• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna

Wyniki dla

Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna - Import eksport

 1. LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL

  Francja

  Od 2016 roku firma LPT LOGISTIQUE INTERNATIONAL specjalizuje się w transporcie morskim towarów takich jak: oleje (olej słonecznikowy, palmowy, rzepakowy, ...), napoje, a także produkty mrożone, takie jak owoce morza, ryby i mięso. Firma prowadzi działalność w dziedzinie transportu międzynarodowego, głównie na terenie Azji Południowo-wschodniej, Bliskiego Wschodu i Afryki Zachodniej. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji!

 2. ANTWERP COLD STORES

  Belgia

  Dystrybucja strategiczna, sprzęt do przechowywania i spedycji z doskonałym dostępem do głównego centrum transportu drogowego, odnotowująca stały wzrost w obrębie supermarketów oraz detalicznego europejskiego rynku w porcie Antwerpii. Antwerp Cold Stores to najważniejszy klaster logistyczny w przemyśle spożywczym w dokach portu Antwerpii, w bliskim położeniu od głównych terminali kontenerowych. Port w Antwerpii znajduje się w głównym punkcie ekonomicznym Europy i zasila główne strefy konsumpcji.

 3. SCORTRANS SRL

  Włochy

 4. E.I.R. CASA DI SPEDIZIONI SRL

  Włochy

 5. EU-ROAD LOGISTIQUE

  Francja

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. EXPRESS DARYLINE

  Francja

 2. LOGISTIK-DIENSTLEISTUNGEN ALEXANDER TANZ

  Niemcy

 3. AGENCE DE TRANSIT ET DE LOGISTIQUE MEDITERRANEE (ATLM)

  Francja

 4. VERPACKUNGSBERATUNG BODEMER

  Niemcy

 5. PAVISA SPEDIZIONI SPA

  Włochy

 1. SP TRANS S.R.L.

  Włochy

 2. UNITED CARRIERS COMPANY OÜ

  Estonia

 1. SHEVA INTERNATIONALE SPEDITION GMBH

  Niemcy

 2. CVS LOGISTICS GMBH

  Niemcy

 3. SP TRANS S.R.L.

  Włochy

 4. EURONORD INTERNATIONAL SRL

  Włochy

 5. BOHNET GMBH

  Niemcy

 6. PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

  Polska

  Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

 7. JENTY

  Rosja

  Firma JENTY to międzynarodowy operator rozwiązań logistycznych, świadczący usługi transportu drogowego za pomocą własnej floty samochodowej. JENTY od ponad 20 lat oferuje usługi logistyczne wysokiej jakości swoim partnerom z Europy Zachodniej, Rosji, Azji Środkowej, Chin oraz Mongolii. Roczna ilość międzynarodowych zleceń transportowych wynosi ponad 25 000, w tym: - Transport ponadgabarytowy; - Transport w temperaturze kontrolowanej (transport chłodniczy); - Przewóz ładunków drobnicowych(LTL) oraz kompletnych (FTL) - Logistyka projektowa i kontraktowa. Flota firmy JENTY składa się z ponad 600 samochodów ciężarowych, co pozwala na zaangażowanie optymalnej liczby aut odpowiadających każdemu typu ładunków: - Naczepy o pojemności 100 m sześc., oraz naczepy dwupokładowe; - Naczepy długie, 110 m sześc. (o długości 16, 3 m) do transportu towarów, składających się z 40 europalet oraz przeznaczone do ładunków ponadgabarytowych; - Naczepy specjalistyczne do przewozu ładunków ponadgabarytowych, naczepy niskopodwoziowe; - Naczepy chłodnie, do transportu ładunków w temperaturze kontrolowanej; - Naczepy standardowe, plandeki 90 m sześc. W ciągu ostatnich trzech lat przez JENTY zostało zrealizowanych ponad 200 projektów w logistyce międzynarodowej na zlecenie klientów z wielu branż biznesu. Posiadanie licencji przewoźnika oraz przedstawiciela celnego umożliwia przewóz tranzytowy ładunków o wysokiej wartości bez udziału konwoju policyjnego. Wysokie standardy pracy firmy zostały potwierdz

 8. RUSTA LOGISTIC LLC

  Rosja

  Grupa RUSTA powstała w 2007 roku i realizuje międzynarodowy przewóz towarów różnymi rodzajami transportu (drogowy, kolejowy, morski i lotniczy) z UE do Rosji, krajów WNP, a także z Chin do Rosji i UE. Posiadamy dobrze rozwiniętą sieć przedstawicielską, która obejmuje 57 oddziałów od Władywostoku po Kaliningrad. Nasza grupa znajduje się wśród 20 najlepszych przedstawicieli celnych. Specjalizujemy się w: Transport drogowy własną flotą samochodów ciężarowych klasy ekologicznej EURO 5; Multimodalny transport kontenerowy w ramach importu i eksportu przez wszystkie otwarte porty, w tym: Rotterdam, Ryga, Tallin, Kotka, Hamburg, Sankt Petersburg, Władywostok, Wostoczny, Noworosyjsk; Towary drobnicowe (LTL, LCL), przeładunek, składowanie, załadunek i rozładunek, magazynowanie czasowe, konsolidacja/de-konsolidacja ładunków w Warszawie (Polska), Rydze (Łotwa), Mandżurii, Kantonie (Chiny); Dostarczanie kompletnej przesyłki, przygotowywanie dokumentacji; Usługi z zakresu odprawy celnej.

 1. JLLC WESTERN SERVICE

  Białoruś

  Nasza firma działa z sukcesem na rynku od 1997 roku. Nasza flota spedycyjna liczy 36 pojazdów (82–100 m3) zgodnych z normą EURO 3–5 (lata 2006–2013), z plandekami i naczepami z chłodniami. Posiadamy status przewoźnika celnego. Nasze główne trasy to: D, PL, NL, CZ, GR, BY, RUS, UA, MD itp. Firma jest kompleksowo ubezpieczona, łącznie z ubezpieczeniem OC przewoźnika w ruchu międzynarodowym. Wszystkie nasze pojazdy są wyposażone w system GPS. Nasi pracownicy posiadają stosowne doświadczenie w przewożeniu towarów.

 2. LOADS TODAY - LKW WALTER

  Austria

  Ponad 13 500 przedsiębiorstw transportowych w całej Europie korzysta z internetowej oferty firmy LKW WALTER! Warto zostać naszym partnerem. Zawsze dysponujemy ładunkami, niezależnie od tego, czy chodzi o Europę, WNP czy Bliski Wschód! Zapraszamy do skorzystania z oferty transportu całopojazdowego, możliwości szybkiego i bezpiecznego opłacenia rachunków frachtowych, jak również porozumiewania się z naszymi pracownikami w Państwa języku ojczystym, a to wszystko całkowicie nieodpłatnie! ZALETY: Nieprzerwana praca pojazdów, szybka i bezpieczna opłata rachunków frachtowych, największa wiarygodność odnoszącej sukcesy firmy rodzinnej! Długotrwała współpraca - indywidualne podejście do klienta, LKW WALTER oferuje Państwu bezpłatny dostęp do największej w Europie oferty transportu ładunków. Państwo i Państwa kierowcy porozumieją się z nami w swoim języku ojczystym.

 3. INTER-LOGISTIC POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Firma spedycyjna Inter Logistic Działamy na rynku usług Transport-Spedycja-Logistyka już od 1999 roku. W tym czasie zdobyliśmy bogate doświadczenie oraz zbudowaliśmy renomę na rynku. Prowadzimy szeroki zakres usług spedycyjnych, w tym: -organizacja transportów ponadnormatywnych i ponadgabarytowych -przewozy całopojazdowe oraz ładunki częściowe -przewozy drobnicowe -transport ładunków niebezpiecznych ADR oraz towarów wymagających przewozu w temperaturze kontrolowanej Odbieramy także kontenery z portów morskich oraz zapewniamy ich dystrybucję. Prowadzimy również logistykę kontraktową, czyli usługę dla firm, które potrzebują transportu bez tworzenia własnego działu logistycznego, ubezpieczenia przewożonych ładunków - w tym ubezpieczenie All Risk na wypadek każdego możliwego zdarzenia Posiadamy także specjalnie przystosowane magazyny klasy A. Nasze magazyny na Górnym i Dolnym Śląsku, w Małopolsce oraz na Podkarpaciu zapewniają odpowiednie warunki do przechowywanie twojego towaru. Jeżeli potrzebujesz doradztwa w logistyce oraz tłumaczenia dokumentów i zezwoleń na przewóz zadzwoń lub napisz do nas a z pewnością Ci pomożemy.

 4. AB LOGIS SP. Z O.O

  Polska

  Zakres działaności AB LOGIS -Zajmujemy się ładunkami kontenerowymi FCL, drobnicy kontenerowej LCL, drobnicy konwencjonalnej, ładunków niebezpiecznych i ponadgabarytowych -Organizujemy transport morski, jaki i drogowy, kolejowy, lotniczy -Aranżujemy sprawne bukowanie miejsc na statkach oceanicznych i dowozowych -Organizujemy obsługę portową, dokumentacyjną i celną (kontrole fitosanitarne, weterynaryjne, Sanepid oraz WIJHARS) -Organizujemy ubezpieczenia wszystkich rodzajów ładunków -Współpracujemy z największymi armatorami i operatorami w transporcie kontenerowym Zalety AB logis-Biuro w sąsiedztwie portu umożliwia nam pełną kontrolę nad odprawami celnymi, rewizjami oraz załadunkiem i wyładunkiem kontenerów-Obecność w porcie daje możliwość szybkiej reakcji w sytuacjach nietypowych-Lokalizacja w Gdyni umożliwia bezpośredni i kontakt z armatorami

 5. AR-TOUR

  Polska

  Już od 1995 roku specjalizujemy się w transporcie osób i przewozach pasażerskich. Obsługujemy wyjazdy indywidualne oraz grupowe, a także szkolenia, koncerty i wyjazdy integracyjne. Oferujemy transport na trasie Szczecin i okolice - Holandia - Niemcy - Belgia - Szczecin i okolice. Wyjazdy busów do wymienionych państw organizujemy ze Szczecina, Nowogardu, Goleniowa, Stargardu Szczecińskiego oraz Pyrzyc, Choszczna, Gryfina i Chojny. Bardzo ważne jest dla nas bezpieczeństwo pasażerów. Dlatego oferujemy nowy i w pełni wyposażony tabor samochodowy, obsługiwany przez kadrę doświadczonych i kulturalnych kierowców. Potwierdzeniem bezpieczeństwa i komfortu podróżowania z naszą firmą są wszystkie niezbędne pozwolenia i licencje Ministerstwa Transportu, a także certyfikat kompetencji zawodowych w transporcie drogowym. Aby sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, oprócz organizacji transportu busami do Holandii i innych krajów prowadzimy współpracę z biurami podróży, klubami sportowymi, agencjami.

 6. TREDE-TRANS. PRYWATNY TRANSPORT OSOBOWY. TREDER Z.

  Polska

  Oferujemy transport osobowy na terenie całego kraju, jak również przewozy międzynarodowe. Usługi transportowe świadczymy przy użyciu funkcjonalnych i nowoczesnych samochodów marki Mercedes. Trede – Trans to konkurencyjne ceny i najwyższy standard usług przewozowych. Ogromna wiedza teoretyczna i topograficzna kierowców oraz nowoczesne pojazdy są gwarancją płynnej i bezpiecznej jazdy. Ponad 20 lat doświadczenia w transporcie osób, świadczą o nieustannym zaufaniu, jakim Klienci darzą naszą firmę. Dla nich i dla wszystkich osób, które zdecydują się na współpracę z Trede – Trans, dokładamy wszelkich starań, aby świadczyć usługi przewozowe na najwyższym poziomie. Pasażerowie mogą liczyć na pełen komfort jazdy w wygodnych fotelach oraz wszelką potrzebną pomoc obsługi. Nasi kierowcy wyróżniają się wielką kulturą osobistą. Wszystkie pojazdy przechodzą regularne przeglądy techniczne, aby zapewnić pasażerom maksimum bezpieczeństwa. W tej kwestii nie ma miejsca na jakiekolwiek uchybienia.

 7. TRANS'HIT INTERNATIONAL

  Francja

  Komisjoner transportu, Trans'hit dysponuje w całej Unii Europejskiej siecią profesjonalnych partnerów i proponuje wysokiej jakości usługi ustalone według określonych przez klientów. Usługi logistyczne Trans'hit International są świadczone zarówno jednorazowo jak i regularnie, począwszy od chwili zejścia z linii produkcyjnej do momentu dostawy końcowej. Proponowane usługi: Transport towarów ogólnych, na paletach lub nie, Transport towarów objętościowych.

 8. TRANSMEJA, UAB

  Litwa

  Transmeja – godny zaufania litewski przewoźnik z 22-letnim doświadczeniem w przewozie towarów na rynkach europejskich i rynku rosyjskim. Firma oferuje usługi transportu i przewozu międzynarodowego towarów w Europie i Rosji. Flota pojazdów składa się z ponad 250 nowych ciężarówek: standardowe platformy przechylane i pociągi drogowe. Własna flota pozwala Transmėja na świadczenie usług transportu drogowego bez pośredników, pozwalając w ten sposób klientom na oszczędności czasu i pieniędzy.

 9. EIBARTRANS

  Hiszpania

  EIBARTRANS, S.l. jest agencja transportu drogowego towarów znajdująca się w Eibar (Kraj Basków), dysponuje własnymi nowoczesnymi pojazdami i ekipą kompetentnych profesjonalistów, by odpowiedzieć na zamówienia klientów.

 10. PAÑALON

  Hiszpania

  Międzynarodowy transport drogowy towarów. Obecnie, działalność grupy obejmuje szeroką gamę usług logistycznych. Jesteśmy numerem jeden w zakresie przewozu produktów chemicznych, proszków i granulek oraz pojazdów przemysłowych. Działalność PAÑALÓN obejmuje szeroką gamę usług logistycznych.

Filtry

Wyniki dla

Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna - Import eksport

Liczba wyników

9036 przedsiębiorstwa