• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna

Wyniki dla

Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna - Import eksport

 1. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. DEVISEO FRET

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma DEVISEO FRET, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Fracht międzynarodowy. Jest również obecna w dziedzinach Przedstawicielstwa linii frachtowych, Kontenerowy transport morski, Frachtowce - transport morski, Fracht śródlądowy, Spedycja ekspresowa, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport lotniczy, pomoc w zakresie importu-eksportu, i usługi celne. Ma siedzibę w Goussainville, Francja.

 3. WEFRET

  Francja

  Verified by europages badge

  WeFret obejmuje opieką Państwa mienie i towary oraz zapewnia ich dotarcie do miejsca przeznaczenia, zarządzając i nadzorując wszystkie etapy przewozu ładunku dla Państwa... Dzięki temu mogą Państwo skupić się na tym, co jest najważniejsze: rozwój Państwa firmy

 4. SEAFRIGO COLDSTORAGE BELGIUM

  Belgia

  Verified by europages badge

  Dystrybucja strategiczna, sprzęt do przechowywania i spedycji z doskonałym dostępem do głównego centrum transportu drogowego, odnotowująca stały wzrost w obrębie supermarketów oraz detalicznego europejskiego rynku w porcie Antwerpii. Antwerp Cold Stores to najważniejszy klaster logistyczny w przemyśle spożywczym w dokach portu Antwerpii, w bliskim położeniu od głównych terminali kontenerowych. Port w Antwerpii znajduje się w głównym punkcie ekonomicznym Europy i zasila główne strefy konsumpcji.

 5. BENTELO FREIGHT SERVICES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma BENTELO FREIGHT SERVICES, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Jest również obecna w dziedzinach Przeprowadzki międzynarodowe, Transport lotniczy towarowy, transport międzynarodowy, Przeprowadzki międzynarodowe, transport morski, i Transport lotniczy towarowy. Ma siedzibę w Serris, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. SCORTRANS SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SCORTRANS SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Wysyłka międzynarodowa. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, transport międzynarodowy, i Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Ma siedzibę w Altavilla Vicentina, Włochy.

 2. GARANTIE TRANSPORTS

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma GARANTIE TRANSPORTS, jest Agent/ Przedstawiciel, roku i działającą w sektorze Transport drogowy taborem specjalnym. Jest również obecna w dziedzinach Spedycja ekspresowa, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Drobnica - transport, Transport towarów, transport krajowy, transport ciężarowy, transport międzynarodowy, wynajem ciężarówek, i wysyłka. Ma siedzibę w Paris, Francja.

 3. E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Kurierskie przesyłki międzynarodowe. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, formalności celne importowe, wysyłka międzynarodowa, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, formalności celne eksportowe, transport międzynarodowy, logistyka, transporty lotnicze, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Capriano Del Colle, Włochy.

 4. LOGISTIK-DIENSTLEISTUNGEN ALEXANDER TANZ

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma LOGISTIK-DIENSTLEISTUNGEN ALEXANDER TANZ, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Ma siedzibę w Wiesbaden, Niemcy.

 5. EXPRESS DARYLINE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma EXPRESS DARYLINE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Spedycja lotnicza. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Fracht międzynarodowy, Frachtowce - transport morski, Transport lotniczy towarowy, Fracht lotniczy kontenerowy, Kontenerowy transport morski, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Fracht międzynarodowy, i Frachtowce - transport morski. Ma siedzibę w Villepinte, Francja.

 1. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM), jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Tranzyt morski. Jest również obecna w dziedzinach Tranzyt lotniczy, Frachtowce - transport morski, Fracht międzynarodowy, Spedycja lotnicza, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Transport kombinowany kolejowo-drogowy, Transport kolejowy kontenerowy, Transport drogowy kontenerowy, i Żegluga śródlądowa. Ma siedzibę w Sete, Francja.

 2. EURONORD INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma EURONORD INTERNATIONAL SRL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna. Jest również obecna w dziedzinach transport ekspresowy, firma transportu na europę, dystrybucja towarów, ładunki drobnicowe, firma transportu międzynarodowego, spedytor celny, i transport drogowy towarów. Ma siedzibę w Grandate, Włochy.

 1. PAVISA SPEDIZIONI SPA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PAVISA SPEDIZIONI SPA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Transport towarów. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, przewozy samochodami ciężarowymi, wysyłka krajowa, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, i transport w konwojach specjalnych. Ma siedzibę w Lagnasco, Włochy.

 2. CVS LOGISTICS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma CVS LOGISTICS GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Frachtowce - transport morski. Jest również obecna w dziedzinach Żegluga morska - agencje frachtowe, Transport samochodowy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Spedycja i grupowanie, Żegluga morska - agencje frachtowe, Transport samochodowy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Spedycja i grupowanie, i ładunki drobnicowe. Ma siedzibę w Düsseldorf, Niemcy.

 3. SP TRANS S.R.L.

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma SP TRANS S.R.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Agencje celne. Jest również obecna w dziedzinach Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, Fracht międzynarodowy, formalności celne eksportowe, spedytorzy, Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna, formalności celne importowe, Fracht międzynarodowy, usługi celne, i dokumentacje celne. Ma siedzibę w Verona, Włochy.

 4. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

 5. GM INTERNATIONAL SRL

  Włochy

  GM International jest certyfikowanym międzynarodowym spedytorem i przedsiębiorcą celnym. Firma w imieniu i na rzecz swoich Klientów organizuje transport towarów, zajmując się wszelkimi niezbędnymi formalnościami celno-podatkowymi, wyszukując najwłaściwsze środki transportu oraz - w razie potrzeby - dokonując konsolidacji przesyłek we własnym magazynie. Dzięki obecności w najważniejszych międzynarodowych węzłach spedycyjnych oraz biurom w Taipei, Seulu i Szanghaju firma jest w stanie w sposób ciągły kontrolować status przesyłek i terminowo rozwiązywać wszelkie problematyczne sytuacje. Nowy magazyn GM International w Lainate, o powierzchni 5500 m kw., pozwala zaoferować Klientom fizyczne, udokumentowane zarządzanie stanami magazynowymi z podziałem na konkretne strefy: obszar farmaceutyczny, obszar towarów ADR, obszar HACCP.

 6. JENTY

  Rosja

  Firma JENTY to międzynarodowy operator rozwiązań logistycznych, świadczący usługi transportu drogowego za pomocą własnej floty samochodowej. JENTY od ponad 20 lat oferuje usługi logistyczne wysokiej jakości swoim partnerom z Europy Zachodniej, Rosji, Azji Środkowej, Chin oraz Mongolii. Roczna ilość międzynarodowych zleceń transportowych wynosi ponad 25 000, w tym: - Transport ponadgabarytowy; - Transport w temperaturze kontrolowanej (transport chłodniczy); - Przewóz ładunków drobnicowych(LTL) oraz kompletnych (FTL) - Logistyka projektowa i kontraktowa. Flota firmy JENTY składa się z ponad 600 samochodów ciężarowych, co pozwala na zaangażowanie optymalnej liczby aut odpowiadających każdemu typu ładunków: - Naczepy o pojemności 100 m sześc., oraz naczepy dwupokładowe; - Naczepy długie, 110 m sześc. (o długości 16, 3 m) do transportu towarów, składających się z 40 europalet oraz przeznaczone do ładunków ponadgabarytowych; - Naczepy specjalistyczne do przewozu ładunków ponadgabarytowych, naczepy niskopodwoziowe; - Naczepy chłodnie, do transportu ładunków w temperaturze kontrolowanej; - Naczepy standardowe, plandeki 90 m sześc. W ciągu ostatnich trzech lat przez JENTY zostało zrealizowanych ponad 200 projektów w logistyce międzynarodowej na zlecenie klientów z wielu branż biznesu. Posiadanie licencji przewoźnika oraz przedstawiciela celnego umożliwia przewóz tranzytowy ładunków o wysokiej wartości bez udziału konwoju policyjnego. Wysokie standardy pracy firmy zostały potwierdz

 7. RUSTA LOGISTIC LLC

  Rosja

  Grupa RUSTA powstała w 2007 roku i realizuje międzynarodowy przewóz towarów różnymi rodzajami transportu (drogowy, kolejowy, morski i lotniczy) z UE do Rosji, krajów WNP, a także z Chin do Rosji i UE. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć przedstawicielską, która obejmuje 57 oddziałów od Władywostoku po Kaliningrad. Nasza grupa znajduje się wśród 20 najlepszych przedstawicieli celnych. Specjalizujemy się w: Transport drogowy własną flotą samochodów ciężarowych klasy ekologicznej EURO 5; Multimodalny transport kontenerowy w ramach importu i eksportu przez wszystkie otwarte porty, w tym: Rotterdam, Ryga, Tallin, Kotka, Hamburg, Sankt Petersburg, Władywostok, Wostoczny, Noworosyjsk; Towary drobnicowe (LTL, LCL), przeładunek, składowanie, załadunek i rozładunek, magazynowanie czasowe, konsolidacja/de-konsolidacja ładunków w Warszawie (Polska), Rydze (Łotwa), Mandżurii, Kantonie (Chiny); Dostarczanie kompletnej przesyłki, przygotowywanie dokumentacji; Usługi z zakresu odprawy celnej.

 8. GRUP GORNE

  Hiszpania

  Przedsiębiorstwo GRUP GORNÉ proponuje pełne usługi z zakresu transportu drogowego towarów. Proponujemy takie same usługi, co agencje transportowe i operatorzy logistyki. Jesteśmy wyspecjalizowani w transporcie krajowym i międzynarodowym oraz południowej części Francji. Dysponujemy flotą ciężarówek składającą się z naczep z otwartą i wywrotną skrzynia od długości 13, 60 m, naczep typu tautliner o pojemności 93 m³ i tautliner do przewozu bębnów kablowych z możliwością załadunku od góry, z boku i z tyłu. Pojazdy wyposażone w urządzenie lokalizacji za pomocą systemu GPS.

 1. JLLC WESTERN SERVICE

  Białoruś

  Nasza firma działa z sukcesem na rynku od 1997 roku. Nasza flota spedycyjna liczy 36 pojazdów (82–100 m3) zgodnych z normą EURO 3–5 (lata 2006–2013), z plandekami i naczepami z chłodniami. Posiadamy status przewoźnika celnego. Nasze główne trasy to: D, PL, NL, CZ, GR, BY, RUS, UA, MD itp. Firma jest kompleksowo ubezpieczona, łącznie z ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS. Nasi pracownicy posiadają stosowne doświadczenie w przewożeniu towarów.

 2. LOADS TODAY - LKW WALTER

  Austria

  Ponad 13 500 przedsiębiorstw transportowych w całej Europie korzysta z internetowej oferty firmy LKW WALTER! Warto zostać naszym partnerem. Zawsze dysponujemy ładunkami, niezależnie od tego, czy chodzi o Europę, WNP czy Bliski Wschód! Zapraszamy do skorzystania z oferty transportu całopojazdowego, możliwości szybkiego i bezpiecznego opłacenia rachunków frachtowych, jak również porozumiewania się z naszymi pracownikami w Państwa języku ojczystym, a to wszystko całkowicie nieodpłatnie! ZALETY: Nieprzerwana praca pojazdów, szybka i bezpieczna opłata rachunków frachtowych, największa wiarygodność odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej! Długotrwała współpraca - indywidualne podejście do klienta, LKW WALTER oferuje Państwu bezpłatny dostęp do największej w Europie oferty transportu ładunków. Państwo i Państwa kierowcy porozumieją się z nami w swoim języku ojczystym.

 3. INTER-LOGISTIC POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma spedycyjna Inter Logistic Działamy na rynku usług Transport-Spedycja-Logistyka już od 1999 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zbudowaliśmy renomę na rynku. Prowadzimy szeroki zakres usług spedycyjnych, w tym: -organizacja transportów ponadnormatywnych i ponadgabarytowych -przewozy całopojazdowe oraz ładunki częściowe -przewozy drobnicowe -transport ładunków niebezpiecznych ADR oraz towarów wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej Odbieramy także kontenery z portów morskich oraz zapewniamy ich dystrybucję. Prowadzimy również logistykę kontraktową, czyli usługę dla firm, które potrzebują transportu bez tworzenia własnego działu logistycznego, ubezpieczenia przewożonych ładunków - w tym ubezpieczenie All Risk na wypadek każdego możliwego zdarzenia Posiadamy także specjalnie przystosowane magazyny klasy A. Nasze magazyny na Górnym i Dolnym Śląsku, w Małopolsce oraz na Podkarpaciu zapewniają odpowiednie warunki do przechowywanie twojego towaru. Jeżeli potrzebujesz doradztwa w logistyce oraz tłumaczenia dokumentów i zezwoleń na przewóz zadzwoń lub napisz do nas a z pewnością Ci pomożemy.

 4. AB LOGIS SP. Z O.O

  Polska

  Zakres działaności AB LOGIS -Zajmujemy się ładunkami kontenerowymi FCL, drobnicy kontenerowej LCL, drobnicy konwencjonalnej, ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych -Organizujemy transport morski, jaki i drogowy, kolejowy, lotniczy -Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych -Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną (kontrole fitosanitarne, weterynaryjne, Sanepid oraz WIJHARS) -Organizujemy ubezpieczenia wszystkich rodzajów ładunków -Współpracujemy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym Zalety AB logis-Biuro w sąsiedztwie portu umożliwia nam pełną kontrolę nad odprawami celnymi, rewizjami oraz załadunkiem i wyładunkiem kontenerów-Obecność w porcie daje możliwość szybkiej reakcji w sytuacjach nietypowych-Lokalizacja w Gdyni umożliwia bezpośredni i kontakt z armatorami

 5. AR-TOUR

  Polska

  Już od 1995 roku specjalizujemy się w transporcie osób i przewozach pasażerskich. Obsługujemy wyjazdy indywidualne oraz grupowe, a także szkolenia, koncerty i wyjazdy integracyjne. Oferujemy transport na trasie Szczecin i okolice - Holandia - Niemcy - Belgia - Szczecin i okolice. Wyjazdy busów do wymienionych państw organizujemy ze Szczecina, Nowogardu, Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego oraz Pyrzyc, Choszczna, Gryfina i Chojny. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Dlatego oferujemy nowy i w pełni wyposażony tabor samochodowy, obsługiwany przez kadrę doświadczonych i kulturalnych kierowców. Potwierdzeniem bezpieczeństwa i komfortu podróżowania z naszą firmą są wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje Ministerstwa Transportu, a także certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz organizacji transportu busami do Holandii i innych krajów prowadzimy współpracę z biurami podróży, klubami sportowymi, agencjami.

 6. TREDE-TRANS. PRYWATNY TRANSPORT OSOBOWY. TREDER Z.

  Polska

  Oferujemy transport osobowy na terenie całego kraju, jak również przewozy międzynarodowe. Usługi transportowe świadczymy przy użyciu funkcjonalnych i nowoczesnych samochodów marki Mercedes. Trede – Trans to konkurencyjne ceny i najwyższy standard usług przewozowych. Ogromna wiedza teoretyczna i topograficzna kierowców oraz nowoczesne pojazdy są gwarancją płynnej i bezpiecznej jazdy. Ponad 20 lat doświadczenia w transporcie osób, świadczą o nieustannym zaufaniu, jakim Klienci darzą naszą firmę. Dla nich i dla wszystkich osób, które zdecydują się na współpracę z Trede – Trans, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Pasażerowie mogą liczyć na pełen komfort jazdy w wygodnych fotelach oraz wszelką potrzebną pomoc obsługi. Nasi kierowcy wyróżniają się wielką kulturą osobistą. Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne, aby zapewnić pasażerom maksimum bezpieczeństwa. W tej kwestii nie ma miejsca na jakiekolwiek uchybienia.

 7. BUSLINER - PRZEWOZY OSOBOWE

  Polska

  Bezpieczeństwo podczas podróżowania po Europie to kluczowy element przy wyborze przewoźnika. Firma Busliner specjalizuje się w przewozach osób i paczek za granicę oferując tym samym nową jakość transportu. Mamy niezmienne kursy, które są popularne wśród podróżnych. Nasze usługi dotarły już do dużych miast polskich. Ważnym aspektem naszych usług jest odbieranie i dowóz klienta z i do umówionej lokalizacji. Nasze pojazdy poddawane są częstym inspekcjom by podróż była maksymalnie zorganizowana pod względem bezpieczeństwa. Doceniono nas wiele razy przez co zyskaliśmy certyfikaty potwierdzające nasz profesjonalizm w transporcie.

 8. TRANS'HIT INTERNATIONAL

  Francja

  Komisjoner transportu, Trans'hit dysponuje w całej Unii Europejskiej siecią profesjonalnych partnerów i proponuje wysokiej jakości usługi ustalone według określonych przez klientów. Usługi logistyczne Trans'hit International są świadczone zarówno jednorazowo jak i regularnie, począwszy od chwili zejścia z linii produkcyjnej do momentu dostawy końcowej. Proponowane usługi: Transport towarów ogólnych, na paletach lub nie, Transport towarów objętościowych.

 9. TRANSMEJA, UAB

  Litwa

  Transmeja – godny zaufania litewski przewoźnik z 22-letnim doświadczeniem w przewozie towarów na rynkach europejskich i rynku rosyjskim. Firma oferuje usługi transportu i przewozu międzynarodowego towarów w Europie i Rosji. Flota pojazdów składa się z ponad 250 nowych ciężarówek: standardowe platformy przechylane i pociągi drogowe. Własna flota pozwala Transmėja na świadczenie usług transportu drogowego bez pośredników, pozwalając w ten sposób klientom na oszczędności czasu i pieniędzy.

 10. EIBARTRANS

  Hiszpania

  EIBARTRANS, S.l. jest agencja transportu drogowego towarów znajdująca się w Eibar (Kraj Basków), dysponuje własnymi nowoczesnymi pojazdami i ekipą kompetentnych profesjonalistów, by odpowiedzieć na zamówienia klientów.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna - Import eksport

Liczba wyników

8340 Przedsiębiorstwa