• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemniaki

Wyniki dla

Ziemniaki - Import eksport

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Verified by europages badge

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 2. DINASTY HARPEN

  Francja

  Verified by europages badge

  Nasza misja: dostarczanie na całym świecie warzyw o najwyższej świeżości i jakości po konkurencyjnych cenach”. Od 2022 r. firma DINASTY HARPEN specjalizuje się w eksporcie ziemniaków i cebuli. Pracujemy przez cały rok, dostarczając odpowiednie produkty o doskonałej jakości. Cały zespól naszej firmy rozumie naszą misję. Dlatego ciężko pracujemy, aby się wyróżniać na rynku. Nasz młody i dynamiczny zespół pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Firma zajmuje się eksportem i sprzedażą hurtową różnych produktów, w tym warzyw, takich jak ziemniaki i cebula. Jesteśmy solidnym, dobrze zbudowanym i uczciwym zespołem, którego celem jest zapewnienie eksportu ziemniaków i cebuli do Afryki Zachodniej. Aby zapewnić bezpieczne środowisko dla inwestycji naszych klientów, firma musi dostarczać produkty wysokiej jakości, a jednocześnie oferować profesjonalną obsługę, która da naszym klientom poczucie pewności. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 3. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

  Wszystkie wyroby na "ziemniaki"
 4. BIO FAST

  Francja

  Verified by europages badge

  Bio Fast jest producentem ekologicznych warzyw. Od 20 lat staramy się produkować wysokiej jakości warzywa w naszym rodzinnym gospodarstwie w północnej Francji. W 2015 roku zdecydowaliśmy się przekształcić nasze gospodarstwo w rolnictwo ekologiczne, aby sprostać oczekiwaniom społeczeństwa i być bardziej zgodnym z naszymi przekonaniami. Możemy teraz zaoferować nasze ziemniaki i buraki, a także marchew, cebulę i szereg warzyw przeznaczonych zarówno na rynek produktów świeżych, jak i przemysłowych, pakowanych luzem, w big-bagach i siatkach. Nasze certyfikaty Bio, Global Gap, Label Rouge i HVE 3 pozwalają nam spełniać oczekiwania konsumentów. Dzięki idealnej lokalizacji w połowie drogi między Paryżem a Lille możemy z łatwością obsługiwać wiele różnych miejsc docelowych. Prosimy o kontakt i złożenie zamówienia już dziś!

 5. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. RTL PATAT

  Belgia

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

 2. GREEN BEAN

  Polska

  Verified by europages badge

  Green Bean jest hurtownią z siedzibą w pobliżu Wrocławia. Hurtownia działa w sektorze świeżych warzyw i owoców, jest również obecna w dziedzinie mrożonych warzyw i owoców, suszonych owoców, produktów konwencjonalnych i ekologicznych, grzybów, jadalnych korzeni i bulw - Import-Eksport. Dostarczamy warzywa i owoce, zapewniając naszym klientom świeże, wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

 3. NEDATO

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma NEDATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach eksport ziemniaków, i Ziemniaki dla przemysłu. Ma siedzibę w Oud-Beijerland, Holandia.

 4. CHIPS LA 76

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHIPS LA 76, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Specjalności żywnościowe, Potato Chips, żywność, i Specjalności żywnościowe. Ma siedzibę w Allouville-Bellefosse, Francja.

 5. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma GB EXPORT INTERNATIONAL BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, lucerna, Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, ziarna kawy, i cynamon. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 1. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bułgaria

  Verified by europages badge

  Firma VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Napoje - import-eksport, Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Soki owocowe, Ziemniaki, Kakao i czekolada, Wyroby cukiernicze, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 2. TIMGAD STORE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma TIMGAD STORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport artykułów rolno-spożywczych. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa świeże, Oliwki, Ziemniaki, Napoje bezalkoholowe, Napoje gazowane bezalkoholowe, Oliwa z oliwek, daktyle, daktyle pakowane, i melony. Ma siedzibę w Martigues, Francja.

 1. CHOUCROUTERIE RIEFFEL

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHOUCROUTERIE RIEFFEL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach kiszona kapusta, i rzepa. Ma siedzibę w Krautergersheim, Francja.

 2. PATATAS RUBÉN

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  Firma PATATAS RUBÉN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach młode ziemniaki, ziemniaki do sadzenia, hurtownia kartofli, Dystrybucja ziemniaków, eksporter ziemniaków, ziemniaki do sadzenia, i ziemniaki do konsumpcji. Ma siedzibę w O Corgo-Lugo, Hiszpania.

 3. M-S SERVICES

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma M-S SERVICES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Napoje - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Ryby, Ryż, Miód, Suszone owoce, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Ryby mrożone, Napoje gazowane, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w Woluwe-Saint-Pierre, Belgia.

 4. MAXIFRITES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAXIFRITES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, Ziemniaki, Ziemniaki na frytki, frytki, mrożone frytki, Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany, i Żywność mrożona sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. PB2C

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma PB2C, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, pomidory, szafran, cebule, figi, daktyle, owoce opuncji indyjskiej, i jabłka. Ma siedzibę w Bouglon, Francja.

 6. SOBACI

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Verified by europages badge

  Firma SOBACI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, kukurydza, cebule, orzechy indyjskie, i Ziemniaki. Ma siedzibę w Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 7. BART'S POTATO COMPANY

  Belgia

  Bart’s Potato Company to niezależna firma rodzinna utworzona przed ponad 40 latami pod kierownictwem J. Lamaire. Bart’s Potato Company specjalizuje się w produkcji ziemniaków do wszelkich zastosowań. Bart's Potato Company dywersyfikuje swoją działalność i rozwija się, czerpiąc korzyści z nowych trendów i z rynków o wysokim potencjale. Firma uprawia i dostarcza ziemniaki oraz ziemniaki przetworzone, przy czym oferuje również szeroką gamę cebuli, warzyw i owoców. Dzień po dniu, nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

 8. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polska

  Prowadzimy produkcję szerokiej gamy nasion: - trawy: kostrzewa czerwona, trzcinowata i owcza, rajgras angielski, włoski, holenderski, tymotka, kupkówka w oparciu o odmiany hodowli Polskiej i zagranicznej - zboża: jare i ozime - ziemniaki sadzeniaki - rośliny strączkowe - rośliny drobnonasienne - buraki pastewne Dla wygody odbiorców dostarczamy nasze nasiona do sieci hurtowni w całej Polsce własnym transportem. Zatrudniamy dynamiczną i kompetentną załogę służącą zawsze fachowym doradztwem naszym plantatorom oraz odbiorcom

 1. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Hiszpania

  Sprzedaż ziemniaków, czosnku, cebuli i 4. gamy. Specjalizujemy się w usługach i dystrybucji dla supermarketów i liderów w branży spożywczej takich jak Sánchez Romero, grupa Eroski, Carrefour, Auchan, grupa Unide, AhorraMas, ... i wielu innych.

 2. PHU PLON

  Polska

  Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się handlem oraz uprawą warzyw w centralnej Polsce. Nasza działalność bazuje na własnym gospodarstwie, a także współpracy z zaprzyjaźnionymi grupami rolno ogrodniczymi. Naszą specjalnością jest uprawa i handel warzywami okopowymi oraz z rodziny kapustnych . Poza uprawą i handlem wykonujemy również usługi konfekcjonowania i dystrybuowania warzyw.

 3. PETUREL S.L.

  Hiszpania

  Peturel produkuje czosnek, cebule oraz ziemniaki w Mascaraque, w regionie Toledo. Wśród naszych produktów znajdziesz czosnek, czosnek obrany, siekany, czosnek czarny, w siatkach, cebule i ziemniaki.

 4. FORKLIFT MARKET SP Z O.O.

  Polska

  Wózki widłowe i paletowe toyota linde

 5. NATURGLOBE SRL

  Włochy

  Firma NATURGLOBE SRL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, młode ziemniaki, eksport ziemniaków, i Eksport ziemniaków opakowanych. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 6. MINOAS IMPORT-EXPORT

  Grecja

  Firma MINOAS IMPORT-EXPORT, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Warzywa świeże. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, Ziemniaki, fruit and vegetable wholesaler, i eksport owoców i warzyw. Ma siedzibę w Herakleion, Grecja.

 7. BAYARD DISTRIBUTION

  Francja

  Firma BAYARD DISTRIBUTION, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Ma siedzibę w Laucourt, Francja.

 8. CLAREBOUT POTATOES

  Belgia

  Firma CLAREBOUT POTATOES, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, Ziemniaki - płatki i wyroby ziemniaczane, ziemniaki gotowane, Ziemniaki na frytki, i płatki ziemniaczane. Ma siedzibę w Nieuwkerke, Belgia.

 9. ALMACÉN DE PATATAS ARREBA

  Hiszpania

  Firma ALMACÉN DE PATATAS ARREBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Ma siedzibę w Burgos, Hiszpania.

 10. SERVAGRI

  Belgia

  Firma SERVAGRI, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Sadzonki, cebulki, materiały siewne, ziemniaki, i Sadzonki, cebulki, materiały siewne. Ma siedzibę w Orcq, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo