• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • specjalności żywnościowe

Wyniki dla

Specjalności żywnościowe - Import eksport

 1. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 3. IS COMMODITY

  Francja

  Jak funkcjonujemy: Jak postępujemy: 1 Zapytanie ofertowe 2 Zakres cenowy 3 LIST INTENCYJNY 4 Oferta cenowa 5 ICPO 6 Dowód wpłaty (SWA) 7 Płatność (TT z góry 30%) 8 Wysyłka 9 Dostawa dokumentów ( FCA, FOB, CIF ) 10 Płatność (LC, TT, z góry 70%)

 4. HUBCYCLE

  Francja

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

  Wszystkie wyroby na "specjalności żywnościowe"

 5. MAISON BOTEH

  Francja

  MAISON BOTEH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym przez matkę i syna, wyspecjalizowanym w produktach delikatesowych o smakach perskich/irańskich. Nasze wyroby są produkowane w sposób rzemieślniczy, łącząc kreatywność i zamiłowanie do kuchni irańskiej. Proponujemy także dwie inne usługi: Kreowanie białej etykiety produktów & Sourcing produktów made in France. Więcej szczegółów poniżej: Prowadzimy wiele rodzajów działalności: 1/ Sprzedaż produktów MAISON BOTEH: •Produkt wyjątkowy: L'Or Noir, pasta z czarnej cytryny irańskiej, •Konfitury o smakach perskich (patrz produkty). - Dostępne w formatach: Sprzedaż detaliczna lub HoReCa: Od 100g do 500g / Sektor hotelarski: 28g, 42g, - Możliwość Bio, - Certyfikat IFS • Przyprawy (Szafran, Sumak itp…), bakalie (pistacje, dzikie migdały itp…) lub owoce suszone (truskawki suszone, mango suszone z Iranu, - Możliwość Bio. 2/ Dostawca produktów z białą etykietą: - Tworzymy dla Ciebie przepisy, - Jeżeli nie współpracujesz z grafikiem/projektantem, wspólnie wykonujemy etykiety - Pomagamy Ci w opracowaniu Twojej specyfikacji. 3/ Sourcing produktów dla gastronomii "Made in France": - Sieć partnerów, dzięki której możemy pomóc Ci w poszukiwaniu produktów made in France. Oleje, przyprawy, konfitury itp… Z MAISON BOTEH, wszystko jest możliwe. Proponujemy usługi na specjalne zamówienie, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. DELEYER FOOD

  Holandia

  DeLeyer Food została założona w 1914 roku jako fabryka ciastek. W 2006 roku opracowaliśmy produkt o nazwie ChocoWriters, a obecnie produkujemy szeroką gamę dekoracji i składników do ciast, w większości pod marką prywatną. Asortyment produktów obejmuje pigmenty spożywcze naturalne (nieazowe) i syntetyczne, barwniki do czekolady, masy z cukru kremowego, masy lukrowe, lukier w efektem iskrzenia, tubki do wykonywania dekoracji ( Choco Writers, czyli pisaki do zdobień wypełnione nadzieniem z brokatem). Dostarczamy nasze produkty detalistom, hurtowniom i wytwórniom.

 2. GOUMANISTO

  Belgia

  Firma GOUMANISTO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sery. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Paluszki i ciasteczka słone, koktajlowe, Specjalności żywnościowe, kiełbasa, badania i rozwój, krakersy, sery kozie, ślimaki, i oliwki. Ma siedzibę w Andenne, Belgia.

 3. CONFISERIE SPAGNOLO

  Francja

  Firma CONFISERIE SPAGNOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Specjalności żywnościowe, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Villarembert, Francja.

 4. GOURMANDISES MÉDIÉVALES

  Francja

  Firma GOURMANDISES MÉDIÉVALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biszkopty. Jest również obecna w dziedzinach Delikatesowe wyroby spożywcze, Specjalności żywnościowe, Żywność - import-eksport, Business gifts, Delikatesowe wyroby spożywcze, Specjalności żywnościowe, Żywność - import-eksport, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Provins, Francja.

 5. VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE

  Francja

  Firma VIJAYA - SAS JEAN LOUIS BOYERE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Oleiste, Żywność dietetyczna i zdrowa żywność, Sprawiedliwy handel, ROLNICTWO BIOLOGICZNE, Specjalności żywnościowe, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Warzywa i owoce - import-eksport, Oleiste, i ziarna. Ma siedzibę w Montenay, Francja.

 1. EXOTIC CITY

  Belgia

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 2. CHHAN

  Francja

  Firma CHHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach kuchnie azjatyckie, roladki wiosenne, handel produktami lokalnymi, artykuły dla kateringu, warsztaty rzemiosła, Żywność - wyroby regionalne, i ryż po kantońsku. Ma siedzibę w La Talaudière, Francja.

 1. HELENE DELICES GRECS

  Francja

  Firma HELENE DELICES GRECS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Oliwa z oliwek, Oliwki, Korzenie, aromaty, Artykuły delikatesowe, Żywność - import-eksport, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, Grecki olej z oliwek, i Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin). Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 2. ZILOA

  Francja

  Firma ZILOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Przetwórstwo spożywcze, muesli, batoniki energetyczne, Specjalności żywnościowe, żywność liofilizowana, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 3. SICILIA TENTAZIONI

  Włochy

  Firma SICILIA TENTAZIONI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy, Koncentraty spożywcze, żywność regionalna i typowa, sosy i przyprawy, Konserwy, makaron i śmietanki, Koncentraty spożywcze, konfitury, i pesto. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 4. HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 5. BOJATI FOOD GMBH

  Niemcy

  Firma BOJATI FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Oyten, Niemcy.

 6. LA CARLA ITALIA SRL

  Włochy

  Firma LA CARLA ITALIA SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Warzywa konserwowe w occie. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy warzyw w oleju, Specjalności żywnościowe, konserwy i ekstrakty spożywcze, LACARLA SOTTOLI CAMPANI, karczochy, Konserwy warzyw w oleju, pomidory suszone, Specjalności żywnościowe, i produkty rolnicze przetworzone. Ma siedzibę w San Vitaliano, Włochy.

 7. FERME DE GREZELADE

  Francja

  La Ferme de Grezelade znajduje się w jednym z regionów gwarantujących najlepszą tradycję kulinarną, Quercy-Périgord. Firma rodzinna specjalizuje się w produkcji konserw na bazie foie gras. Firma wytwarza produkty świeże i konserwy domowego wyrobu. Oferuje pasztety foie gras (blok foie gras, całe foie gras z kaczki i foie gras półgotowane), piersi z kaczki, kacze nóżki i potrawy gotowane. Sprzedaje także przystawki takie jak smalec z kaczki i pasztety na bazie foie gras, a także specjały takie jak kacze nóżki w pomarańczach i fasolkę cassoulet Lanzaguais. La Ferme de Grezelade oferuje także szeroki asortyment koszyków i kuferków z produktami regionalnymi. Produkty są w sprzedaży w naszych własnych sklepach, delikatesach i restauracjach. W budowie jest sala konferencyjna i restauracja, których zakończenie przewidziano na rok 2016.

 8. ILANGA NATURE

  Belgia

  ILANGA NATURE jest producentem przypraw, miodu z dzikich uli, oliwy z oliwek i owoców. Nasze produkty cechuje wysoka jakość i identyfikowalność. ILANGA NATURE znajduje wyjątkowe smaki na Madagaskarze, Wyspie Mauritius, w Sardynii, produkty najwyższej jakości do degustacji na całym świecie. Oferujemy Ci szeroką gamę artykułów naturalnych na najlepszych warunkach. Jesteśmy w stanie wyjść naprzeciw Twojemu zapotrzebowanu na produkty naturalne i autentyczne o prawdziwym smaku lokalnym! Czy działasz w branży gastronomicznej? Lub jesteś właścicielem sklepu spożywczego? Czy podzielasz nasze wartości i naszą wizję? Czy najbardziej odpowiadają Ci produkty naturalne? Jesteś na właściwej stronie. Firmy poszukujące najlepszej relacji jakości do ceny będą usatysfakcjonowane. ILANGA NATURE proponuje miód, przyprawy, sole, cukry, konfitury i oliwę z oliwek w różnych formatach. Wsłuchując się w Twoje potrzeby, oferujemy Ci najodpowiedniejsze dla Ciebie produkty. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji! Nasz katalog produktów jest dostępny przez Whatsapp na 0456/56 19 97. Prosimy o kontakt.

 1. BHI NUTRINEO GMBH

  Niemcy

  Jako producent proszków i produktów gotowych do spożycia w systemie private label zapewniamy wszystkie wymagane usługi. Nutrineo należy do Grupy Uelzena i łączy wieloletnie doświadczenie w sektorze mleczarskim i spożywczym z rozwiązaniami specjalistycznymi w zakresie zdrowej żywności. W dziedzinie żywności dietetycznej i sportowej Nutrineo jest aktywnym źródłem innowacji. Czy będą to proszki, czy gotowe napoje – bez względu na produkt, który firma partnerska chce sprzedawać, Nutrineo znajdzie dla niej odpowiednie rozwiązanie. Jako kontraktowy producent Nutrineo obsługuje cały łańcuch produkcyjny. Od nabycia surowców, produkcji i magazynowania, po pakowanie i dostawę gotowych wyrobów. Nutrineo zapenia tym samym najwyższą jakość i niezawodność dostaw. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i procesów naszych klientów, których wspieramy naszą solidną wiedzą i znajomością najnowszych badań naukowych.

 2. BAK KARDESLER LEBENSMITTELHANDELS GMBH

  Niemcy

  Rodzinne przedsiębiorstwo z regionu Rhein-Neckar zostało założone w roku 1986 przez pięciu braci Baklan jako przedsiębiorstwo handlu detalicznego. Rozwija się po dzień dzisiejszy i staje się międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym globalnie. Do grupy Baktat należy obecnie dwanaście przedsiębiorstw zatrudniających ok. 1500 pracowników. Aktualny asortyment obejmuje 3000 produktów i jest dostępny w ok. 52 krajach na całym świecie. Fundamentem naszego działania jest bliskość i wielokulturowe podejście do naszych klientów. Od otwarcia naszego małego supermarketu w Mannheim, który stanowi fundament dzisiejszej grupy przedsiębiorstw, bardzo dużą wagę kładziemy na oferowanie naszym klientom pochodzącym z różnych kultur artykułów spożywczych odpowiadającym ich konsumpcji i smakom. Aby zawsze spełniać te wymagania dbając o najwyższą jakość produkujemy od ponad 25 lat artykuły spożywcze dla konsumentów na całym świecie!

 3. KISALGADO, PRODUTOS ALIMENTARES CONGELADOS, LDA

  Portugalia

  KISALGADO produkuje wysokiej jakości mrożone, wstępnie ugotowane dania, przestrzegając zasad sztuki rzemieślniczej i zachowując wyjątkowy smak charakterystyczny dla domowego jedzenia. Dbamy i angażujemy się w rozwój produktów coraz bardziej zrównoważonych z punktu widzenia odżywania. Naszym priorytetem jest osiągnięcie tradycyjnego smaku. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanej żywności. Produkujemy przede wszystkim krokiety « francesinha » z wieprzowiną w sosie, mini słone tarty, małe krokieciki i krokiety.

 4. BHG GREENFIELD GMBH

  Austria

  Greenfield Shop lub BHG Greenfield GmbH to jeden z wiodących sklepów internetowych i producentów olejów CBD i innych produktów konopnych. Od 2016 roku jako firma rodzinna stawiamy na najwyższą jakość we wszystkim, co dotyczy konopi i postawiliśmy sobie za zadanie promowanie właściwości tej rośliny i jej wyjątkowej wszechstronności. Testowane laboratoryjnie oleje konopne o szerokim i pełnym spektrum, wolne od zanieczyszczeń. Czy chodzi Ci o oleje CBD dla ludzi lub zwierząt, herbatkę konopną dla relaksu, kwiaty bądź sadzonki konopi, u nas trafiłeś we właściwe miejsce - wyprodukowane w Austrii. Dowiedz się więcej o nas i naszych produktach tutaj!

 5. CAUDALIE

  Francja

 6. NIGAY

  Francja

 7. CASA DI CECCO - SPÉCIALITÉS ITALIENNES -

  Francja

 8. FOOODLE.IT

  Włochy

 9. KA'YITI FOOD

  Francja

 10. AKTÜRK GROUP

  Turcja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo