• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ropa naftowa - pochodne ciężkie

Wyniki dla

Ropa naftowa - pochodne ciężkie - Import eksport

 1. PETROSWEDEN

  Szwecja

  Verified by europages badge

  GRAENLAND jest dla Ciebie idealnym kierunkiem, z uwagi na świeże, wysokiej jakości owoce i warzywa. w Graenland, jesteśmy niezmiernie dumni z dostarczania naszym klientom wyjątkowej selekcji najlepszych produktów natury. Będąc wiodącym dostawcą w branży, z niezachwianą determinacją jesteśmy oddani wysokiej jakości i satysfakcji klienta. Ściśle współpracujemy z lokalnymi rolnikami i zaufanymi plantatorami, którzy podzielają naszą pasję uprawy pożywnych i pysznych owoców i warzyw. Nasz szeroki asortyment obejmuje orzeźwiającą gamę owoców sezonowych, takich jak smakowite jagody, chrupiące jabłka, soczyste pomarańcze i tropikalne delicje, na przykład ananasy i mango. Oferujemy także bogaty wybór warzyw, od zieleniny po pobudzający pieprz, chrupiącą marchewkę i wszystkie produkty pośrednie. W GRAENLAND, cenimy zdrowie i dobrostan naszych klientów. Dlatego też, traktujemy priorytetowo opcje ekologiczną i bez pestycydów, ułatwiając Ci wybór żywności dla Ciebie i Twoich bliskich. Wierzymy, że każdy powinien mieć dostęp do świeżej i zdrowej żywności i staramy się urzeczywistnić to. Bez względu na to, czy troszczysz się o zdrowie, gotujesz z pasją, bądź jesteś właścicielem restauracji poszukującym składników premium, dbamy o Ciebie. Nasz fachowy zespół jest zawsze do dyspozycji, aby pomóc Ci w znalezieniu doskonałych owoców i warzyw, zgodnie z Twoimi specyficznymi potrzebami.

 2. PETROX OIL

  Turcja

  Firma PETROX OIL, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach oleje hydrauliczne, oleje silnikowe, i Smary do silników benzynowych i wysokoprężnych diesla. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 3. DYM RESOURCES GMBH

  Niemcy

  Firma DYM RESOURCES GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach koks naftowy, i parafina. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 4. MUTLULAR PETROL

  Turcja

  Firma MUTLULAR PETROL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Oleje smarowe techniczne, Smary do silników benzynowych i wysokoprężnych diesla, i Oleje smarowe techniczne. Ma siedzibę w Malatya, Turcja.

 5. OMV DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Firma OMV DEUTSCHLAND GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Przemysł chemiczny - maszyny i urządzenia, i Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Ma siedzibę w Burghausen, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. A-Z GLOBAL

  Zjednoczone Królestwo

  Firma A-Z GLOBAL, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Giełdy handlowe, metale szlachetne - szlachetne i stopy, Rudy żelaza skoncentrowane, Polymers, i Giełdy handlowe. Ma siedzibę w London, Zjednoczone Królestwo.

 2. RWE DEA AG

  Niemcy

  Firma RWE DEA AG, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Chemia nieorganiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Hamburg, Niemcy.

 3. COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME

  Francja

  Firma COMPAGNIE INDUSTRIELLE MARITIME, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazyny portowe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Magazynowanie - usługi, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, i Magazynowanie - usługi. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 4. ECOTHERM S.R.L.

  Włochy

  Firma ECOTHERM S.R.L., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, i Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 5. ALPHA-CHEMIE GMBH

  Niemcy

  Firma ALPHA-CHEMIE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, Przyprawy, Parafiny naftowe, i Przyprawy. Ma siedzibę w Freital, Niemcy.

 1. BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S.

  Turcja

  Firma BAYKIM KIMYA URUNLERI SAN. A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Parafiny naftowe, i Parafiny naftowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 2. NUOVA C.L.A.R. S.R.L.

  Włochy

  Firma NUOVA C.L.A.R. S.R.L., roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Ravenna, Włochy.

 1. AL JAZEERA TRADING

  Arabia Saudyjska

  Firma AL JAZEERA TRADING, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Dammam, Arabia Saudyjska.

 2. MAREMMANA PETROLI S.R.L.

  Włochy

  Firma MAREMMANA PETROLI S.R.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Surowce energetyczne stałe. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Guidonia Montecelio, Włochy.

 3. EDEN GAS S.A.S. DI ARTUSO ALESSANDRO & C.

  Włochy

  Firma EDEN GAS S.A.S. DI ARTUSO ALESSANDRO & C., roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Vigodarzere, Włochy.

 4. METAX OLIE A/S

  Dania

  Firma METAX OLIE A/S, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wydobycie ropy naftowejd. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, i Gaz ziemny - produkcja i dystrybucja. Ma siedzibę w Aalborg, Dania.

 5. SAN MARCO PETROLI S.P.A.

  Włochy

  Firma SAN MARCO PETROLI S.P.A., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Venezia, Włochy.

 6. PAKTERMINAL AS

  Estonia

  Firma PAKTERMINAL AS, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Magazynowanie - usługi. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, i Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Ma siedzibę w Harjumaa, Estonia.

 7. ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA

  Hiszpania

  Firma ASCAN EMPRESA CONSTRUCTORA Y DE GESTION SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Smoła, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Smoła, i Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Ma siedzibę w Camargo, Hiszpania.

 8. LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS

  Francja

  Firma LYONDELL CHIMIE FRANCE SAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Chemia organiczna - surowce, produkty podstawowe i pochodne, i Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw. Ma siedzibę w Fos Sur Mer, Francja.

 1. FRATELLI BARILI S.R.L.

  Włochy

  Firma FRATELLI BARILI S.R.L., roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Montalto Di Castro, Włochy.

 2. VOPAK EMEA BV

  Holandia

  Firma VOPAK EMEA BV, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach usługi dla przemysłu petrochemicznego, i tachimetry. Ma siedzibę w Rotterdam, Holandia.

 3. ERGENYA PETROLI

  Włochy

  Firma ERGENYA PETROLI, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Giugliano In Campania, Włochy.

 4. SUD CARBURANTI SRLS

  Włochy

  Firma SUD CARBURANTI SRLS, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Modica, Włochy.

 5. NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A.

  Włochy

  Firma NERI DEPOSITI COSTIERI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Livorno, Włochy.

 6. MAXCOM PETROLI S.P.A.

  Włochy

  Firma MAXCOM PETROLI S.P.A., jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Cassina De' Pecchi, Włochy.

 7. CARUSO PETROLI S.R.L.

  Włochy

  Firma CARUSO PETROLI S.R.L., roku i działającą w sektorze Pojazdy - dodatkowe wyposażenie i akcesoria. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Carini, Włochy.

 8. TAMOIL ITALIA S.P.A.

  Włochy

  Firma TAMOIL ITALIA S.P.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Milano, Włochy.

 9. FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI.

  Turcja

  Firma FACO PETROL KIMYA SANAYI DIS TIC. LTD. STI., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach smary, i oleje silnikowe. Ma siedzibę w Aliaga, Turcja.

 10. GIANNI PETROLI S.R.L.

  Włochy

  Firma GIANNI PETROLI S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, Ropa naftowa - pochodne ciężkie, Paliwa - pochodne ropy naftowej i dodatki do paliw, i Ropa naftowa - pochodne ciężkie. Ma siedzibę w Chioggia, Włochy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ropa naftowa - pochodne ciężkie - Import eksport

Liczba wyników

431 Przedsiębiorstwa