• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • soki owocowe

Wyniki dla

Soki owocowe - Import eksport

 1. LOOK FOOD RAW MATERIALS

  Polska

  Verified by europages badge

  Nasza firma jest znaczącym producentem i dystrybutorem koncentratów soków owocowych w Europie Środkowej. Pracujemy z pasją od ponad 25 lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wiedzy i dbałości o proces produkcji, rozwijamy się dynamicznie, tworząc produkty najwyższej jakości. Specjalizujemy się w koncentratach soków z ciemnych owoców, w szczególności: •maliny •żurawiny •truskawki •borówki czarnej •soku z czarnej i czerwonej porzeczki. Nasi odbiorcy z powodzeniem wykorzystują nasze koncentraty w produkcji: •syropów •soków •żelków •lodów •słodyczy. Nasze koncentraty są klarowne, pakowane w aseptyczne worki, w 250 kg beczki lub kanistry. Na rynku wyróżniają nas konkurencyjne ceny i ich gwarancja przez cały okres obowiązywania umowy (także dłuższy niż jeden sezon), możliwość dostosowania produktów do potrzeb i specyfikacji klienta, a także szeroka dostępność surowca i szybkość działania. Posiadamy zakłady produkcyjne w Bułgarii i Ukrainie oraz magazyny w Polsce, dzięki czemu jesteśmy w stanie szybko dostarczyć towar w dowolne miejsce w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów zarówno z Unii Europejskiej, jak i z bardziej odległych części świata. Działamy między innymi w Ameryce Północnej, Ameryce Południowej, Indiach i Chinach. Jakość naszych koncentratów potwierdzają liczne certyfikaty i członkostwo w organizacjach, jak: ISO, AIJN, FDA, Krajowa Unia Producentów Soków (KUPS) oraz Stowarzyszenie Eksporterów Polskich.

 2. PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAMA WALDEMAR NITKA

  Polska

  Verified by europages badge

  Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest firmą międzynarodową, której główną i kluczową działalnością jest sprzedaż hurtowa markowych, szybkozbywalnych towarów konsumpcyjnych (FMCG). Od założenia przedsiębiorstwa w 2008 roku, osiągamy stały wzrost i tworzymy rozbudowaną bazę klientów i dostawców. Obecnie, naszymi klientami są wiodące przedsiębiorstwa sprzedaży hurtowej i sieci detaliczne w Europie, Azji i Ameryce Północnej. Oferujemy liczne usługi, w tym: Transport: Rozwinęliśmy dobre relacje z czołowymi przedsiębiorstwami transportowymi, dzięki czemu jesteśmy operatywnym dostawcą po rozsądnych cenach. Rozwiązania w zakresie etykietowania: Projektujemy, produkujemy i naklejamy etykiety z tekstem w Twoim języku za bardzo niską, dodatkową opłatą. Etykiety mogą mieć różne kolory i wielkości, zależnie od produktu i długości zamówionego tekstu. Magazynowanie: Dysponujemy nowoczesnymi i przestronnymi magazynami, o elastycznym czasie pracy. Posiadając obiekty magazynowe na Litwie, w Polsce, na Łotwie i w Holandii, Przedsiębiorstwo Wielobranżowe "Gama" Waldemar Nitka jest w stanie zagwarantować optymalną jakość usług magazynowych. Usługi celne: Dopełniamy formalności celnych w różnych krajach, przygotowujemy dokumenty celne. Rozszerzanie palet: Ponadto, na życzenie klienta, oferujemy rozszerzanie palet. Jesteśmy gotowi udzielić pomocy w jakiejkolwiek kwestii związanej z handlem i dostosować nasze usługi do dowolnego zakresu wymagań klienta. Skontaktuj się z nami aby uzyskać więcej informacji!

