• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • ptaki domowe

Wyniki dla

Ptaki domowe - Import eksport

 1. POULTRY FARMS VALERA

  Grecja

  Firma POULTRY FARMS VALERA, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Ioannina, Grecja.

 2. PRODUKTHANDEL THOMAS GASSNER

  Niemcy

  Firma PRODUKTHANDEL THOMAS GASSNER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach stal nierdzewna, karmy dla drobiu, zabawki, i artykuły dla ptaków. Ma siedzibę w Königsbrunn, Niemcy.

 3. PAJARERÍA SAMU

  Hiszpania

  Firma PAJARERÍA SAMU, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Hodowla - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe, karmy dla ptaków domowych, i Ptaki domowe. Ma siedzibę w Estepa, Hiszpania.

 4. GEERT VERHOEVEN

  Belgia

  Firma GEERT VERHOEVEN, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach kury, małe zwierzęta, i królik. Ma siedzibę w KLUIZEN, Belgia.

 5. M. OLLESCH

  Niemcy

  Firma M. OLLESCH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zboża, ziarna zbożowe. Jest również obecna w dziedzinach Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Ptaki domowe, Pasze dla zwierząt hodowlanych, Mięczaki, skorupiaki, Ryby, Ptaki domowe, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Krefeld, Niemcy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. GENOVO FOODS LLC.

  Ukraina

  Firma GENOVO FOODS LLC., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Kotsubinskoe, Ukraina.

 2. OVOPOR AGRO PECUÁRIA DOS MILAGRES, S.A.

  Portugalia

  Firma OVOPOR AGRO PECUÁRIA DOS MILAGRES, S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Pasze dla zwierząt hodowlanych, i Pasze dla zwierząt hodowlanych. Ma siedzibę w Alcaidaria, Portugalia.

 3. DE PAUW DIERENSPECIAALZAAK

  Belgia

  Firma DE PAUW DIERENSPECIAALZAAK, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe - artykuły. Jest również obecna w dziedzinach Pokarm dla zwierząt domowych, Ptaki domowe, Artykuły dla psów i kotów, Pokarm dla zwierząt domowych, gady, Ptaki domowe, i Artykuły dla psów i kotów. Ma siedzibę w Aartselaar, Belgia.

 4. EREBO HEIMTIERPRODUKTE

  Niemcy

  Firma EREBO HEIMTIERPRODUKTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięczaki, skorupiaki. Jest również obecna w dziedzinach Ryby, Ptaki domowe, Zwierzęta domowe - artykuły, Klatki i woliery, Ryby, Ptaki domowe, Zwierzęta domowe - artykuły, i Klatki i woliery. Ma siedzibę w Boos, Niemcy.

 5. AKIN PET HAYVAN VE TARIM URN,PAZ,TIC,LTD,STI.

  Turcja

  Firma AKIN PET HAYVAN VE TARIM URN,PAZ,TIC,LTD,STI., jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Istanbul, Turcja.

 1. AVICOLA SA

  Mołdawia

  Firma AVICOLA SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty z jaj, kury, i Produkty z jaj. Ma siedzibę w Raionul Riscani, Mołdawia.

 2. MANUFAKTUR KRATZPFOTE

  Niemcy

  Firma MANUFAKTUR KRATZPFOTE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach skrobak, i koty. Ma siedzibę w Helmbrechts, Niemcy.

 1. SAS ZOLUX

  Francja

  Firma SAS ZOLUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Akwarium i słoje. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe, Zwierzęta domowe - artykuły, Ptaki domowe, i Zwierzęta domowe - artykuły. Ma siedzibę w Saintes, Francja.

 2. W. VAN DER MEER EN ZONEN B.V.

  Holandia

  Firma W. VAN DER MEER EN ZONEN B.V., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe, i Ptaki domowe. Ma siedzibę w Dronrijp, Holandia.

 3. JAULASDEMADERA

  Hiszpania

  Firma JAULASDEMADERA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach klatki dla zwierząt domowych, i Pet products manufacturers. Ma siedzibę w La villa de don fadrique, Hiszpania.

 4. SPA SOC DE PRODUTOS AVICOLAS S.A.

  Portugalia

  Firma SPA SOC DE PRODUTOS AVICOLAS S.A., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w São Romão Do Coronado, Portugalia.

 5. POULTRY EQUIPMENT

  Turcja

  Firma POULTRY EQUIPMENT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Konya, Turcja.

 6. VILREIOVO PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS LDA.

  Portugalia

  Firma VILREIOVO PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS LDA., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Lavadouro, Portugalia.

 7. CORRIENTES LORO PARK S.A.

  Argentyna

  Firma CORRIENTES LORO PARK S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach ptaki tropikalne. Ma siedzibę w Corrientes, Argentyna.

 8. NUTROTON INDUSTRIAS DA AVICULTURA S A

  Portugalia

  Firma NUTROTON INDUSTRIAS DA AVICULTURA S A, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Caramulo, Portugalia.

 1. AVE IMPEX S.R.L.

  Rumunia

  Firma AVE IMPEX S.R.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zwierzęta domowe. Jest również obecna w dziedzinach Ptaki domowe, i Ptaki domowe. Ma siedzibę w Satu Mare, Rumunia.

 2. AVIARIO RESOURO PRODUÇÃO DE OVOS LDA.

  Portugalia

  Firma AVIARIO RESOURO PRODUÇÃO DE OVOS LDA., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Resouro, Portugalia.

 3. MARINHAVE SOC AGRO AVICOLA S.A.

  Portugalia

  Firma MARINHAVE SOC AGRO AVICOLA S.A., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Porto Alto, Portugalia.

 4. AGROZEL-AGRO-PECUÁRIA DO ZÊZERE S.A.

  Portugalia

  Firma AGROZEL-AGRO-PECUÁRIA DO ZÊZERE S.A., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Horta Do Chão Da Serra, Portugalia.

 5. MOSIG OHG VOGELGROßHANDLUNG PAPAGEIEN-IMPORT-EXPORT INH. D. KOWALSKI

  Niemcy

  Firma MOSIG OHG VOGELGROßHANDLUNG PAPAGEIEN-IMPORT-EXPORT INH. D. KOWALSKI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Jest również obecna w dziedzinach Klatki i woliery, i Klatki i woliery. Ma siedzibę w Detmold, Niemcy.

 6. PINTOBAR EXPLORAÇÃO AVICOLA LDA.

  Portugalia

  Firma PINTOBAR EXPLORAÇÃO AVICOLA LDA., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Carrazedo, Portugalia.

 7. CAMPOVO - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS, S.A.

  Portugalia

  Firma CAMPOVO - PRODUÇÃO E COMERCIALIZAÇÃO DE OVOS, S.A., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Quinta Da Gramela, Portugalia.

 8. MARTINS E GERALDES LDA.

  Portugalia

  Firma MARTINS E GERALDES LDA., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Águas Vivas, Portugalia.

 9. AVIARIOS AGRO OVO LDA.

  Portugalia

  Firma AVIARIOS AGRO OVO LDA., roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w São João Das Lampas, Portugalia.

 10. MKJ

  Indonezja

  Firma MKJ, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Ptaki domowe. Ma siedzibę w Jakarta, Indonezja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo