• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ryby konserwowe

Wyniki dla

Ryby konserwowe - Import eksport

 1. DELFINO BATTISTA SRL

  Włochy

  W dobrze wyposażony warsztacie poszczególne fazy produkcji również dzisiaj są wykonywane w całości metodami rzemieślniczymi: dobór surowców, kontrola produktu, przetwarzanie, przygotowanie odbywają się pod ścisłą kontrolą w celu zagwarantowania najwyższych standardów produkcji i przestrzegania obowiązujących norm. Wszystkie produkty firmy Delfino Battista są wolne od konserwantów i dodatków chemicznych dla zachowania wysokiej jakości i naturalnego smaku gwarantowanych, oryginalnych produktów.

 2. OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma OTTO FRANCK IMPORT GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Konserwy warzywne. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Mrożonki, Ryby konserwowe, Owoce konserwowe, Espresso coffees, Mrożonki, i mięsa mrożone. Ma siedzibę w Augsburg, Niemcy.

 3. IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K.

  Niemcy

  Firma IMPORT-EXPORT ALTUN LEBENSMITTEL-GROSSHANDEL E.K., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ryby konserwowe, Konserwy warzywne, Sery, Oliwki, Korzenie, aromaty, Mrożonki, Ryby konserwowe, warzywa świeże, i Konserwy warzywne. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. CMC FOOD SP.ZO.O.

  Polska

  Dystrybutor i hurtownia oliwy z oliwek, innych olejów roślinnych, ryb konserwowych, wody mineralnej oraz pozostałej żywności. Wyłączny dystrybutor marek takich jak La Espanola i Amberfish. Sprzedawca euro palet. Spółka CMC od ponad 20 lat jest dystrybutorem hiszpańskiej żywności, w szczególności hiszpańskiej oliwy z oliwek. Na początku nasza działalność koncentrowała się głównie na imporcie owoców cytrusowych z krajów południowo-europejskich, przede wszystkim z Hiszpanii, oraz na sprzedaży tych produktów w naszym kraju. Z czasem zdołaliśmy rozwinąć naszą działalność importowo-eksportową, nawiązując współpracę z renomowanymi producentami, głównie z Hiszpanii, ale także z Włoch i Łotwy. Nasza firma specjalizuje się w handlu hurtowym oraz dystrybucji, a nasz asortyment skupia się przede wszystkim na trzech grupach produktowych: oliwie z oliwek, przetworach warzywnych i rybach konserwowych. Jesteśmy wyłącznym partnerem na polskim rynku hiszpańskiego producenta oliwy z oliwek – firmy Acesur grupo, która cieszy się renomą jako wiodący eksporter i producent oliwy z oliwek w Hiszpanii. Produkujemy i dostarczamy znane marki na całym świecie, takie jak „La espanola” i „Coosur”. Nasza firma jest obecna w kluczowych punktach dystrybucji artykułów spożywczych w Polsce, takich jak hipermarkety, sieci handlowe, sklepy detaliczne, specjalistyczne hurtownie spożywcze, a także obsługuje sektor hotelarski i gastronomiczny.

 5. EIRASMAR

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo sprzedaży małży blaszkoskrzelnych i głowonogów. Nasze produkty są sprzedawane w konserwach.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. JEALSA

  Hiszpania

  Jealsa to hiszpańska rodzinna firma spożywcza, która od ponad 60 lat zajmuje się produkcją i sprzedażą konserw rybnych i owoców morza.

 2. DGM SHIPPING AS

  Estonia

 3. CARLINO SRL

  Włochy

 4. CONSERVAS HOYA

  Hiszpania

 5. JENRAD CORPORATION (PTY) LTD

  Republika Południowej Afryki

 1. FABRICA DE CONSERVAS A POVEIRA, LDA

  Portugalia

 2. NOUVELLE SOCIETE AMADIR

  Maroko

 1. CONSERVAS LAVIN

  Hiszpania

 2. FJOKSAK AS

  Norwegia

 3. LINEA GASTRO GMBH

  Niemcy

 4. PESCA MAREE (FISH & SEAFOOD EXPORT)

  Maroko

 5. FAGURI PROD OÜ

  Estonia

 6. LARGISPOT - PRODUTOS ALIMENTARES, SA

  Portugalia

 7. LUÇAS & C.ª, LDA.

  Portugalia

 8. COFACO AÇORES, SA

  Portugalia

 1. VERTAUEN GLOBAL SUPPLIER

  Francja

 2. THE VILLAGE SHOPPE LTD

  Zjednoczone Królestwo

 3. ITALIA NET FOOD SNC

  Włochy

 4. KARL-HEINZ EHLKEN GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. AZAIS POLITO

  Francja

 6. OFCO GROUP - SEAFOOD INSPECTION FROM VIETNAM

  Wietnam

 7. RIVER FISH

  Serbia

 8. GRUZZA COSRUZIONI MECCANICHE

  Włochy

 9. ROMA. PHPU

  Polska

 10. SOPRALEX - VOSMARQUES

  Belgia

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo