• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rzeźnie - maszyny i urządzenia

Wyniki dla

Rzeźnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

 1. PERMIS DE CONDUIRE

  Francja

  Firma PERMIS DE CONDUIRE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach wnioski o zezwolenia. Ma siedzibę w Sainte Denise, Francja.

 2. BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma BANSS SCHLACHT- UND FÖRDERTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Biedenkopf, Niemcy.

 3. CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS

  Brazylia

  Firma CAMREY - EQUIPAMENTOS FRIGORÍFICOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sao Jose Do Rio Preto-Sp, Brazylia.

 4. TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V.

  Holandia

  Firma TRANSNATIONAL AGRI PROJECTS B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Przetwórstwo kurcząt, machinery for slaughterhouses, urządzenia i sprzęt dla ubojni, i maszyny do uboju drobiu. Ma siedzibę w Wissenkerke, Holandia.

 5. BOBET MATERIEL

  Francja

  Firma BOBET MATERIEL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Maszyny DLA PRZEMYSŁU ROLNO-SPOŻYWCZEGO, i automatyzacja przemysł rolno-spożywczy. Ma siedzibę w CHAMPAGNE, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. KS K. SCHNELL SARL

  Francja

  Firma KS K. SCHNELL SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Marmoutier, Francja.

 2. MADO FRANCE SARL

  Francja

  Firma MADO FRANCE SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Saverne, Francja.

 3. SARL ATELIERS DE LA QUEILLE

  Francja

  Firma SARL ATELIERS DE LA QUEILLE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, taśmociągi, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i podnośniki. Ma siedzibę w Tonneins, Francja.

 4. FOOD TECHNOLOGY FRANCE

  Francja

  Firma FOOD TECHNOLOGY FRANCE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Robot automated equipment for slaughterhouses. Ma siedzibę w Saint-Nolff, Francja.

 5. THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA

  Francja

  Firma THE BEST AUTO INSERTION MACHINE CHINA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach akcesoria i elementy do maszyn do pisania, AKCESORIA DO Maszyn biuroWYCH, insertion rings, i maszyny pakujące. Ma siedzibę w Austin, Francja.

 1. MEAT ASSISTANCE

  Belgia

  Firma MEAT ASSISTANCE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Przemysł spożywczy - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Magazyny chłodnicze, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Ćwiartowanie mięsa, higiena przemysłowa, Magazyny chłodnicze, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Ćwiartowanie mięsa. Ma siedzibę w Sautin, Belgia.

 2. TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE

  Grecja

  Firma TRIANTAFYLLIDIS EQUIPMENT IKE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Skydra, Grecja.

 1. B.R.E.

  Belgia

  Firma B.R.E., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 2. INDUSTRADE

  Francja

  Firma INDUSTRADE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach butchering of meat. Ma siedzibę w Schiltigheim Cedex, Francja.

 3. CLASS MEISTER SARL

  Rumunia

  Firma CLASS MEISTER SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konstrukcje kesonowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tirgu Neamt, Rumunia.

 4. COUEDIC MADORE EQUIPEMENT

  Francja

  Firma COUEDIC MADORE EQUIPEMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Plemet, Francja.

 5. AMB FOOD TECH S.R.L.

  Włochy

  Firma AMB FOOD TECH S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, Mielenie i siekanie mięsa - maszyny, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Masarnie - maszyny i urządzenia, przetwórstwo mięsa, i Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Ma siedzibę w San Lazzaro Di Savena, Włochy.

 6. LIMOS

  Słowenia

  Firma LIMOS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach machinery for slaughterhouses. Ma siedzibę w Škofja Loka, Słowenia.

 7. TUNISIANET

  Tunezja

  Firma TUNISIANET, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Informatyka - artykuły zaopatrzeniowe. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, komputery osobiste, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Tunis, Tunezja.

 8. ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES

  Zjednoczone Królestwo

  Firma ABATTOIR EQUIPMENT SUPPLIES, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach rzeźnie, urządzenia i sprzęt dla ubojni bydła, machinery for slaughterhouses, i urządzenia i sprzęt dla ubojni świń. Ma siedzibę w Clevedon, Zjednoczone Królestwo.

 1. MAPA BLADES S.R.L.

  Włochy

  Firma MAPA BLADES S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach ostrzenie, maszyny ostrzące, i produkcja narzędzi według rysunku. Ma siedzibę w Cinisello Balsamo, Włochy.

 2. TERMET SOLEFI

  Francja

  Firma TERMET SOLEFI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Champagné, Francja.

 3. SCERIA

  Francja

  Firma SCERIA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Sablé Sur Sarthe, Francja.

 4. NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION

  Francja

  Firma NORMAN - NORMANDIE MANUTENTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Vimoutiers, Francja.

 5. TEKNOMAKI

  Turcja

  Firma TEKNOMAKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach urządzenia do usuwania pestek z oliwek, kalibrownik, i urządzenia do zbioru oliwki. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 6. MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V.

  Holandia

  Firma MAREL RED MEAT SLAUGHTERING B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Lichtenvoorde, Holandia.

 7. MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MEYN POULTRY EQUIPMENT LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Hampshire, Zjednoczone Królestwo.

 8. ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma ASMERT MEZBAHA GIDA VE TARIM URUNLERI SANAYI TIC.LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 9. STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE

  Francja

  Firma STE COMMERC ETUDES REALISAT AGROALIMENTAIRE, roku i działającą w sektorze Mielenie i siekanie mięsa - maszyny. Jest również obecna w dziedzinach Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia, Peklowanie mięsa - urządzenia, Ciastkarnie - maszyny i urządzenia przemysłowe, Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Wyrób i wędzenie wędlin - urządzenia. Ma siedzibę w Solesmes, Francja.

 10. HOLAC MASCHINENBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HOLAC MASCHINENBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Rzeźnie - maszyny i urządzenia, i Rzeźnie - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rzeźnie - maszyny i urządzenia - Import eksport

Liczba wyników

13 918 Przedsiębiorstwa