• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ziemniaki

Wyniki dla

Ziemniaki - Import eksport

 1. MAZETTO COMPANY

  Brazylia

  Witamy! Jesteśmy MAZETTO COMPANY; Szybko rozwijająca się firma importowo-eksportową skoncentrowana na eksporcie brazylijskich produktów rolnych. Pracujemy nad transformacją handlu zagranicznego, prowadzimy negocjacje na całym świecie i rozwiązujemy problemy biurokracji w kupnie i sprzedaży w handlu zagranicznym, zapewniając klientom najlepsze produkty i warunki. W zglobalizowanym świecie naszą misją jest zapewnienie kompetencji, przejrzystości i lojalności. Dlatego zawsze dostarczamy produkty najwyższej jakości i doskonałe relacje międzynarodowe. Lokalizacje: MAZETTO COMPANY ma swoje biura strategiczne w São Paulo i Lizbonie. Produkty: Zajmujemy się głównie importem i eksportem brazylijskiej kawy, marchwi, pomidorów, ziemniaków, kukurydzy, soi, brazylijskiej wołowiny i kurczaków. Odwiedź naszą stronę internetową i skontaktuj się z naszym zespołem!

 2. DINASTY HARPEN

  Francja

  Nasza misja: dostarczanie na całym świecie warzyw o najwyższej świeżości i jakości po konkurencyjnych cenach”. Od 2022 r. firma DINASTY HARPEN specjalizuje się w eksporcie ziemniaków i cebuli. Pracujemy przez cały rok, dostarczając odpowiednie produkty o doskonałej jakości. Cały zespól naszej firmy rozumie naszą misję. Dlatego ciężko pracujemy, aby się wyróżniać na rynku. Nasz młody i dynamiczny zespół pomoże Ci podjąć najlepsze decyzje. Firma zajmuje się eksportem i sprzedażą hurtową różnych produktów, w tym warzyw, takich jak ziemniaki i cebula. Jesteśmy solidnym, dobrze zbudowanym i uczciwym zespołem, którego celem jest zapewnienie eksportu ziemniaków i cebuli do Afryki Zachodniej. Aby zapewnić bezpieczne środowisko dla inwestycji naszych klientów, firma musi dostarczać produkty wysokiej jakości, a jednocześnie oferować profesjonalną obsługę, która da naszym klientom poczucie pewności. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 3. SCHNEIDERS GEMÜSELAND LANDESPRODUKTENHANDELS GESMBH

  Austria

  Warzywa świeże i mrożone z Marchfeld. Na najbardziej żyznych nizinach Austrii, Marchfeld, produkujemy duże ilości wysokiej jakości produktów warzywnych, zarówno jakości ekologicznej, jak i konwencjonalnej, zgodnie z najnowocześniejszymi aspektami ekologicznymi i zgodnie ze standardem Globalgap. Dzięki nabytym najnowocześniejszym maszynom do zbioru, produkcji i pakowania jesteśmy w stanie myć, kroić, sortować i pakować produkty zgodnie z życzeniem naszych klientów. Dzięki budowie naszej nowej hali produkcyjnej wraz z centrum logistycznym mamy możliwość produkowania i mrożenia naszych produktów żywnościowych pod stałą kontrolą jakości. Jako firma spożywcza z certyfikatem IFS, surowe przepisy dotyczące higieny były i są dla nas bardzo ważne. Naszymi własnymi piętrowymi pojazdami chlodniczymi oraz dzięki partnerom logistycznym zaopatrujemy naszych odbiorców handlowych w Austrii i całaj europie, a także w USA i Kanadzie w nasze produkty warzywne wysokiej jakości.

 4. BRUWIER POTATOES

  Belgia

  Eksporter ziemniaków mytych & niemytych, opakowanych & dla przemysłu - szeroka gama odmian ziemniaków żółtych & czerwonych, cebuli & marchwi. Bruwier Potatoes n.v. cieszy się wyjątkową reputacją na świecie w zakresie ziemniaków. Jego nazwa kojarzy się z jakością, zaufaniem i dobrą współpracą. Te zalety są determinujące na rynku produktów tak wrażliwych i gdzie cena podlega ciągłym wahaniom.

 5. RTL PATAT

  Belgia

  Rik Tanghe jest firmą o uznanej renomie na rynku ziemniaków. Opierając się na długoletnim doświadczeniu przekazywanym z ojca na syna, Rik Tanghe jest partnerem firm specjalizujących się w produkcji ziemniaków na granicy Belgii. Znana z jakości produktów, firma Rik Tanghe zalicza do grona swych klientów wiele renomowanych firm belgijskich i zagranicznych. Szukacie eksperta od ziemniaków? Właśnie go znaleźliście!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NEDATO

  Holandia

  Firma NEDATO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach eksport ziemniaków, i Ziemniaki dla przemysłu. Ma siedzibę w Oud-Beijerland, Holandia.

 2. VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD

  Bułgaria

  Firma VIVI RETAIL DISTRIBUTION LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Napoje - import-eksport, Kartonowe naczynia i kubki jednorazowe, Artykuły higieniczne i toaletowe, Soki owocowe, Ziemniaki, Kakao i czekolada, Wyroby cukiernicze, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Burgas, Bułgaria.

