• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • roboty studniarskie

Wyniki dla

Roboty studniarskie - Import eksport

 1. STEPHAN SCHMIDT KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  GRUPA STEPHAN SCHMIDT JEST JEDNYM Z WIODĄCYCH NA ŚWIECIE PRODUCENTÓW SPECJALNYCH GLINEK I ZAAWANSOWANYCH MINERAŁÓW ILASTYCH. 20 kopalni, w tym 16 w Westerwaldzie. Wprowadzamy do obrotu ok. 1, 6 mln. ton rocznie. Duże rezerwy surowców. 9 zakładów homogenizacji. Zadaszona powierzchnia magazynowa > 100.000 t. 3 zakłady szlifierskie i przetwórcze o wydajności 350.000 ton rocznie. 1 instalacja do produkcji granulatu zabudowanego o wydajności 20.000 ton rocznie. 3 laboratoria do badań i rozwoju, kontroli jakości i obsługi klienta. Planowane, kompleksowe wykorzystanie dużych złóż gliny poprzez regulowane wydobycie i ścisłą kontrolę produkcji zgodnie z normą ISO 9001 pozwoliło firmie Stephan Schmidt Gruppe stać się jednym z głównych producentów surowców ceramicznych i ogniotrwałych, a także surowców do produkcji wypełniaczy/dodatków, specjalnych materiałów budowlanych i zielonego rynku.

 2. ROVER-TECHNIK FREUND & FOIDL GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Założona w 1987 r. przez specjalistę od sprzedaży Reimunda Freunda i technika Raimunda Foidla, firma Rover Technik Freund und Foidl GmbH jest obecne znanym przedsiębiorstwem z siedzibą w Lennestadt – w Południowej Westfalii, a główna działalność obejmuje wytwarzanie, sprzedaż i doradztwo w dziedzinie układania rurociągów podziemnych. W sercu działalności znajdują się techniki wiercenia i wybijania, poziomego i pionowego. Skuteczność w połączeniu z szybkością i elastycznością. W oparciu o tę filozofię oferujemy naszym klientom, w przeciwieństwie do dużych korporacji, wszystkie zalety przedsiębiorstwa charakteryzującego się uproszczoną strukturą i szybkimi decyzjami. Przez ponad 20 lat firma Rover Technik zrealizowała liczne wymagające projekty w dziedzinie budowy rurociągów podziemnych, w Niemczech i za granicą, które prowadziła i nadzorowała. Doskonałe osiągnięcia i wyniki potwierdzają efektywność naszych urządzeń i jakość naszych porad.

 3. HASS PIPE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Hasspipe jest producentem rur do studni. Przedsiębiorstwo, mieszczące się w Konya, Turcja, rozpoczęło działalność w 2018 roku. Dążymy do zajmowania czołowej pozycji i wykorzystywania najnowszych technologii, aby dostarczać naszym klientom produkty wysokiej jakości. Zbudowaliśmy naszą reputację wytwarzając produkty seryjne i na zamówienie, spełniające międzynarodowe normy, takie jak TS, EN i ISO. Ponadto, aby utrzymać niezmienną jakość na każdym etapie, stosujemy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000. W Hasspipe, produkujemy rury osłonowe do studni PVC, rury ekranowe i armatury, rury osłonowe metalowe, rury spiralne spawane, rury kolumnowe i armatury. Nasza produkcja jest ukierunkowana na zaspokojenie potrzeb przemysłu, handlu i sektora mieszkalnictwa. Jesteśmy dumni z dostarczania produktów na całym świecie i ścisłej wspólpracy z naszymi klientami po to, aby osiągnąć ich 100% statysfakcję. Przykładając dużą wagę do cięcia precyzyjnego, kontroli jakości i bezpieczeństwa, w krótkim czasie ugruntowaliśmy naszą pozycję solidnego i godnego zaufania partnera dla przedsiębiorstw poszukujących wysokiej jakości rozwiązań rurowych. Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów standardowych, czy też rozwiązań na specjalne zamówienie, dysponujemy ekspertyzą, wiedzą i doświadczeniem pozwalającymi na spełnienie Twoich potrzeb. Nie wahaj się skontaktować z nami, aby uzyskać więcej informacji!

 4. EUROGEO DRILLING S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EUROGEO DRILLING S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach Pompy hydrauliczne, wiercenie studni artezyjskich, studnie artezyjskie, Pompy hydrauliczne, wskazówki w zakresie hydrogeologii, instalacja pomp zanurzonych, konserwacja elektrycznych pomp zanurzanych, konserwacja studni artezyjskich, i oczyszczanie studni artezyjskich. Ma siedzibę w Bibbona, Włochy.

 5. LEONARCZYK. POMPY I STUDNIE GŁĘBINOWE

  Polska

  Firma nasza świadczy swoje usługi od 13 lat. Dokładamy wszelkich starań by wykonywane przez nas prace wyróżniały się jakością i starannością wykonania. Profesjonalizm oraz szeroki zakres świadczonych usług plasują nas w czołówce regionalnych, a prawdopodobnie również krajowych, wykonawców. Zatrudniamy doskonale merytorycznie przygotowany i doświadczony personel. Dbamy o prestiż, solidność, staranność i schludność wykonywanych przez nas prac. Oferujemy usługi w zakresie wykonywania studni głębinowych: - dla klientów indywidualnych - na szeroko rozumiane potrzeby gosopodarstwa domowego, - dla instytucji rządowych, samorządowych i ich jednostek organizacyjnych, - dla zakładów przemysłowych, - dla rolnictwa i na potrzeby zakładow hodowlanych, - na potrzeby związane z nawadnianiem boisk i innych obiektów sportowych, - do ogrodowych systemów nawadniających.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. CALDA. ODWIERTY GEOTERMALNE

  Polska

  Głównym przedmiotem działalności naszej firmy jest wykonywanie odwiertów pionowych dla dolnych źródeł pomp ciepła oraz wiercenie studni głębinowych. Dysponujemy nowoczesną wiertnicą, która dzięki swoim małym gabarytom jest w stanie wjechać na praktycznie każdą działkę na którą możliwy jest wjazd samochodem osobowym. Nasza wiertnica posiada system zamkniętego obiegu płuczki co pozwala na wykonanie odwiertów na zagospodarowanej już działce nie niszcząc istniejących drzew i roślin. Jesteśmy przygotowani do wiercenia otworów do głębokość 120 m.

 2. HYDROODWIERTY - STUDNIE GŁĘBINOWE

  Polska

  Zakres działalności naszej firmy związany jest głównie ze studniami i wodą. Zajmujemy się tworzeniem studni głębinowych i kręgowych oraz ich późniejszą obsługą w zakresie serwisu i czyszczenia. Co więcej specjalizujemy się w szukaniu wody na działce za pomocą 4 różnych metod, uzdatnianiu wody pitnej chemicznie i fizycznie. W przypadku gdy studnia wysycha, po wykonaniu badań i stwierdzeniu istnienia wody na większej głębokości oferujemy usługę pogłębienia studni. Cena odwiertu nowej studni zaczyna się od 150 zł za metr wraz z materiałem.

 3. FINOCCHI SILVANO - POZZI PER ACQUA

  Włochy

  Przedsiębiorstwo Finocchi Silvano Snc jest wyspecjalizowane w dziedzinie studni wodnych. Firma wykonuje z doświadczeniem i profesjonalizmem wiercenie studni wody dla osób prywatnych, eksploatacji i przedsiębiorstw. Nasze urządzenia najnowszej generacji pozwalają nam wykonywać wszelkiego prace, każdej średnicy i głębokości na jakimkolwiek terenie w bardzo krótkich terminach, z rurami pokrywającymi do studni posiadającymi świadectwo nietoksyczności, z całkowitym poszanowaniem rozporządzeń prawnych i przepisowych dotyczących tej branży.

 4. POLSKIE STUDNIE - CENTRUM WIERCEŃ GEOLOGICZNYCH

  Polska

  Studnie głębinowe realizowane za pomocą wielu technik, w zależności od rodzaju występującego przekroju geologicznego gleby. Teren Śląska i Małopolski w większości przypadków jest bardzo przyjaznym terenem pod wykonywanie studni głębinowych o dużej zawartości wody. Posiadane urządzenia wiertnicze oparte są na podwoziu gąsienicowym, co zapewnia dużą mobilność nawet na małej czy górskiej działce. Firma realizuje usługi w pobliżu swojej bazy w Żywcu, jednak nie dalej niż 50 km. Studnie posiadają odpowiednie zabezpieczenie przed napływem wód gruntowych.

 5. ENESTO OÜ

  Estonia

  Działamy na skandynawskim rynku budowlanym od 2004 roku. Nasz zespół składa się z profesjonalnych i sumiennych specjalistów o ponad 40-letnim doświadczeniu. Głównymi obszarami działalności firmy są prace ogólnobudowlane i renowacyjne oraz podwykonawstwo. Jesteśmy także otwarci na wszystkie oferty współpracy, w tym budynki z bali

 1. BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C.

  Włochy

  Firma BARTOLINI ROBERTO & ANDREA S.N.C., roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, usuwanie azbestu, deratyzacja, Roboty studniarskie, i pompy elektryczne zanurzane. Ma siedzibę w Follonica, Włochy.

 2. MHT ERDBAU GMBH

  Austria

  Firma MHT ERDBAU GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. DS GMBH

  Austria

  Firma DS GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Akwarium i słoje. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Szyby plastikowe, Roboty studniarskie, fontanny wodne, i Środki do uszczelniania basenów. Ma siedzibę w Salzburg, Austria.

 2. APER-VERMEULEN

  Belgia

  Firma APER-VERMEULEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, Pompy, Roboty studniarskie, Usługi odwiertów, i Pompy. Ma siedzibę w Lichtervelde, Belgia.

 3. SC N&A TRADE SRL

  Rumunia

  Firma SC N&A TRADE SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi nadzorowania wierceń, Usługi odwiertów, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi nadzorowania wierceń. Ma siedzibę w Sibiu, Rumunia.

 4. NOTERMAN PUTBORINGEN

  Belgia

  Firma NOTERMAN PUTBORINGEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, głębokie fundamenty, i wykopy w poszukiwaniu źródeł wody. Ma siedzibę w Brakel, Belgia.

 5. ANTHONISSEN RENE

  Belgia

  Firma ANTHONISSEN RENE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, Roboty studniarskie, Roboty ziemne - przygotowanie gruntu, wynajem minikoparek, burzenie budynków, i Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Brecht, Belgia.

 6. HÖLSCHER WASSERBAU GMBH

  Niemcy

  Firma HÖLSCHER WASSERBAU GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Woda pitna - produkcja i dystrybucja. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, i Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Haren, Niemcy.

 7. CELIS WATERTECH-PUTBORINGEN

  Belgia

  Firma CELIS WATERTECH-PUTBORINGEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, i wiertarki do drążenia studni. Ma siedzibę w (geetbets), Belgia.

 8. S&K BRUNNENBOHR GMBH

  Austria

  Firma S&K BRUNNENBOHR GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach wiercenie studzien. Ma siedzibę w St. Veit An Der Glan, Austria.

 1. AUTOSPURGO ROMA IDROAMBIENTE

  Włochy

  Firma AUTOSPURGO ROMA IDROAMBIENTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Roma, Włochy.

 2. FORAJE PUTURI FORAMAT

  Rumunia

  Firma FORAJE PUTURI FORAMAT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Usługi odwiertów. Jest również obecna w dziedzinach Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, Usługi utrzymania odwiertów, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, i Usługi utrzymania odwiertów. Ma siedzibę w Bucuresti, Rumunia.

 3. DENECKER

  Belgia

  Firma DENECKER, jest Multi-Category, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach Materiały budowlane, Cegła elewacyjna, płytka, układanie fajansu, Materiały budowlane, i Cegła elewacyjna. Ma siedzibę w Diksmuide, Belgia.

 4. VINCI CONSTRUCTION FRANCE

  Francja

  Firma VINCI CONSTRUCTION FRANCE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach budowa infrastruktury, projektowanie konstrukcji, budowa szpitali, i roboty konstrukcyjne. Ma siedzibę w Nanterre, Francja.

 5. GEBO

  Belgia

  Firma GEBO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Usługi wiertnicze, Roboty studniarskie, plots drilled, wiertarki do drążenia studni, i Usługi wiertnicze. Ma siedzibę w Dessel, Belgia.

 6. MARICHAL FORAGE

  Belgia

  Firma MARICHAL FORAGE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Roboty studniarskie, wiercenie w skale, wiercenie bijakiem hydraulicznym, i instalacje do wiercenia studni wodnych. Ma siedzibę w Rochefort, Belgia.

 7. REGA SERVIZI AMBIENTALI

  Włochy

  Firma REGA SERVIZI AMBIENTALI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach opróżnianie szamb biologicznych, drążenie do ścieków, Opróżnianie zbiornika, i wideokontrola dołów fekalnych. Ma siedzibę w Torino, Włochy.

 8. KONTRIMO

  Belgia

  Firma KONTRIMO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Roboty studniarskie, Półki metalowe, zestawy, Roboty studniarskie, malowanie budynków, general renovation work, i Półki metalowe, zestawy. Ma siedzibę w Temse, Belgia.

 9. STEPHANY & WILD AG

  Szwajcaria

  Firma STEPHANY & WILD AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty studniarskie. Jest również obecna w dziedzinach Roboty morskie, portowe i podmorskie, Porty, usługi portowe, Transport samochodowy, Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego, Roboty morskie, portowe i podmorskie, Porty, usługi portowe, Transport samochodowy, i Wyszukiwanie i nabór personelu międzynarodowego. Ma siedzibę w Basel, Szwajcaria.

 10. GEOMECHANIK WASSER- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma GEOMECHANIK WASSER- UND UMWELTTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Roboty budowlane ciężkie. Jest również obecna w dziedzinach Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, Roboty studniarskie, Prace budowlane wykończeniowe, Roboty publiczne - przedsiębiorstwa budowlane, Wiercenia i rozpoznanie gruntu - roboty publiczne, i Roboty studniarskie. Ma siedzibę w Woringen, Niemcy.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo