• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ropa naftowa - dystrybucja

Wyniki dla

Ropa naftowa - dystrybucja - Import eksport

 1. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. RUCATHO B.V.

  Holandia

  RuCaTho B.V. jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Jesteśmy dumnym graczem w produkcji / zaopatrzeniu przemysłu spożywczego. Nasze główne produkty to: - rafinowany słonecznik - rafinowany olej kukurydziany - pszenica, jęczmień - kukurydza żółta - nasiona słonecznika - soczewica. Siedziba firmy znajduje się w Holandii. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. RuCaTho B.V. charakteryzuje się elastycznością, pragmatyzmem i szybką reakcją na zmieniające się warunki rynkowe. Oferujemy rozwiązania możliwie najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Głęboko wierzymy, że można budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. BERG TRADING COMPANY

  Holandia

  Berg Trading Co. jest dynamicznym i innowacyjnym przedsiębiorstwem, dostarczającym kompleksowe rozwiązania handlowe na rynku światowym. Kładąc duży nacisk na efektywność, rzetelność i satysfakcję klienta, staliśmy się zaufanym partnerem firm chcących odnaleźć się w skomplikowanym handlu międzynarodowego. W Berg Trading Co., specjalizujemy się w ułatwianiu wymiany różnych towarów, w tym produktów rolnych, źródeł energii, metali i innych surowców. Nasza zróżnicowana oferta produktowa obejmuje szeroki wybór owoców, warzyw, zbóż, roślin strączkowych, mrożonych/żywych/świeżych ryb i owoców morza pochodzących z całego świata. Oferujemy bogaty wybór świeżych, wysokiej jakości produktów, takich jak jabłka, banany, pomarańcze, owoce jagodowe, pomidory, ogórki, sałata, marchewki, ziemniaki, cebula i wiele innych. Jako przedsiębiorstwo odpowiedzialne społecznie, jesteśmy głęboko zaangażowani w stosowanie zrównoważonych praktyk i zarządzanie środowiskiem. Aktywnie poszukujemy dostawców, którzy przestrzegają rygorystycznych standardów środowiskowych, promując zrównoważone zaopatrzenie i odpowiedzialne metody produkcji. Bez względu na to, czy jesteś producentem, dostawcą bądź kupującym, Berg Trading Co. oferuje indywidualne rozwiązania, aby wyjść naprzeciw Twoim specyficznym potrzebom handlowym. Staramy się przewyższać oczekiwania, dostarczając spersonalizowane usługi, zapewniając szybką realizację i najwyższej jakości wsparcie na każdym etapie procesu handlowego. Razem, możemy sprostać złożoności światowego rynku, osiągnąć zrównoważony rozwój i sukces.

 4. SAMOA-HALLBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma SAMOA-HALLBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 5. PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Firma PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Umkirch, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH

  Niemcy

  Firma INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

 2. NEW PROCESS AG

  Szwajcaria

  Firma NEW PROCESS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Felben-Wellhausen, Szwajcaria.

 3. REINHOLD WESSELMANN GMBH

  Niemcy

  Firma REINHOLD WESSELMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Lastrup, Niemcy.

 4. OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Firma OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 5. NEUDÖRFFER WERKSTATT-TECHNIK WTS GMBH

  Niemcy

 1. BERTHET P. SARL

  Francja

 2. VALLIER PRODUITS PETROLIERS

  Francja

 1. FERAPA S.L.

  Hiszpania

 2. HENS VAN MEULDER

  Belgia

 3. LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GMBH

  Austria

 4. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francja

 5. HEATINGOILSHOP.COM

  Zjednoczone Królestwo

 6. GALL THOMSON

  Zjednoczone Królestwo

 7. TANKBAU WILLBERGER DIPL.-ING. (FH) ALBERT WILLBERGER

  Niemcy

 8. SYNTEX LUBRICANTS

  Stany Zjednoczone

 1. TANKYOU

  Francja

 2. PETRO-LOGISTICS SA

  Szwajcaria

 3. S.A.D.O.

  Maroko

 4. LLC "DERSIM"

  Ukraina

 5. THERMOHOUSE

  Grecja

 6. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turcja

 7. C. & E. FEIN GMBH

  Niemcy

 8. CASTILLO BENAVENTE, S.A.

  Hiszpania

 9. JAMES PICKSTOCK LTD

  Zjednoczone Królestwo

 10. SC2M TRADE

  Maroko

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ropa naftowa - dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 824 Przedsiębiorstwa