 3. GB EXPORT INTERNATIONAL BV

  Belgia

  Firma GB EXPORT INTERNATIONAL BV, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, lucerna, Czosnek, Rolnictwo - import-export, Zioła i rośliny lecznicze, ziarna kawy, i cynamon. Ma siedzibę w Nazareth, Belgia.

 4. MAXIFRITES

  Francja

  Firma MAXIFRITES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa mrożone. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, Ziemniaki, Ziemniaki na frytki, frytki, mrożone frytki, Frytki świeże, zamrożone i szybko zamrożone, płatki ziemniaczane, granulat ziemniaczany, i Żywność mrożona sprzedaż hurtowa. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 5. PATATAS RUBÉN

  Hiszpania

  Firma PATATAS RUBÉN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach młode ziemniaki, ziemniaki do sadzenia, hurtownia kartofli, Dystrybucja ziemniaków, eksporter ziemniaków, ziemniaki do sadzenia, i ziemniaki do konsumpcji. Ma siedzibę w O Corgo-Lugo, Hiszpania.

 1. PB2C

  Francja

  Firma PB2C, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ziemniaki. Jest również obecna w dziedzinach Oliwa z oliwek, Import-eksport artykułów rolno-spożywczych, pomidory, szafran, cebule, figi, daktyle, owoce opuncji indyjskiej, i jabłka. Ma siedzibę w Bouglon, Francja.

 2. SOBACI

  Wybrzeże Kości Słoniowej

  Firma SOBACI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Ziemniaki, kukurydza, cebule, orzechy indyjskie, i Ziemniaki. Ma siedzibę w Abidjan, Wybrzeże Kości Słoniowej.

 1. BART'S POTATO COMPANY

  Belgia

  Bart’s Potato Company to niezależna firma rodzinna utworzona przed ponad 40 latami pod kierownictwem J. Lamaire. Bart’s Potato Company specjalizuje się w produkcji ziemniaków do wszelkich zastosowań. Bart's Potato Company dywersyfikuje swoją działalność i rozwija się, czerpiąc korzyści z nowych trendów i z rynków o wysokim potencjale. Firma uprawia i dostarcza ziemniaki oraz ziemniaki przetworzone, przy czym oferuje również szeroką gamę cebuli, warzyw i owoców. Dzień po dniu, nasze produkty zdobywają uznanie na całym świecie.

 2. KALNAS SP. Z O.O. CENTRALA NASIENNA

  Polska

  Prowadzimy produkcję szerokiej gamy nasion: - trawy: kostrzewa czerwona, trzcinowata i owcza, rajgras angielski, włoski, holenderski, tymotka, kupkówka w oparciu o odmiany hodowli Polskiej i zagranicznej - zboża: jare i ozime - ziemniaki sadzeniaki - rośliny strączkowe - rośliny drobnonasienne - buraki pastewne Dla wygody odbiorców dostarczamy nasze nasiona do sieci hurtowni w całej Polsce własnym transportem. Zatrudniamy dynamiczną i kompetentną załogę służącą zawsze fachowym doradztwem naszym plantatorom oraz odbiorcom

 3. IBÉRICA DE PATATAS NATURALES

  Hiszpania

  Sprzedaż ziemniaków, czosnku, cebuli i 4. gamy. Specjalizujemy się w usługach i dystrybucji dla supermarketów i liderów w branży spożywczej takich jak Sánchez Romero, grupa Eroski, Carrefour, Auchan, grupa Unide, AhorraMas, ... i wielu innych.

 4. PHU PLON

  Polska

  Jesteśmy firmą handlowo-usługową zajmującą się handlem oraz uprawą warzyw w centralnej Polsce. Nasza działalność bazuje na własnym gospodarstwie, a także współpracy z zaprzyjaźnionymi grupami rolno ogrodniczymi. Naszą specjalnością jest uprawa i handel warzywami okopowymi oraz z rodziny kapustnych . Poza uprawą i handlem wykonujemy również usługi konfekcjonowania i dystrybuowania warzyw.

 5. PETUREL S.L.

  Hiszpania

  Peturel produkuje czosnek, cebule oraz ziemniaki w Mascaraque, w regionie Toledo. Wśród naszych produktów znajdziesz czosnek, czosnek obrany, siekany, czosnek czarny, w siatkach, cebule i ziemniaki.

 6. FORKLIFT MARKET SP Z O.O.

  Polska

  Wózki widłowe i paletowe toyota linde

 7. NATURGLOBE SRL

  Włochy

 8. BAYARD DISTRIBUTION

  Francja

 1. MINOAS IMPORT-EXPORT

  Grecja

 2. CLAREBOUT POTATOES

  Belgia

 3. EMBALLAGE CODERRE PACKAGING INC.

  Kanada

 4. ALMACÉN DE PATATAS ARREBA

  Hiszpania

 5. EIMA ENGINEERING

  Niemcy

 6. LA FERME DE VAULERAND

  Francja

 7. BAIRRALIMENTAR LDA.

  Portugalia

 8. BEL-FRITS

  Belgia

 9. FIWAP

  Belgia

 10. MAISON MENDEL

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo