• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • soki owocowe

Wyniki dla

Soki owocowe - Import eksport

 1. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 2. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. AG FEEDING

  Polska

  AG Feeding z Gdyni jest polskim dostawcą preparatów błonnikowych z naturalnych surowców. W swojej ofercie, firma posiada takie produkty jak: - błonnik i proszki owocowe oraz warzywne- owoce kandyzowane- owoce liofilizowane- soki i koncentraty owocowe oraz warzywne. Firma specjalizuje się również w dostawach produktów ekologicznych. Oferujemy błonnik z jabłek, aronii, cykorii, gryki lub czarnej porzeczki.

 4. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 5. FDB GREEN

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MINDELOS

  Francja

 2. SOUTH EXPORT ALLIANCE

  Belgia

 3. BIO-NUTRILAB

  Belgia

 4. DOMUS CAPITAL SA

  Portugalia

 5. EASTMEDO SP. Z O.O. :: EVERVIT JUICE

  Polska

 1. LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

 2. NORFRUKO FRUCHTSAFT + KONZENTRATVERARBEITUNGSVERTRIEB GMBH

  Niemcy

 1. EQUATEUR FRUITS

  Francja

 2. ATRIPLEX GMBH

  Niemcy

 3. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

 4. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

  Wszystkie wyroby na "soki owocowe"

 5. FONDATION DES 2 VALLEES

  Francja

  Fondation des 2 Vallées jest stowarzyszeniem Doliny Loary we Francji i Doliny Bandama na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Jego głównym celem jest współpraca obu dolin w zakresie rolnictwa, przemysłu, handlu, edukacji, zdrowia, kultury, turystyki, pomocy humanitarnej i wszystkich innych działań rozwojowych w obu regionach. Nasze działania skierowane są głównie do firm rolniczych i handlowych, instytucji oraz izb konsularnych (izba rolnicza, przemysłowo-handlowa, handlowa oraz różne izby regionalne). Poszukujemy dostawców koncentratu soku jabłkowego i koncentratu soku pomarańczowego z Europy: w kontenerach 20-stopowych. W ramach importu do Europy, sprzedajemy artykuły spożywcze i soki z egzotycznych owoców z Wybrzeża Kości Słoniowej: czysty sok ananasowy, orzechy nerkowca, sok z jabłek nerkowca, kakao, itp... Wkrótce będziemy mogli dostarczać przecier z mango w 200-litrowych beczkach, aseptycznych workach lub w opakowaniach dostosowanych do wymagań klienta.

 6. SADVIT KAROL BARTCZAK

  Polska

  Sadvit - rodzinna tłocznia soków z wareckiego zagłębia sadowniczego. Firma istnieje od 2012 roku. Zajmujemy się produkcją soków wyciskanych na zimno z całych owoców - NFC (Not From Concentrate) oraz smoothies. W naszej ofercie znajdują się wyciskane z jabłka, gruszki, aronii, czarnej porzeczki, wiśni, marchewki, buraka, truskawki, maliny, rabarbaru, pomarańczy, mięty, mango, pomidora, wiśni i wielu innych. Zasadniczym elementem naszej strategii jest wysoka jakość surowca, z którego powstaje wysokiej jakości produkt. Soki są pozyskiwane metodą tłoczenia na zimno. Następnie poddawane łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu przez długi okres zachowują cenne składniki odżywcze zawarte w owocach. Podnosimy standardy produkcji i obsługi klienta. Pracujemy w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością HACCP oraz BRC.

 7. YAGODY KARELII

  Rosja

  Firma Yagody Karelii jest jednym z liderów w zbieraniu i przetwarzaniu owoców leśnych (malina moroszka, czarna jagoda, borówka brusznica, żurawina, rokitnik) i dzikich grzybów (buławnik, podgrzybek osikowy, podgrzybek brzozowy, Xerocomus) w Rosji i Europie. Spółka Yagody Karelii dostarcza następujące artykuły do ​​firm przemysłu spożywczego i farmaceutycznego: -Indywidualnie szybko mrożone (IQF) jagody i grzyby; -liofilizowane jagody, grzyby, warzywa i owoce; -mrożony przecier z owoców jagodowych, soki z owoców jagodowych NFC; -infuzowane owoce jagodowe; -miód pszczeli, w tym miód zmieszany z liofilizowanymi owocami jagodowymi; -czaga brzozowa (Inonotus obliquus); -sok brzozowy. Spółka produkuje również ponad 100 jednostek SKU produktów jagodowych dla odbiorców końcowych, dostarcza je do sieci handlowych oraz eksportuje do różnych krajów poprzez sieć dystrybucji. Spółka Yagody Karelii została założona w 2004 roku. Zakłady produkcyjne spółki znajdują się w Kostomukszy w Republice Karelii, Rosja. Firma posiada całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne pochodzące z Europy, które produkują ponad 50.000 ton naturalnej żywności rocznie. Wszystkie produkty są wytwarzane w ścisłej zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości. System zarządzania jakością jest zgodny z certyfikatem FSSC 22000 (SGS). Znaczna część naszych produktów jest certyfikowana jako ekologiczna zgodnie z przepisami UE. Nie używamy żadnych barwników, aromatów, sztucznych dodatków ani GMO (Organizmów Zmodyfikowanych Genetycznie) i śledzimy proces produkcji od sezonowego zbioru jagód do pakowania.

 8. TIM.CO LLC

  Rosja

  “TIM.KO” Company – rosyjski producent niewiarygodnie wschodniej słodyczy churchhela (chuch-hela) pod własnym znakiem towarowym “MADZHO”. Priorytetem firmy są wysokie standardy jakości i budowanie zaufanych relacji z klientami i partnerami. Сhurchhela MADZHO to nowoczesna zdrowa przekąska, która zastępuje słodycze i chipsy i służy jako zdrowa przekąska dla całej rodziny. Masa wypełniająca churchhela (chuch-hela) robiona jest z orzechów włoskich, orzechów laskowych lub mieszanki orzechów i owoców suszonych. Muszle wykonane są na bazie soku owocowego To dawna receptura, która naturaknie wtapia się w nowoczesne trendy zdrowego żywienia. Nasza przewaga: - Wysoka jakość surowców (orzechy, soki); - Składniki bez konserwantów i aromatów; - Minimalny procent cukru – tylko w celu wyrównania słodyczy naturalnego soku; - Pakowanie próżniowe zachowujące właściwości produktu bez konserwanów przez okres 180 dni; - Wysokie walory smakowe (pyszne, kojące i świeże).

 1. KAMPANOIL S.R.O

  Republika Czeska

  Firma KAMPAN OIL S.R.O. istnieje na rynku od 2015 roku i od początku zajmujemy się handlem międzynarodowym. Z biegiem lat staliśmy się wiarygodnym dostawcą żywności i napojów na rynkach europejskich. Jesteśmy elastyczni, rozumiemy specyfikę rynku, oczekiwania konsumentów, a także zmieniające się trendy, co pozwoliło nam zbudować trwałe relacje z klientami w całej Europie. Zaczynając od samych napojów, ale wzbogacając naszą ofertę o kolejne produkty, każdego dnia udowadniamy, że jesteśmy elastycznym i godnym zaufania dostawcą… także dla Ciebie! Z przyjemnością nawiążemy współpracę z Twoją firmą. Zachęcamy do kontaktu.

 2. SAB TRANSPORTE GMBH

  Szwajcaria

  Dużą część naszej działalności stanowi import i eksport jagód Bio ekologicznych, a także jagód nieekologicznych i soków owocowych. Promowanie produktów ekologicznych jest dla nas ważne, ponieważ wpływa to korzystnie na środowisko i zdrowie. Oferowane przez nas produkty pochodzą z naturalnych upraw ekologicznych z bogatych zapasów. Świeżość i jakość naszych produktów jest bardzo ważna.

 3. JUICE BY PRZEŁOM W ODŻYWIANIU

  Polska

  Firma Juice by Przełom w Odżywianiu to producent soków warzywno-owocowych, które wykonane są w 100% z warzyw i owoców. Są to tzw. diety sokowe, które wpływają pozytywnie nie tylko na wagę, ale także na zdrowie. Firma zajmuje się dystrybucją soków w formie cateringu z dostawą do domu.

 4. GLOBAL DRINK 57

  Francja

  Francuski hurtownik poszukuje napojow wszelkiego rodzaju gazowanych( coca cola, pepsi, produkcja-bez znaczenia ) niegazowanych duzych mark jak i regionalnych, frytek, artykulow z krotka data.

 5. GRENADE & CO

  Francja

 6. YANGIYUL JUICE FACTORY LLC

  Uzbekistan

 7. FOODEXPORTS

  Hiszpania

 8. ATELIER ZELDA

  Szwajcaria

 9. HAN MARKETING STRATEGY

  Francja

 10. FRUTCO AG

  Szwajcaria

Filtry

Wyniki dla

Soki owocowe - Import eksport

Liczba wyników

2060 przedsiębiorstwa