• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wentylatory domowe

Wyniki dla

Wentylatory domowe - Import eksport

 1. BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  Firma BRACHTEL LUFTTECHNIK GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Guntramsdorf, Austria.

 2. AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma AIRFLOW LUFTTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Rheinbach, Niemcy.

 3. CASAFAN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CASAFAN GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Hasselroth, Niemcy.

 4. ZAKŁAD USŁUG KOMINIARSKICH

  Polska

  Nasza firma kominiarska obsługuje Klientów z Piaseczna i całego województwa mazowieckiego już od ponad 15 lat. Staramy się bezustannie poszerzać zakres naszej oferty, aby zapewnić Państwu maksimum bezpieczeństwa i skutecznie zabezpieczyć budynki przed niechcianymi skutkami zaniedbania kominów oraz instalacji gazowych. W zakres wykonywanych przez nas prac wchodzi nie tylko rutynowe czyszczenie kominów, czy kontrole przewodów kominowych oraz pomiary wentylacji, lecz także wiele innych usług, takich jak: profesjonalne przeprowadzenie okresowych kontroli przewodów kominowych, kompleksowe czyszczenie kominów, kontrola przewodów kominowych z wykorzystaniem kolorowej kamery inspekcyjnej i możliwością zapisu na nośnikach cyfrowych, kontrola nowoczesnych systemów grzewczo-kominowych, pomiar wentylacji mechanicznej wraz z konserwacją, szczegółowa inwentaryzacja przewodów kominowych, okresowe kontrole szczelności urządzeń instalacji gazowej, fachowe pomiary stężenia tlenku węgla

 5. MAICO ELEKTROAPPARATE FABRIK GMBH

  Niemcy

  Innowacyjna technologia, wysoka jakość i doskonałe wzornictwo są podstawą filozofii produktów i marki tego rodzinnego przedsiębiorstwa z tradycjami. MAICO koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży wentylatorów i komponentów dla technologii wentylacji, jak również systemów wentylacji domowej. Szeroka paleta produktów obejmuje szczególnie wydajne wentylatory do małych pomieszczeń, indywidualne i centralne systemy wentylacyjne zgodne z normą DIN 18017-3, mobilne, regulowane systemy wentylacji mieszkań z odzyskiem ciepła, jak również systemy dla zakładów pracy i przemysłu. Dla naszych klientów opracowujemy również specjalne aplikacje, takie jak rozwiązania wentylacyjne dla obszarów zagrożonych wybuchem. Jako markowy producent kładziemy duży nacisk na serwis: od doradztwa i pomocy w planowaniu przed zakupem po obszerną ofertę części zamiennych - nasi eksperci ds. wentylacji zapewniają naszym klientom kompleksowe wsparcie, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FLEXIT POLSKA

  Polska

  Zajmujesz się budową dużej hali? Potrzebujesz dobrej jakości centrali przemysłowej? Przekonaj się, jakie urządzenia oferuje znany producent Flexit. Znajdziesz tam ciekawe modele zarówno central przemysłowych, rekuperatorów, odkurzaczy centralnych oraz wielu innych. Również pompy ciepła tej firmy charakteryzują się wysoką jakością, przez co wiele osób decyduje się właśnie na nie. Zadbaj o odpowiednią jakość powietrza, ogrzewania, a także czystości w konkretnym miejscu z odpowiednio efektywnymi urządzeniami.

 2. MICRONEL AG

  Szwajcaria

  Skuteczne aspiratory osiowe, aeratory odśrodkowe i płaskie wentylatory o różnorodnych zastosowaniach. Odkryj gamę wyrobów Micronel zawierającą m.in. aeratory odśrodkowe, aspiratory osiowe, wysokiej jakości płaskie wentylatory: U-Line to ciche aeratory odśrodkowe i kompaktowe, doskonale przystosowane do branży medycznej np. do sztucznych respiratorów.

 3. AWENTA

  Polska

  Awenta działa od 1989 r. Dziś jest czołowym producentem wentylatorów i systemów wentylacyjnych. Naszymi klientami są największe sieci zakupowe takie jak : Leroy Merlin, Bims Plus, Bricoman, Brico Depot i Bricomarche. W 2002 r. wdrożyliśmy i certyfikowaliśmy System Zarządzania Jakością ISO 9001: 2000.

 4. A. ÖBKE PROAID LUFTTECHNIK E. K.

  Niemcy

  Chcemy, aby nasze wentylatory spełniały wszystkie Państwa oczekiwania i dawały pełną satysfakcję. Nasz wysoko wykwalifikowany zespół służy Państwu fachową pomocą, a doświadczeni technicy - zrozumieniem problemów i pomysłowymi rozwiązaniami. W każdym momencie mogą Państwo polegać na naszej kompetencji w kwestiach budowy, naprawy, utrzymania i konserwacji urządzeń wentylacyjnych. Nasze produkty: wirniki wentylatorów, wentylatory promieniowe, wentylatory przemysłowe, wentylatory

 5. CASA BRUNO, S.L.

  Hiszpania

  Firma CASA BRUNO, S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Santa Ponsa (calviá), Hiszpania.

 1. LMT SRL LUX

  Włochy

  Firma LMT SRL LUX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Wentylatory domowe, ventilation, odkurzacze osiowe, odkurzacze odśrodkowe, i Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Buccinasco, Włochy.

 2. SPÄNEX GMBH

  Niemcy

  Firma SPÄNEX GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Uslar, Niemcy.

 1. KARL HOPF GMBH

  Niemcy

  Firma KARL HOPF GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Bayreuth, Niemcy.

 2. MASCHINENBAU LOHSE GMBH

  Niemcy

  Firma MASCHINENBAU LOHSE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Heidenheim, Niemcy.

 3. WEISSHAAR GMBH

  Niemcy

  Firma WEISSHAAR GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Backnang, Niemcy.

 4. COMPETAIR GMBH

  Szwajcaria

  Firma COMPETAIR GMBH, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Thalwil, Szwajcaria.

 5. KS METALLTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma KS METALLTECHNIK GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Leipzig, Niemcy.

 6. NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S

  Niemcy

  Firma NOVENCO BUILDING & INDUSTRIES A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Niederstotzingen, Niemcy.

 7. KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER

  Niemcy

  Firma KISSMANN KÜHLGERÄTE INH. HERMANN KISSLINGER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. INTAX TRADING SRL

  Rumunia

  Firma INTAX TRADING SRL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Oczyszczanie i odkażanie powietrza - aparaty i urządzenia. Jest również obecna w dziedzinach Wentylatory domowe, osuszacze do użytku cywilnego, oczyszczanie powietrza, Wentylatory domowe, i aromaterapia. Ma siedzibę w Otopeni, Rumunia.

 1. HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH

  Austria

  Firma HAITHERM INDUSTRIEOFENBAU UND WÄRMEBEHANDLUNGSANLAGEN GMBH, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Walding, Austria.

 2. KROBATH PROTECH GMBH

  Austria

  Firma KROBATH PROTECH GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Feldbach, Austria.

 3. AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS

  Niemcy

  Firma AIRCLEAN SAFETY PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Mönchengladbach, Niemcy.

 4. VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma VENTOS LÜFTUNGSTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wymienniki ciepła. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, Wentylatory domowe, Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, Wentylatory domowe, i Chłodnictwo przemysłowe i handlowe - maszyny i urządzenia. Ma siedzibę w Georgsmarienhütte, Niemcy.

 5. CLIMA CONSTRUCT

  Belgia

  Firma CLIMA CONSTRUCT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Klimatyzacja i wentylacja - instalacje. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja - urządzenia, Wentylatory domowe, Klimatyzacja - urządzenia, doradztwo techniczne w dzidzinie wentylacji i klimatyzacji, instalacje do kanalizacji powietrza, i Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Wommelgem, Belgia.

 6. FANELITE EUROPE

  Francja

  Firma FANELITE EUROPE, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Jest również obecna w dziedzinach wentylator sufitowy, wentylatory, Wentylatory cichobieżne, i wentylatory do użytku domowego. Ma siedzibę w Annecy, Francja.

 7. AERMOTIX GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma AERMOTIX GMBH & CO. KG, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Donauwörth, Niemcy.

 8. A. JUNG ARBEITSSICHERHEIT

  Szwajcaria

  Firma A. JUNG ARBEITSSICHERHEIT, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Rheinsulz, Szwajcaria.

 9. ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS

  Rumunia

  Firma ACP - AIR CONDITIONING PRODUCTS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kraty i ruszta metalowe. Jest również obecna w dziedzinach Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, Wentylatory domowe, Klimatyzacja i wentylacja - instalacje, Wentylatory przemysłowe, i Wentylatory domowe. Ma siedzibę w Otopeni, Rumunia.

 10. INTOVENT

  Holandia

  Firma INTOVENT, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Wentylatory domowe. Jest również obecna w dziedzinach napowietrzanie. Ma siedzibę w Nederweert, Holandia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo