• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • specjalności żywnościowe

Wyniki dla

Specjalności żywnościowe - Import eksport

 1. SAS MERCURYA TRADING

  Francja

  Verified by europages badge

  Dostarczamy: Nasiona roślin oleistych, olej słonecznikowy, rzepak, soję, kukurydzę rzepakową. Produkty mleczne, proszki, UHT produkcji europejskiej oraz rośliny stączkowe ze spółdzielni rolniczych. Jesteśmy właścicielami marek: African Queen. Europa Milk, Sunflower Queen oil, Stella Rosa Palma d'Oro. Mercurya France, firma spożywcza z siedzibą w Nicei przy mitycznej Promenade des Anglais wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Nie jesteśmy międzynarodową korporacją; jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie, wspierającą rozwój społeczności, z którymi współpracujemy, zwłaszcza w Afryce i w krajach rozwijających się. Dokładamy wszelkich starań, aby budować trwałe relacje z naszymi klientami i dostawcami, rozumiejąc ich życzenia i potrzeby, traktując się nawzajem uczciwie i z szacunkiem. Nie jesteśmy producentami, lecz zleceniodawcami i jako tacy, posiadamy własne marki. Ze szczególną uwagą dobieramy producentów, z którymi ustalamy rygorystyczne specyfikacje. Mercurya France stawia sobie za punkt honoru oferowanie swoim klientom usług wysokiej jakości. Świadomi wymagań dotyczących sprawności dostaw i elastyczności handlu międzynarodowego, dokładamy wszelkich starań, aby jak najlepiej sprostać tym wymogom. W szczególności dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu w tej dziedzinie zbudowaliśmy nasze motto "Robić dobrze i dać o tym znać".

 2. HUBCYCLE

  Francja

  Verified by europages badge

  Hubcycle jest startupem, rozwijającym strukturę upcyklingu na bazie roślin, to znaczy poprzez poddanie odpadów recyklingowi (na przykład, obierki owoców lub makuch lniany), oferując je innym zakładom przemysłowym do reutylizacji. Jego celem jest stworzenie autentycznej, zrównoważonej, światowej sieci, w której produkcja i produkty uboczne są w stanie wyjść naprzeciw zapotrzebowaniu na wymagające i czyste składniki roślinne. Hubcycle łączy zakłady przemysłowe, które nie wykorzystują tej samej części rośliny, waloryzując odpady spożywcze i roślinne jako innowacyjne surowce do produktów spożywczych i indywidualnych zabiegów kosmetycznych. Nie wahaj się z nami skontaktować, aby uzyskać więcej informacji!

 3. CHANFI IMPORT/EXPORT

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHANFI IMPORT/EXPORT jest hurtowym dystrybutorem zajmującym się importem i eksportem. Towary, które importujemy i eksportujemy, przeznaczone są dla profesjonalistów na wszystkich kontynentach. Produkty rolno-spożywcze, - sprzęt gospodarstwa domowego, - konserwy, - napoje bezalkoholowe, - środki do pielęgnacji i higieny, - kosmetyki. Jak również tysiące artykułów takich jak Coca-Cola, Fanta, Orangina i wiele innych. Prosimy bez wahania kontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. SETHNESS ROQUETTE