 3. PROBAL INDUSTRIES BV

  Holandia

  Verified by europages badge

  Jesteśmy mieszczącym się w Holandii i Turcji wiodącym dostawcą soków owocowych, produktów żywnościowych, napojów, nabiału, słodyczy, produktów dla niemowląt i artykułów spożywczych. Nasza firma istnieje od dziesięcioleci. Odnieśliśmy wielki sukces jako dostawca produktów żywnościowych dla dystrybutorów na całym świecie. Z naszego punktu widzenia, nie chodzi tylko o sprzedaż. Budowanie i wspierania oznacza utrzymywanie relacji z naszymi klientami. Ma to dla nas kluczowe znaczenie. Koncentrujemy się na poprawie struktury rozwoju naturalnych produktów, od źródła po kupującego. Robimy to wychodząc coraz skuteczniej naprzeciw wymaganiom promocji, dostaw i zarządzaniu zagrożeniami. Nie ograniczamy się do wysokiej jakości, pomimo stosowania wyjątkowych metod. Dbamy o entuzjazm każdego. Posiadamy wiele produktów, takich jak: - Soki owocowe - Produkty żywnościowe - Napoje - Nabiał - Słodycze - Produkty dla niemowląt - Artykuły spożywcze. Prosimy o kontakt z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. BRANDSPARKLE

  Polska

  Verified by europages badge

  Brandsparkle specjalizuje się w produkcji i dostawie napojów premium, dostosowanych do oryginalnych tożsamości marek. Dokładając wszelkich starań, aby wykreować wyjątkowe napoje bezalkoholowe, odzwierciedlające istotę każdej marki, przodujemy w wytwarzaniu napojów na specjalne zamówienie, doskonale przyjmowanych przez klientów. Nasze kompleksowe usługi obejmują cały proces produkcyjny, od koncepcji i opracowania produktu po pakowanie i dystrybucję. W ramach wspólpracy z czołowymi producentami w Europie, oferujemy spersonalizowane smaki, wzory opakowań i strategie marketingowe gwarantując, że każdy napój pozostawi zapadające w pamięć wrażenie. Opracowujemy różne produkty dla branży HORECA & FMCG, takie jak makaron, ryż, jajka, itp. Motywowani naszym zaangażowaniem na rzecz wysokiej jakości i innowacji, uważnie podchodzimy do każdego aspektu naszej pracy z pasją i kreatywnością. Naszym celem jest nie tylko dostarczanie pokrzepiających, przepysznych napojów, ale także tworzenie treści, które budują silne więzi między markami i konsumentami. Z Brandsparkle, każdy łyk staje się okazją przeżycia niezapomnianego doświadczenia przez naszych klientów.

 5. AG FEEDING

  Polska

  Verified by europages badge

  AG Feeding z Gdyni jest polskim dostawcą preparatów błonnikowych z naturalnych surowców. W swojej ofercie, firma posiada takie produkty jak: - błonnik i proszki owocowe oraz warzywne- owoce kandyzowane- owoce liofilizowane- soki i koncentraty owocowe oraz warzywne. Firma specjalizuje się również w dostawach produktów ekologicznych. Oferujemy błonnik z jabłek, aronii, cykorii, gryki lub czarnej porzeczki.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. BROKERAGE DI CLAUDIO ZENGA

  Włochy

  Verified by europages badge

  FOOD BROKERAGE ITALIA oferuje produkty Made in Italy na całym świecie. Wyśmienite włoskie makarony, mrożona pizza, pomidory (przecier, pomidory bez skórki, gotowe sosy itp.), suszone owoce, soki owocowe i makarony specjalne (makaron bezglutenowy, makaron z płaskurki, makaron ekologiczny, makaron z roślin strączkowych). Od 30 lat dbamy o naszych klientów, zapewniając im wysoką jakość produktów, efektywność handlową oraz wsparcie. Firmy z certyfikatem ISO, IFS, BRC itp., aby zagwarantować zgodność z wymogami handlu międzynarodowego.

 2. HUNGARIAN FLAVOURS LTD.

  Węgry

  Verified by europages badge

  Firma HUNGARIAN FLAVOURS LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe i jarzynowe. Jest również obecna w dziedzinach orzech, olej kokosowy, migdały, sok wieloowocowy, soki owocowe, Łuskane orzechy, i Soki i nektary z owoców i warzyw. Ma siedzibę w Budapest, Węgry.

 3. FDB GREEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma FDB GREEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, i owoce egzotyczne. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MINDELOS - PRODUITS ALIMENTAIRES NATURELS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Napoje. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Napoje - import-eksport, Napoje bezalkoholowe, Soki owocowe, Napoje - import-eksport, i Napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 5. MINDELOS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MINDELOS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Napoje bezalkoholowe, i Napoje bezalkoholowe. Ma siedzibę w Amiens, Francja.

 1. DOMUS CAPITAL SA

  Portugalia

  Verified by europages badge

  Firma DOMUS CAPITAL SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Toniki i wody sodowe. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Wina, Napoje - import-eksport, piwa, napoje alkoholowe, Spożywczy - Import/Eksport, sparkling water, Wina - Portugalia, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Alfena, Portugalia.

 2. LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LIENIG WILDFRUCHTVERARBEITUNG GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Koncentraty spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Wyroby kosmetyczne, Soki owocowe, ekstrakty roślinne, soki owocowe zagęszczone, Karma i pasze dla zwierząt, Wyroby kosmetyczne, i naturalne soki owocowe. Ma siedzibę w Zossen, Niemcy.

 1. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Napoje - import-eksport, Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Soki owocowe, Ziemniaki, Kakao i czekolada, Wyroby cukiernicze, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 2. STRAWBIO

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma STRAWBIO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie dla restauracji. Jest również obecna w dziedzinach Napoje, Soki owocowe, słomki, Napoje, Soki owocowe, i AKCESORIA barowe. Ma siedzibę w Calais, Francja.

 3. FRUTCO AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma FRUTCO AG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach soki owocowe zagęszczone, mango, ananas, bananowce, Purée owocowe, cytryny, i marakuja. Ma siedzibę w Baden, Szwajcaria.

 4. NORFRUKO FRUCHTSAFT + KONZENTRATVERARBEITUNGSVERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NORFRUKO FRUCHTSAFT + KONZENTRATVERARBEITUNGSVERTRIEB GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Ma siedzibę w Harsefeld, Niemcy.

 5. DISTRISET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DISTRISET, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zaopatrzenie barów. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, słomki, rurki giętkie, zaopatrzenie dla restauracji, bambus, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Mamoudzou, Francja.

 6. GERALD MCDONALD & CO LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Verified by europages badge

  Firma GERALD MCDONALD & CO LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach ROŚLINY ZAPACHOWE, zioła aromatyczne, ROŚLINY ZAPACHOWE, Soki i koncentraty z owoców cytrusowych, i soki owocowe zagęszczone. Ma siedzibę w Basildon, Zjednoczone Królestwo.

 7. ATRIPLEX GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ATRIPLEX GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Ma siedzibę w Münster, Niemcy.

 8. EQUATEUR FRUITS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EQUATEUR FRUITS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Owoce tropikalne, Soki owocowe, Owoce, Owoce tropikalne, owoce egzotyczne, i Soki owocowe. Ma siedzibę w Marseille, Francja.

 1. BIURO HANDLOWE IRPO

  Polska

  Biuro Handlowe "IRPO" rozpoczęło swoją działalność 4 października 2010 roku i reprezentuje znanego w Polsce od wielu lat hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek "ACEITES MANZANO S.A." , którego jest wyłącznym przedstawicielem na terenie Polski. Tworząc firmę wykorzystaliśmy wieloletnie doświadczenie naszych pracowników w sprzedaży i dystrybucji hiszpańskiej oliwy z oliwek. Właściciel firmy uczestniczył w Hiszpanii w wielu specjalistycznych kursach, poznając metody upraw, specyfikę i technologię produkcji oliwy z oliwek, oliwek co pozwoliło na stworzenie profesjonalnego zespołu zatrudnionego w Biurze Handlowym "IRPO". Jesteśmy również dystrybutorem hiszpańskich oliwek marki "KARINA", firmy powstałej w 1975 roku. Od początku produkcji Aceitunas Karina S.L. wychodzi naprzeciw klientom i uwzględniając ich potrzeby a produkty zniewalają swoim smakiem. Oliwki "KARINA" to nie tylko zdrowa żywność (certyfikat "sin gluten") ale również niepowtarzalna jakość doceniona wieloma nagrodami.

 2. FONDATION DES 2 VALLEES

  Francja

  Fondation des 2 Vallées jest stowarzyszeniem Doliny Loary we Francji i Doliny Bandama na Wybrzeżu Kości Słoniowej. Jego głównym celem jest współpraca obu dolin w zakresie rolnictwa, przemysłu, handlu, edukacji, zdrowia, kultury, turystyki, pomocy humanitarnej i wszystkich innych działań rozwojowych w obu regionach. Nasze działania skierowane są głównie do firm rolniczych i handlowych, instytucji oraz izb konsularnych (izba rolnicza, przemysłowo-handlowa, handlowa oraz różne izby regionalne). Poszukujemy dostawców koncentratu soku jabłkowego i koncentratu soku pomarańczowego z Europy: w kontenerach 20-stopowych. W ramach importu do Europy, sprzedajemy artykuły spożywcze i soki z egzotycznych owoców z Wybrzeża Kości Słoniowej: czysty sok ananasowy, orzechy nerkowca, sok z jabłek nerkowca, kakao, itp... Wkrótce będziemy mogli dostarczać przecier z mango w 200-litrowych beczkach, aseptycznych workach lub w opakowaniach dostosowanych do wymagań klienta.

 3. SADVIT KAROL BARTCZAK

  Polska

  Sadvit - rodzinna tłocznia soków z wareckiego zagłębia sadowniczego. Firma istnieje od 2012 roku. Zajmujemy się produkcją soków wyciskanych na zimno z całych owoców - NFC (Not From Concentrate) oraz smoothies. W naszej ofercie znajdują się wyciskane z jabłka, gruszki, aronii, czarnej porzeczki, wiśni, marchewki, buraka, truskawki, maliny, rabarbaru, pomarańczy, mięty, mango, pomidora, wiśni i wielu innych. Zasadniczym elementem naszej strategii jest wysoka jakość surowca, z którego powstaje wysokiej jakości produkt. Soki są pozyskiwane metodą tłoczenia na zimno. Następnie poddawane łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu przez długi okres zachowują cenne składniki odżywcze zawarte w owocach. Podnosimy standardy produkcji i obsługi klienta. Pracujemy w oparciu o certyfikowany system zarządzania jakością HACCP oraz BRC.

 4. YAGODY KARELII

  Rosja

  Firma Yagody Karelii jest jednym z liderów w zbieraniu i przetwarzaniu owoców leśnych (malina moroszka, czarna jagoda, borówka brusznica, żurawina, rokitnik) i dzikich grzybów (buławnik, podgrzybek osikowy, podgrzybek brzozowy, Xerocomus) w Rosji i Europie. Spółka Yagody Karelii dostarcza następujące artykuły do ​​firm przemysłu spożywczego i farmaceutycznego: -Indywidualnie szybko mrożone (IQF) jagody i grzyby; -liofilizowane jagody, grzyby, warzywa i owoce; -mrożony przecier z owoców jagodowych, soki z owoców jagodowych NFC; -infuzowane owoce jagodowe; -miód pszczeli, w tym miód zmieszany z liofilizowanymi owocami jagodowymi; -czaga brzozowa (Inonotus obliquus); -sok brzozowy. Spółka produkuje również ponad 100 jednostek SKU produktów jagodowych dla odbiorców końcowych, dostarcza je do sieci handlowych oraz eksportuje do różnych krajów poprzez sieć dystrybucji. Spółka Yagody Karelii została założona w 2004 roku. Zakłady produkcyjne spółki znajdują się w Kostomukszy w Republice Karelii, Rosja. Firma posiada całkowicie zautomatyzowane linie produkcyjne pochodzące z Europy, które produkują ponad 50.000 ton naturalnej żywności rocznie. Wszystkie produkty są wytwarzane w ścisłej zgodności z normami bezpieczeństwa i jakości. System zarządzania jakością jest zgodny z certyfikatem FSSC 22000 (SGS). Znaczna część naszych produktów jest certyfikowana jako ekologiczna zgodnie z przepisami UE. Nie używamy żadnych barwników, aromatów, sztucznych dodatków ani GMO (Organizmów Zmodyfikowanych Genetycznie) i śledzimy proces produkcji od sezonowego zbioru jagód do pakowania.

 5. TIM.CO LLC

  Rosja

  “TIM.KO” Company – rosyjski producent niewiarygodnie wschodniej słodyczy churchhela (chuch-hela) pod własnym znakiem towarowym “MADZHO”. Priorytetem firmy są wysokie standardy jakości i budowanie zaufanych relacji z klientami i partnerami. Сhurchhela MADZHO to nowoczesna zdrowa przekąska, która zastępuje słodycze i chipsy i służy jako zdrowa przekąska dla całej rodziny. Masa wypełniająca churchhela (chuch-hela) robiona jest z orzechów włoskich, orzechów laskowych lub mieszanki orzechów i owoców suszonych. Muszle wykonane są na bazie soku owocowego To dawna receptura, która naturaknie wtapia się w nowoczesne trendy zdrowego żywienia. Nasza przewaga: - Wysoka jakość surowców (orzechy, soki); - Składniki bez konserwantów i aromatów; - Minimalny procent cukru – tylko w celu wyrównania słodyczy naturalnego soku; - Pakowanie próżniowe zachowujące właściwości produktu bez konserwanów przez okres 180 dni; - Wysokie walory smakowe (pyszne, kojące i świeże).

 6. SAFE FOOD CO. LTD

  Egypt

  Firma Safe Food for Agricultural Investment jest pionierem w dziedzinie inwestycji rolnych w Egipcie od momentu jej założenia w 2002 roku. Nasze podstawowe przekonanie opiera się na fundamentalnym założeniu, że najlepsze składniki roślinne dają najlepsze przepisy. W Safe Food for Agricultural Investment jesteśmy nie tylko przedsiębiorstwem; Jesteśmy oddanym partnerem w podróży do zdrowszego i bardziej zrównoważonego stylu życia. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie na każdym etapie naszych procesów rolniczych.

 7. KAMPANOIL S.R.O

  Republika Czeska

  Firma KAMPAN OIL S.R.O. istnieje na rynku od 2015 roku i od początku zajmujemy się handlem międzynarodowym. Z biegiem lat staliśmy się wiarygodnym dostawcą żywności i napojów na rynkach europejskich. Jesteśmy elastyczni, rozumiemy specyfikę rynku, oczekiwania konsumentów, a także zmieniające się trendy, co pozwoliło nam zbudować trwałe relacje z klientami w całej Europie. Zaczynając od samych napojów, ale wzbogacając naszą ofertę o kolejne produkty, każdego dnia udowadniamy, że jesteśmy elastycznym i godnym zaufania dostawcą… także dla Ciebie! Z przyjemnością nawiążemy współpracę z Twoją firmą. Zachęcamy do kontaktu.

 8. SAB TRANSPORTE GMBH

  Szwajcaria

  Dużą część naszej działalności stanowi import i eksport jagód Bio ekologicznych, a także jagód nieekologicznych i soków owocowych. Promowanie produktów ekologicznych jest dla nas ważne, ponieważ wpływa to korzystnie na środowisko i zdrowie. Oferowane przez nas produkty pochodzą z naturalnych upraw ekologicznych z bogatych zapasów. Świeżość i jakość naszych produktów jest bardzo ważna.

 9. AZERPOLTRADE SP. Z O. O.

  Polska

  Nasza firma dystrybucyjna specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na rynki krajowe i międzynarodowe. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom nie tylko najlepsze towary, ale też szybką i niezawodną obsługę.

 10. JUICE BY PRZEŁOM W ODŻYWIANIU

  Polska

  Firma Juice by Przełom w Odżywianiu to producent soków warzywno-owocowych, które wykonane są w 100% z warzyw i owoców. Są to tzw. diety sokowe, które wpływają pozytywnie nie tylko na wagę, ale także na zdrowie. Firma zajmuje się dystrybucją soków w formie cateringu z dostawą do domu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Soki owocowe - Import eksport

Liczba wyników

2082 Przedsiębiorstwa