• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ropa naftowa - dystrybucja

Wyniki dla

Ropa naftowa - dystrybucja - Import eksport

 1. RUCATHO B.V.

  Holandia

  Verified by europages badge

  RuCaTho B.V. jest międzynarodowym producentem 100% rafinowanego oleju spożywczego na świecie. Jesteśmy dumnym graczem w produkcji / zaopatrzeniu przemysłu spożywczego. Nasze główne produkty to: - rafinowany słonecznik - rafinowany olej kukurydziany - pszenica, jęczmień - kukurydza żółta - nasiona słonecznika - soczewica. Siedziba firmy znajduje się w Holandii. Przez lata działalności zdobyliśmy doświadczenie w produkcji rafinowanego oleju słonecznikowego, rafinowego oleju kukurydzianego, a także w handlu nasionami i zbożami na całym świecie. RuCaTho B.V. charakteryzuje się elastycznością, pragmatyzmem i szybką reakcją na zmieniające się warunki rynkowe. Oferujemy rozwiązania możliwie najlepiej odpowiadające na potrzeby logistyczne i wymagania jakościowe naszych klientów. Głęboko wierzymy, że można budować i utrzymać silne relacje z każdym klientem poprzez ciągłe zapewnianie ścisłych środków kontroli jakości, oferowanie konkurencyjnych cen i profesjonalnych usług. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu nasz zespół handlowców doskonale rozumie funkcjonowanie międzynarodowego rynku artykułów spożywczych. W połączeniu z naszym zaangażowaniem i profesjonalizmem sprawia to, że jesteśmy pierwszą opcją jako globalny producent i eksporter. Prosimy nie wahać się i skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 2. FORATIA EUROPE OU

  Finlandia

  Verified by europages badge

  Z prawdziwie ogólnoświatowej perspektywy pozyskujemy produkty z głównych obszarów produkcyjnych w Europie, Ameryce Północnej i Południowej oraz na Dalekim Wschodzie. Nasze główne grupy produktów to olej z pestek moreli, olej palmowy, olej rzepakowy, olej sojowy, olej słonecznikowy, mieszanki, olej kukurydziany, olej bawełniany, olej słonecznikowy o wysokiej zawartości kwasu oleinowego, drób, wieprzowina, wołowina, ryby, frytki, warzywa, napoje bezalkoholowe i wyroby mleczne. Jako firma dostarczająca żywność i olej, Foratia Europe OU dostarcza oleje jadalne, napoje energetyczne, napoje bezalkoholowe, whisky, wina i produkty mrożone do ponad 100 krajów na całym świecie. Działamy głównie w Europie, Afryce, Azji, na Bliskim Wschodzie, w Ameryce Południowej i na Karaibach. Dostarczamy nasze usługi i produkty naszym klientom w następujących sektorach spożywczych: producenci, hurtownicy produktów spożywczych, dystrybutorzy w branży gastronomicznej i sprzedawcy detaliczni. Jesteśmy znani z tego, że jesteśmy niezawodnym partnerem oferującym produkty i marki wysokiej jakości. Zapewniamy profesjonalną obsługę w każdym aspekcie Twojego biznesu, w tym nasze opakowania, kontrolę jakości, dokumentację, logistykę i obsługę klienta. Wszystkie nasze usługi oferujemy w konkurencyjnych cenach. Dlatego Foratia Europe OU jest Twoim światowym specjalistą w zakresie zaopatrzenia w produkty spożywcze i oleje. Odwiedź naszą stronę internetową lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 3. ARGOUDELAION

  Grecja

  Verified by europages badge

  Argoudelaion P.C. to wiodący grecki eksporter oliwy z oliwek z siedzibą na Krecie, oferujący od ponad dekady niezrównaną obsługę i najwyższej jakości oliwę z oliwek. Współpracujemy z zaufanymi producentami w całej Grecji, aby pozyskiwać autentyczną oliwę z oliwek z pierwszego tłoczenia (EVOO), odmiany PDO/PGI, ekologiczną oliwę z oliwek i nie tylko. Niezależnie od tego, czy potrzebne są ilości hurtowe, czy opakowania pod własną marką, Argoudelaion dostarcza wyjątkowe rozwiązania. Specjalizujemy się w standaryzacji oliwy z oliwek, zapewniając stałą jakość wszystkich rodzajów oliwy z oliwek z pierwszego tłoczenia. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość. Nasze oliwy z oliwek przechodzą rygorystyczne testy przeprowadzane przez certyfikowane laboratoria w trakcie całego procesu, od selekcji po przechowywanie i butelkowanie (Kluczowe słowa: kontrola jakości oliwy z oliwek, certyfikowany eksporter oliwy z oliwek Grecja). Gwarantuje to, że każda butelka spełnia najsurowsze normy europejskie i greckie. Argoudelaion wykorzystuje certyfikowane cysterny spożywcze do bezpiecznych i wydajnych dostaw na całym świecie.

 4. PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma PRESSOL SCHMIERGERÄTE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Umkirch, Niemcy.

 5. INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma INDUSTRIE- UND TANKANLAGEN FÜHRER & WEINGARTNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Peißenberg, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. NEW PROCESS AG

  Szwajcaria

  Verified by europages badge

  Firma NEW PROCESS AG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Felben-Wellhausen, Szwajcaria.

 2. OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma OECHSSLER TANKSCHUTZANLAGEN GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Reutlingen, Niemcy.

