• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rurociągi naftowe

Wyniki dla

Rurociągi naftowe - Import eksport

 1. PTEC PRESSURE TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  PTEC GmbH oznacza kompleksowe i niezawodne wsparcie projektów w zakresie mobilnych i stacjonarnych urządzeń i systemów gazu ziemnego i wodoru. Nasze produkty: Zawory, zawory gazowe, zawory wysokociśnieniowe, zawory wysokociśnieniowe do gazów technicznych, zawory do butli gazowych, zawory elektromagnetyczne, zawory bezpieczeństwa w przypadku rozerwania lub pęknięcia rury, zawory bezpieczeństwa, zawory do gazów technicznych. Oferta produktów obejmuje rury, złącza śrubowe, filtry, zawory zwrotne, zawory elektromagnetyczne, urządzenia zabezpieczające, ale także specyficzne rozwiązania dostosowane do potrzeb klienta. Współpraca z uniwersytetami, nasze partnerstwa, wizyty na targach i ukierunkowane doskonalenie zawodowe zapewniają utrzymanie zawsze aktualnego stanu wiedzy fachowej i technologii. Klienci z branży motoryzacyjnej na całym świecie ufają PTEC - firmie oferującej innowacyjne produkty.

 2. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 3. ENERGOP SP. Z O.O.

  Polska

  Energop Sp. z o.o. wchodzi w skład Grupy MARS Shipyards & Offshore, która to Grupa jest częścią Polskiej Grupy Zbrojeniowej. Blisko 50 lat doświadczeń Spółki na rynku rurociągów oraz konstrukcji stalowych dla wszystkich gałęzi przemysłu, pozwoliło osiągnąć wysoki stopień specjalizacji w zakresie prefabrykacji. Obecnie firma jest wiodącym i jednym z największych wykonawców rurociągów oraz ich elementów w Europie. Profil działalności spółki obejmuje również wykonawstwo zbiorników i silosów, kominów, kanałów spalin itp. Energop Sp. z o.o. zajmuje się realizacją dużych projektów inwestycyjnych głównie dla energetyki, przemysłu petrochemicznego, chemicznego, budownictwa przemysłowego oraz przemysłu wydobywczego na platformy morskie. Spółka posiada Zintegrowany System Zarządzania Jakością, Środowiskiem i BHP według norm EN ISO 9001: 2008, EN ISO 14001: 2004, PN-N-18001: 2004 (OHSAS 18001: 2007) oraz szereg certyfikatów i uprawnień potwierdzających kwalifikacje i profesjonalizm.

 4. HEBEI HAIHAO GROUP

  Chiny

  Firma HEBEI HAIHAO GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Cangzhou, Chiny.

 5. TRUFORM EUROPE

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TRUFORM EUROPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ASOTEP

  Belgia

  Firma ASOTEP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów instalacji przemysłowych, Rurociągi naftowe, Biura projektów instalacji przemysłowych, Rurociągi naftowe, konstrukcje metalowe, i Inżynieria - rury i kanalizacje. Ma siedzibę w Genk, Belgia.

 2. METALSET OÜ

  Estonia

  Firma METALSET OÜ, jest Podwykonawca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Tallinn, Estonia.

 3. CASA BULL

  Belgia

  Firma CASA BULL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt. Jest również obecna w dziedzinach Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, Rury ze stali nierdzewnej, Gaz - urządzenia do produkcji, Rurociągi naftowe, Rury z metali kolorowych, i Rury ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Izegem, Belgia.

 4. TOTAL PIPELINE SYSTEMS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TOTAL PIPELINE SYSTEMS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Accrington, Zjednoczone Królestwo.

 5. UTS CABLE LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma UTS CABLE LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Norwich, Zjednoczone Królestwo.

 1. HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP

  Chiny

  Firma HUNAN STEEL INDUSTRY GROUP, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 2. GODDEERIS NV

  Belgia

  Firma GODDEERIS NV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, tryskacz, wentylacja przemysłowa, Przewody rurowe przemysłowe, i System HVAC napowietrzanie. Ma siedzibę w Roeselare, Belgia.

 1. BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI

  Turcja

  Firma BAYGOK INSAAT.TIC.LTD.STI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach Zawory do armatury, pcv, urządzenia sanitarno-higieniczne, popiersia, i Zawory do armatury. Ma siedzibę w Mersin, Turcja.

 2. DEKOTEC GMBH

  Niemcy

  Firma DEKOTEC GMBH, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi naftowe, Antykorozyjne substancje chemiczne, Rurociągi naftowe, Materiały do dróg publicznych, i Antykorozyjne substancje chemiczne. Ma siedzibę w Leverkusen, Niemcy.

 3. THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH

  Niemcy

  Firma THYSSENKRUPP PLASTICS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rury żelazne. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, Schrony przeciwatomowe - budowa, Rurociągi naftowe, Wydobywanie wody - urządzenia i sprzęt, Płyty pilśniowe twarde, i Schrony przeciwatomowe - budowa. Ma siedzibę w Bad Homberg, Niemcy.

 4. LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY

  Chiny

  Firma LIAOYANG STEEL TUBE COMPANY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Liaoyang, Chiny.

 5. SHINE STAR STEEL PIPE

  Chiny

  Firma SHINE STAR STEEL PIPE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach rurki bezspawowe, i Przewody ze stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Changsha, Chiny.

 6. LME

  Belgia

  Firma LME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Herentals, Belgia.

 7. INDUSTRIE KONTOR GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE KONTOR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach zawór kulowy, i rury gazowe. Ma siedzibę w Malsch, Niemcy.

 8. LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI.

  Turcja

  Firma LIDER MAKINA SAN.TIC.LTD.ŞTI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach profile z pcv, i wytłaczarki do granulatu. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. BILFINGER ROB

  Belgia

  Firma BILFINGER ROB, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcje metalowe lekkie, Rurociągi naftowe, Stal i metale - spawanie i lutowanie, Konstrukcje metalowe lekkie, Rurociągi naftowe, i Stal i metale - spawanie i lutowanie. Ma siedzibę w Zwjindrecht, Belgia.

 2. IGEA S.R.O.

  Republika Czeska

  Firma IGEA S.R.O., jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Rurociągi naftowe, Biura projektów - roboty inżynieryjne budowlane, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, i Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Moravská Ostrava A Prívoz , Republika Czeska.

 3. TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD.

  Chiny

  Firma TIANJIN BOYU STEEL PIPE CO.,LTD., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Tianjin, Chiny.

 4. INDINOX

  Belgia

  Firma INDINOX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach instalacje i oprzyrządowanie do ropociągów, i instalacje i oprzyrządowanie do rurociągów gazowych. Ma siedzibę w Lokeren, Belgia.

 5. A. HAK RIJNMOND B.V.

  Holandia

  Firma A. HAK RIJNMOND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Naprawa urządzeń przemysłowych. Jest również obecna w dziedzinach Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Rurociągi naftowe, Konserwacja instalacji przemysłowych, Przewody i kable elektryczne i telefoniczne, Rurociągi naftowe, i Konserwacja instalacji przemysłowych. Ma siedzibę w Heerjansdam, Holandia.

 6. PICOTEC

  Belgia

  Firma PICOTEC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Jest również obecna w dziedzinach Rury aluminiowe, Rury aluminiowe, i Inżynieria - rury i kanalizacje. Ma siedzibę w Starbroek, Belgia.

 7. INPIPE PRODUCTS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma INPIPE PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Brompton On Swale, Zjednoczone Królestwo.

 8. DEMACO HOLLAND B.V.

  Holandia

  Firma DEMACO HOLLAND B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Budownictwo przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, Rurociągi naftowe, Konstrukcja i obróbka mechaniczna - prace na zlecenie, i Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Noord-Scharwoude, Holandia.

 9. IMPACT SOLUTIONS

  Zjednoczone Królestwo

  Firma IMPACT SOLUTIONS, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Testowanie jakości wyrobów i materiałów. Jest również obecna w dziedzinach Rurociągi naftowe, i Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w Grangemouth, Zjednoczone Królestwo.

 10. TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD

  Zjednoczone Królestwo

  Firma TUBOSIDER (UNITED KINGDOM) LTD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Zbiorniki metalowe, Rurociągi naftowe, Zbiorniki metalowe, i Rurociągi naftowe. Ma siedzibę w St. Helens, Zjednoczone Królestwo.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo