PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.

Polska

Factory icon Agent/ Przedstawiciel

PKS INTERNATIONAL CARGO S.A.
Web icon
Skontaktuj się

Jesteśmy jedną z najbardziej doświadczonych i największych agencji celnych w Polsce. Posiadamy sieć 23 oddziałów zlokalizowanych na wszystkich przejściach granicznych oraz wewnątrz kraju.Proponujemy zgłoszenia celne we wszystkich procedurach celnych zgodnie z WKC w transporcie drogowym i kolejowym, również poza godzinami pracy urzędów celnych, a także: - odprawy importowe w procedurze uproszczonej z „odroczonym” VAT, - odprawy wywozowe w procedurze uproszczonej, - odprawy celne tranzytowe w oparciu o Konwencję WPT, - zgłoszenia w procedurach składu celnego, odprawy czasowej, uszlachetniania biernego i czynnego.Nasze agencje celne świadczą również dodatkowe usługi: - zabezpieczenie płatności długu celno-podatkowego w imporcie oraz w tranzycie (TC31, TC33), - otwieranie i wypełnianie Karnetów TIR w procedurze zwykłej i uproszczonej (bez udziału Urzędu Celnego) wraz z ich zgłoszeniem w systemie NCTS, - wypełnianie dodatkowych dokumentów celnych: CMR, CIM wraz z wymaganymi załącznikami, ...

Przegląd katalogu wyrobów

Polska

Dysponujemy zróżnicowanym zapleczem magazynowym wraz z pełną infrastrukturą techniczną. Naszym Klientom oddajemy do dyspozycji magazyny celne oraz inne miejsca uznane przez administrację celną, w których mogą składować towary wspólnotowe i niewspólnotowe.

Polska

Prowadzenie usług spedycyjnych drogą lotniczą pozwala nam na pokonywanie wszelkich barier. Posiadając zakres globalny nasi klienci mają możliwość przetransportowania towarów w każdy zakątek świata.

Polska

Nasza oferta to kompleksowa usługa świadczona przez agencje celne, spedycję i terminale przeładunkowe. Obejmuje ona obsługę wszelkich towarów masowych (np. węgla, kruszywa, drewna i materiałów drewnopochodnych, nawozów itp.), wyrobów ropopochodnych i stali oraz wyrobów drobnicowych zarówno po torze szerokim i normalnym. Dodatkowo zajmujemy się obsługą i odprawą celną kontenerów z Chin. Nasi pracownicy bazując na swoim bogatym doświadczeniu doradzą Państwu optymalne warunki przewozu i obsługi granicznej. Usługi na przejściach granicznych kolejowych świadczą oddziały w: Kuźnicy, Siemianówce, Małaszewiczach, Dorohusku i Hrubieszowie (w tym przypadku dotyczy Linii Hutniczej Szerokotorowej).

Polska

Oferujemy Państwu środki transportowe będące w dyspozycji Spółki oraz pojazdy naszych podwykonawców. Ich liczba oraz różnorodność pozwalają nam na przyjęcie dużych zleceń, a tym samym zaspokojenie każdej potrzeby klienta. Wykonujemy transporty krajowe i międzynarodowe na terenie całej Europy i Azji. Dysponujemy własną flotą transportową, którą uzupełniają certyfikowani podwykonawcy, z którymi współpracujemy od wielu lat. To co nas wyróżnia to przeszło 25 lat doświadczenia na rynku oraz przygotowanie dla każdego klienta optymalnych rozwiązań transportowych, spedycyjnych, logistycznych. Realizujemy: - transport ładunków ponadnormatywnych - transport ładunków częściowych - transport ładunków całopojazdowych - transport ładunków w temperaturze kontrolowanej - transport ładunków niebezpiecznych

Dokumenty

Dane firmy

Kluczowe cyfry

 • Ilość pracowników
  201 – 500

Organizacja

 • Rok utworzenia
  1995
 • Typ przedsiębiorstwa
  Siedziba
 • Działalność podstawowa
  Agent/ Przedstawiciel

Dane działalności

Obsługiwane strefy

 • Check Circle Outline icon Międzynarodowy

Adres dostawy

Słowa kluczowe związane z przedsiębiorstwem

 • Agencje celne
 • Przewozy międzynarodowe - kompleksowa obsługa tranzytowa i celna
 • Odprawy celne
 • skład celny
 • import eksport usługi celne
Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.