• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • przetwory mięsne wędzone i peklowane

Wyniki dla

Przetwory mięsne wędzone i peklowane - Import eksport

 1. ZAKŁAD MASARSKI ADAM KRÓL

  Polska

  Jesteśmy niewielką firmą wędliniarską położoną w miejscowości Budzyń, gmina Liszki. Nasze wyroby produkowane są według starych receptur przekazywanych z pokolenia na pokolenie. Starannie dobrane składniki oraz przyprawy sprawiają, że wszystkie nasze wędliny mają bardzo wyrazisty smak oraz aromat, są kruche i bardzo smaczne. Wędzenie odbywa się w tradycyjnych wędzarniach opalanych drewnem bukowo-olchowym. Produkujemy kiełbasy, szynki, boczki, wędzonki, polędwice, balerony, wyroby podrobowe. Mamy nadzieję, że dzięki przywiązaniu do tradycji i trosce o zachowanie doskonałego smaku nasze wyroby wędliniarskie przypadną Państwu do gustu.

 2. P.P.H.U. KAROL

  Polska

  Firma powstała w 1998 roku. Główna działalność firmy to rozbiór, wykrawanie mięsa wieprzowego i drobiowego, produkcja wyrobów wędliniarskich takich jak kiełbasy, wędzonki, wyroby garmażeryjne i podrobowe oraz produkty drobiowe. Nowoczesne technologie połączone z tradycyjnymi przepisami wędliniarskimi pozwalają na produkcję wyrobów o najwyższej jakości. Produkujemy wędzonki, kiełbasy, wyroby podrobowe oraz garmażeryjne. Starannie dobierany surowiec oraz perfekcyjne wykonanie produktu przyczyniły się do osiągnięcia przez zakład sukcesu rynkowego. Poza sprzedażą i produkcją wyrobów prowadzimy sprzedaż mięsa wieprzowego w elementach oraz drobiu w postaci świeżej i mrożonej. Nasze motto Specjalnie dla Ciebie określa nasz główny cel. Pragniemy by nasi klienci byli zadowoleni z wyrobów pochodzących z naszej firmy. Szeroki asortyment naszych produktów pozwala trafić w gusta najbardziej wymagających smakoszy. Naszym priorytetem jest wytwarzanie wędlin w sposób tradycyjny i naturalny.

 3. ZAKŁAD MIĘSNY ROLMAT

  Polska

  Zakład Mięsny Rolmat powstał w 1997 roku. Jest firmą rodzinną, która poświęca bardzo dużo uwagi na każdy szczegół w funkcjonowaniu Zakładu. Dbałość o wysoką jakość produktów, to misja która jest realizowana od początku działalności firmy. Wędliny produkowane są metodą tradycyjną w oparciu o sprawdzone receptury, dlatego cieszą się dużym uznaniem klientów. Wędzenie wyrobów w tradycyjnej wędzarni przy użyciu drzewa, powoduje ich niepowtarzalny smak i zapach. Szczególnie polecamy Państwu wędzonki, kabanosy, kiełbasy suche, kiełbasy cienkie, boczki, wędliny podrobowe.Ubojnia trzody chlewnej i bydła to kolejny krok w rozwoju firmy.Oferta ubojni dostosowana jest do potrzeb małych i średnich zakładów mięsnych.Oferta: półtusze wieprzowe, elementy mięsa wieprzowego , wędliny

 4. "WĘDLINY Z DĘBINY" ELŻBIETA TOMASZEWSKA

  Polska

  Masarnia Wędliny z Dębiny jest czołowym producentem wędlin w województwie mazowieckim. Wyroby Masarni Wędliny z Dębiny przygotowywane są według tradycyjnej receptury. Cechuje je niepowtarzalny smak i aromat, uzyskane dzięki zastosowaniu specjalnej metody wędzenia w tradycyjnych kadziach opalanych drewnem owocowym, dębowym i akacjowym. Nasi klienci wiedzą, że kupując wyroby w Masarni Wędliny z Dębiny, otrzymują świeże wędliny bez dodatku konserwantów.

 5. EUROFOOD SJ

  Polska

  Firma Eurofood zajmuje się sprzedażą artykułów spożywczych na terenie Polski, Litwy i Estonii, Ukrainy.Sprzedajemy towar w cenach producenta. Jesteśmy w stanie znaleść każdy interesujący klienta towar i dostarczyć go w dowolne miejsce naszym transportem.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. MASARNIA DEDERKO TOMASZ DEDERKO

  Polska

  Jesteśmy producentem wędlin wytwarzanych w sposób tradycyjny, czyli wędzone drewnem bukowym, parzone w kotle i peklowane . Nasze kiełbasy posiadają zawartośc mięsa wieprzowego minimum 90 %.

 2. LE BATISTOU SA

  Francja

  Firma LE BATISTOU SA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, kiełbasa, handel surowymi szynkami, i sucha kiełbasa. Ma siedzibę w Saint-André-Le-Puy, Francja.

 3. CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O.

  Słowenia

  Firma CASUM PODJETJE ZA TRGOVINO IN STORITVE D.O.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Mięso suszone, i Mięso suszone. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 4. DUFINA NV

  Belgia

  Firma DUFINA NV, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, szynka biała, i wędliny gotowane. Ma siedzibę w Lovendegem, Belgia.

 5. MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O.

  Słowacja

  Firma MÄSOVÝROBA KOPČANY S.R.O., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Mięso i wyroby masarskie. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, Cielęcina - mięso z rzeźni, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Wieprzowina - mięso z rzeźni, Wołowina - mięso z rzeźni, i Cielęcina - mięso z rzeźni. Ma siedzibę w Kopčany, Słowacja.

 1. ANFERJO S.L.

  Hiszpania

  Firma ANFERJO S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Ma siedzibę w Rafelbuñol, Hiszpania.

 2. ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA

  Polska

  Firma ALEKSANDRIA. DARIUSZ MOCZARSKI. RODZINNA FIRMA WEDLINIARSKA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Szynka. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i wędliny drobiowe. Ma siedzibę w Aleksandria, Polska.

 1. COENEN & CO

  Belgia

  Firma COENEN & CO, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Mięso i wyroby masarskie, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, Wędliny i mięso peklowane, Mięso i wyroby masarskie, Rzeźnie i wędliniarnie - maszyny i urządzenia, i sklep mięsny. Ma siedzibę w Lummen, Belgia.

 2. THIERY FREDERIC

  Belgia

  Firma THIERY FREDERIC, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Wędliny i mięso peklowane, Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, kiełbaski, Kiełbasy i parówki, i sklep mięsny. Ma siedzibę w Mussy La Ville, Belgia.

 3. DE BAETS VLEESWAREN BVBA

  Belgia

  Firma DE BAETS VLEESWAREN BVBA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, wędlina delikatesowa, wstępnie gotowana kiełasa do gotowania, i kiełbaski. Ma siedzibę w Evergem, Belgia.

 4. HOUSE OF TASTE

  Holandia

  Firma HOUSE OF TASTE, jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, mięsa solone, Wina mozelskie, Dania gotowe, delikatesowe wyroby spożywcze, i Artykuły delikatesowe. Ma siedzibę w Leeuwarden, Holandia.

 5. ANTONIJOAN S.A

  Hiszpania

  Firma ANTONIJOAN S.A, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach słonina, i kiełbaski. Ma siedzibę w Ripollet (Barcelona), Hiszpania.

 6. PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI

  Turcja

  Firma PEPSA PLASTIK SANAYI LTD.STI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Ma siedzibę w Izmir, Turcja.

 7. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunia

  Firma INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trzoda chlewna. Jest również obecna w dziedzinach Bydło rzeźne, Wędliny i mięso peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Owce i kozy, Bydło rzeźne, Wędliny i mięso peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i Owce i kozy. Ma siedzibę w Pascani, Rumunia.

 8. BOGAERT SALAISONS

  Belgia

  Firma BOGAERT SALAISONS, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, produkty wędliniarskie, wędliny wołowe, i wędliny wieprzowe. Ma siedzibę w Izier, Belgia.

 1. FABRIKKEN LEPO A/S

  Dania

  Firma FABRIKKEN LEPO A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Hedehusene, Dania.

 2. ENTREPEÑAS

  Hiszpania

  Firma ENTREPEÑAS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach kiełbasa. Ma siedzibę w Geras de Gordon, Hiszpania.

 3. EBERHART A/S

  Dania

  Firma EBERHART A/S, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, Pasztety i pasztetówki, Kiełbasy i parówki, Wędliny i mięso peklowane, Szynka, i Pasztety i pasztetówki. Ma siedzibę w Engesvang, Dania.

 4. EMBUTIDOS LA GLEVA

  Hiszpania

  Firma EMBUTIDOS LA GLEVA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Ma siedzibę w Vic, Hiszpania.

 5. BENS RETAIL

  Belgia

  Firma BENS RETAIL, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Szynka, i Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Ma siedzibę w Oudenaarde, Belgia.

 6. SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON

  Francja

  Firma SOCIETE NOUVELLE ROGER DE LYON, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Kiełbasy i parówki, Pasztety i pasztetówki, i Szynka. Ma siedzibę w Saint Amour, Francja.

 7. ENDIS WORLD S.L.

  Hiszpania

  Firma ENDIS WORLD S.L., jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Jest również obecna w dziedzinach produkty wędliniarskie. Ma siedzibę w Gijon, Hiszpania.

 8. GUINA

  Belgia

  Firma GUINA, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Ma siedzibę w Machelen (Bt.), Belgia.

 9. VLEESWAREN L. MICHIELSSEN PRODUKTEN L.M.J.

  Belgia

  Firma VLEESWAREN L. MICHIELSSEN PRODUKTEN L.M.J., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Szynka, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Szynka, i Przetwory mięsne wędzone i peklowane. Ma siedzibę w Schoten, Belgia.

 10. SALAISONS DU PONT D'AMOUR

  Belgia

  Firma SALAISONS DU PONT D'AMOUR, roku i działającą w sektorze Wędliny i mięso peklowane. Jest również obecna w dziedzinach Przetwory mięsne wędzone i peklowane, Sery, Przetwory mięsne wędzone i peklowane, i Sery. Ma siedzibę w Dinant, Belgia.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo