• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • smarowanie - maszyny i instalacje

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i instalacje - Import eksport

 1. ECKARDT SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Fundamenty naszej firmy rodzinnej stworzyli prezesi, Manfred Eckardt i Thomas Eckardt. Obecnie jesteśmy firmą średniej wielkości. W 2002 roku obchodziliśmy 25-tą rocznicę powstania. Nasze przedsiębiorstwo zawsze kojarzyło się z niezawodnością, dobrą obsługą, ciągłością i wzrostem. W połowie 2001 roku zmarł prezes Manfred Eckardt, a wkrótce potem, w marcu 2002 roku, jego syn, Thomas Eckardt. W związku z tym w połowie 2002 roku nastąpiła zmiana na stanowisku prezesa. Funkcję tę objęła Beate Eckardt i pełniła ją od marca 2002 do maja 2005 roku. Od dnia 01.06.2005 prezesem firmy Eckardt & Sohn GmbH jest i nadal pozostanie Axel Eckardt. Firma Eckardt & Sohn działa zarówno na poziomie lokalnym, jak i globalnym. Dzięki bardzo bogatemu asortymentowi i wieloletniemu doświadczeniu, firma zawsze spełnia indywidualne życzenia klientów.

 2. UKŁADY CENTRALNEGO SMAROWANIA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma UCS Sp. z o.o. jest polskim oddziałem firmy DROPSA Spa, światowego lidera w produkcji układów centralnego smarowania. Produkty DropsA to tworzone od ponad 60 lat wysokiej jakości elementy systemów smarowania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pracownicy naszej firmy są w stanie zaproponować Państwu optymalne rozwiązania spełniające oczekiwania techniczno-budżetowe. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno komponenty jak i kompletne rozwiązania systemów smarowania dla przemysłu i pojazdów. Modułowość proponowanych przez nas rozwiązań pozwala tworzyć projekty w każdym typie systemów, wśród których możemy wyróżnić: systemy jednoliniowe, progresywne, dwuliniowe, wieloliniowe oraz natryskowe. Dodatkowo możemy zaproponować Państwu zamienniki poszczególnych elementów produkowanych przez inne firmy, które nie spełniają stawianych oczekiwań. W skrajnych przypadkach jesteśmy w stanie rozpoznać niezidentyfikowany element układu smarowania i zaproponować swój odpowiednik. Do skompletowanych przez nas systemów oferujemy również montaż, uruchomienie i szkolenie personelu z zakresu prawidłowej obsługi.

 3. SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH

  Niemcy

  Firma SKF LUBRICATION SYSTEMS GERMANY GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, Smarowanie - maszyny i instalacje, Natłuszczanie i smarowanie - maszyny i urządzenia, Pompy chłodzenia i smarowania silników, i smar do łożysk. Ma siedzibę w Walldorf, Niemcy.

 4. POMAC LUB SERVICES

  Belgia

  Od 30 lat, Pomac Lub-Services jest dobrze naoliwionym przedsiębiorstwem dzięki swojej współpracy z producentami znanymi na całym świecie w dziedzinie technik smarowania (od smarownic do smarownic automatycznych do oleju i smary, wszystko dla Państwa sieci sprężonego powietrza…). Sercem naszych umiejętności jest: smarownice automatyczne, smarowanie taśm i płyt, smarowanie centralne, smarowanie łańcuchów, mikrosmarowanie, smarownice kroplowe, smarowanie poprzez rozpylanie.

 5. BIELOMATIK LEUZE GMBH + CO. KG - LUBRICATION SYSTEMS

  Niemcy

  Firma BIELOMATIK LEUZE GMBH + CO. KG - LUBRICATION SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach naoliwianie. Ma siedzibę w Neuffen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ON

  Turcja

  Firma ON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach zasuwnice okienne. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma HÄFNER FLUIDTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, Pompy hydrauliczne, Smarowanie - maszyny i instalacje, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Cylindry hydrauliczne, i Pompy hydrauliczne. Ma siedzibę w Mainhausen, Niemcy.

 3. PULSARLUBE GMBH

  Niemcy

  Firma PULSARLUBE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach smarownice, i grease pumps. Ma siedzibę w Frankfurt Am Main, Niemcy.

 4. HWU LUBTEC GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma HWU LUBTEC GMBH & CO. KG, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, oleje hydrauliczne, Smary przemysłowe, Smary stałe, półstałe i tłuszcze przemysłowe, i oleje napędowe. Ma siedzibę w Hiddenhausen, Niemcy.

 5. KEMOL D.O.O.

  Słowenia

  Firma KEMOL D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Limbuš, Słowenia.

 1. LOEWE OIL CORPORATION

  Belgia

  Firma LOEWE OIL CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Jest również obecna w dziedzinach oleje silnikowe, i oleje. Ma siedzibę w Knokke, Belgia.

 2. SLICO S.R.L.

  Włochy

  Firma SLICO S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Olejarki, Smarowanie - maszyny i instalacje, i Olejarki. Ma siedzibę w Rivoli, Włochy.

 1. XI'AN TIANRUI PETROLEUM MACHINE EQUIPMENT CO. LTD

  Chiny

  Firma XI'AN TIANRUI PETROLEUM MACHINE EQUIPMENT CO. LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Xi'an, Chiny.

 2. MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L.

  Włochy

  Firma MWM SCHMIERANLAGEN S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Olejarki, Smarowanie - maszyny i instalacje, i Olejarki. Ma siedzibę w Peschiera Borromeo, Włochy.

 3. INTERFLON ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma INTERFLON ITALIA S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i instalacje, Smarowanie - maszyny i urządzenia, i Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Bra, Włochy.

 4. PISTOIESE LUBRIFICANTI - BECHI RICCARDO - BETTI CLAUDIO & C S.A.S.

  Włochy

  Firma PISTOIESE LUBRIFICANTI - BECHI RICCARDO - BETTI CLAUDIO & C S.A.S., roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i urządzenia, Smarowanie - maszyny i instalacje, Smarowanie - maszyny i urządzenia, i Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Montale, Włochy.

 5. COMED

  Włochy

  Firma COMED, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Smarowanie - maszyny i instalacje, Olejarki, Smarowanie - maszyny i instalacje, i Olejarki. Ma siedzibę w Capannori, Włochy.

 6. LUBRICANT SOLUTIONS EUROPE

  Belgia

  Firma LUBRICANT SOLUTIONS EUROPE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Herk De Stad, Belgia.

 7. SHANGHAI YOUNG SHINE ELECTRIC CO., LTD.

  Chiny

  Firma SHANGHAI YOUNG SHINE ELECTRIC CO., LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Shanghai, Chiny.

 8. SA MECHENICO PAK

  Hiszpania

  Firma SA MECHENICO PAK, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Smarowanie - maszyny i instalacje. Ma siedzibę w Palma, Hiszpania.

 1. DROPSA S.P.A.

  Włochy

 2. BEKALUBE S.R.L.

  Włochy

 3. SACEM IMPIANTI S.R.L.

  Włochy

 4. MONZATECH S.R.L.

  Włochy

 5. HIDROTECNICA LOMBARDA S.A.S. DI ORLANDI FRANCO E C.

  Włochy

 6. ITALGREASE S.A.S.

  Włochy

 7. SIFRA S.R.L.

  Włochy

 8. FEMIA INDUSTRIE

  Francja

  Verified by europages badge

  FEMIA projektuje i buduje maszyny i urządzenia do przygotowania i ciągłej obróbki termicznej warzyw, kukurydzy cukrowej i owoców. Od prawie 60 lat FEMIA zaopatruje w urządzenia sektory konserw, mrożonek i świeżych produktów na wszystkich kontynentach. Od odbioru produktu w fabryce do jego przekazania do linii pakującej lub mrożącej, mamy odpowiedź na każde Twoje zapotrzebowanie, z szeroką gamą wydajności do 20 ton na godzinę. Przyjmowanie i podawanie na linii, czyszczenie, mycie, sortowanie, klasyfikowanie, usuwanie szczypułek, przycinanie, cięcie, przenoszenie i przekazywanie. Ciągła obróbka termiczna: blanszowanie, chłodzenie, uwodnienie, odwadnianie, suszenie. Nieustannie wprowadzamy innowacje i udoskonalamy nasze maszyny, aby sprostać Państwa wymaganiom: Zwiększenie wydajności linii, zachowanie jakości produktów, zmniejszenie zużycia wody i energii, uproszczenie i zmniejszenie kosztów konserwacji, zwiększenie żywotności maszyn.

 9. QUELLTECH GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  QuellTech jest firmą rodzinną. Rozwijamy i wytwarzamy czujniki laserowe do bezdotykowego pomiaru obiektów w 2D/3D. Stawiamy się w pozycji specjalisty w dziedzinie urządzeń pomiarowych z bogatą gamą rozwiązań, zarówno w produkcji masowej jak niestandardowej według specyfikacji klienta, oraz specyficznymi modyfikacjami. Nasi klienci cenią sobie funkcjonalność i jakość czujników laserowych QuellTech, które zapewniają niezawodne i stabilne działanie. Oferujemy dostosowanie do specyficznych wymagań klienta właściwości mechanicznych oraz wyrobów firmowych. Nasze rozwiązania znajdują zastosowanie w następujących branżach: samochodowa, budowy maszyn, technika spawania, robotyka oraz elektronika użytkowa. Współpracujemy z partnerami w takich krajach jak: Niemcy, Hiszpania, Turcja, USA, Korea Południowa i Chiny, gdzie czujniki laserowe QuellTech są integrowane w maszyny i rozwiązania przemysłowe.

 10. BESER KIMYA SAN. VE TIC. LTD.STI.

  Turcja

  Verified by europages badge

  ESER CHEMICALS jest producentem specjalistycznych chemikaliów obsługującym różne dziedziny przemysłu dostarczającym smary i płyny do obróbki metali, specjalistyczne zestawy emulgatorów, modyfikatory reologii kleju skrobiowego, chemikalia samochodowych, emulgatory olejów mineralnych i olejów silikonowych, odpieniacze olejów silikonowych i niesilikonowych oraz mineralnych, oleochemikalia, oleje i dodatki do obróbki tekstyliów, antysapstainy do drewna, inhibitory korozji OAT i IAT do chłodziw i płynów przenoszących ciepło, płyny do hamulców hydraulicznych, dodatki przeciwzużyciowe, estry specjalistyczne i surowcowe. Opracowujemy produkty i rozwiązania chemiczne dostosowane do potrzeb klienta. Specjalizujemy się zwłaszcza w nastpujących produktach; Pakiet emulgatorów do rozpuszczalnych olejów mineralnych, pakiet mieszanek olejowych i olejów do stożkowania, pakiet emulgatorów do rozpuszczalników do zbieraczy bawełny, pakiet emulgatorów do olejów dziewiarskich, inhibitory korozji do płynów przeciw zamarzaniu i chłodziw przemysłowych, pakiet inhibitorów do hydraulicznych płynów hamulcowych Dot 3 i Dot 4, półsyntetyczne płyny do obróbki metali do maszyn wielometalowych itp.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Smarowanie - maszyny i instalacje - Import eksport

Liczba wyników

2265 Przedsiębiorstwa