• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konfitury i konserwowe przetwory owocowe

Wyniki dla

Konfitury i konserwowe przetwory owocowe - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francja

  Verified by europages badge

  Clément Faugier w Privas w Ardèche : produkcja i sprzedaż każdego rodzaju produktów na bazie kasztanów od 1882 roku: kasztany kandyzowane, kremy kasztanowe z regionu Ardèche. Produkcja i sprzedaż Marpom's, mieszanki kremu kasztanowego i puree z jabłek. Gama produktów BIO. Clément Faugier oferuje obecnie puree z mrożonych owoców i warzyw, naturalne puree mrożone porcjowane z kasztanów, w formie krążków po 8 lub 15.

 2. FLEVOTRADE WORLDWIDE FOOD TRADER

  Holandia

  Verified by europages badge

  FlevoTrade Worldwide Food Trader jest ekspertem w dziedzinie cebuli. Zajmujemy się uprawą cebuli dzięki naszej wyspecjalizowanej stacji sortowania i pakowania. Cebula jest sortowana z wydajnością 75 ton na godzinę. Zaawansowany technologicznie sprzęt w połączeniu z kunsztem zapewnia, że cebula FlevoTrade jest znana na całym świecie ze swojej jakości. Ponadto FlevoTrade oferuje szeroką gamę produktów "gotowych na półkę" pod własną marką. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w imporcie i eksporcie, nasze produkty są starannie dobierane i eksportowane do ponad 70 krajów na całym świecie. Zlokalizowani w Flevoland, w Holandii, zapewniamy wysokiej jakości obsługę wewnętrzną i szerokie możliwości magazynowania. Dzięki naszej globalnej sieci zarządzamy logistyką od pola do rąk klienta, gwarantując światowy smak jakości.

 3. MAISON NIALÉ

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma MAISON NIALÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach napoje, herbatki ziołowe, syropy, i konfitury. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 4. LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma LA FRANCOMTOISE DE CONFITURERIE - CONFITURES ARTISANALES, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, i konfitura owocowa. Ma siedzibę w Marnay, Francja.

 5. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Francja

  Verified by europages badge

  Firma COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe, Upominki firmowe dla klientów, produkty żywnościowe konserwowe, catering - services, Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe, i Upominki firmowe dla klientów. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. AGRO-TRANSPOL KAZIMIERZ MALINOWSKI URSZULA MALINOWSKA

  Polska

  Przetwórnia Owocowo-Warzywna w Radzicach Dużych powstała w grudniu 1962. Od momentu powstania zakład, specjalizował się w przetwórstwie owocowo-warzywnym. Przetwórnia Radzice produkuje m.in dżemy i marmoladę o szerokiej gamie smaków ( wiśnia, truskawka, jagoda, morela, róża itd.) oraz jabłko prażone i powidła śliwkowe. Ponadto różnego rodzaju przetwory warzywne i miód sztuczny. Wychodząc naprzeciw naszym Klientom i ich potrzebom, jesteśmy elastyczni w kwestii technologii produkcji. Nasze produkty oferujemy w opakowaniach jednostkowych i zbiorczych ( pojemniki 450g, słoiki, wiadra i beczki). Surowiec do produkcji przetworów pochodzi z trenów pobliskich (nieskażonych), bazujemy przede wszystkim na płodach rolnych miejscowych rolników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie.

 2. BIOSOLNATURA SRL

  Włochy

  Biosol Natura jest firmą specjalizującą się w produkcji i wyrobie konserw marmolady, dżemów i konfitur organicznych ekologicznych. Surowce lokalne wybierane odpowiednio do pory roku. Bez dodaktu konserwantów i środków zagęszczających, obecne są wyłącznie naturalne pektyny owoców. Nasza ekologiczna produkcja została potwierdzona certyfikatem kontroli IT BIO 006 upraw UE/NON UE jako podmiot kontrolowany D09Q.

 3. CONSERVAS RAJOPE

  Hiszpania

  Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się odwadnianiem, przetwarzaniem i sprzedażą owoców i warzyw, rodzynków, moreli i papryczek chili. Ponadto produkujemy konserwy warzywne, takie jak konserwowane szparagi, brzoskwinie w syropie i papryczki piquillo. Nasza oferta zawiera nowe smaki powstałe na bazie tradycyjnych produktów, takich jak przyprawione papryką mięso chorizo, mięso przyprawione czerwoną papryką, kompot z owoców i renklody marynowane w brandy.

 4. VIDECA

  Hiszpania

  Od 1965 roku, przedsiębiorstwo VIDECA specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy owoców w konserwach. Wyróżnia się różnorodnością i wysoką jakością swoich ekskluzywnych produktów: nieszpułki, figi, gruszki baby, winogrona bez skórki i bez ziarenek, winogrona moscatel oraz kulki melona i gruszek. Owoce cytrusowe. Czerwone owoce. Ananasy.

 5. AZERPOLTRADE SP. Z O. O.

  Polska

  Nasza firma dystrybucyjna specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na rynki krajowe i międzynarodowe. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom nie tylko najlepsze towary, ale też szybką i niezawodną obsługę.

 1. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugalia

  Firma HANDS ON EARTH LDA., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Zdrowa żywność, naturalna, makrobiotyczna. Jest również obecna w dziedzinach Żywność - import-eksport, Przyprawy, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Żywność - import-eksport, herbatki ziołowe, Przyprawy, i Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w São Pedro De Oliveira, Portugalia.

 2. SAFRUNAT SL

  Hiszpania

  Firma SAFRUNAT SL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Campllong, Hiszpania.

 1. ANTALYA RECELLERI

  Turcja

  Firma ANTALYA RECELLERI, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Antalya, Turcja.

 2. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Hiszpania

  Firma SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury, i ekstra czyste oleje z pierwszego tłoczenia oliwek. Ma siedzibę w Catarroja, Hiszpania.

 3. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Hiszpania

  Firma ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Oliwa z oliwek. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Coffee pods, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, napełniarka dawek jednorazowych, i Tomato paste. Ma siedzibę w Jerez De Los Caballeros-Badajoz, Hiszpania.

 4. BIOLOKLOCK

  Francja

  Firma BIOLOKLOCK, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Suszone owoce. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, konfitury biologiczne, Ecological jams, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i krem owocowy do smarowania. Ma siedzibę w Montpezat D'agenais, Francja.

 5. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Włochy

  Firma AZ. AGR. SI.GI. S.A.S., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konfitury naturalne, wykonanie RZEMIEŚLNICZE, konfitury, i słodkie wino. Ma siedzibę w Macerata, Włochy.

 6. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francja

  Firma DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Delikatesowe wyroby spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Artykuły delikatesowe, Kawa, herbata, herbaty ziołowe, i pudełka prezentowe na czekoladę. Ma siedzibę w Saint Georges Sur Loire, Francja.

 7. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Niemcy

  Firma MINGABIO GMBH & CO. KG, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Warzywa, korzenie i bulwy spożywcze. Jest również obecna w dziedzinach Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, Żywność - import-eksport, Owoce, Warzywa i owoce - import-eksport, Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, i Żywność - import-eksport. Ma siedzibę w München, Niemcy.

 8. GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC

  Azerbejdżan

  Firma GILAN GABALA KONSERV ZAVODU LLC, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Soki owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, produkcja wysokogatunkowych świeżych soków owocowych, chłodny napój na bazie wyciągu z granatów, i Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Baku, Azerbejdżan.

 1. UNISTAR TREJD

  Macedonia Północna

  Firma UNISTAR TREJD, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach konserwy owocowe, krem warzywny do smarowania, i produkty żywnościowe konserwowe. Ma siedzibę w Veles, Macedonia Północna.

 2. SUN & FRUITS

  Hiszpania

  Firma SUN & FRUITS, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach produkcja rzemieślnicza, i owoce biologiczne. Ma siedzibę w Sant Hipòlit De Voltregà, Hiszpania.

 3. MAGNA APIS S.L

  Hiszpania

  Firma MAGNA APIS S.L, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Los Corrales De Buelna, Hiszpania.

 4. CONFITURES & GOURMANDISES SARL

  Francja

  Firma CONFITURES & GOURMANDISES SARL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Żywność - import-eksport. Jest również obecna w dziedzinach Konfitury i konserwowe przetwory owocowe, konfitura owocowa, konfitury pomarańczowe, miód z akacji, i Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Prechac, Francja.

 5. DEZEUTTER

  Belgia

  Firma DEZEUTTER, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Produkty lokalne, produkcja rzemieślnicza, likiery owocowe, i owoce konfiturowe. Ma siedzibę w Ellezelles, Belgia.

 6. ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Turcja

  Firma ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach słodycze z czekoladą i kakao, i konfitura owocowa. Ma siedzibę w Bursa, Turcja.

 7. FRESHCUT S.L.

  Hiszpania

  Firma FRESHCUT S.L., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Vigo, Hiszpania.

 8. LES CONFITURES DU CLOCHER

  Francja

  Firma LES CONFITURES DU CLOCHER, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Ma siedzibę w Ars En Re, Francja.

 9. CESARIN SPA

  Włochy

  Firma CESARIN SPA, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach owoce smażone w cukrze, konfitury, i owoce konfiturowe. Ma siedzibę w Montecchia di Crosara, Włochy.

 10. ROUCADIL

  Francja

  Firma ROUCADIL, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Suszone owoce, i Suszone owoce. Ma siedzibę w Montayral, Francja.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo