• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby słodkowodne

Wyniki dla

Ryby słodkowodne - Import eksport

 1. RIBNJACI KUPA D.O.O.

  Chorwacja

  Farma rybna jest prawdziwą oazą dostarczającą najwyższej jakości świeżych ryb słodkowodnych. W kilku stawach, oprócz licznych karpi, hodowane są szczupaki, sumy, sandacze, karpie tłuste, liny, tołpygi i inne ryby. Farma rybna Kupa w miejscowości Draganić oferuje sportowe łowienie ryb w pięknym, naturalnym otoczeniu niedaleko Zagrzebia.

 2. NURA GMBH

  Niemcy

  Firma NURA GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 3. AQUARIUM TONNDORF

  Niemcy

  Firma AQUARIUM TONNDORF, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla ryb hodowlanych, Akwarium i słoje, Pokarm dla ryb hodowlanych, i Akwarium i słoje. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. LA TRUITE D'ONDEVAL

  Belgia

  Firma LA TRUITE D'ONDEVAL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, filety z pstrąga, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, i produkcja rzemieślnicza. Ma siedzibę w Waimes-Ondenval, Belgia.

 5. RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH

  Niemcy

  Firma RARI FOOD INTERNATIONAL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AQUARIA ANTWERP

  Belgia

  Firma AQUARIA ANTWERP, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby. Jest również obecna w dziedzinach Ryby słodkowodne, Ryby do sadzawki hodowlanej, Ryby słodkowodne, ryba tropikalna, Ryby do sadzawki hodowlanej, i akcesoria do akwarium. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 2. PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI.

  Turcja

  Firma PASIFIK GOLDEN BLUE GIDA DIŞ TIC.LTD.STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Yozgat, Turcja.

 3. KOI BY KOI

  Francja

  Firma KOI BY KOI, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Blainville/l'eau, Francja.

 4. FISH FRESH-SEAFOOD

  Grecja

  Firma FISH FRESH-SEAFOOD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach eksport świeżych ryb. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. PUNTO TROPICALE SRL

  Włochy

  Firma PUNTO TROPICALE SRL, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 1. BELT SEAFOOD APS

  Dania

  Firma BELT SEAFOOD APS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Karlebovej, Dania.

 2. DER KOIHOF

  Austria

  Firma DER KOIHOF, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Deutsch Goritz, Austria.

 1. AU POISSON D'OR

  Belgia

  Firma AU POISSON D'OR, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rybki tropikalne (do akwarium). Jest również obecna w dziedzinach Akwarium i słoje, Ryby słodkowodne, Akwarium i słoje, i Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Estaimpuis, Belgia.

 2. FISHLIME SU ÜRÜNLERI

  Turcja

  Firma FISHLIME SU ÜRÜNLERI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Raki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby słodkowodne, troć słodkowodna, karpie, krewetki paczkowane, i Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 3. SAS HYS

  Francja

  Firma SAS HYS, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach kije, i karmy dla ryb akwariowych. Ma siedzibę w Boulogne Sur Mer, Francja.

 4. KGN FRESH LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma KGN FRESH LTD, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach import świeżych ryb. Ma siedzibę w Northolt, Zjednoczone Królestwo.

 5. MONTEUM LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma MONTEUM LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby mrożone, Ryby słodkowodne, Ryby morskie, Ryby mrożone, Ryby słodkowodne, i Ryby morskie. Ma siedzibę w Shoreham-By-Sea, Zjednoczone Królestwo.

 6. SUPET SU TURIZM PETROL

  Turcja

  Firma SUPET SU TURIZM PETROL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, eksport świeżych ryb, ryba słodkowodna, Rybołówstwo - import-eksport, i homary. Ma siedzibę w Sisli / Istanbul, Turcja.

 7. OFISH STORE

  Indonezja

  Firma OFISH STORE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Tulungagung, Indonezja.

 8. SUNDA AQUATIC INDONESIA

  Indonezja

  Firma SUNDA AQUATIC INDONESIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Bandung, Indonezja.

 1. KADEMLER. COM.

  Turcja

  Firma KADEMLER. COM., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 2. PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA

  Indonezja

  Firma PT.GOLDEN AQUATIC INDONESIA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Bogor, Indonezja.

 3. GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD

  Chiny

  Firma GUANGZHOU EVERLASTING CO.,LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Guangzhou, Chiny.

 4. WAN HU FISH FARM TRADING

  Singapur

  Firma WAN HU FISH FARM TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w singapore, Singapur.

 5. GEBROEDERS KOOY B.V.

  Holandia

  Firma GEBROEDERS KOOY B.V., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby morskie. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ryby słodkowodne, Ryby, i Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Huizen, Holandia.

 6. BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE

  Grecja

  Firma BARAKOS KONSTANTINOS MON/PH -IKE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach świeża ryba. Ma siedzibę w Athens Greece, Grecja.

 7. KEBAN ALABALIK A.Ş

  Turcja

  Firma KEBAN ALABALIK A.Ş, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach pstrąg, i sieja pakowana. Ma siedzibę w Elazig, Turcja.

 8. DENHOLM FISHSELLING LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma DENHOLM FISHSELLING LIMITED, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Jest również obecna w dziedzinach Rybołówstwo - import-eksport, Ryby mrożone, Ryby marynowane, Rybołówstwo - import-eksport, Ryby mrożone, i Ryby marynowane. Ma siedzibę w Glasgow, Zjednoczone Królestwo.

 9. LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL

  Senegal

  Firma LIAISON MARKETING COMPANY SENEGAL, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Dakar Senegal, Senegal.

 10. IRFISH (DUNMORE EAST) LTD

  Irlandia

  Firma IRFISH (DUNMORE EAST) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby, przetwory rybne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby wędzone i solone, Ryby słodkowodne, Ryby wędzone i solone, i Ryby słodkowodne. Ma siedzibę w Waterford, Irlandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo