• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • podzespoły elektryczne i elektoniczne

Wyniki dla

Podzespoły elektryczne i elektoniczne - Import eksport

 1. BMR GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rudolf M. Brittling założył BMR w 1978 roku jako jednoosobową działalność gospodarczą z siedzibą w Schwabach. Początkowo koncentrowano się na produkcji dla Triumpf Adler i Lehmann-Eisenbahnen. W tym samym czasie rozpoczęto produkcję elektroniki i rozwój własnych elektronicznych systemów sterowania. W 1988 roku BMR przejął część produkcji przełączników firmy Sasse jako drugi główny filar swojej produkcji. W tym czasie gama produktów obejmowała sterowanie pompami do smarowania samochodów ciężarowych i ładowarek akumulatorów. Rok 1990 był decydujący, gdy dodano do oferty przetwornice częstotliwości. Aktualnie BMR GmbH specjalizuje się w produkcji statycznych przemienników częstotliwości dla wrzecion silników w zakresie mocy od 100VA do 3, 5 KVA oraz dla prędkości obrotowych do 150.000 obr/min i więcej, zarówno dla typów wymagających wysokich jak i niskich napięć. Firma z Schwabach jest liderem na rynku w zakresie niskich napięć. Nasi klienci pochodzą nie tylko z Niemiec czy Europy, ale z całego świata.

 2. PRÜFREX INNOVATIVE POWER PRODUCTS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PRÜFREX opanował proces rozwoju, produkcji i montażu gotowych do zainstalowania elektronicznych podzespołów; skorzystasz z naszego doświadczenia w segmencie high-tech we wszystkich fazach rozwoju projektów EMS. Jako producent elektronicznych układów sterowania i cyfrowych układów zapłonowych, zajmujemy się całym kontekstem EMS na najwyższym poziomie. Wybierasz usługodawcę, który dokładnie zna Twoje problemy z własnego doświadczenia i który może również profesjonalnie obsłużyć cały zakres zadań związanych z montażem płytek drukowanych. Uzwojenie cewki, montaż płytki drukowanej, montaż komponentów, testowanie i zalewanie - budujemy cały proces produkcyjny na miejscu. 100% testy funkcjonalne, na przykład ICT / FCT, towarzyszą procesowi produkcji i zapewniają minimalny procent zwrotów. Zarówno przy produkcji konwencjonalnej, jak i częściowo lub w pełni zautomatyzowanej można polegać na najwyższej jakości i opłacalności.

 3. KARL H. ACKERMANN GMBH & CO. KOMMANDITGESELLSCHAFT

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Produkcja i sprzedaż specjalnych artykułów elektronicznych, m.in. zacisków elektrycznych. Listwy zaciskowe, zaciski, obejmy zaciskowe, podstawy zaciskowe, płytki zaciskowe, listwy zaciskowe płaskie, zaciski śrubowe, listwy zaciskowe nasadowe, zaciski płaskie szeregowe, obejmy zaciskowe DIN 46282, zaciski płaskie DIN 41000, listwy zaciskowe płaskie, wsporniki, płytki zaciskowe, przelotki, zaciski śrubowe DIN 46260, zaciski wysokonapięciowe DIN 46265, teflonowe końcówki do lutowania.

 4. ASSMY & BÖTTGER ELECTRONIC GMBH / A+B ELECTRONIC

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od ponad 50 lat w A+B Electronic stawiamy na jakość, elastyczność i bliskość klienta. Jesteśmy dostawcą systemu dla Twoich potrzeb elektronicznych. Jako dostawca usług EMS przywiązujemy dużą wagę do najnowocześniejszych standardów produkcyjnych w zakresie maszyn i systemów. Około 140 naszych pracowników codziennie produkuje i rozwija projekty naszych klientów, zarówno seryjne, jak i prototypowe. Oprócz montażu komponentów SMD i THT chętnie podejmiemy się także np. montażu, testowania, powlekania konformalnego i logistyki. Częścią naszej filozofii jest: niezawodność dzięki Made in Germany. Reasumując: stałe osoby kontaktowe i maksymalna możliwość planowania Twoich projektów. Dlatego z wieloma klientami współpracujemy od wielu lat. Z entuzjazmem stawiamy czoła rynkowi i nowym wyzwaniom. Państwa zadania są dla nas motorem do poszukiwania wciąż nowych rozwiązań - dziś i w przyszłości. Stawiamy na "różnorodność w systemach".

 5. KARL KRUSE GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Karl Kruse GmbH oznacza zorientowaną na usługi i niezawodną dystrybucję komponentów elektronicznych. Specjalne zaopatrzenie i dystrybucja na całym świecie w przypadkach nagłych zapotrzebowań, strategiczne pokrycie Twoich długoterminowych potrzeb. Oferujemy cały łańcuch dostaw w zakresie rozwoju, kwalifikacji i produkcji najnowocześniejszej elektroniki. Karl Kruse specjalizuje się w tworzeniu w pełni przejrzystych, zintegrowanych, globalnych łańcuchów dostaw i oferuje inteligentne rozwiązania w zakresie zakupów, takie jak servis oszczędnościowy, zarządzanie zapasami lub zapewnienie dostępności komponentów wycofanych z produkcji, oraz wiele więcej ….

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KYNIX SEMICONDUCTOR HONG KONG LIMITED

  Hong Kong

  Verified by europages badge

  Kynix to wiodący internetowy dystrybutor półprzewodników i komponentów elektronicznych z siedzibą w Hongkongu. Założona w 2014 roku firma Kynix szybko stała się wiodącym dostawcą wysokiej jakości komponentów elektronicznych dla producentów zaawansowanych technologii, inżynierów, twórców i hobbystów na całym świecie. Kynix oferuje szeroką gamę komponentów w różnych kategoriach, w tym komponenty aktywne i pasywne, zasilacze, czujniki, złącza i wiele innych. Firma ściśle współpracuje z najlepszymi producentami, aby zapewnić najwyższą jakość i standardy oferowanych produktów. Oprócz szerokiego wyboru produktów, Kynix oferuje swoim klientom szereg usług o wartości dodanej. Obejmują one wewnętrzne testy i inspekcje, pomoc w zaopatrzeniu, a nawet niestandardowe pakowanie i etykietowanie. Wszystkie te usługi mają na celu pomóc klientom znaleźć odpowiednie produkty do ich projektów. Kynix prowadzi własne centra realizacji zamówień i oferuje szybką i niezawodną wysyłkę do klientów na całym świecie. Klienci mogą również skorzystać z elastycznego i kompetentnego zespołu obsługi klienta firmy, który odpowie na pytania klientów i pomoże rozwiązać ewentualne problemy. Kynix to doskonały wybór wysokiej jakości komponentów elektronicznych w konkurencyjnych cenach. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów, światowej klasy obsłudze klienta i usługom o wartości dodanej Kynix jest naprawdę punktem kompleksowej obsługi dla wszystkich potrzeb związanych z komponentami elektronicznymi.

 2. SK-ELEKTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Nasze komponenty elektroniczne są montowane automatycznie lub ręcznie w naszym centrum kompetencji w Erfurcie w Niemczech, zgodnie z wymaganiami procesu produkcyjnego. Z testami elektrycznymi włącznie, usługa ta może być również oferowana klientom zewnętrznym. Jakość naszych produktów stanowi nasz priorytet. Dlatego też procesy zgodne z ISO 9001: 2008 stale odgrywają kluczową rolę w rozwoju naszej firmy. Przestrzegamy kompletnych procedur testowych (CE, VDE, EMC) włącznie z odpowiednimi procesami akredytacyjnymi w naszej firmie. Dlatego też przyjmujemy zarówno zamówienia produkcyjne jak i testowe. Nasz zespół serwisowy jest do Państwa dyspozycji w przypadku pytań technicznych i napraw produktów, czy to we własnym zakresie, czy w Państwa zakładzie. Ponadto na życzenie oferujemy szkolenia specjalistyczne koncentrujące się na różnych punktach.

 3. VERCO ELECTRO COMPONENTS

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma VERCO ELECTRO COMPONENTS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sterowanie i regulacja - instrumenty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Czujniki indukcyjne, Wyłączniki, Oporniki, Przekaźniki, Osłony kabli elektrycznych, Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane, Komponenty elektroniczne, Podzespoły elektryczne i elektoniczne, i Nema. Ma siedzibę w Chaumont-Gistoux, Belgia.

 4. KINGFONT PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD

  Tajwan R.O.C.

  Verified by europages badge

  Firma KINGFONT PRECISION INDUSTRIAL CO., LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach złącza elektryczne, Złącza do kart pamięci, karta pamięci, karty sim, smart card, łączówki do obwodów drukowanych, złącza do komputera, łączniki, i USB connectors. Ma siedzibę w New Taipei City, Tajwan R.O.C..

 5. SOLID SEMECS B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  Firma SOLID SEMECS B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektroniczne bierne i obwody drukowane. Jest również obecna w dziedzinach Podzespoły elektryczne i elektoniczne, projektowanie obwodów drukowanych, montaż elementów elektronicznych, elementy elektroniczne do samochodów, podzespoły elektryczne i elektroniczne do samochodów, Electronics assembly, przemysłowe elementy elektroniczne, manufacture of printed circuits, i montaż części elektronicznych dla przemysłu samochodowego. Ma siedzibę w Uden, Holandia.

 1. METZ CONNECT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma METZ CONNECT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Blumberg, Niemcy.

 2. W. KOLB FERTIGUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma W. KOLB FERTIGUNGSTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Willich, Niemcy.

 1. WEYTRONIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma WEYTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Weyhe, Niemcy.

 2. PIE PROFESSIONELLE INDUSTRIELLE ELEKTRONIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma PIE PROFESSIONELLE INDUSTRIELLE ELEKTRONIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Klagenfurt, Austria.

 3. FLEXTEM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLEXTEM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Bobenheim-Roxheim, Niemcy.

 4. MICROMOTIVE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma MICROMOTIVE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Mainz, Niemcy.

 5. HILSCHER GESELLSCHAFT FÜR SYSTEMAUTOMATION MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HILSCHER GESELLSCHAFT FÜR SYSTEMAUTOMATION MBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Hattersheim, Niemcy.

 6. HERION & RAU FLUIDTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma HERION & RAU FLUIDTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach regulatory ciśnienia, czujniki ciśnienia, i Wyłączniki próżniowe. Ma siedzibę w Herrenberg, Niemcy.

 7. PETERS INDU-PRODUKT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PETERS INDU-PRODUKT GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Wesel, Niemcy.

 8. SÜKO KONDENSATORENBAU ROBERT NILL GMBH & CO.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma SÜKO KONDENSATORENBAU ROBERT NILL GMBH & CO., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Bodelshausen, Niemcy.

 1. KABELFORM GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KABELFORM GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Lippstadt, Niemcy.

 2. BS BODENSTECKDOSEN SYSTEMTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BS BODENSTECKDOSEN SYSTEMTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Bielefeld, Niemcy.

 3. ODU GMBH & CO KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ODU GMBH & CO KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Mühldorf, Niemcy.

 4. ISOHEAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ISOHEAT GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Jest również obecna w dziedzinach kable grzejne, i termoregulatory. Ma siedzibę w Ubstadt-Weiher, Niemcy.

 5. CIRCUIT DESIGN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CIRCUIT DESIGN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 6. BKV-TEC SCHNEIDER INH. J. SCHNEIDER E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma BKV-TEC SCHNEIDER INH. J. SCHNEIDER E.K., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Podzespoły elektryczne i elektoniczne. Ma siedzibę w Herborn, Niemcy.

 7. MWIRE PRODUCTION

  Polska

  MWIRE PRODUCTION skupia się na wytwarzaniu wiązek elektrycznych na zamówienie. Nasza siedziba znajduje się w Rzeszowie. Nasze wiązki są stosowane do produkcji wyrobów dla klientów z Polski i całej Europy. Realizujemy zamówienia hurtowe i niskonakładowe. Działamy jako producent wiązek kablowych dla różnych branż MWIRE PRODUCTION jest gotowe do obsługi Klientów w wielu obszarach produkcji. Są to przede wszystkim branże: AGD-RTV (od 2020 r. współpracujemy m.in. z największym producentem okapów kuchennych w Polsce i Europie); oświetleniowa; automotive; produkcji maszyn, w tym rolniczych; automatyki przemysłowej. Produkujemy wiązki elektryczne dostosowane do specyfikacji klienta Dostosowujemy specyfikę wiązek elektrycznych do konkretnych projektów Klientów. Tworzymy dedykowane rozwiązania – bezpieczne, niezawodne i pomagające optymalizować koszty. Wiemy jak ważna jest terminowość w biznesie i wysoka jakość obsługi i produktu. Najważniejszym celem naszej pracy jest terminowe dostarczanie najwyższej jakości wiązek elektrycznych, które będą wykorzystywane w różnych gałęziach przemysłu związanego z elektroniką, robotyką, automatyką czy motoryzacją. Wykorzystujemy dokumentacje techniczną i realizujemy projekty indywidualne. Potrzebujesz nietypowego rozwiązania? Przygotujemy je na podstawie dostarczonej specyfikacji technicznej, wzoru fizycznego lub rysunków – tak, jak potrzebujesz.

  Wszystkie wyroby na "podzespoły elektryczne i elektoniczne"

 8. IN-TEC BENSHEIM GMBH

  Niemcy

  Doradztwo - Rozwój - Prototypowanie - Produkcja. IN-TEC BENSHEIM od 1996 roku wspiera wiodących na rynku producentów z różnych branż w ich procesach produkcyjnych: Jako dostawca systemowy, OEM i producent kontraktowy wyspecjalizowaliśmy się w produkcji prototypów, zespołów, montażu kabli oraz montażu skomplikowanych urządzeń. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu uczestniczymy w procesach rozwojowych i pomagamy tworzyć indywidualne rozwiązania. Ponadto oferujemy naszym klientom pełny serwis, przejmujemy zakup, logistykę i magazynowanie komponentów. a w zakresie „E-Mobility" wspieramy i doradzamy na tematy pokładowych systemów zasilania HV, okablowania LV i HV, HD-PDU - jednostki dystrybucji zasilania, skrzynek bezpiecznikowych i wyłącznikowych, złączy modułów akumulatorowych, pokładowego kabla ładującego. Dzięki ponad 80 pracownikom i elastycznym procesom produkcyjnym możemy bardzo szybko reagować na różne wymagania klientów.

 9. HORST PLATZ BERATUNGS- UND VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Horst Platz GmbH od ponad 45 lat oferuje szeroki zakres usług dla klientów z branży motoryzacyjnej, telekomunikacyjnej, IT, inżynierii mechanicznej i budowy maszyn, techniki medycznej i lotnictwa – od doradztwa i projektowania rozwiązań dostosowanych do indywidualnych potrzeb po zarządzanie projektami; Od indywidualnego rozwoju produktu po produkcję kontraktową i na zlecenie. Z naszymi produktami i rozwiązaniami wyspecjalizowaliśmy się między innymi w wyposażaniu nowoczesnych miejsc pracy, realizacji potrzeb pracy mobilnej oraz wyposażaniu pomieszczeń i sal konferencyjnych w systemy audio i wideo. Nasi globalni klienci są w branży telekomunikacyjnej i przemysłowej: motoryzacyjnej, firm audytorskich i zatwierdzających, lotniczej, kosmicznej, budowy maszyn i inżynierii mechanicznej, IT i telekomunikacji, techniki medycznej, centrów danych, handlu hurtowego i specjalistycznego.

 10. KNITTER-SWITCH ELEKTROTECHNISCHE ERZEUGNISSE KNITTER & CO.KG

  Niemcy

  Od swojego powstania w roku 1966, firma knitter-switch zajmuje pozycję lidera w dziedzinie technologii produkcji przełączników. Jesteśmy firmą wysoko specjalistyczną, oferującą szeroki wybór przełączników naciskowych, taktowych, kodowych, obrotowych i przełączników typu DIP. Naszą ofertę uzupełniają klawiatury. Stale poszerzamy portfolio naszych produktów. Stawiamy przy tym na najnowsze technologie i materiały. Kładziemy nacisk na jakość i obsługę klienta. W magazynie posiadamy ponad 7, 5 miliona przełączników, wobec czego możemy zaoferować najkrótsze na rynku czasy dostawy. Jeśli konieczne są indywidualne rozwiązania na zamówienie, nasz zespół służy kompetentnym doradztwem podczas procesu projektowania, również u klienta. Współpraca strategiczna z wieloma wiodącymi dystrybutorami rozszerza sieć dystrybucyjną na całym świecie i zapewnia, że zawsze masz kontakt lokalny. W celu udokumentowania i zapewnienia wysokich standardów jakościowych nasze wyroby otrzymały certyfikat jakości ISO 9001 w Hongkongu.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Podzespoły elektryczne i elektoniczne - Import eksport

Liczba wyników

6409 Przedsiębiorstwa