• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • rudy żelaza i metali kolorowych

Wyniki dla

Rudy żelaza i metali kolorowych - Import eksport

 1. COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA

  Hiszpania

  Firma COMPAÑÍA ESPAÑOLA DE KIESELGUHR - CEKESA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach okrzemki, ziemia okrzemkowa, wydobywanie ziemi okrzemkowej, wydobywanie okrzemek, handel diatomitem (ziemią okrzemkową), płyty okrzemkowe, i opal. Ma siedzibę w Elche De La Sierra-Albacete, Hiszpania.

 2. ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH

  Niemcy

  Firma ARMATURENWERK HÖTENSLEBEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Hötensleben, Niemcy.

 3. GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH

  Niemcy

  Firma GTD GRAPHIT TECHNOLOGIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Langgöns, Niemcy.

 4. ERNST KRATZ GMBH

  Niemcy

  Firma ERNST KRATZ GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 5. AUGUST NIEDERREUTHER

  Niemcy

  Firma AUGUST NIEDERREUTHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Ingolstadt, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NIMEX NE-METALL GMBH

  Niemcy

  Firma NIMEX NE-METALL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Helbra, Niemcy.

 2. CTG GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma CTG GMBH & CO. KG, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Bad Breisig, Niemcy.

 3. ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma ORI MARTIN DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Duisburg, Niemcy.

 4. HSB NORMALIEN GMBH

  Niemcy

  Firma HSB NORMALIEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Schwaigern, Niemcy.

 5. EDEN-DESIGN GMBH

  Niemcy

  Firma EDEN-DESIGN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Iserlohn, Niemcy.

 1. PSE STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma PSE STAHL GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Essen, Niemcy.

 2. FIRMA R. A. HESSMER

  Niemcy

  Firma FIRMA R. A. HESSMER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka skrawaniem, Toczenie stali i metali, Montowanie, przytwierdzanie - artykuły żelazne, Śruby i nakrętki, Nakrętki do śrub, Śruby, Armatura sanitarna, Artykuły żelazne i drobnica metalowa, budowlana, i Artykuły żelazne i drobnica metalowa, przemysłowa. Ma siedzibę w Plettenberg, Niemcy.

 1. LAFORTEC GMBH

  Niemcy

  Firma LAFORTEC GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Grünhain-Beierfeld, Niemcy.

 2. KLOPPERT STAHL GMBH

  Niemcy

  Firma KLOPPERT STAHL GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Rudy żelaza i metali kolorowych. Ma siedzibę w Fröndenberg, Niemcy.

 3. ALLDISTRI HANDELSGESMBH

  Austria

  Jesteśmy firmą handlową obsługującą szeroką gamę produktów technicznych firm Panduit, Tyco, Accuride, Raychem i innych producentów. Od 1998 roku opieramy się na naszej wiedzy i wyjątkowej jakości usługach. Dostarczamy wyroby dla wielu klientów w Europie i na Bliskim Wschodzie. Nasz sukces opiera się na współpracy i duchu pracy zespołowej naszych kolegów i współpracowników. Każdy z nich ma określone zadanie, które wykonuje z maksymalną wydajnością. Osiągamy je dzięki dynamicznej i radosnej atmosferze w miejsu pracy. Unikalne kompetencje dzięki unikalnemu duchowi naszego zespołu! Margarete Patel, Dyrektor firmy

 4. KAMB IMPORT-EXPORT

  Polska

  Firma KAMB Import-Export powstała w 1991 roku. Zajmujemy się importem i eksportem metali kolorowych, surowców dla hutnictwa metali, półwyrobów i proszków z metali kolorowych, zapraw i stopów. Sprzedajemy profile aluminiowe austriackiej firmy NEUMAN Aluminium, której jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Nasza firma dostarcza ponadto półprodukty, surowce i materiały do produkcji narzędzi diamentowych, a także wyroby z grafitów m.in. włoskiej firmy Atal s.r.l., której jesteśmy także przedstawicielem, podobnie, jak agielskiej firmy EID Ltd - w zakresie surowca diamentowego. KAMB handluje także niektórymi produktami chemicznymi i wybranym sprzętem inwestycyjnym. Posiadamy profesjonalny personel handlowy i wieloletnie kontakty z renomowanymi kontrahentami na wszystkich kontynentach. Naszymi atutami są: zawsze wysoka jakość dostarczanych wyrobów, szybkość i profesjonalizm działania, zindywidualizowane podejście do każdego Klienta oraz atrakcyjne ceny.

 5. OXIDOS FERRICOS S A

  Hiszpania

  Otrzymany produkt końcowy prezentuje się pod trzema postaciami, których skład mineralogiczny jest identyczny, różnią się jedynie granulometrią. Proponowany jest dla klientów w formie 25 kg worków pakowanych na paletach o wadze 1 200 kg lub w miękkich pojemnikach («big bag») o wadze 1 200 kg. W obu prezentacjach produkt pozostaje doskonale odizolowany i uszczelniony termicznie za pomocą taśmy oraz kurczliwego plastiku gwarantując doskonałą szczelność, zgodnie z normą CE.

 6. ANDREAS KÖPER - METALLGO E.K.

  Niemcy

 7. ANCON GMBH

  Niemcy

 8. MST EDELSTAHLROHR GMBH

  Niemcy

 1. MARMARA METAL MAMULLERI TICARET A.S.

  Turcja

 2. BS BUSINESS & SERVICE

  Peru

 3. JH TRADING + SALES

  Niemcy

 4. MULBROD ® NORMALIEN UND BEFESTIGUNGSMITTEL MÜLLER & CO. KG

  Niemcy

 5. KLEEMANN EDELSTAHLSERVICE & LOGISTIK GMBH

  Niemcy

 6. GROBBLECHSERVICE STÜNKEL GMBH

  Niemcy

 7. BEPRO-BLECH UND PROFILSTAHL HANDELSGESELLSCHAFT M.B.H. & CO BETRIEBS-KG

  Niemcy

 8. OUDER TRADING GMBH

  Niemcy

 9. BALL-TECH KUGELTECHNIK GMBH

  Niemcy

 10. LANDRUF ROHRTECHNIK GMBH

  Niemcy

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Rudy żelaza i metali kolorowych - Import eksport

Liczba wyników

6414 Przedsiębiorstwa