązania zabezpieczające przed zużyciem. Stal odporna na ścieranie i HLE / Cięcie / Gięcie / Obróbka / Spawanie mechaniczne. Nasi specjaliści od odporności na zużycie posiadają ponad 20-letnie doświadczenie w tak specjalistycznych sektorach jak hutnictwo, wydobycie górnicze, chemia, budownictwo, prace publiczne, energia, transport pneumatyczny i hydrauliczny... Co łączy te branże? Wymogi solidnej instalacji i niezawodnych rozwiązań umożliwiających odpowiednie zabezpieczenie osprzętu.

 7. GRAMTEX SP. Z O.O.

  Polska

  Hurtownia stali Gramtex oferuje w ciągłej sprzedaży pręty żebrowane, walcówkę żebrowaną oraz stal zbrojeniową produkcji wiodących hut krajowych jak również  zagranicznych, posiadające wymagane prawem dopuszczenia do stosowania w Polsce. ​Jako jeden z wiodących dostawców stali w Polsce, zaopatrujemy inwestycje budowlane, składy budowlane oraz przedsiębiorstwa przemysłowe na terenie całego kraju. ​Stalowe pręty żebrowane, walcówka żebrowana oraz zbrojenia budowlane oferowane są w klasie AIIIN zgodnie z normami: PN-H-93220 (B500SP), DIN 488 (B500B), PN H-93247-1 (B500A), DIN 488-3: 2009-08 (B500A). Zapewniamy kompleksową obsługę każdego zlecenia, a w tym profesjonalny transport wyrobów stalowych na terenie całej Polski, Europy. ​ ​

 8. BLANKSTAHLWERK SINDORF GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą średniej wielkości specjalizującą się w produkcji i sprzedaży hurtowej stali jasnej. Dostarczamy idealnie jasną stal, która podlega ciągłej automatycznej kontroli produkcji. Jakość u nas widoczna jest nie tylko na papierze. Gwarantujemy doskonałe produkty, które możesz przetwarzać bez żadnych problemów. Naszym surowcem jest stal walcowana pochodząca ze wszystkich znanych zachodnioeuropejskich hut, takich jak Arcelor Mittal, Saarstahl, Eko i Swiss Stell.

 1. ADK D.O.O.

  Słowenia

  ADK jest producentem kompleksowych konstrukcji metalowych, takich jak - dźwigi mobilne, sprzęt górniczy, dźwigi gąsienicowe, urządzenia hydrologiczne - głównie wykonane ze stali drobnoziarnistej. Od 20 lat jesteśmy w łańcuchu dostaw Grupy Liebherr. Jesteśmy w stanie obsłużyć projekt od pierwszego etapu (projektowanie) po ostatni (montaż). Posiadamy następujące certyfikaty: TUV ISO 9001, GSI SLV EN ISO 1090, GSI SLV EN DIN 18800, IIW ISO 3834, AAA Creditworthhiness Rating. Jesteśmy oficjalnym sprzedawcą Sumitomo na Bałkanach.

 2. SCHOLZ EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  Scholz Edelstahl GmbH, spółka zależna przedsiębiorstwa Scholz AG, od momentu założenia w 1991 roku stała się synonimem stali doskonałej jakości. Nasza firma ma wiodącą na rynku pozycję w zakresie zaopatrywania przedsiębiorstw zajmujących się kuźnictwem, budową maszyn oraz ich poddostawców. Obecnie klienci w całej Europie korzystają z szerokiego zakresu naszych usług, wzorcowego serwisu i najwyższej jakości produktów.

 3. ALFATECH QUALITY STEEL

  Polska

  Firma oferuje stal gatunkową produkcji krajowej, produkowaną w UE oraz importowaną. Import / export stali. Pręty walcowane i kute, okrągłe, płaski , kwadratowe, blachy zimnowalcowane i blachy gorącowalcowane, rury bezszwowe, odkuwki.

 4. BLOCOTELHA - STEEL CONSTRUCTIONS S.A.

  Portugalia

  Firma BLOCOTELHA - STEEL CONSTRUCTIONS S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Porto De Mós, Portugalia.

 5. HALLENBAU CARLO GMBH

  Niemcy

  Firma HALLENBAU CARLO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach wynajem namiotów. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 6. MIKOM D.O.O.

  Serbia

  Firma MIKOM D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, Silosy metalowe, Special steel structures, Stal konstrukcyjna, i Silosy metalowe. Ma siedzibę w Novi Sad, Serbia.

 7. JIAN YE STEEL STRUCTURE CO., LTD

  Chiny

  Firma JIAN YE STEEL STRUCTURE CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Ma siedzibę w Zhengzhou/henan, Chiny.

 8. ESTANE GMBH

  Niemcy

  Firma ESTANE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal. Jest również obecna w dziedzinach Stal konstrukcyjna, stal automatyczne, Stal konstrukcyjna, Części obrabiane CNC, i stale do nawęglania. Ma siedzibę w Siebenbäumen, Niemcy.

 9. LTL LEONARDELLI TAGLIO LASER

  Włochy

  Firma LTL LEONARDELLI TAGLIO LASER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, stal, blachy, Stal i metale - obróbka skrawaniem, i spawanie. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 10. ZAKŁAD PRODUKCJI WIELOBRANŻOWEJ PROWAL

  Polska

  Firma ZAKŁAD PRODUKCJI WIELOBRANŻOWEJ PROWAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal konstrukcyjna. Jest również obecna w dziedzinach konstrukcje stalowe, i prace morskie. Ma siedzibę w Slupsk, Polska.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo