• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. TEKNAMOTOR SP. Z O.O.

  Polska

 2. STALKO SP. Z O.O. SP. K.

  Polska

 3. SDMA SAS

  Francja

  SDMA to przedsiębiorstwo dystrybucji sprzętu rolniczego: sprzedaż sprzętu rolniczego, nowego i używanego wszystkich marek. Jesteśmy autoryzowanym sprzedawcą sprzętu rolniczego i do terenów zielonych VALTRA. Oferujemy także pełną gamę sprzętu rolniczego i sprzętu do koszenia. SDMA jest również dostawcą sprzętu do koszenia i robót ziemnych (żniwiarka pokosowa, przetrząsacz siana, kosiarka, kosiarka z kondycjonerem, prasa okrągła). Inny sprzęt rolniczy: Ciągnik rolniczy lub leśny. Siewnik jednopunktowy, siewnik ziarnowy. Gniotownik i kosiarka wysięgnikowa. Kosiarka wysięgnikowa i kosiarka do zarośli. Sprzęt dla gospodarstw hodowlanych: Samochód do przewozu zwierząt, maszyna do wybierania kiszonki z silosu, rozściełacz słomy. Rozściełacz słomy. Narzędzia do uprawy gleby bez napędu. Pług, brona talerzowa, kultywator wibracyjny. Maszyna do nawożenia i roztrząsacz obornika. Narzędzia do uprawy gleby napędzane przez wał obrotu mocy. Brona wahadłowa. Opryskiwacze. Opryskiwacz zawieszany. Sprzęt do pielęgnacji terenów zielonych i maszyny rolnicze: Rozdrabniacz do roślin, autoryzowany sprzedawca pras do bel okrągłych. Sprzęt dla gospodarstw hodowlanych.

 4. RUBANGEL

  Hiszpania

  Rubangel produkuje i sprzedaje systemy mocowania, połączenia i paliki cały świat. Nasze systemy dostarczają wyłącznie korzyści rolnikowi i uprawom, na przykład sadzonkom, winnicom, oliwkom, kiwi, drzewkom owocowym, sadzonkom pomidorów, roślinom ozdobnym. Bardzo praktyczne systemy mocowania pędów lub ładowania w winnicach, altanach porośniętych winoroślą i w uprawach winorośli.

 5. SA SCDC

  Francja

  Firma SA SCDC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Instalacje i maszyny do uprawy winorośli. Jest również obecna w dziedzinach Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Uprawa winorośli - maszyny i sprzęt, materiały do uprawy winorośli, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i Fermenting room. Ma siedzibę w Orbais l'Abbaye, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MAXX-GARDEN GMBH & CO. KG SÄGEKETTEN-ONLINESHOP

  Niemcy

  Firma MAXX-GARDEN GMBH & CO. KG SÄGEKETTEN-ONLINESHOP, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Waltershausen, Niemcy.

 2. TREE DIAGNOSTICS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TREE DIAGNOSTICS LTD, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Boroughbridge, Zjednoczone Królestwo.

 3. CLOHSE GROUP LUX

  Luksemburg

  Firma CLOHSE GROUP LUX, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ciągniki zrywkowe, rozdrabniacz leśny, i forestry equipment. Ma siedzibę w Huldange, Luksemburg.

 4. EM YAVUZ MAKINA

  Turcja

  Firma EM YAVUZ MAKINA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 5. SYLVINOV

  Francja

  Firma SYLVINOV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rozdrabniacz leśny, pługi, ścinacz krzewów do dużych powierzchni, i rozdrabnianie. Ma siedzibę w Labouheyre, Francja.

 1. UNION

  Belgia

  Firma UNION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach skubarki drobiu. Ma siedzibę w Beveren Leie, Belgia.

 2. ZERE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI

  Turcja

  Firma ZERE SANAYI VE TICARET ANONIM SIRKETI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo, i Leśnictwo. Ma siedzibę w Giresun, Turcja.

 1. BAYINDIR TOMRUK

  Turcja

  Firma BAYINDIR TOMRUK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. RITTER MASCHINEN GMBH

  Niemcy

  Firma RITTER MASCHINEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach land working machinery. Ma siedzibę w Zell, Niemcy.

 3. VAN WETTER ENTREPRISE

  Belgia

  Firma VAN WETTER ENTREPRISE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Obcinanie i ścinanie drzew. Jest również obecna w dziedzinach Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, i projektowanie terenów zielonych i ogrodów. Ma siedzibę w Bruxelles, Belgia.

 4. GAEC PRAL

  Francja

  Firma GAEC PRAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Owoce. Jest również obecna w dziedzinach Soki owocowe, Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia, czereśnie, morele, Soki owocowe, i Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Arlebosc, Francja.

 5. TOMÀS ARRIETA

  Hiszpania

  Firma TOMÀS ARRIETA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach przecinarki, i kosiarka. Ma siedzibę w Girona, Hiszpania.

 6. GREEN CUTS LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GREEN CUTS LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Grimsby, Zjednoczone Królestwo.

 7. ARBOR VITAE ARBORICULTURE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ARBOR VITAE ARBORICULTURE LTD, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Edinburgh, Zjednoczone Królestwo.

 8. KUHN ITALIA S.R.L.

  Włochy

  Firma KUHN ITALIA S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, części do maszyn rolniczych, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Melegnano, Włochy.

 1. GIUPPONI FRATELLI & C. S.R.L.

  Włochy

  Firma GIUPPONI FRATELLI & C. S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, maszyny i sprzęt rolniczy, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Carisio, Włochy.

 2. SICRA TRATTORI S.R.L.

  Włochy

  Firma SICRA TRATTORI S.R.L., roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, maszyny i sprzęt rolniczy, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Trento, Włochy.

 3. RANIERI DI CAFFA MASSIMO

  Włochy

  Firma RANIERI DI CAFFA MASSIMO, roku i działającą w sektorze Rolnictwo - urządzenia rolnicze. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, Elewatory zbożowe, silosy, Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, i Elewatory zbożowe, silosy. Ma siedzibę w Cortemilia, Włochy.

 4. PLANDO NATURARTE S.R.L.

  Włochy

  Firma PLANDO NATURARTE S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, maszyny i sprzęt rolniczy, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Imperia, Włochy.

 5. AGRICOLA OFANTINA DI SABIA CANIO

  Włochy

  Firma AGRICOLA OFANTINA DI SABIA CANIO, roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt rolniczy, Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Calitri, Włochy.

 6. S.A.I.

  Włochy

  Firma S.A.I., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, maszyny i sprzęt rolniczy, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Montegiorgio, Włochy.

 7. GARMEC S.R.L. UNICO SOCIO

  Włochy

  Firma GARMEC S.R.L. UNICO SOCIO, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ogrodnictwo - maszyny i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, Ogrodnictwo, sadownictwo i kwiaciarstwo - wyposażenie i sprzęt, i Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 8. ORZI TRATTORI 2000 DI LUIGI E SERGIO RODELLA S.N.C.

  Włochy

  Firma ORZI TRATTORI 2000 DI LUIGI E SERGIO RODELLA S.N.C., roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, traktory rolnicze, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Orzinuovi, Włochy.

 9. TE.DE.A. DI CAVALLARO LEONARDO & C. S.A.S.

  Włochy

  Firma TE.DE.A. DI CAVALLARO LEONARDO & C. S.A.S., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, Wynajem i naprawa maszyn rolniczych, Pompy hydrauliczne, i Wynajem i naprawa maszyn rolniczych. Ma siedzibę w Giarre, Włochy.

 10. MACCHINE AGRICOLE DI MICHELE PETULLA' & FRATELLI S.N.C.

  Włochy

  Firma MACCHINE AGRICOLE DI MICHELE PETULLA' & FRATELLI S.N.C., roku i działającą w sektorze Rolnictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, Maszyny i sprzęt rolniczy, Leśnictwo i sadownictwo - maszyny i urządzenia, i Maszyny i sprzęt rolniczy. Ma siedzibę w Taurianova, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Sadownictwo i leśnictwo - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

6401 Przedsiębiorstwa