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 1880 roku Sethness Roquette specjalizuje się w produkcji karmelków w różnych formach (płynnej, pasty, proszku lub kruszony) dla rzemieślników i przemysłu spożywczego. Dzięki obecności na całym świecie i 4 zakładom produkcyjnym, firma Sethness Roquette stała się wiodącym producentem karmelków. KARMELKI BARWIĄCE: Karmelki barwiące są najczęściej stosowanymi barwnikami w przemyśle spożywczym. Karmelki barwiące, znane ze swojej jakości, oferują szeroką gamę rozpuszczalnych rozwiązań do wszelkich zastosowań w celu ujednolicenia koloru. CUKRY PALONE: W postaci płynnej lub sproszkowanej, cukry palone są karmelizowanymi cukrami, które dodają produktom spożywczym smaku i/lub karmelowego koloru. KARMELKI AROMATYCZNE: Aromatyczny karmel powstaje w wyniku kontrolowanego działania ciepła na cukry jadalne. W postaci płynnej lub stałej zapewnia mniej lub bardziej wyraźny smak karmelu, w zależności od potrzeb. W zależności od sposobu przyrządzenia można znaleźć karmelki miodowe, tradycyjne lub mocne. KARMELKI SPECJALNE: Karmelki specjalne to duża rodzina karmelków, od karmelków mlecznych po karmelki z solonym masłem, karmelki wegańskie i karmelki o obniżonej zawartości cukru… Te karmelki, w formie pasty lub kruszone, oferują unikalną teksturę i smak każdego produktu. Można stosować różne składniki (miód, mleko, śmietanę, czekoladę, masło, tłuszcze roślinne itp...).

 5. IS COMMODITY

  Francja

  Verified by europages badge

  Jak funkcjonujemy: Jak postępujemy: 1 Zapytanie ofertowe 2 Zakres cenowy 3 LIST INTENCYJNY 4 Oferta cenowa 5 ICPO 6 Dowód wpłaty (SWA) 7 Płatność (TT z góry 30%) 8 Wysyłka 9 Dostawa dokumentów ( FCA, FOB, CIF ) 10 Płatność (LC, TT, z góry 70%)

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAISON BOTEH

  Francja

  Verified by europages badge

  MAISON BOTEH jest przedsiębiorstwem rodzinnym, założonym przez matkę i syna, wyspecjalizowanym w produktach delikatesowych o smakach perskich/irańskich. Nasze wyroby są produkowane w sposób rzemieślniczy, łącząc kreatywność i zamiłowanie do kuchni irańskiej. Proponujemy także dwie inne usługi: Kreowanie białej etykiety produktów & Sourcing produktów made in France. Więcej szczegółów poniżej: Prowadzimy wiele rodzajów działalności: 1/ Sprzedaż produktów MAISON BOTEH: •Produkt wyjątkowy: L'Or Noir, pasta z czarnej cytryny irańskiej, •Konfitury o smakach perskich (patrz produkty). - Dostępne w formatach: Sprzedaż detaliczna lub HoReCa: Od 100g do 500g / Sektor hotelarski: 28g, 42g, - Możliwość Bio, - Certyfikat IFS • Przyprawy (Szafran, Sumak itp…), bakalie (pistacje, dzikie migdały itp…) lub owoce suszone (truskawki suszone, mango suszone z Iranu, - Możliwość Bio. 2/ Dostawca produktów z białą etykietą: - Tworzymy dla Ciebie przepisy, - Jeżeli nie współpracujesz z grafikiem/projektantem, wspólnie wykonujemy etykiety - Pomagamy Ci w opracowaniu Twojej specyfikacji. 3/ Sourcing produktów dla gastronomii "Made in France": - Sieć partnerów, dzięki której możemy pomóc Ci w poszukiwaniu produktów made in France. Oleje, przyprawy, konfitury itp… Z MAISON BOTEH, wszystko jest możliwe. Proponujemy usługi na specjalne zamówienie, aby jak najlepiej wyjść naprzeciw Twoim oczekiwaniom i potrzebom.

 2. SOLUTIVE

  Francja

  Verified by europages badge

  Solutive, kreator naturalnych roztworów z czystą etykietą, oferuje innowacyjne alternatywy teksturyzujące oparte na włóknach roślinnych. Nasze produkty zostały zaprojektowane, aby sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na naturalne, przyjazne dla środowiska i etyczne roztwory spożywcze. Poza czystą etykietą, nasze składniki żywności są wolne od alergenów, wegańskie i dostępne w wersjach organicznych. Ograniczając stosowanie dodatków, takich jak gumy i hydrokoloidy, pomagamy oferować alternatywy bardziej naturalne i bez dodatków. Zastosowania naszych produktów są tak różnorodne, jak potrzeby przemysłu spożywczego. Niezależnie od tego, czy chodzi o smaczne sosy, gotowe dania dla smakoszy, orzeźwiające lody i sorbety, wyśmienite wypieki i ciasta, kremowe produkty mleczne, czy też innowacyjne produkty mięsne, rybne, a także wegańskie, nasze składniki można dostosować do różnych produktów.

