• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby konserwowe

Wyniki dla

Ryby konserwowe - Import eksport

 1. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Konserwy warzywne, Sery, Oliwki, Korzenie, aromaty, Mrożonki, Ryby konserwowe, warzywa świeże, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 2. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polska

  Dystrybutor i hurtownia oliwy z oliwek, innych olejów roślinnych, ryb konserwowych, wody mineralnej oraz pozostałej żywności. Wyłączny dystrybutor marek takich jak La Espanola i Amberfish. Sprzedawca euro palet. Spółka CMC od ponad 20 lat jest dystrybutorem hiszpańskiej żywności, w szczególności hiszpańskiej oliwy z oliwek. Na początku nasza działalność koncentrowała się głównie na imporcie owoców cytrusowych z krajów południowo-europejskich, przede wszystkim z Hiszpanii, oraz na sprzedaży tych produktów w naszym kraju. Z czasem zdołaliśmy rozwinąć naszą działalność importowo-eksportową, nawiązując współpracę z renomowanymi producentami, głównie z Hiszpanii, ale także z Włoch i Łotwy. Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym oraz dystrybucji, a nasz asortyment skupia się przede wszystkim na trzech grupach produktowych: oliwie z oliwek, przetworach warzywnych i rybach konserwowych. Jesteśmy wyłącznym partnerem na polskim rynku hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek – firmy Acesur grupo, która cieszy się renomą jako wiodący eksporter i producent oliwy z oliwek w Hiszpanii. Produkujemy i dostarczamy znane marki na całym świecie, takie jak „La espanola” i „Coosur”. Nasza firma jest obecna w kluczowych punktach dystrybucji artykułów spożywczych w Polsce, takich jak hipermarkety, sieci handlowe, sklepy detaliczne, specjalistyczne hurtownie spożywcze, a także obsługuje sektor hotelarski i gastronomiczny.

 3. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

 4. JEALSA

  Hiszpania

  Jealsa to hiszpańska rodzinna firma spożywcza, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą konserw rybnych i owoców morza.

 5. DGM SHIPPING AS

  Estonia

  Firma DGM SHIPPING AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CARLINO SRL

  Włochy

  Firma CARLINO SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, Anchovies, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, i Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Ma siedzibę w Sciacca, Włochy.

 2. CONSERVAS HOYA

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS HOYA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce morza konserwowe, tuńczyk, Ryby konserwowe, Owoce morza konserwowe, i sardela. Ma siedzibę w Santoña-Cantabria, Hiszpania.

 3. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

  Firma JENRAD CORPORATION (PTY) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Warzywa i owoce - import-eksport, Warzywa i owoce - import-eksport, zaopatrywanie na wodzie, i owies. Ma siedzibę w Cape Town, Republika Południowej Afryki.

 4. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Mrożonki, Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Espresso coffees, i Mrożonki. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 5. SUPOY

  Ukraina

  Firma SUPOY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach produkty do hodowli drobiu, konserwy w oleju, handel produktami morskimi w konserwach, i produkcja konserw rybnych. Ma siedzibę w Cherkasy, Ukraina.

 1. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroko

  Firma NOUVELLE SOCIETE AMADIR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Agadir, Maroko.

 2. SPANISH GOURMET TRADING

  Hiszpania

  Firma SPANISH GOURMET TRADING, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Delikatesowe wyroby spożywcze, Wina - Hiszpania, oliwa z oliwek, Ryby konserwowe, i Delikatesowe wyroby spożywcze. Ma siedzibę w Mairena Del Aljarafe, Hiszpania.

 1. CONSERVAS REZUMAR

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS REZUMAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach anchois marynowane w oliwie z oliwek. Ma siedzibę w Laredo, Hiszpania.

 2. LINEA GASTRO GMBH

  Niemcy

  Firma LINEA GASTRO GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność dietetyczna i zdrowa żywność. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej, Ryby konserwowe, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Gastronomia - specjalności sztuki kulinarnej. Ma siedzibę w Badenweiler, Niemcy.

 3. FJOKSAK AS

  Norwegia

  Firma FJOKSAK AS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Ålesund, Norwegia.

 4. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugalia

  Firma FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, i Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Póvoa De Varzim, Portugalia.

 5. CONSERVAS LAVIN

  Hiszpania

  Firma CONSERVAS LAVIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Santoña, Hiszpania.

 6. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroko

  Firma PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT), jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach eksport świeżych ryb, obróbka świeżych ryb, i owoce morza mrożone. Ma siedzibę w Grand-Casablanca, Maroko.

 7. FAGURI PROD OÜ

  Estonia

  Firma FAGURI PROD OÜ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 8. CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A.

  Portugalia

  Firma CORESA - CONSERVEIROS REUNIDOS, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 1. ITALIA NET FOOD SNC

  Włochy

  Firma ITALIA NET FOOD SNC, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Wędliny i mięso peklowane, wypieki - hurt, konserwa warzywna, Ryby konserwowe, i Wędliny i mięso peklowane. Ma siedzibę w Reggio Emilia, Włochy.

 2. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francja

  Firma VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Nawozy i środki ulepszające glebę, Tomato paste, konserwa z tuńczyka, i Nawozy i środki ulepszające glebę. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugalia

  Firma LUÇAS & C.ª, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach pasztety i pasty rybne, ryba w puszce, i owoce morza w puszce. Ma siedzibę w Matosinhos, Portugalia.

 4. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma THE VILLAGE SHOPPE LTD, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach ryba w puszce, i mięso wołowe w puszce. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 5. COFACO AÇORES, SA

  Portugalia

  Firma COFACO AÇORES, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach owoce morza w puszce. Ma siedzibę w Lisboa, Portugalia.

 6. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Sól. Jest również obecna w dziedzinach Mąka, grysiki, kasze, Ryby konserwowe, Karton opakunkowy, Tektura specjalna do użytku technicznego, Mąka, grysiki, kasze, Ryby konserwowe, Karton opakunkowy, i Tektura specjalna do użytku technicznego. Ma siedzibę w Bremerhaven, Niemcy.

 7. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugalia

  Firma LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Ryby konserwowe, ryba suszona, ryba mrożona, i eksport ryb mrożonych. Ma siedzibę w Gafanha Da Nazaré, Portugalia.

 8. CONSERVAS BELAMAR, LDA.

  Portugalia

  Firma CONSERVAS BELAMAR, LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, sardynka, makrele, Konserwy rybne, owoce morza i ślimaki konserwowe, i tuńczyk. Ma siedzibę w Vila Do Conde, Portugalia.

 9. ROMA. PHPU

  Polska

  Firma ROMA. PHPU, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Jest również obecna w dziedzinach Ryby morskie, Ryby, przetwory rybne, Ryby wędzone i solone, Ryby morskie, Ryby, przetwory rybne, i Ryby wędzone i solone. Ma siedzibę w Krakow, Polska.

 10. ANCHOASDELUXE

  Hiszpania

  Firma ANCHOASDELUXE, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ryby konserwowe. Ma siedzibę w Pontejos, Hiszpania.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo