• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stabilizatory żywności- środki utrwalające

Wyniki dla

Stabilizatory żywności- środki utrwalające - Import eksport

 1. NOREVO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Norevo GmbH jest światowym producentem i dostawcą surowców naturalnych oraz składników i dodatków specjalnych dla przemysłu spożywczego i napojowego, farmaceutycznego i kosmetycznego oraz do różnych zastosowań technicznych. Surowce naturalne – guma arabska, agar-agar, miód, syrop z agawy, wyciąg z lukrecji oraz wosk – ze względu na doskonałą jakość i bogaty asortyment produktów dla branży cukierniczej, firma Norevo dostarcza naturalne produkty i składniki, oferując również technologiczną wiedzę fachową i wsparcie w rozwoju. Norevo jest niezależną firmą międzynarodową z siedzibą główną w Hamburgu, Niemcy. W północnej części Niemiec znajduje się również duży zakład produkcyjny Norevo z własnym laboratorium oraz magazynem wszystkich głównych surowców i wyrobów. Filie firmy oraz pozostałe zakłady produkcyjne znajdują się na Węgrzech, w Meksyku, Argentynie, Chinach i Hongkongu.

 2. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 3. C&P GROUP GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma C&P GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Rosshaupten, Niemcy.

 4. DVA HEALTH & NUTRITION GMBH

  Niemcy

  Firma DVA HEALTH & NUTRITION GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Jest również obecna w dziedzinach alginaty, aminokwasy, kwasek cytrynowy, i skrobia ziemniaczana. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. BERNELLO INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

  Firma BERNELLO INGREDIENTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. "ISTELA ROSA"

  Białoruś

  Firma "ISTELA ROSA", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Stabilizatory żywności, środki utrwalające, Dodatki odżywcze, Stabilizatory żywności, środki utrwalające, Zapachy spożywcze, i Dodatki odżywcze. Ma siedzibę w Minsk, Białoruś.

 2. BEREKET LOKMA

  Turcja

  Firma BEREKET LOKMA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 3. INCOM AS

  Turcja

  Firma INCOM AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Akdeniz, Turcja.

 4. VISCOLLOIDS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma VISCOLLOIDS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Jest również obecna w dziedzinach zagęszczacze chemiczne dla przemysłu spożywczego, i naturalne zagęszczacze. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. HYDROSOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HYDROSOL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Ahrensburg, Niemcy.

 1. HOSTAL AIDA Y MIGUEL

  Kuba

  Firma HOSTAL AIDA Y MIGUEL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Matanzas, Kuba.

 2. HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Firma HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, Stabilizatory żywności, środki utrwalające, Emulgatory spożywcze, i Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Neuenbürg, Niemcy.

 1. IZMIR PILAVCI

  Turcja

  Firma IZMIR PILAVCI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Jest również obecna w dziedzinach palenie kawy. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 2. CAMAD GROUP S. R. L.

  Rumunia

  Firma CAMAD GROUP S. R. L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność i napoje - składniki. Jest również obecna w dziedzinach Stabilizatory żywności, środki utrwalające, i Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 3. PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Jest również obecna w dziedzinach Emulgatory spożywcze, i Emulgatory spożywcze. Ma siedzibę w Pinneberg, Niemcy.

 4. X GAZ

  Estonia

  Firma X GAZ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Haabneeme, Estonia.

 5. HOLDING WEISHARDT

  Francja

 6. EWALD GELATINE GMBH

  Niemcy

 7. SPS-SOCIEDADE PORTUGUESA DE GESTAO FORMATOS NEGOCIOS E SERVIÇOS,S.A.

  Portugalia

 8. DANISCO ZAANDAM B.V.

  Holandia