 3. DELFINO BATTISTA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Po wojnie Pasquale Battista otworzył w Cetara niewielki zakład produkujący konserwy, który prowadził z zapałem i dumą aż do lat 90. ubiegłego wieku. Z biegiem czasu smak naszych produktów nie zmienił się, podobnie jak etapy procesu produkcyjnego i staranny dobór surowców. Wszystkie te etapy są realizowane z zachowaniem szczególnej ostrożności, aby zapewnić zgodność ze standardami produkcji i obowiązującymi przepisami.

 4. DELEYER FOOD

  Holandia

  Verified by europages badge

  DeLeyer Food została założona w 1914 roku jako fabryka ciastek. W 2006 roku opracowaliśmy produkt o nazwie ChocoWriters, a obecnie produkujemy szeroką gamę dekoracji i składników do ciast, w większości pod marką prywatną. Asortyment produktów obejmuje pigmenty spożywcze naturalne (nieazowe) i syntetyczne, barwniki do czekolady, masy z cukru kremowego, masy lukrowe, lukier w efektem iskrzenia, tubki do wykonywania dekoracji ( Choco Writers, czyli pisaki do zdobień wypełnione nadzieniem z brokatem). Dostarczamy nasze produkty detalistom, hurtowniom i wytwórniom.

 5. GOURMANDISES MÉDIÉVALES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GOURMANDISES MÉDIÉVALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biszkopty. Jest również obecna w dziedzinach Delikatesowe wyroby spożywcze, Specjalności żywnościowe, Żywność - import-eksport, Business gifts, Delikatesowe wyroby spożywcze, Specjalności żywnościowe, Żywność - import-eksport, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Provins, Francja.

 1. CONFISERIE SPAGNOLO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CONFISERIE SPAGNOLO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze SŁODYCZE. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Specjalności żywnościowe, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Villarembert, Francja.

 2. EXOTIC CITY

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma EXOTIC CITY, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryż, Żywność - import-eksport, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, Napoje - import-eksport, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Korzenie, aromaty, Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa mrożone, i Owoce mrożone. Ma siedzibę w Alleur, Belgia.

 1. COUP D'BARRE

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma COUP D'BARRE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Sporting żywności, Specjalności żywnościowe, żywność, Sporting żywności, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 2. CHIPS LA 76

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHIPS LA 76, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Potato Chips, żywność, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Allouville-Bellefosse, Francja.

 3. RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma RAYA - PRODUITS ALIMENTAIRE D'IRAN, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Korzenie, aromaty, Specjalności żywnościowe, Żywność - import-eksport, szafran, suszone figi, figi, daktyle, pistacje, i owoce odwodnione. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 4. CHHAN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHHAN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach kuchnie azjatyckie, roladki wiosenne, handel produktami lokalnymi, artykuły dla kateringu, warsztaty rzemiosła, Żywność - wyroby regionalne, i ryż po kantońsku. Ma siedzibę w La Talaudière, Francja.

 5. HELENE DELICES GRECS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma HELENE DELICES GRECS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Oliwa z oliwek, Korzenie, aromaty, Artykuły delikatesowe, Żywność - import-eksport, oliwa z oliwek pierwszego wytłaczania na zimno bio, Grecki olej z oliwek, Grecka oliwa z oliwek z pierwszego tłoczenia (extra virgin), i Oliwa z oliwek. Ma siedzibę w Cologne, Francja.

 6. HWB NUSSWELT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HWB NUSSWELT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Jest również obecna w dziedzinach Marcepan, Opakowania, migdały, orzechy laskowe, pistacje, orzech makadamia, nasiona szyszki sosnowej, Marcepan, i chrupki. Ma siedzibę w Husum, Niemcy.

 7. ZILOA

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ZILOA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Przetwórstwo spożywcze, muesli, batoniki energetyczne, Specjalności żywnościowe, żywność liofilizowana, i Przetwórstwo spożywcze. Ma siedzibę w Rambouillet, Francja.

 8. HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HARTMANN & POPP GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 1. BOJATI FOOD GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BOJATI FOOD GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Oyten, Niemcy.

 2. FERME DE GREZELADE

  Francja

  La Ferme de Grezelade znajduje się w jednym z regionów gwarantujących najlepszą tradycję kulinarną, Quercy-Périgord. Firma rodzinna specjalizuje się w produkcji konserw na bazie foie gras. Firma wytwarza produkty świeże i konserwy domowego wyrobu. Oferuje pasztety foie gras (blok foie gras, całe foie gras z kaczki i foie gras półgotowane), piersi z kaczki, kacze nóżki i potrawy gotowane. Sprzedaje także przystawki takie jak smalec z kaczki i pasztety na bazie foie gras, a także specjały takie jak kacze nóżki w pomarańczach i fasolkę cassoulet Lanzaguais. La Ferme de Grezelade oferuje także szeroki asortyment koszyków i kuferków z produktami regionalnymi. Produkty są w sprzedaży w naszych własnych sklepach, delikatesach i restauracjach. W budowie jest sala konferencyjna i restauracja, których zakończenie przewidziano na rok 2016.

 3. BHI NUTRINEO GMBH

  Niemcy

  Jako producent proszków i produktów gotowych do spożycia w systemie private label zapewniamy wszystkie wymagane usługi. Nutrineo należy do Grupy Uelzena i łączy wieloletnie doświadczenie w sektorze mleczarskim i spożywczym z rozwiązaniami specjalistycznymi w zakresie zdrowej żywności. W dziedzinie żywności dietetycznej i sportowej Nutrineo jest aktywnym źródłem innowacji. Czy będą to proszki, czy gotowe napoje – bez względu na produkt, który firma partnerska chce sprzedawać, Nutrineo znajdzie dla niej odpowiednie rozwiązanie. Jako kontraktowy producent Nutrineo obsługuje cały łańcuch produkcyjny. Od nabycia surowców, produkcji i magazynowania, po pakowanie i dostawę gotowych wyrobów. Nutrineo zapenia tym samym najwyższą jakość i niezawodność dostaw. Dostosowujemy się do indywidualnych potrzeb i procesów naszych klientów, których wspieramy naszą solidną wiedzą i znajomością najnowszych badań naukowych.

 4. BAK KARDESLER LEBENSMITTELHANDELS GMBH

  Niemcy

  Rodzinne przedsiębiorstwo z regionu Rhein-Neckar zostało założone w roku 1986 przez pięciu braci Baklan jako przedsiębiorstwo handlu detalicznego. Rozwija się po dzień dzisiejszy i staje się międzynarodowym przedsiębiorstwem działającym globalnie. Do grupy Baktat należy obecnie dwanaście przedsiębiorstw zatrudniających ok. 1500 pracowników. Aktualny asortyment obejmuje 3000 produktów i jest dostępny w ok. 52 krajach na całym świecie. Fundamentem naszego działania jest bliskość i wielokulturowe podejście do naszych klientów. Od otwarcia naszego małego supermarketu w Mannheim, który stanowi fundament dzisiejszej grupy przedsiębiorstw, bardzo dużą wagę kładziemy na oferowanie naszym klientom pochodzącym z różnych kultur artykułów spożywczych odpowiadającym ich konsumpcji i smakom. Aby zawsze spełniać te wymagania dbając o najwyższą jakość produkujemy od ponad 25 lat artykuły spożywcze dla konsumentów na całym świecie!

