• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sprężarki

Wyniki dla

Sprężarki - Import eksport

 1. WHITE LION GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  White Lion jest Twoim kontaktem, jeśli chodzi o wysokiej jakości systemy wytwarzania strumienia suchego lodu i rozwiązania czyszczenia powierzchni. Naszymi klientami są wiodące światowe firmy w branży motoryzacyjnej, a także międzynarodowi dostawcy usług dla przemysłu, elektrownie, firmy chemiczne, linie lotnicze itp. Odpowiadamy na Twoje potrzeby i opracowujemy rozwiązania dostosowane do automatycznego i ręcznego czyszczenia suchym lodem. Nasza szeroka gama akcesoriów pozwala w każdej chwili na indywidualne skonfigurowanie i dostosowanie maszyny do wytwarzania suchego lodu. Dzięki frachtowi lotniczemu nasze urządzenia do suchego lodu są dostępne na całym świecie w ciągu 24 godzin. Jako dostawca systemów i rozwiązań w naszej branży przekonujemy jakością Made-in-Germany. W tym kontekście możesz również skorzystać z naszego ponad 25-letniego doświadczenia w technologii suchego lodu i jej rozwoju. Urządzenia do wytwarzania strumienia suchego lodu i oferta White Lion przekonują pod każdym względem. White Lion - innowatorzy w dziedzinie suchego lodu

 2. LUTENA VAKUUM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż próżniowych instalacji przenośnikowych dla wszystkich dziedzin przemysłu, rozwiązania systemowe i technika filtrów specjalnych. Kompletne wraz z podzespołami pneumatycznymi i systemami sterowania. Nasze pozostałe produkty: technika automatyzacji, złączki pneumatyczne, przenośniki próżniowe, podzespoły pneumatyczne, technika próżniowa, podzespoły sprężonego powietrza, filtry pyłowe, filtry wstępne.

 3. HEINZ SANDERS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Sanders postrzega siebie jako partnera i dostawcę usług dla przemysłu średniej wielkości. W centrum naszej uwagi znajduje się handel maszynami, narzędziami, technologią spawania i artykułami przemysłowymi. Nasi klienci mogą zawsze liczyć na fachowe doradztwo ze strony firmy Sanders, a wybór produktów z naszej oferty nie pozostawia nic do życzenia. W naszym obszernym magazynie posiadamy duży asortyment maszyn i narzędzi gotowych do użycia. Tylko w ten sposób możemy zagwarantować szybką dostawę w krótkim czasie, tak aby nie zakłócać toku produkcji. Dysponujemy zarówno nowymi maszynami, jak i szeroką gamą maszyn używanych spełniających Twoje wymagania. Wszystkie maszyny są montowane i uruchamiane w Twojej linii produkcyjnej przez naszych specjalistów. Firma Sanders zajmuje się również instruktażem i szkoleniem pracowników. Jakość produktów, bogaty park maszyn i narzędzi w połączeniu z elastycznością i krótkimi terminami dostaw wyróżniają firmę Sanders od ponad 40 lat.

 4. CARL CROONEN GMBH MARINE DIESEL TECHNICS

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Prawie sto lat doświadczenia. W czwartej generacji specjalizujemy się w światowej dystrybucji wysokiej jakości części zamiennych do silników diesla i gazowych. Postęp technologiczny przenosimy z centrum rozwoju. Nasze bezpośrednie kontakty przemysłowe, w połączeniu z dużą elastycznością we wszystkich obszarach, przyniosą Ci duże korzyści. Nasze produkty: Części zamienne do silników wysokoprężnych i gazowych, jednostki zaczepiane i części zamienne, komponenty do sterowania, regulacji i kontroli, technika napędowa, produkcja uszczelek.

 5. KW HYDRAULIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KW Hydraulik GmbH projektuje, produkuje i sprzedaje narzędzia hydrauliczne. Również: serwis i sprzedaż marek DYNASET, STANLEY INFRASTRUCTURE, EDILGRAPPA, DUBUIS, DOA, DERANCOURT, OGURA...pompy hydraul., zespoły hydraul., Power Pack, Power Unit, pompy wys. ciśnienia, pompy ręczne, pompy nożne, pompy elektrohydraul., pompy akumul., TracHorse, PTO, napęd dodatkowy, generator, inwerter hydraul., przetwornik ciśnienia, narzędzia do cięcia, nożyce do kabli, szczypce do cięcia kabli, nożyce dźwigniowe, nożyce do kabli z grzechotką, szczypce do cięcia kabli z grzechotką, ręczne szczypce do cięcia kabli, ręczne nożyce do cięcia kabli, akumul. szczypce do cięcia kabli, akumul. nożyce do cięcia kabli, głowice tnące, bezpieczne instalacje do cięcia, bezpieczne zestawy do cięcia, nożyce do lin drucianych, przecinaki do lin drucianych, stalowych, nożyce do lin stalowych, nożyce do recyklingu, urządzenia do cięcia stali, szczypce tnące, przecinaki do mat budowl., przecinaki do prętów gwintow, łańcuchów, przyrządy do rozpinania łańcuchów, zaciskanie, prasy, szczypce do zaciskania, szczypce do ściskania i zagniatania, prasy dźwigniowe, przyrządy do prasowania, wkłady i głowice do pras

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RONIX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma Ronix została założona w Niemczech w 2004 roku. W miarę rozwoju działalności firmy otworzyliśmy nowe biura w dwóch popularnych centrach biznesowych: W U.A.E (Dubaj) i Chinach. Jesteśmy zaangażowani w dostarczanie narzędzi "najwyższej jakości". Nasz zespół badawczo-rozwojowy podejmuje się wszystkich etapów analizy potrzeb klienta, ustalania standardów jakości i testowania produktów w rzeczywistych warunkach. Uwielbiamy być po Twojej stronie we wszystkich potrzebach związanych z budową i konserwacją, a dzięki ponad 2000 różnych typów narzędzi i 34000 rodzajów części zamiennych jesteśmy w stanie sprostać niemal każdemu zadaniu. Ronix oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi w rozsądnej cenie. Jakość, różnorodność, rozsądne ceny, obsługa klienta i odpowiedzialność wobec członków naszego zespołu i klientów; to pięć podstawowych wartości, którym wszyscy członkowie Ronix są zawsze w pełni oddani. Nieustannie dążymy do perfekcji. Naszym celem jest: być pierwszą firmą, który przychodzi na myśl, jeśli chodzi o wydajność i innowacje.

 2. GLOBAL GASES GROUP THAI CO LTD

  Tajlandia

  Verified by europages badge

  W Global Gases Group (Thailand) Co., LTD naszym celem jest dostarczanie gazów chłodniczych, które wyznaczają standardy w przemyśle. Nasze produkty są wykonane z precyzją, dzięki czemu oferują unikalne połączenie skuteczności, wysokiej wydajności i stałej niezawodności. Dokładamy wszelkich starań, aby systemy chłodnicze nie tylko wytrzymywały, ale także dobrze się rozwijały, nawet w najtrudniejszych warunkach. Nasza gama produktów obejmuje czynniki chłodnicze HFC, HC, HFO, CFC i HCFC, a także gaz helowy, gaz MAPP, części zamienne do czynników chłodniczych i zbiorniki izo czynnika chłodniczego. Nasza mantra, "Niezawodność doprowadzona do perfekcji", mówi o naszej roli jako podstawowego wsparcia w Państwa działalności. Nasze niezłomne zaangażowanie i dobrze funkcjonujący łańcuch dostaw zapewniają terminowe i nieprzerwane dostawy, chroniąc przed wszelkimi zakłóceniami w dostawach czynników chłodniczych. Wybór GG Group Thai oznacza dostęp do szczytu technologii chłodniczej, umożliwiając systemom działanie z najwyższą wydajnością i utrzymanie optymalnej efektywności, gdy jest to najbardziej istotne. To, co nas wyróżnia, to nie tylko najwyższej jakości gazy, ale także nasze niezachwiane zaangażowanie w dbałość o niezawodność, która przekracza Państwa oczekiwania. Współpracując z Global Gases Group (Thailand) Co., LTD, można dowiedzieć się, jak nasze zaangażowanie rewolucjonizuje podejście do rozwiązań chłodniczych. Zapewniamy, że systemy pozostają chłodne, solidne i działają w najlepszy możliwy sposób. Zapraszamy do udziału w podróży ku doskonałości w chłodnictwie.

 3. TECNIFLON SAS

  Włochy

  Verified by europages badge

  Tecniflon SAS z Sesto Fiorentino jest firmą przemysłową zajmującą się produkcją sprzętu, części i akcesoriów do sprężarek, a także innych rozwiązań dla branży mechanicznej, energetycznej i petrochemicznej. Firma specjalizuje się również w obróbce mechanicznej wykonywanej dla podmiotów trzecich, oferując usługi projektowe, wykonawcze i dystrybucyjne w odniesieniu do własnych produktów na terenie całych Włoch wraz z wyspami.

 4. TURKISH MANUFACTURERS UNION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma TURKISH MANUFACTURERS UNION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Motocykle, Wyroby kosmetyczne, Import-eksport - przedstawiciele, Handel zagraniczny - doradztwo, Doradztwo w strategii marketingowej, Opakowania, świeże owoce, i detergenty. Ma siedzibę w Yalova, Turcja.

 5. LORDAVENUE.COM

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LORDAVENUE.COM, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Narzędzia ręczne niezasilane do naprawy pojazdów. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Narzędzia ogrodnicze, Sprężarki, piła tarczowa, wiertarka, i Narzędzia ogrodnicze. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 1. AEROCONCEPT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AEROCONCEPT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach dekapowanie. Ma siedzibę w Coutras, Francja.

 2. HBG KOMPRESSOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HBG KOMPRESSOREN GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Köln, Niemcy.

 1. DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DIPL.-ING. JÜRGEN LENZE WERKZEUGMASCHINEN UND ZUBEHÖR, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Büren, Niemcy.

 2. HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma HESSE+CO MASCHINENFABRIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Wiener Neudorf, Austria.

 3. LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LEONIDIS INDUSTRIEWARENVERWERTUNG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Esslingen, Niemcy.

 4. HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HD-TECH HOCHDRUCKTECHNIK GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Pompy tłokowe, gas compressors, zawory wysokiego ciśnienia, hydraulic units, Pompy tłokowe, ławy testowe, wodór, i pompy wysokoprężne. Ma siedzibę w Wernigerode, Niemcy.

 5. ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATLAS COPCO KOMPRESSOREN UND DRUCKLUFTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 6. GT GERÄTETECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma GT GERÄTETECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Wels, Austria.

 7. GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GFW GESELLSCHAFT FÜR WASSERAUFBEREITUNG MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Ismaning, Niemcy.

 8. PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PKS PUMPEN+KOMPRESSOREN-SERVICE GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Leer, Niemcy.

 1. SAMEC SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SAMEC SRL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Pompy. Jest również obecna w dziedzinach Silniki elektryczne i części do silników, silniki elektryczne, elektropompy, Silniki elektryczne i części do silników, Silniki jednofazowe, transformatory elektryczne, pompy elektryczne zanurzane, pompy hydrauliczne, i narzędzie elektryczne. Ma siedzibę w Albinea, Włochy.

 2. GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma GAUL REINIGUNGS- UND INDUSTRIETECHNIK INH. FRANK GAUL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Handwitt, Niemcy.

 3. WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WELTE KOMPRESSORTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Seligenstadt, Niemcy.

 4. FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FRATELLI GUZZABOCCA SNC UTENSILERIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana. Jest również obecna w dziedzinach śruby i nakrętki, sprężarki, elektronarzędzia, i drobne części do obrabiarek metali. Ma siedzibę w Seregno, Włochy.

 5. MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT)

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MASCHINENHANDEL BARBARA WILHELM UG (HAFTUNGSBESCHRÄNKT), jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Ma siedzibę w Oberaudorf, Niemcy.

 6. FOCS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma FOCS SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężone powietrze - instalacje i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, części zamienne do kompresorów, i kompresory powietrza. Ma siedzibę w Camporotondo Etneo, Włochy.

 7. AF BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma AF BELGIUM, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach sprężarki śrubowe, nitrogen generators, i naprawy sprężarek. Ma siedzibę w Braine-l'Alleud, Belgia.

 8. T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma T.C. ARIA COMPRESSA S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sprężarki powietrza - urządzenia i części. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria do sprężarek, sprężarki, sprężarki łopatkowe, i sprężarki tłokowe. Ma siedzibę w Calenzano, Włochy.

 9. ROTAIR SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma ROTAIR SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sprężarki. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, sprężarki alternatywne, RAMPICAR, akcesoria do sprężarek, Maszyny i urządzenia oleohydrauliczne, urządzenia mechaniczne, pneumatyczne i hydrauliczne, Wyburzenia, rozbiórki - wyposażenie i sprzęt, i pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Caraglio, Włochy.

 10. HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HELMUT HEIN GMBH MASCHINEN-MIETSERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Instalacje pneumatyczne. Jest również obecna w dziedzinach Sprężarki, Generatory, prądnice, compressed air, Sprężarki, Generatory, prądnice, wynajem sprężarek, Kaeser, Doosan, i Pneumatech. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sprężarki - Import eksport

Liczba wyników

1753 Przedsiębiorstwa