• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przewody rurowe przemysłowe

Wyniki dla

Przewody rurowe przemysłowe - Import eksport

 1. COPIER MACHINERY

  Holandia

  Verified by europages badge

  Założona w 1997 roku, firma Copier Machinery przeszła długą drogę od swoich początków w Giessen, w Holandii. Zajmujemy się dostarczaniem maszyn i kompletnych rozwiązań do produkcji rur metalowych, wraz z szybkim serwisem i wsparciem technicznym na całym świecie. Posiadamy szeroką gamę maszyn do przygotowywania rur do cięcia, ukosowania, obróbki końcowej, spawania i rowkowania rolkowego, kładąc nacisk na innowacyjność, stabilność, niezawodność i wysoką jakość. Nasze doświadczenie leży w maszynach do przemysłowego przygotowania rur. Specjalizujemy się w obrotowych tokarkach narzędziowych (RTL). Dążenie do rozpoznania problemów naszych klientów i zaoferowanie im odpowiedniego rozwiązania jest naszym głównym kluczem do sukcesu. Aby to osiągnąć, nasze standardowe maszyny mogą być modyfikowane zgodnie z kompleksowymi wymaganiami naszych klientów w zakresie obróbki rur. Dzięki naszej znajomości rynku, doświadczeniu, podejściu zorientowanemu na klienta i zasobom, z powodzeniem zaprojektowaliśmy, wyprodukowaliśmy i dostarczyliśmy ponad 400 maszyn do przygotowywania rur do ponad 40 krajów.

 2. IFA TECHNOLOGY GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Projektowanie, produkcja i dostawa instalacji do ważenia, mieszania i dozowania żywic impregnujących i epoksydowych. IFA oferuje kompletne rozwiązania dla zakładów impregnacji i powlekania, przemysłowych systemów oczyszczania wody, przemysłu wełny szklanej i skalnej, tworzyw konstrukcyjnych i materiałów sypkich, jak również dla zakładów przemysłu farb, lakierów i materiałów budowlanych. Perfekcyjne sterowanie systemem i połączenie danych uzupełniają paletę produktów. Montaż i uruchomienie dokonywane są przez własnych pracowników. Technologia IFA oferuje dobrą i bezpieczną obsługę w zakresie składowania cieczy, materiałów stałych i sypkich, jak również odpowiednie kontenery magazynowe, takie jak dostosowane do potrzeb regały, magazyny zbiornikowe lub systemy silosów. Testujemy i sprawdzamy m.in. kompatybilność materiałów, wpływ czynników środowiskowych oraz zgodność z wymogami prawnymi.

 3. FLEXOMAT GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH jest uznanym producentem kompensatorów, mieszków metalowych i węży metalowych. Założyciele firmy zajmują się od 1975 roku pow. produktami we wszystkich fazach ich realizacji. Obliczenia dotyczące mieszków metalowych i kompensatorów są wykonywane zgodnie z powszechnie przyjętymi zasadami przy użyciu sprawdzonych metod, a następnie konstruowane z zastosowaniem CAD. System PPS umożliwia wytwarzanie produktów na najnowocześniejszych przecinarkach, obrabiarkach i zgrzewarkach. Jako producent Flexomat zapewnia zgodność z AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 i DIN EN ISO 3834-2 i ma certyfikat TÜV SÜD oraz GL i DVGW. Flexomat stosuje system zarządzania jakością zgody z ISO 9001: 2015.

 4. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH ist ein Betrieb jest firmą działającą w dziedzinie aparatury i inżynierii mechanicznej. W szczególności w dziedzinie odzysku ciepła. Głównym przedmiotem naszego rozwoju i produkcji są płytowe wymienniki ciepła do wymiany ciepła pomiędzy dwoma strumieniami gazu. Innym ważnym produktem jest 3-warstwowa klapa przepstu powietrza. Oprócz tych głównych dziedzin isnieje szereg innych produktów, które opracowujemy, produkujemy i dostarczamy. Produkty wykonane są niemal wyłącznie ze STALI NIERDZEWNEJ, a zwłaszcza rodzajów typu 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, lecz także z innych gatunków stali. Dzięki dostępnemu zapleczu produkcyjnemu obejmującemu powierzchnię 1740 m² z centrami obróbki CNC, maszynami stacjionarnymi, stanowiskami komputerowymi, a także rysunkm CAD i stosowaniu systemu zapewniania jakości zgodnie z normą ISO 9001, zawsze wyprzedzamy konkurencję.

 5. KB SCHMIEDETECHNIK GMBH - A GERMAN DROP FORGE - CLOSED DIE FORGINGS - ALL STEEL GRADES

  Niemcy

  Verified by europages badge

  DENEN ISO14001KB jest średniej wielkości przedsiębiorstwem z ponad 100-letnim doświadczeniem w produkcji odkuwek matrycowych do różnych zastosowań o ekstremalnych wymaganiach jak wysokie ciśnienie, wysokie/niskie temperatury, zabezpieczenia specjalne. Specjalizujemy się w produkcji małych serii o ciężarze jednostkowym do 130 kg, wszystkie rodzaje stali, stal surowa lub po obróbce mechanicznej. Certyfikaty ISO9001, AD2000, DGRL 97/23/EG, KTA, AVSD, ASME/ASTM, RCC-M, DENEN ISO14001.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. YALÇIN BORU GEOTHERMAL

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma YALÇIN BORU GEOTHERMAL została założona w Zorganizowanej Strefie Przemysłowej Polatlı w Turcji na powierzchni 23.000 m² w 1997 roku. Jesteśmy wiodącą firmą w branży preizolowanych rur łączonych przeznaczonych do zakresu temperatur od -200 C do +315 C. Świdczymy głównie usługi w zakresie energii geotermalnej i dla wielu branż, takich jak ciepłownictwo i chłodnictwo, energetyka, budownictwo, uprawa szklarniowa, turystyka i transport morski, stawiając na pierwszym miejscu jakość i satysfakcję klienta. Działamy w oparciu o technologię, która odpowiada wymogom epoki na najwyższym poziomie, przestrzegając norm produkcyjnych EN 253, EN 448, EN 15632 i EN 12201-2 w opariu o fachową kadrę ekspertów w swojej dziedzinie. Posiadamy bogate portfolio produktów, takich jak: •Standardowe preizolowane rury i armatura typu przemysłowego (wzmocnione wełną mineralną), wstępnie izolowane rury i armatura, •Preizolowane elastyczne rury z tworzyw sztucznych (PP-R, HDPE, PE-X) i kształtki, •Rury stalowe, Rury polietylenowe i kształtki. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji

 2. SEFINE TEKNIK MAKINE

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma Sefine Teknik specjalizuje się w piłach taśmowych bimetalowych oraz w dostawach pił do aluminium, wyrobów stalowych i aluminiowych, kołków, szyn, kotew i prętów kratownicowych. Obsługujemy wszystkie regiony Turcji, dysponując zespołem specjalistów technicznych gotowych do realizacji zamówienia na terenie kraju. Jesteśmy w stanie eksportować wyroby za granicę (Chiny, Europa, Afryka). Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb naszych klientów. Jesteśmy dumni z posiadania certyfikatów na zgodność z normami ISO 9001, ISO 14001, ISO 45001 oraz ISO 21500.

 3. KAYADERELI CONSTRUCTION

  Turcja

  Verified by europages badge

  Firma KAYADERELI CONSTRUCTION, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Materiały budowlane. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Materiały budowlane chemicznie obojętne, Rurociągi naftowe, Przewody rurowe przemysłowe, Rurociągi gazu i ropy - instalacje, Dodatki do cementów i zapraw, Suszone owoce, świeże owoce, i warzywa świeże. Ma siedzibę w Adana, Turcja.

 4. CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma CHAUDRONNERIE RUDINGER GILLAIN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kotlarstwo. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Sheet metalwork, kotlarstwo spawanie automatyczne, Przewody rurowe przemysłowe, i obróbka mechaniczna. Ma siedzibę w Rhinau, Francja.

 5. SERTIP

  Belgia

  Verified by europages badge

  Firma SERTIP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach Kotlarstwo, Konserwacja instalacji przemysłowych, izolacje przemysłowe, Kotlarstwo, Konserwacja instalacji przemysłowych, i montaż przewodów. Ma siedzibę w Jumet, Belgia.

 1. PETROLTECNICA SICILIANA

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma PETROLTECNICA SICILIANA, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Pompy hydrauliczne. Jest również obecna w dziedzinach Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, Śruby i nakrętki, zawory oleodynamiczne, złączki kute, Opaski rurowe, Przewody rurowe przemysłowe, i Śruby i nakrętki. Ma siedzibę w Augusta, Włochy.

 2. KOREMA® GMBH & CO.KG

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma KOREMA® GMBH & CO.KG, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Kompensatory. Jest również obecna w dziedzinach Przewody rurowe przemysłowe, Turbiny gazowe, rury z ptfe, konstrukcja przewodów i zestawów rur, kompensatory tkaninowe, kompensatory z tworzyw miękkich, kompensatory o specjalnej konstrukcji, kompensatory do kanałów spalinowych, i kompensatory mieszkowe do instalacji rurowych. Ma siedzibę w Weiterstadt, Niemcy.

 1. ACI TUYAUTERIE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma ACI TUYAUTERIE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Jest również obecna w dziedzinach compressed air. Ma siedzibę w Nieul Sur Mer, Francja.

 2. ES HANDEL & SERVICE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma ES HANDEL & SERVICE GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Waldbröl, Niemcy.

 3. GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO

  Włochy

  Verified by europages badge

  Firma GEPI SRL ISOLAMENTO TERMOACUSTICO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Izolacja termiczna - materiały. Jest również obecna w dziedzinach Izolacja akustyczna - materiały, Ochrona przeciwpożarowa, Przewody rurowe przemysłowe, izolatory akustyczne, izolacje termiczne, Izolacja akustyczna - materiały, zapobieganie pożarom, Ochrona przeciwpożarowa, i Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Torre Boldone, Włochy.

 4. SPAW-TREX

  Polska

  Firma SPAW-TREX jest wykonawcą i dostawcą kompletnych instalacji przemysłowych ze stali zwykłych, gatunkowych i nierdzewnych. Nasi odbiorcy to przedstawiciele różnych gałęzi przemysłu, takich jak: browarnictwo, mleczarstwo, przemysł owocowo-warzywny. Wykonujemy również zlecenia w zakresie ochrony środowiska, przy budowie i modernizacji: nowoczesnych oczyszczalni ścieków, stacji uzdatniania wody, spalarni śmieci i odpadów. W chwili obecnej duży nacisk kładziemy na branżę energetyczną. Dysponujemy wyspecjalizowaną grupą spawaczy i montażystów oraz współpracujemy z kadrą inżynieryjno-techniczną. Zatrudnieni pracownicy posiadają uprawnienia UDT, ASME, TÜV na spawanie ręczne i orbitalne. Jako zakład posiadamy uprawnienia UDT na modernizację, remonty i wykonywanie nowych zbiorników oraz instalacji ciśnieniowych. Posiadamy również grupę specjalistów zajmujących się izolacjami ciepło i zimnochronnych a także elektro-monterów do składania kompletnych linii produkcyjnych i automatyki

 5. GUTHMANN GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy firmą usługową z siedzibą w Peseckendorf w Oschersleben i z sukcesem pracujemy dla naszych klientów na zasadzie umowy o świadczenie usług. Firma Guthmann GmbH wywodzi się z jednoosobowego przedsiębiorstwa Lutz Guthmann działającego w branży montażowej od 1990 r. Nasz obszar działań to głównie opracowywanie i montaż instalacji rurowych ze stali nierdzewnej dla branży piwowarskiej, mleczarskiej, spożywczej i farmaceutycznej. Zespół naszych pracowników obejmuje 80 monterów, 3 projektantów CAD oraz inżynierów w dziedzinie spawalnictwa, którzy na przestrzeni lat zdobyli specjalistyczną wiedzę dzięki szerokiej gamie wykonanych zadań. Stosowane przez nas najnowocześniejsze technologie przynoszą zdecydowane korzyści naszym klientom. Nasza firma stosuje technologię spawania orbitalnego, endoskopię i nadzór budowlany w dziedzinie CAD. Nasi monterzy przeprowadzają testy spawalnicze zgodnie z normami europejskimi i stosują własne narzędzia firmy.

 6. GCER

  Tunezja

  GCER jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością utworzoną w 2001 roku, która zajmuje się badaniem, projektowaniem i realizacją rurociągów i kotłów SVR (rury i złączki, zbiorniki o dużej średnicy, kominy, płuczki, filtry), z tworzyw termoplastycznych i łączonych SVR. GCER stosuje metody zmechanizowane instalowania laminatów poprzez nawijanie włókien, formowanie kontaktowe lub rzutowanie. Firma uzupełniła swoją ofertę o konstrukcje metalowe (wsporniki stalowe, formy). Produkujemy systemy kanalizacji na najwyższym poziomie technicznym i sprzedajemy je do różnych zastosowań: w branży chemicznej, środowiskowej, w przemyśle nawozów forsoranowych, instalacji wodnej i odsalania wody morskiej, odprowadzania wody ściekowej, w branży spożywczej i energetycznej. GCER posiada certyfikaty ISO 9001 V 2015, ISO 14001 V 2015 i 18001 V 2007. Interweniujemy na wszystkich etapach, od projektu po nadzór na miejscu budowy, włącznie z zarządzaniem projetem i wsparciem technicznym.

 7. BÖHLING ROHRLEITUNGS- UND APPARATEBAU GMBH

  Niemcy

  Jesteśmy Państwa partnerem w konstruktywnej i profesjonalnej współpracy w zakresie budowy rurociągów, planowania technicznego i operacyjnego oraz kontroli jakości. Jesteśmy średniej wielkości przedsiębiorstwem zatrudniającym ponad 200 pracowników i dysponującym oddziałami w Hamburgu, Velbert i Karlsruhe, obejmując całe terytorium Niemiec. Dzięki naszym intensywnie przeszkolonym i doświadczonym mechanikom instalacji, spawaczom i personelowi kontroli jakości jesteśmy w stanie sumiennie wykonywać każde zadanie, począwszy od doraźnego użycia w weekend, a skończywszy na rozległych przestojach zakładu. Jako firma szkoleniowa w zakresie mechaniki instalacji i techniki spawalniczej oferujemy młodym ludziom perspektywę zawodową i kontrolujemy kwalifikacje zatrudnionych pracowników.

 8. JABITHERM ROHRSYSTEME AG

  Niemcy

  Firma Jabitherm Rohrsysteme AG projektuje i produkuje systemy rurociągów preizolowanych, których zadaniem jest transport cieczy i gazów. Obszary zastosowań obejmują przemysł chemiczny, przetwórstwo gazu i ropy naftowej, technologie chłodnicze, a także produkcję napojów i żywności. Ogólnym celem naszej firmy jest spełnianie wysokich standardów jakościowych, dostosowywanie ich do wymagań klienta oraz opracowywanie kompleksowych rozwiązań dla zastosowań specjalnych. Koncepcja rur preizolowanych ma na celu transport mediów w niezmienionej postaci w zakresie ich właściwości termicznych. Geneza projektu opiera się na technologii rurociągów ciepłowniczych, których celem jest transport ciepła na duże odległości. Zastosowanie rur preizolowanych nad ziemią zmienia wymagania wobec produktu.

 1. COUSIN SMS

  Francja

  W globalnym kontekście wydajności przemysłowej, przedsiębiorstwo Cousin usytuowane w Chambon Feugerolles, proponuje dzisiaj doskonałą znajomość przedmiotu we wszystkich dziedzinach swej działalności. Wywodzące się z tradycyjnego ślusarstwa, rozwija i tworzy globalne rozwiązania mechaniczne. Sprawca swojego rozwoju, Cousin zintegrował rodzaje działalności i technologie, pozwalające mu właściwie reagować w dziedzinie konstrukcji podzespołów mechanicznych. Produkcja maszyn - Kotlarstwo blacharstwo - Produkcja kompletnych zespołów zautomatyzowanych - Krawędziarka CN - Wykrawanie laserowe - Wykrawanie strumieniem wody

 2. ZAUNER ANLAGENTECHNIK GMBH

  Austria

  Grupa ZAUNERGROUP, zatrudniająca obecnie ponad 550 pracowników, jest jednym z największych i odnoszących największe sukcesy pracodawców w sektorze budowy instalacji przemysłowych w Austrii i oferuje wysoko wykwalifikowanym, zmotywowanym pracownikom szczególnie interesujące możliwości rozwoju. Oferujemy naszym klientom szeroki zakres usług, od wstępnej koncepcji po montaż i instalację całych zakładów, w tym uruchomienie oraz wszelkie prace serwisowe i konserwacyjne. Wszechstronny i specjalistyczny zakres usług obejmuje budowę rurociągów, systemów ciepłowniczych i chłodniczych, zarządzanie projektami i inżynierię dla sektorów o znaczeniu krytycznym, farmaceutycznego, biotechnologicznego, chemii precyzyjnej, przemysłu ogólnego i elektrowni. Jako firma rodzinna, od samego początku naszym głównym celem było tworzenie trwałych wartości oraz ochrona naszych pracowników i środowiska.

 3. HL ANLAGENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  HL Anlagentechnik jest Państwa niezawodnym partnerem w zakresie planowania, produkcji, montażu, budowy i montażu rurociągów i rozruchu. W naszym zakładzie produkcyjnym w Freckenhorst koło Warendorf nasz zespół wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników produkuje, przygotowuje i montuje urządzenia dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego. Korzyści dla Państwa: Dzięki współpracy z Helmes Apparatebau GmbH & Co. KG możemy zaproponować Państwu dostosowane do potrzeb kompleksowe rozwiązania z jednego źródła. HL Anlagentechnik produkuje i dostarcza kompletne systemy dla przemysłu spożywczego, farmaceutycznego i chemicznego, włącznie z uruchomieniem i szkoleniem personelu obsługującego. Montaż na całym świecie zgodnie z krajowymi i międzynarodowymi wytycznymi dotyczącymi produkcji i przetwarzania produktów w każdym kraju.

 4. TUBOS DE COBRE - EMPRESAS M&A

  Meksyk

  Rury miedziane przewody miedziane i rury sztywne są głównymi produktami firmy Empresas M&A. W działalności firmy M & A zajmujemy się w szczególności krajową dystrybucją większości wyrobów z miedzi w najlepszej jakości na rynku. Dzięki wysokiej trwałości, rury miedziane są stosowane w instalacjach gazowych, chłodniczych i klimatyzacyjnych. Nasze produkty i materiały spełniają wszystkie obowiązujące normy międzynarodowe. Mamy najlepsze przewody elektryczne, najlepsze rury sztywne i przewody giętkie, a także rury miedziane w uporządkowanych zwojach LWC.

 5. SIKLA POLSKA SP. Z O.O.

  Polska

  Mocowania systemowe stanowią główną specjalizację przedsiębiorstwa Sikla, które zajmuje się dostarczaniem różnego rodzaju elementów do mocowania instalacji oraz kompletnych systemów modułowych. Produkty wyróżniają się dużą wszechstronnością możliwych zastosowań, a także szybkością montażu. Sikla dostarcza rozwiązania przede wszystkim dla budownictwa przemysłowego, w którym realizowane są projekty wymagające zastosowania mocowań o parametrach odpowiednio dopasowanych do przepisów budowlanych oraz instalacji technologicznych.

 6. APLICACIONES TECNICAS INOXSA SL

  Hiszpania

  Inoxsa jest przedsiębiorstwem wyspecjalizowanym w przewodach do płynów. Fabryka rur elastycznych ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, a także wszystkich rodzajów rur i połączeń technicznych dla przemysłu w ogóle. INOXSA FENDER jest oddziałem przeznaczonym do dostawy odbijaczy okrętowych do nabrzeży i statków. Sprzedaż części zamiennych i akcesoriów do pojazdów, pojazdów przemysłowych.

 7. MENDI METAL INNOVATION GROUP

  Hiszpania

  Rury szlifowane o dużych wymiarach. Polerowanie i szlifowanie rur.

 8. TECHNIK TEAM GMBH

  Niemcy

  Firma Technik Team GmbH zajmuje się projektowaniem i produkcją maszyn i urządzeń

 9. CYBERSTEEL

  Rosja

 10. UTEM-TT

  Ukraina

  Firma UTEM-TT, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przewody rurowe przemysłowe. Ma siedzibę w Bucha, Ukraina.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo
Filtry

Wyniki dla

Przewody rurowe przemysłowe - Import eksport

Liczba wyników

1478 Przedsiębiorstwa