 3. REINHOLD WESSELMANN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma REINHOLD WESSELMANN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Lastrup, Niemcy.

 4. SAMOA-HALLBAUER GMBH

  Niemcy

  Firma SAMOA-HALLBAUER GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Viernheim, Niemcy.

 5. NEUDÖRFFER WERKSTATT-TECHNIK WTS GMBH

  Niemcy

  Firma NEUDÖRFFER WERKSTATT-TECHNIK WTS GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Berlin, Niemcy.

 1. VARO ENERGY FRANCE SAS

  Francja

  Firma VARO ENERGY FRANCE SAS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Benzyna, paliwa silnikowe, rafinacja ropy naftowej, rafineria, i Benzyna, paliwa silnikowe. Ma siedzibę w Bruges, Francja.

 2. HENS VAN MEULDER

  Belgia

  Firma HENS VAN MEULDER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Paliwa ciekłe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - dystrybucja, Ropa naftowa - dystrybucja, oleje smarujące, i usługi dla przemysłu petrochemicznego. Ma siedzibę w Bornem, Belgia.

 1. HEATINGOILSHOP.COM

  Zjednoczone Królestwo

  Firma HEATINGOILSHOP.COM, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach olej opałowy, i kerozen jako olej opałowy. Ma siedzibę w Caterham, Zjednoczone Królestwo.

 2. TANKBAU WILLBERGER DIPL.-ING. (FH) ALBERT WILLBERGER

  Niemcy

  Firma TANKBAU WILLBERGER DIPL.-ING. (FH) ALBERT WILLBERGER, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Feldkirchen-Westerham, Niemcy.

 3. TEMPO OIL

  Belgia

  Firma TEMPO OIL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Paliwa silnikowe, pompa do wydobywania ropy, smary, i dystrybutor paliwa. Ma siedzibę w Geel, Belgia.

 4. GALL THOMSON

  Zjednoczone Królestwo

  Firma GALL THOMSON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Great Yarmouth, Zjednoczone Królestwo.

 5. SYNTEX LUBRICANTS

  Stany Zjednoczone

  Firma SYNTEX LUBRICANTS, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach oleje przemysłowe syntetyczne, i substancje smarujące do motocykli. Ma siedzibę w Kyle, Stany Zjednoczone.

 6. LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GMBH

  Austria

  Firma LUKOIL LUBRICANTS EUROPE GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Smary samochodowe, substancje smarującyce, środki smarne dla rolnictwa, Smary samochodowe, i smary przemysłowe. Ma siedzibę w Vienna, Austria.

 7. VALLIER PRODUITS PETROLIERS

  Francja

  Firma VALLIER PRODUITS PETROLIERS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa i gaz ziemny - wydobycie. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - dystrybucja, i Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Marignier, Francja.

 8. BERTHET P. SARL

  Francja

  Firma BERTHET P. SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach dystrybutor paliwa, i składy paliw. Ma siedzibę w Andard, Francja.

 1. TANKYOU

  Francja

  Firma TANKYOU, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 2. HOSCHEID MICHEL

  Luksemburg

  Firma HOSCHEID MICHEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Olej opałowy, mazut, i Olej opałowy, mazut. Ma siedzibę w Eischen, Luksemburg.

 3. FERAPA S.L.

  Hiszpania

  Firma FERAPA S.L., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Smary samochodowe. Jest również obecna w dziedzinach Ropa naftowa - dystrybucja, substancja smarująca syntetyczna, oleje silnikowe, silniki na benzynę - ropę naftową, i Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Torres De La Alameda/ Madrid, Hiszpania.

 4. THERMOHOUSE

  Grecja

  Firma THERMOHOUSE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Ropa opałowa, zbiorniki na olej opałowy, ogrzewanie olejem napędowym do pojazdów, i olej opałowy. Ma siedzibę w Ioannina, Grecja.

 5. S.A.D.O.

  Maroko

  Firma S.A.D.O., roku i działającą w sektorze Rolnictwo - import-export. Jest również obecna w dziedzinach Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Smary przemysłowe, Surowce i materiały budowlane, Ropa naftowa - dystrybucja, Elementy betonowe i prefabrykaty budowlane, Smary przemysłowe, Surowce i materiały budowlane, i Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Ouarzazate, Maroko.

 6. PETRO-LOGISTICS SA

  Szwajcaria

  Firma PETRO-LOGISTICS SA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach gry plenerowe, i drobne części dla przemysłu naftowego, węglowego i gazu naturalnego. Ma siedzibę w Geneva, Szwajcaria.

 7. PROMERT AUTOMOTIVE LLC

  Turcja

  Firma PROMERT AUTOMOTIVE LLC, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Obręcze na koła i rolki, Opony, części zamienne, Części samochodowe, Obręcze na koła i rolki, i Opony. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 8. CANOVEN

  Hiszpania

  Firma CANOVEN, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach petrol stations, i olej opałowy. Ma siedzibę w Paterna, Hiszpania.

 9. JOSS D.O.O.

  Słowenia

  Firma JOSS D.O.O., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Ma siedzibę w Maribor, Słowenia.

 10. LLC "DERSIM"

  Ukraina

  Firma LLC "DERSIM", jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ropa naftowa - dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach olej słonecznikowy, i ropa naftowa. Ma siedzibę w Kahovka, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Ropa naftowa - dystrybucja - Import eksport

Liczba wyników

30 820 Przedsiębiorstwa