 5. PRODOTTO TIPICO CAMAIORESE

  Włochy

  Projekt ten powstał z miłości, którą mieszkanka DOC (kontrolowane oznaczenie pochodzenia) di Camaiore darzy swoją ziemię ojczystą i ma na celu waloryzację terytorium Camaiore we wszystkich jego postaciach: Terytorialna: Promocja obiektów historyczno-gastronomicznych: odkrywanie na nowo tradycyjnych receptur Wspieranie przedsiębiorstw rzemieślniczych: konkretna pomoc wszystkim lokalnym przedsiębiorstwom rzemieślniczym, które pragną włączyć się w tę inicjatywę rozwoju ich produkcji i, co za tym idzie, ich obrotów.

 6. BHG GREENFIELD GMBH

  Austria

  Greenfield Shop lub BHG Greenfield GmbH to jeden z wiodących sklepów internetowych i producentów olejów CBD i innych produktów konopnych. Od 2016 roku jako firma rodzinna stawiamy na najwyższą jakość we wszystkim, co dotyczy konopi i postawiliśmy sobie za zadanie promowanie właściwości tej rośliny i jej wyjątkowej wszechstronności. Testowane laboratoryjnie oleje konopne o szerokim i pełnym spektrum, wolne od zanieczyszczeń. Czy chodzi Ci o oleje CBD dla ludzi lub zwierząt, herbatkę konopną dla relaksu, kwiaty bądź sadzonki konopi, u nas trafiłeś we właściwe miejsce - wyprodukowane w Austrii. Dowiedz się więcej o nas i naszych produktach tutaj!

 7. KISALGADO, PRODUTOS ALIMENTARES CONGELADOS, LDA

  Portugalia

  KISALGADO produkuje wysokiej jakości mrożone, wstępnie ugotowane dania, przestrzegając zasad sztuki rzemieślniczej i zachowując wyjątkowy smak charakterystyczny dla domowego jedzenia. Dbamy i angażujemy się w rozwój produktów coraz bardziej zrównoważonych z punktu widzenia odżywania. Naszym priorytetem jest osiągnięcie tradycyjnego smaku. Gwarantujemy najwyższą jakość i bezpieczeństwo produkowanej żywności. Produkujemy przede wszystkim krokiety « francesinha » z wieprzowiną w sosie, mini słone tarty, małe krokieciki i krokiety.

 8. SOBIK DYSTRYBUCJA

  Polska

  Hurtownia żywności Sobik to firma, która posiada wieloletnie doświadczenie w branży dystrybucji artykułów spożywczych. Dbamy o nasze produkty, aby pozostawały świeże i swoją solidnością w pełni Was zadowalały. Handlujemy towarem na terenie całej Polski, ale w szczególności opieką objęliśmy miasto Bielsko-Biała. Posiadamy wiele certyfikatów potwierdzających nasz profesjonalizm i fachową obsługę. Wszystkie artykuły spożywcze, które znajdziecie u Nas są znakomitej jakości i dostępne od ręki. Wystarczy jedynie że zadzwonisz do naszej firmy i umówisz swoje przedsiębiorstwo na spotkanie z nami. Produkty jakie u nas znajdziesz to między innymi: mleka, sery, kawy, herbaty oraz inne produkty nabiałowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się także z naszymi tygodniowymi promocjami dostępnymi w naszej firmowej gazetce. Znajdują się tam produkty z wszystkich naszych kategorii. Zapraszamy więc do współpracy wszystkich zainteresowanych przedsiębiorców. Możemy zagwarantować zadowolenie z produktów.

 9. PASTIFICI VESUVIO®

  Włochy

  Firma PASTIFICI VESUVIO®, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Villafranca, Włochy.

 10. NIGAY

  Francja

  Firma NIGAY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Feurs, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo