• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • parafiny naftowe

Wyniki dla

Parafiny naftowe - Import eksport

 1. HORIZON CANDLES

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma HORIZON CANDLES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Świece i świeczki. Jest również obecna w dziedzinach Upominki firmowe dla klientów, Parafiny naftowe, parafina, świece w kieliszkach, świece na wymiar, Upominki firmowe dla klientów, świece do użytku domowego, świece nastrojowe, i produkcja świec. Ma siedzibę w Bagcilar, Turcja.

 2. FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FLAMMWERK INH.: KEVIN BLASE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Kirchlengern, Niemcy.

 3. NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma NEUKIRCH LUBRICATION ENGINEERING INH. GERT NEUKIRCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Wertheim, Niemcy.

 4. YAGTY SEMLER

  Turkmenia

  Sztuka herbaty to nasza pasja, dla naszych klientów w ponad 25 krajach dostarczamy tylko najlepsze mieszanki. Zobowiązujemy się do produkcji tylko 100% naturalnych i organicznych produktów. Firma pozyskuje te smaki i zioła z różnych krajów na całym świecie i jest jednym z niewielu eksporterów herbaty na Sri Lance, który posiada własną chłodnię specjalnie dla ziół. Dzięki naszym najlepszym specjalistom stale poszukujemy najlepszych ziół herbacianych z całego świata. W zakresie produkcji firma posiada zakład produkcyjny o powierzchni 90 000 stóp kwadratowych, wyposażony w nowoczesną infrastrukturę, maszyny do pakowania herbaty i wysoko wykwalifikowany personel. Rocznie fabryka produkuje 3500 ton metrycznych herbaty w ramach rygorystycznych systemów zarządzania bezpieczeństwem żywności i wytycznych. Zakład posiada certyfikaty ISO 22002/FSSC 22000 i HACCP oraz jest zgodny z GFSI. Przy produkcji 2, 75 miliona torebek herbaty dziennie, Hyleys Tea jest obecnie czwartym co do wielkości eksporterem herbaty w torebkach ze Sri Lanki.

 5. HANSA POLYMERS SP Z O.O.

  Polska

  Firma Hansa Polymers Sp. z o.o. - sprzedaż granulatów PE i PP , regranulatów, folii PE, Przedzy PP i sznurka (RAFia) parafin zniczowych, gaczy do zastosowań technicznych. Profesjonalizm, doświadczenie w branży oraz obsługa skierowana indywidualnie na każdego klienta. Misją naszej firmy jest oferowanie i sprzedaż Klientom, produktów najwyższej jakości, spełniających najnowsze standardy technologiczne. Atutem Naszej Firmy jest wiedza i wieloletnie doświadczenie handlowe pracowników w branży Petrochemicznej i Chemicznej. Skuteczność pozwoliła Naszej Firmie w nawiązaniu kontaktów handlowych z największymi producentami opakowań , folii , rafii. Odbiorcy docenili sprawność działania, profesjonalna obsługe i rzetelność realizująca się w dostawach i sprawnym przepływie informacji . Naszym celem jest nieustanny rozwój sieci handlowej i pozyskiwanie Partnerów handlowych na Świecie. Pragniemy, aby nasza marka była najchętniej wybierana przez Klientów, dążąc do tego, aby oferowane przez Nas produkty umożliwiały im osiąganie ponadprzeciętnych wyników.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH

  Austria

  Firma PFEIFFER VACUUM AUSTRIA GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 2. EVRICOM

  Bułgaria

  Firma EVRICOM, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach Świece i świeczki, i Świece i świeczki. Ma siedzibę w Stara Zagora, Bułgaria.

 3. SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL

  Niemcy

  Firma SCHMIERSTOFF-TECHNIK RENÉ VÖLKEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Dülmen, Niemcy.

 4. HABCO D.O.O.

  Słowenia

  Firma HABCO D.O.O., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Import-eksport - przedstawiciele. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, Paliwa ciekłe, Nawozy sztuczne, Parafiny naftowe, Paliwa ciekłe, i Nawozy sztuczne. Ma siedzibę w Lendava, Słowenia.

 5. TEVIER ÖL-FENKART GMBH

  Austria

  Firma TEVIER ÖL-FENKART GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Hohenems, Austria.

 1. PETROWHITE

  Turcja

  Firma PETROWHITE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach wazelina, handel produktami roponośnymi, i parafina. Ma siedzibę w İstanbul, Turcja.

 2. PROREUSE SRLS

  Włochy

  Firma PROREUSE SRLS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach pszczeli wosk, wosk, i woski barwione. Ma siedzibę w VALLO, Włochy.

 1. JSC MINERAL WAX PLANT

  Białoruś

  Firma JSC MINERAL WAX PLANT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wyroby chemiczne - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, oleje specjalne, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Minsk Region, Pukhovichi District, Svisloch, Białoruś.

 2. BAYKIM CHEMICALS

  Turcja

  Firma BAYKIM CHEMICALS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. HATHAWAY JOHNSON LIMITED

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HATHAWAY JOHNSON LIMITED, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 4. MERCAN KIMYA S.A

  Turcja

  Firma MERCAN KIMYA S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach parafina, i wazelina. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 5. PELLIZZARI SRL

  Włochy

  Firma PELLIZZARI SRL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Valdagno, Włochy.

 6. CAMEN TRADING CO S R L

  Rumunia

  Firma CAMEN TRADING CO S R L, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Jest również obecna w dziedzinach Olejki eteryczne i rezynoidy, Pigmenty i barwniki niespożywcze, Olejki eteryczne i rezynoidy, i Pigmenty i barwniki niespożywcze. Ma siedzibę w Bucharest, Rumunia.

 7. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, Przyprawy, Parafiny naftowe, i Przyprawy. Ma siedzibę w Freital, Niemcy.

 8. GATO CHEMISTRY

  Turcja

  Firma GATO CHEMISTRY, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Samsun, Turcja.

 1. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcja

  Firma BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. ARKIMYA SANAYI VE TICARET A S

  Turcja

  Firma ARKIMYA SANAYI VE TICARET A S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. PARAFLUID MINERALÖLGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG

  Niemcy

  Firma PARAFLUID MINERALÖLGESELLSCHAFT MIT BESCHRÄNKTER HAFTUNG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 4. PAPADOPOULOS POLYIMEROS

  Grecja

  Firma PAPADOPOULOS POLYIMEROS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Thessaloniki, Grecja.

 5. PARCHEMIKA, UAB

  Litwa

  Firma PARCHEMIKA, UAB, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Vilnius, Litwa.

 6. MERCAN KIMYA SANAYI VE TICARET - GULTEKIN OKAY SALGAR

  Turcja

  Firma MERCAN KIMYA SANAYI VE TICARET - GULTEKIN OKAY SALGAR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Denizli, Turcja.

 7. SASOL WAX S.A.S

  Francja

  Firma SASOL WAX S.A.S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 8. SASOL WAX GMBH

  Niemcy

  Firma SASOL WAX GMBH, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 9. GRANPOL

  Polska

  Firma GRANPOL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Slawno, Polska.

 10. LOTOS BIOPALIWA SP Z O O

  Polska

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo