• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • wentylatory przemysłowe

Wyniki dla

Wentylatory przemysłowe - Import eksport

 1. ACTIRO POWER BLOWER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Cechą szczególną Motec jest automatyczne urządzenie do łączenia opracowane przez firmę i nadal stosowane do produkcji dużych serii. Od 2000 roku rozszerzyliśmy dział produkcji kół wentylatorów o biuro rozwoju z własnym laboratorium do projektowania kół wentylatorów i systemów kanałów powietrznych. Obok wielu projektów dla klientów jako dostawcy usług projektowych, Actiro jako jeden z pionierów pracuje od 2004 roku nad wewnętrznym rozwojem silników SR, których wysokie prędkości sprawiają, że są one szczególnie odpowiednie do wentylatorów o długiej żywotności, pracujących nawet w trudnych warunkach otoczenia. Od 2007 roku działamy pod firmą Actiro GmbH & Co. KG, aby rozwijać nowe obszary działalności biznesowej na zewnątrz i nadawać im większe znaczenie. Jesteśmy dostawcą spersonalizowanych usług dla naszych klientów. Większość naszych produktów opracowujemy i testujemy na własną odpowiedzialność pod kątem indywidualnych życzeń klienta. Nasze produkty są dystrybuowane przez znanych producentów pod własną marką.

 2. RITE-HITE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Rite-Hite GmbH jest jednym z wiodących niemieckich producentów urządzeń załadowczych oraz europejską siedzibą Korporacji RITE-HITE, amerykańskiego lidera rynku systemów drzwiowych i przeładunkowych. Do głównych kompetencji firmy należy znaczna poprawa ochrony, bezpieczeństwa, wydajności i efektywności energetycznej w punkcie załadunku. Szeroka gama produktów obejmuje punkty przeładunkowe ISO, śluzy przeładunkowe, pomosty przeładunkowe, rękawy przeładunkowe, systemy zamykania pojazdów, bariery bezpieczeństwa, bramy chłodnicze i szybkobieżne, wentylatory przemysłowe oraz dodatkowe produkty do zarządzania punktami przeładunkowymi. Globalna sieć zakładów produkcyjnych, filii i dystrybutorów RITE-HITE umożliwia firmie dostosowanie szerokiej gamy produktów do regionalnych potrzeb praktycznie każdego kraju oraz świadczenie usług na miejscu.

 3. TLT TURBO GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Dzięki ponad 145-letniej tradycji i doświadczeniu firmy, zawsze staramy się być wiodącym na świecie dostawcą wentylatorów i rozwiązań systemowych do zastosowań przemysłowych i dla elektrowni cieplnych. Opracowaliśmy opatentowane, wysoko wydajne projekty, które umożliwiają naszym produktom zapewnienie doskonałej wydajności przy mniejszym zużyciu – nawet w trudnych i agresywnych środowiskach pracy. Dla naszych klientów oznacza to nie tylko redukcję emisji CO2, ale także znaczne oszczędności kosztów energii, mniej przestojów, mniej godzin konserwacji i dłuższą żywotność maszyn. Typowe obszary zastosowania naszych produktów to: elektrociepłownie, wentylacja kopalń, obróbka stali, procesy przemysłowe chemiczne i petrochemiczne, produkcja cementu, spalanie odpadów, wentylacja tuneli, tunele aeordynamiuczne, stanowiska testowe, suszarnie, budowa maszyn, elektronika, branża spożywcza, farmaceutyka, mechanika precyzyjna, przemysł motoryzacyjny i stoczniowy.

 4. SIROCCO LUFT- UND UMWELTTECHNIK GMBH

  Austria

  Verified by europages badge

  SIROCCO rozpoczęło produkcję wysokiej jakości wentylatorów do zastosowań przemysłowych już w roku 1908. Z biegiem lat asortyment produktów został rozszerzony o wymienniki ciepła dla przemysłu elektrycznego i procesowego, atakże o zawory odcinające i sterujące dla tuneli drogowych i kolejowych oraz np. procesów przemysłowych. SIROCCO jest dzisiaj częścią SCHAKO Group i dzięki swoim zakładom w Austrii i w Polsce jest idealnym partnerem w zakresie technologii powietrza przemysłowego, wymiany ciepła i odprowadzania dymu z tuneli.

 5. HÖHE GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Od 1989 roku Höhe GmbH jest kompetentnym i niezawodnym parterem przemysłu i handlu we wszystkich sprawach związanych z izolacją akustyczną i techniką przemysłową. Program produktów i usług obejmuje: dźwiękoszczele kabiny do szlifowania i spawania, również ze zintegrowanym wyciągiem, dźwiękoszczelne obudowy do wentylatorów, agregatów, stanowisk testowych i palników, dźwiękoszczelne ścianki mobilne i zainstalowane na stałe, tłumiki do wentylatorów, systemy nawiewne i wywiewne, planowanie, produkcję i montaż indywidualnych środków izolujących akustycznie, malowanie proszkowe o różnych jakościach, piaskownie na zamówienie, cięcie laserowe. Własna produkcja z najnowocześniejszym parkiem maszynowym i zakładowym pozwala na szybką i precyzyjną realizację zamówień zgodnie z życzeniem klienta. Jakość i terminowość są zawsze na pierwszym planie. Nasze produkty i usługi spełniają lub przewyższają obowiązujące wytyczne i wymagania.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ONLINE B TRUST

  Hiszpania

  Verified by europages badge

  ONLINE B TRUST jest przedsiębiorstwem mieszczącym się w Hiszpanii, wyspecjalizowanym w sprzedaży wentylatorów sufitowych. Oferujemy, między innymi, wentylatory z oświetleniem lub bez, klasyczne, nowoczesne lub design. Możesz także odkryć naszą gamę wentylatorów zewnętrznych. Dostarczamy, między innymi, wentylatory do hoteli i restauracji. Ponadto, nasze produkty są dostosowane do wszystkich pomieszczeń, stylów i na każdą kieszeń. Współpracujemy z producentami, takimi jak KlassFan, Purline, czy też Casafan. Większość naszych modeli posiada gwarancję 10 letnią, a, w niektórych przypadkach, zależnie od producenta, do 25 lat. Stworzyliśmy relacje partnerskie z zaufanymi producentami, by zaoferować Ci wyroby najlepszej jakościGwarantujemyu bardzo dużą reaktywność, zaś nasze ekipy są do Twojej dyspozycji, by wyjść naprzeciw Twoim potrzebom. Zobowiązujemy się wykonać dla Ciebie dostawę w jak najkrótszym terminie.

 2. ESOLVE-SDC

  Francja

  Verified by europages badge

  Od 2019 roku, ESOLVE-SDC jest niezależnym dystrybutorem, specjalizującym się w urządzeniach klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, grzewczych i hydraulicznych w Europie i na eksport (Afryka oraz departamenty i terytoria zamorskie). Od 2019 roku, dobieramy najlepszych dostawców i produkty aby wyjść naprzeciw potrzebom naszych klientów profesjonalnych. Nasze usługi: Doradztwo techniczne przed sprzedażą, Pomoc przy uruchomieniu, Serwis posprzedażny, Serwis części zamiennych, Szkolenia we współpracy z producentami. Nasze produkty: Urządzenia Klimatyzacyjne Wentylacyjne Hydrauliczne do Regulacji Akcesoria. Znajdziesz u nas wszystkie produkty konieczne do realizacji Twoich prac z zakresu klimatyzacji, ogrzewania i uzdatniania powietrza, włącznie z urządzeniami peryferyjnymi. Oferujemy usługi na życzenie, reaktywność i doskonałą realizację projektów naszych klientów (Biura projektów, instalatorzy, inwestorzy). Pomagamy naszym klientom i potencjalnym klientom w poszukiwaniu rozwiązań techniczno-ekonomicznych. Nieustannie pracujemy nad selekcją dystrybuowanych przez nas licznych marek i produktów, a także nad efektywnością naszych zakupów, aby nasi klienci mogli korzystać z najatrakcyjniejszych cen. Prosimy bez wahania skontaktować się z nami celem uzyskania dodatkowych informacji!

 3. MAICO ELEKTROAPPARATE FABRIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Innowacyjna technologia, wysoka jakość i doskonałe wzornictwo są podstawą filozofii produktów i marki tego rodzinnego przedsiębiorstwa z tradycjami. MAICO koncentruje się na rozwoju, produkcji i sprzedaży wentylatorów i komponentów dla technologii wentylacji, jak również systemów wentylacji domowej. Szeroka paleta produktów obejmuje szczególnie wydajne wentylatory do małych pomieszczeń, indywidualne i centralne systemy wentylacyjne zgodne z normą DIN 18017-3, mobilne, regulowane systemy wentylacji mieszkań z odzyskiem ciepła, jak również systemy dla zakładów pracy i przemysłu. Dla naszych klientów opracowujemy również specjalne aplikacje, takie jak rozwiązania wentylacyjne dla obszarów zagrożonych wybuchem. Jako markowy producent kładziemy duży nacisk na serwis: od doradztwa i pomocy w planowaniu przed zakupem po obszerną ofertę części zamiennych - nasi eksperci ds. wentylacji zapewniają naszym klientom kompleksowe wsparcie, aby żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

 4. DIZETA IMPIANTI SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  DiZeta Impianti to firma specjalizująca się w projektowaniu, wykonaniu i realizacji instalacji aspirujących i filtrujących dymy (huty, odlewnie, formowanie ciśnieniowe, wytłaczanie, obróbka termiczna, etc.) Instalacje aspiracji i ochrony przed pyłami (cementownie, cegielnie, fabryki papieru, warsztaty obróbki mechanicznej i inne). Systemy zasysania i usuwania oparów i mgieł olejowych, wyziewów o przykrym zapachu.

 5. CVH TECHNOLOGIES

  Francja

  Verified by europages badge

  CVH Technologies dostarcza ogół produktów przeznaczonych dla sektora przemysłowego, kolejowego i wojskowego. Dostawca wentylatorów przemysłowych, przetwornic (przetwornice Ac/Dc, przetwornice Dc/Dc, przetwornice Dc/Ac) i standardowych oraz specyficznych zasilaczy dla laboratoriów. Szeroki wybór standardowych wentylatorów i opcji: Tropikalizacja, Tachometria, IP, wentylatory mototurbin odrzutowych EC FANS. Silnik Bruhless / Silnik komutowany elektronicznie: Możemy produkować silniki według założeń techniczno-ekonomicznych, silniki rurowe, silniki do drzwi wagonów kolejowych itd. Firma CVH-technologies otrzymała przedstawicielstwo na sprzedaż silników marki I.S.G.E.V przeznaczonych dla środowisk przemysłowych, morskich, kolejowych. Firma I.S.G.E.V posiada certyfikat UL, CSA, IRIS, ATEX. Dzięki dużej ilości podzespołów możemy zrealizować specyfikacje techniczne lub dostawy prototypów w krótkich terminach. Prosimy skontaktować się z nami, aby uzyskać więcej informacji..

 1. ELT ENTSTAUBUNGS- UND LUFTTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Naszym celem jest nie tylko przyjrzenie się poszczególnym zadaniom technicznym, ale także opracowanie zintegrowanych rozwiązań, w których oszczędność, amortyzacja, bezpieczeństwo i ochrona środowiska są na pierwszym planie - naszą zaletą jest szybkość działania. Firma ELT została założona w 1996 r. przez 2 inżynierów, których doświadczenie opiera się na 30-letniej działalności w technologii powietrza i odpylania. Dzięki elastyczności i technicznemu know-how, instalacje różnej wielkości mogły być realizowane w kraju i za granicą. Naszą mocną stroną jest bliskość firmy co oznacza krótki odstęp pomiędzy etapami doradztwa, szczegółowym planowaniem, dostawą i profesjonalnym montażem.

 2. VOSSE SP. Z O.O.

  Polska

  Verified by europages badge

  Vosse produkuje: - części oraz komponenty ze stali; - konstrukcje stalowe; - konstrukcje metalowe lekkie; - gotowe produkty oparte na rozwiązaniach stalowych Dla przemysłu: - konstrukcje technologiczne - konstrukcje techniczne - konstrukcje wsporcze i towarzyszące - całe linie produkcyjne - obiekty przemysłowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - wentylatory - wymienniki ciepła - gniazda kontenerowe Dla budownictwa: - konstrukcje stalowe hal, wiat i magazynów - konstrukcje nośne/wsporcze - schody, poręcze i balustrady - blachownice i kratownice - słupy krzyżowe - bariery ochronne - ekrany akustyczne - systemy regałowe - balustrady, poręcze, barierki - elementy i całe konstrukcje maszyn i urządzeń budowlanych Dla przemysłu stoczniowego: - pokrywy łukowe - drzwi pokładowe, burtowe i grodziowe - włazy - przewłoki - wentylatory - kotwice jachtowe - zbiorniki różnego przeznaczenia - konstrukcje stalowe i elementy różnego przeznaczenia Realizujemy zlecenia w zakresie spawania konstrukcji stalowych. Dostarczamy także całe linie montażowe. Projektujemy, wytwarzamy, składamy kompletne produkty oraz dostarczamy je do siedziby klienta. Specjalizujemy się w zamówieniach seryjnych. Posiadamy certyfikat zarządzania jakością wg. normy EN 1090 (EXC2) oraz certyfikat spawalniczy ISO 3834-2. Posiadamy Centrum Obróbcze DOOSAN DNM 750L gdzie realizujemy zlecenia obróbki skrawaniem. Siedziba naszej firmy znajduje się w Miechucinie, ul. Kartuska 2 (woj.pomorskie).

  Wszystkie wyroby na "wentylatory przemysłowe"

 3. T.G.T. SRL

  Włochy

  Verified by europages badge

  Od 1976 roku TGT Ventole Saldate jest wiodącym producentem wirników z wyłącznie spawanymi łopatkami. Dział techniczno-produkcyjny ciągle pracuje nad innowacjami: grubości, średnica i wysokość wirnika; średnica, długość i otwór piasty; grubość i liczba łopatek; rozmiary od 150 do 1000 mm średnicy. Materiały: stal węglowa, AISI 304 AISI316, aluminium. Obróbka powierzchni na różne potrzeby oraz spawanie zrobotyzowane: certyfikowane EN288/3, równoważenie VDI 2060 UNI4218 ISO1940.

 4. INSTAL-FILTER SA

  Polska

  Verified by europages badge

  Zajmujemy się nowoczesną technologią odpylania, filtracji i neutralizacji zanieczyszczeń powietrza dla wszystkich gałęzi przemysłu w Polsce i na świecie. Dysponujemy nowoczesnym zapleczem technologicznym, zapewniając naszym Klientom kompleksową obsługę – od projektu, przez produkcję, aż po montaż i serwis. Wspieramy takie branże jak energetyczna, ciepłownicza, czy hutnicza, redukując do śladowych ilości emisję szkodliwych związków chemicznych do atmosfery. Gwarantujemy najwyższą skuteczność ograniczenia emisji zanieczyszczeń zgodnie z normami UE. Nasze instalacje cechuje wysoka jakość materiałów, niskie koszty eksploatacji oraz ergonomiczna obsługa. W ostatnich latach zmodernizowaliśmy kilkaset obiektów. Realizujemy nie tylko inwestycje pod klucz, prowadzimy również sprzedaż produktów (filtry workowe, cyklofiltry, cyklony, multicyklony, odpylacze, wentylatory, instalacje rurowe, konstrukcje, części zamienne i inne). Wszystkie usługi i produkty dostosowujemy do wymagań naszych Klientów.

  Wszystkie wyroby na "wentylatory przemysłowe"

 5. BORGHI

  Włochy

  Verified by europages badge

  Gama produktów obejmuje: przenośniki ślimakowe, łańcuchowe, taśmowe i paletowe; podnośniki czerpakowe; filtry; dystrybutory obrotowe; czyszczarki; amortyzatory i specjalistyczne narzędzia do odzyskiwania, wyładowywania i wydobywania produktów o wydajności od 10 do 300t/h. Projektowanie i wykonywanie pełnych instalacji rolniczo-przemysłowych do przechowywania zbóż, systemów silosowych, młynów, młynów ryżowych, wytwórni pasz i urządzeń portowych. Produkuje także podnośniki przemysłowe o dużym przepływie masy, aż do 1000t/h,

 6. PHOSPHORIS MP FILTER

  Francja

  Verified by europages badge
 7. WALUSA INGENIERIE

  Francja

  Verified by europages badge
 8. AWITECH

  Francja

  Verified by europages badge
 9. CORAL

  Francja

  Verified by europages badge
 10. ACF VENTILATOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 1. ELEKTROR AIRSYSTEMS GMBH

  Austria

  Verified by europages badge
 2. SCHEFFEL ELEKTROTECHNISCHER VERTRIEB GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 3. FERRARI INDUSTRIEVENTILATOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 4. PELZER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 5. BLACKNOISE DEUTSCHLAND GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 6. ELEKTROR AIRSYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 7. WMB VENTILATOREN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 8. HDS VENTILATOREN VERTRIEBS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 9. WISTRO ELEKTRO-MECHANIK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge
 10. HKB-VENTILATOREN UND LÜFTUNGSBAU

  Niemcy

  Verified by europages badge