• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki

Wyniki dla

Sprężarki - Import eksport

 1. TOTALENERGIES LUBRIFIANTS

  Francja

  Total Lubricants to oddział firmy Total oferujący specyficzne produkty i usługi dla poszczególnych branż. Dzięki 120 spółkom zależnym na całym świecie, 42 zakładom mieszania i 5800 pracownikom, w tym 130 badaczom, Total Lubricants proponuje innowacyjne i przyjazne dla środowiska produkty i usługi. Oferując rozwiązania w zakresie smarowania do ponad 400 zastosowań, nasi eksperci są do dyspozycji, aby wspierać Państwa i znajdować rozwiązania odpowiednie dla Państwa ograniczeń przemysłowych. Ściśle współpracujemy z producentami i dostawcami sprzętu, posiadającymi ponad 4 000 homologacji OEM na całym świecie. Oferujemy również szereg usług, takich jak usługi analizy oleju (ANAC), oprogramowania do skomputeryzowanego zarządzania konserwacją (TIG6) i inne niezawodne rozwiązania. Relacja z klientem jest w centrum naszych działań, a dedykowany zespół pracowników zapewnia ścisłe relacje handlowe i techniczne odpowiadające Państwa potrzebom.

 2. GRENTE-LEMAÎTRE - MACHINES BOIS ET MACHINES METAUX

  Francja

  Firma Grente-Lemaitre ma 30 lat doświadczenia w eksporcie i oferuje szeroki wybór używanych maszyn do obróbki drewna. W naszym zakładzie o powierzchni ponad 3500 m2, dysponujemy bez przerwy odnawianym parkiem obejmującym ponad 450 maszyn. Oferujemy szeroki wybór używanych obrabiarek w różnych cenach. Eksport używanych maszyn do obróbki drewna. Eksport maszyn do obróbki metali. Używane maszyny do obróbki metali. Maszyny blacharskie używane. Maszyny wyjątkowe. Obrabiarki do stolarni: Piły formatowe. Obrabiarki do drewna. Frezarki do drewna. Strugarki. Szlifierki do drewna. Wyrówniarki. Dłutownice. Tokarki do drewna. Czopiarki. Sprzęt tartaczny. Ostrzarki. Maszyny do metali i blach: Tokarki. Frezarki do metali. Szlifierki do metali. Wytaczarki. Prasy krawędziowe. Nożyce. Zwijarki. Giętarki. Dłutownice. Dziurkarki. Zespoły prądotwórcze. Firma Grente-Lemaitre jest do Twoich usług przy kupnie, sprzedaży, eksporcie i negocjowaniu maszyn oraz narzędzi używanych. Sprzedaż partiami w kontenerach lub jednostkowa.

 3. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 4. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 5. LENHARDT & WAGNER GMBH

  Niemcy

  Już w 1980 roku założyciel L&W Bernd Wagner dostrzegł rosnące zapotrzebowanie na rozwiązania wysokociśnieniowe i rozpoczął naprawę oraz serwisowanie urządzeń wysokociśnieniowych, a także handel sprężarkami wysokociśnieniowymi. Wynikiem tego były ulepszenia techniczne istniejących zakładów innych producentów oraz rozwój własnych modeli sprężarek. Dzisiaj Lenhardt & Wagner GmbH jest jednym z wiodących i renomowanych przedsiębiorstw w dziedzinie zastosowań wysokiego ciśnienia na świecie. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu w budowie sprężarek staliśmy się jednym z najważniejszych adresów w zakresie zastosowań wysokociśnieniowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o sprężarki, systemy filtrujące, rozwiązania magazynowe, listwy napełniające czy monitoring, oferujemy Państwu odpowiednie, wysokiej jakości rozwiązania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. WHITE LION DRY ICE & LASER CLEANING TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  White Lion jest Twoim kontaktem, jeśli chodzi o wysokiej jakości systemy wytwarzania strumienia suchego lodu i rozwiązania czyszczenia powierzchni. Naszymi klientami są wiodące światowe firmy w branży motoryzacyjnej, a także międzynarodowi dostawcy usług dla przemysłu, elektrownie, firmy chemiczne, linie lotnicze itp. Odpowiadamy na Twoje potrzeby i opracowujemy rozwiązania dostosowane do automatycznego i ręcznego czyszczenia suchym lodem. Nasza szeroka gama akcesoriów pozwala w każdej chwili na indywidualne skonfigurowanie i dostosowanie maszyny do wytwarzania suchego lodu. Dzięki frachtowi lotniczemu nasze urządzenia do suchego lodu są dostępne na całym świecie w ciągu 24 godzin. Jako dostawca systemów i rozwiązań w naszej branży przekonujemy jakością Made-in-Germany. W tym kontekście możesz również skorzystać z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w technologii suchego lodu i jej rozwoju. Urządzenia do wytwarzania strumienia suchego lodu i oferta White Lion przekonują pod każdym względem. White Lion - innowatorzy w dziedzinie suchego lodu

 2. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

 3. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 4. PERMASALE

  Niemcy

  Jesteśmy doświadczonym usługodawcą, jeśli chodzi o zajęcie się Państwa zakładem przemysłowym. Czy to relokacja, konserwacja, demontaż czy recykling Państwa maszyn lub urządeń, jesteśmy profesjonalistami dysponującymi najlepszym sprzętem i wieloletnim doświadczeniem na rynku. Terminowo, z doświadczeniem i niezbędnym personelem zapewniamy sprawną realizację projektu – na całym świecie. Na pierwszym planie jest zawsze ochrona Państwa obiektów i aktywów, jak również bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich zaangażowanych osób. Bierzemy odpowiedzialność na siebie, aby mogli Państwo skoncentrować się na swojej podstawowej działalności. Skutecznie i niezawodnie – od ponad 25 lat.

 5. BAUSHOP EXPRESS GMBH

  Niemcy

  Jako dealer sprzętu budowlanego naszym celem jest umożliwienie naszym klientom z handlu i przemysłu, aby pracowali szybko, wydajnie i zdrowo na placu budowy przez cały czas trwania robót. Jednocześnie pragniemy, aby proces zakupowy był jak najbardziej oszczędny pod względem czasu i zasobów. W tym celu oferujemy szeroki asortyment produktów w postaci wysokiej jakości sprzętu budowlanego i akcesoriów. Nasz nowoczesny sklep internetowy w połączeniu z fachowym doradztwem naszej przeszkolonej obsługi klienta pomaga szybko i łatwo znaleźć odpowiedni sprzęt do danego celu. Jeśli nie mamy w naszym sklepie odpowiedniego produktu, nasze doświadczone służby zaopatrzeniowe zajmą się zorganizowaniem potrzebnego sprzętu. Dzięki obsłudze internetowej i sprawnym procesom jesteśmy w stanie oferować trwale niskie ceny. W połączeniu z atrakcyjnymi ofertami finansowania zapewniamy, że odpowiedni sprzęt budowlany jest jak najbardziej przystępny cenowo. Jednocześnie zapewniamy krótkie terminy dostaw w optymalnych cenach dzięki połączeniu ukierunkowanego magazynowania i dropshippingu. Dużą część naszych produktów dostarczamy w ciągu kilku dni - na życzenie bezpośrednio na plac budowy. Oczywiście nasz wyszkolony dział obsługi klienta służy pomocą również po dokonaniu zakupu przy wszystkich wyzwaniach, od dostawy po organizację części zamiennych. Atrakcyjne ceny, szybka dostawa i doskonała obsługa klienta - to właśnie wyróżnia Baushop Express.

 1. TECNIFLON SAS

  Włochy

  Tecniflon SAS z Sesto Fiorentino jest firmą przemysłową zajmującą się produkcją sprzętu, części i akcesoriów do sprężarek, a także innych rozwiązań dla branży mechanicznej, energetycznej i petrochemicznej. Firma specjalizuje się również w obróbce mechanicznej wykonywanej dla podmiotów trzecich, oferując usługi projektowe, wykonawcze i dystrybucyjne w odniesieniu do własnych produktów na terenie całych Włoch wraz z wyspami.

 2. LORDAVENUE.COM

  Francja

  Firma LORDAVENUE.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do naprawy pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Narzędzia ogrodnicze, Sprężarki, piła tarczowa, wiertarka, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. BUK MACHINES

  Francja

  Firma BUK MACHINES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach piły do drewna, frezarka, wiertarki przemysłowe, obrabiarki, i strugarka. Ma siedzibę w Le Val-Saint-Pere, Francja.

 2. TURKISH MANUFACTURERS UNION

  Turcja

  Firma TURKISH MANUFACTURERS UNION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Motocykle, Wyroby kosmetyczne, Import-eksport - przedstawiciele, Handel zagraniczny - doradztwo, Doradztwo w strategii marketingowej, Opakowania, świeże owoce, i detergenty. Ma siedzibę w Yalova, Turcja.

 3. HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH

  Austria

  Firma HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 4. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, gas compressors, zawory wysokiego ciśnienia, hydraulic units, Pompy tłokowe, ławy testowe, wodór, i pompy wysokoprężne. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 5. GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH

  Niemcy

  Firma GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 6. ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 7. GT GERÄTETECHNIK GMBH

  Austria

  Firma GT GERÄTETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 8. HBG KOMPRESSOREN GMBH

  Niemcy

  Firma HBG KOMPRESSOREN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG

  Niemcy

  Firma LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 2. DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR

  Niemcy

  Firma DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 3. PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Firma PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Leer, Niemcy.

 4. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  Włochy

  Firma T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, sprężarki łopatkowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 5. GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL

  Niemcy

  Firma GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Handwitt, Niemcy.

 6. WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 7. SAMEC SRL

  Włochy

  Firma SAMEC SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, silniki elektryczne, elektropompy, Silniki elektryczne i części do silników, Silniki jednofazowe, transformatory elektryczne, pompy elektryczne zanurzane, pompy hydrauliczne, i narzędzie elektryczne. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 8. AF BELGIUM

  Belgia

  Firma AF BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, nitrogen generators, i naprawy sprężarek. Ma siedzibę w Braine-l'Alleud, Belgia.

 9. MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Firma MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Oberaudorf, Niemcy.

 10. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  Włochy

  Firma FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, sprężarki, elektronarzędzia, i drobne części do obrabiarek metali. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sprężarki - Import eksport

Liczba wyników

1750 Przedsiębiorstwa