• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • silniki spalinowe - części i podzespoły

Wyniki dla

Silniki spalinowe - części i podzespoły - Import eksport

 1. STOPARTS LTD

  Turcja

  Verified by europages badge

  Założone w 2012 roku, przedsiębiorstwo STOparts jest firmą dostarczającą części zamienne do każdego rodzaju ciężkich maszyn i urządzeń od producentów i dealerów w Turcji. Obecnie, współpracujemy z ponad 120 producentami w różnych dziedzinach, zarówno w segmencie rynku sprzedaży hurtowej, jak i detalicznej. Wszyscy producenci części zamiennych, z którymi współpracujemy z myślą o wysokiej jakości maszynach specjalnych, budowlanych i rolniczych. Eksportujemy do wielu krajów w Europie, Ameryce i Azji. Obecnie, mamy możliwość dostarczania części zamiennych i komponentów do samochodów ciężarowych, sprzętu specjalnego, budowlanego i rolniczego. Ponadto, możemy produkować części zamienne dla Ciebie na specjalne zamówienie. Nasza specjalizacja: Stoparts działa pod marką SORS w dostawach, w ramach sprzedaży hurtowej i detalicznej, części zamiennych dla wszystkich rodzajów ciężkiego sprzętu. Terminowość dostaw części zamiennych do specjalnych urządzeń jest podstawową misją naszej firmy. Możesz zamówić u nas komponenty do następujących ciężkich jednostek i systemów ciężkiego sprzętu: -Osie i dyferencjały; -Silniki (silnik wewnętrznego spalania (ICE)) i silniki elektryczne; -Układy chłodzenia; -Układ hydrauliczny; -Przekładnie (skrzynie biegów) i wiele innych do odkrycia na naszej stronie internetowej! Skontaktuj się z nami bez wahania aby uzyskać więcej informacji!

 2. SV-ZERSPANUNGSTECHNIK

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SV-ZERSPANUNGSTECHNIK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Übach-Palenberg, Niemcy.

 3. DECI GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma DECI GMBH & CO. KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Statki - wyposażenie i przyrządy, Silniki okrętowe, Części zamienne do silników wysokoprężnych okrętowych, Instalacje rozdziału i przesyłania energii elektrycznej, Transformatory, przetwornice i prostowniki, Silniki elektryczne i części do silników, i Wynajem urządzeń przemysłowych. Ma siedzibę w Quickborn, Niemcy.

 4. GLOBAL RESOURCE S.R.O

  Słowacja

  GLOBAL RESOURCE dostarcza części zamienne do traktorów: Rodzaje rozruszników oddzielone przecinkiem, marki, marki. rozrusznik mtz 82, rozrusznik Belarus ładowarka do akumulatorów osłona silnika, rozrusznik perkins, osłona rozrusznika, rozrusznik mtz 320, rozrusznik mtz 80, przekładnia do rozrusznika MTZ, rozruszniki MTZ przekładnia do rozrusznika, rozrusznik Tatra, rozrusznik Zetor, traktor, Zetor, traktor belarus, zetor, hatz, mtz, tatra, perkins, belarus, magneton, balkankar

 5. REGENERACJA TURBOSPRĘŻAREK, NAPRAWA I SERWIS TURBIN MIELEC

  Polska

  Firma zajmuje się regeneracją turbosprężarek. Wykonujemy naprawę każdego rodzaju turbin; zarówno zwykłych jak również ze zmienną geometrią. Na wszystkie nasze usługi udzielamy 12 miesięcy gwarancji. Interesuje nas również skup oraz zamiana turbosprężarek. Nasze usługi wykonujemy szybko i solidnie!

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH

  Szwajcaria

  Firma COMBUSTION AND FLOW SOLUTIONS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Zürich, Szwajcaria.

 2. ING. ERICH WIMBERGER

  Austria

  Firma ING. ERICH WIMBERGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Rohrbach-Berg, Austria.

 3. AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AKG THERMOTECHNIK INTERNATIONAL GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Hofgeismar, Niemcy.

 4. DECKERS MOTORENREVISIE

  Belgia

  Firma DECKERS MOTORENREVISIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody - usługi różne. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Naprawa samochodów, Silniki gazowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Naprawa samochodów, silniki benzynowe, i Silniki gazowe. Ma siedzibę w Essen, Belgia.

 5. AMR

  Belgia

  Firma AMR, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe - części i podzespoły, silniki i rozruszniki, konserwacja silników elektrycznych, i skrzynie przekładni zębatych. Ma siedzibę w Alken, Belgia.

 1. IDE SERVICE

  Belgia

  Firma IDE SERVICE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, Pompy i systemy wtryskiwania paliwa, wyposażenie do testów wtryskiwaczy, wtryskiwacze silnikowe, i część zamienna samochodowa. Ma siedzibę w Pittem, Belgia.

 2. OEM TOPLINE ROMANIA

  Rumunia

  Firma OEM TOPLINE ROMANIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Beton - maszyny i urządzenia do produkcji. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Części do silników Diesla, Budownictwo - maszyny i sprzęt, Ładowarki, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Części do silników Diesla, Budownictwo - maszyny i sprzęt, i Ładowarki. Ma siedzibę w Timisoara, Rumunia.

 1. CAT CAMS

  Belgia

  Firma CAT CAMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach camshafts, rectified gears, i Korbowody kute. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 2. EURO-REC

  Belgia

  Firma EURO-REC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe - części i podzespoły, hydraulic components, obróbki mechaniczne precyzyjne, i Samochody - części składowe i części mechaniczne. Ma siedzibę w Couillet, Belgia.

 3. ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma ZSO ZERSPANUNGS- UND SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Szlifowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Szlifowanie stali i metali, Toczenie stali i metali, i Metalurgia i hutnictwo żelaza - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Oberstaufen, Niemcy.

 4. LAMPAR S.R.L.

  Włochy

  Firma LAMPAR S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Szczotki metalowe, szczotki do silników elektrycznych, Szczotki metalowe, i industrial brushes. Ma siedzibę w Monza, Włochy.

 5. CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL

  Hiszpania

  Firma CFM CONRAD F. MEYER E HIJO SL, roku i działającą w sektorze Silniki okrętowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe - części i podzespoły, silniki morskie, silnik dieslowski, i silniki wtryskowe. Ma siedzibę w Vigo - Pontevedra, Hiszpania.

 6. MB ENGINEERING GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MB ENGINEERING GMBH & CO. KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Stal i metale - formowanie i wykrawanie, Spawanie i cięcie laserowe - urządzenia, i aluminium obróbka. Ma siedzibę w Dürbheim, Niemcy.

 7. ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH

  Niemcy

  Firma ATEX NSR MOTORSPORTTEAM GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Prießnitz, Niemcy.

 8. MOTOSHOPITALIA

  Włochy

  Firma MOTOSHOPITALIA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Motocykle - części i akcesoria, Motocykle - części i akcesoria, akumulator, Akcesoria motoryzacyjne, i Części zamienne do skutera. Ma siedzibę w Settimo Milanese, Włochy.

 1. HALO EUROPE

  Belgia

  Firma HALO EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach świece silnikowe, świece samochodowe, i część zamienna samochodowa. Ma siedzibę w Zoutleeuw, Belgia.

 2. R DIESEL SRLS

  Włochy

  Firma R DIESEL SRLS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Silniki wysokoprężne Diesla. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, wtryskiwacze silnikowe, pompy wtryskowe do silników, części zamienne, i Silniki spalinowe - części i podzespoły. Ma siedzibę w Salerno, Włochy.

 3. GROSEMANS REVISIE

  Belgia

  Firma GROSEMANS REVISIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Samochody - usługi różne. Jest również obecna w dziedzinach Naprawa samochodów, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Naprawa samochodów, Silniki spalinowe - części i podzespoły, silniki do pojazdów silnikowych, i montaż silników. Ma siedzibę w Kermt, Belgia.

 4. HENNLICH-HCT GMBH

  Niemcy

  Firma HENNLICH-HCT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Hydraulika - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, Wymienniki ciepła, Hydraulika - maszyny i urządzenia, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Chłodnice, i Wymienniki ciepła. Ma siedzibę w Sankt Ingbert, Niemcy.

 5. SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA

  Portugalia

  Firma SEW EURODRIVE PORTUGAL - MOTORES REDUTORES, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości, Narzędzia ręczne niezasilane do obróbki metali, wiariatory prędkości do przekładni, Przekładnie, wariatory i reduktory szybkości, i reduktory przemysłowe. Ma siedzibę w Mealhada, Portugalia.

 6. ANGLO BELGIAN CORPORATION

  Belgia

  Firma ANGLO BELGIAN CORPORATION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Engines, części do motocykli, i engines for sale. Ma siedzibę w Gent, Belgia.

 7. ANTWERP DIESEL PUMPS

  Belgia

  Firma ANTWERP DIESEL PUMPS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Zasuwy i zawory, Zawory do silników z zapłonem iskrowym, Pompy, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Zasuwy i zawory, Zawory do silników z zapłonem iskrowym, i Pompy. Ma siedzibę w Deurne, Belgia.

 8. MOTORENREVISIE MARRECAU

  Belgia

  Firma MOTORENREVISIE MARRECAU, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Naprawa samochodów. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe - części i podzespoły, Silniki tłokowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Cylinder heads, Silniki tłokowe, i wizjery. Ma siedzibę w Sint Eloois Winkel, Belgia.

 9. LÖHNERT INDUSTRIEVERTRETUNGEN UND INGENIEURBÜRO KG

  Niemcy

  Firma LÖHNERT INDUSTRIEVERTRETUNGEN UND INGENIEURBÜRO KG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Silniki spalinowe - części i podzespoły. Jest również obecna w dziedzinach Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Pojazdy - części mechaniczne i zamienne, Pojazdy - części elektryczne i elektroniczne, Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria, i Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Ma siedzibę w Bad Soden-Salmünster, Niemcy.

 10. HEINRICH WEISS

  Niemcy

  Firma HEINRICH WEISS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, Samochody osobowe, Silniki spalinowe, Silniki spalinowe - części i podzespoły, Mechanika pojazdowa - wyposażenie zakładów naprawczych, i Samochody osobowe. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Silniki spalinowe - części i podzespoły - Import eksport

Liczba wyników

1128 Przedsiębiorstwa