• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • stabilizatory żywności- środki utrwalające

Wyniki dla

Stabilizatory żywności- środki utrwalające - Import eksport

 1. NOREVO GMBH

  Niemcy

  Norevo GmbH jest światowym producentem i dostawcą surowców naturalnych oraz składników i dodatków specjalnych dla przemysłu spożywczego i napojowego, farmaceutycznego i kosmetycznego oraz do różnych zastosowań technicznych. Surowce naturalne – guma arabska, agar-agar, miód, syrop z agawy, wyciąg z lukrecji oraz wosk – ze względu na doskonałą jakość i bogaty asortyment produktów dla branży cukierniczej, firma Norevo dostarcza naturalne produkty i składniki, oferując również technologiczną wiedzę fachową i wsparcie w rozwoju. Norevo jest niezależną firmą międzynarodową z siedzibą główną w Hamburgu, Niemcy. W północnej części Niemiec znajduje się również duży zakład produkcyjny Norevo z własnym laboratorium oraz magazynem wszystkich głównych surowców i wyrobów. Filie firmy oraz pozostałe zakłady produkcyjne znajdują się na Węgrzech, w Meksyku, Argentynie, Chinach i Hongkongu.

 2. A. SCHMIDT & CO GMBH

  Niemcy

  Kompetentny partner przemysłu spożywczego. Firma A. Schmidt & Co. GmbH tworzy od ponad 65 lat specjalne systemy stabilizacyjne do artykułów spożywczych i przemysłu delikatesowego. Nastawiamy się na indywidualne wymagania i tworzymy wysokofunkcjonalne systemy stabilizacyjne. Dzięki elastyczności naszej produkcji możemy zagwarantować stałą, wysoką jakość. Nasze portfolio obejmuje: środki do fermentacji enzymatycznej ryb (z ziołami i przyprawami lub bez) do np. śledzi i łososi, zastrzyków rybnych, farszu rybnego, kotletów rybnych, kiełbasy rybnej, pasztetów, surimi, produkcji ikry i krewetek, majonezów, sosów sałatkowych, dresingów, dipów produkowanych na gorąco i zimno (z dodatkiem żółtka/ białka mlecznego, lub bez), sosów i kremów, konserw trwałych, zup zagęszczanych, ketchupu, marynat, dodatkowych do panierowania, potraw słodkich, dodatków spożywczych, usługowe mieszanie kontraktowe

 3. C&P GROUP GMBH

  Niemcy

  Firma C&P GROUP GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stabilizatory żywności, środki utrwalające. Ma siedzibę w Rosshaupten, Niemcy.

 4. DVA HEALTH & NUTRITION GMBH

  Niemcy

 5. "ISTELA ROSA"

  Białoruś

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BERNELLO INGREDIENTS GMBH

  Niemcy

 2. BEREKET LOKMA

  Turcja

 3. VISCOLLOIDS

  Zjednoczone Królestwo

 4. HOSTAL AIDA Y MIGUEL

  Kuba

 5. HERBSTREITH & FOX VERMÖGENSVERWALTUNGS- UND BETEILIGUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

 1. HYDROSOL GMBH & CO. KG

  Niemcy

 2. IZMIR PILAVCI

  Turcja

 1. CAMAD GROUP S. R. L.

  Rumunia

 2. PALSGAARD VERKAUFSGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

 3. DANISCO ZAANDAM B.V.

  Holandia

 4. EWALD GELATINE GMBH

  Niemcy

 5. SPS-SOCIEDADE PORTUGUESA DE GESTAO FORMATOS NEGOCIOS E SERVIÇOS,S.A.

  Portugalia

 6. HOLDING WEISHARDT

  Francja

 7. INCOM AS

  Turcja

 8. X GAZ

  Estonia