• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • konfitury i konserwowe przetwory owocowe

Wyniki dla

Konfitury i konserwowe przetwory owocowe - Import eksport

 1. CLEMENT FAUGIER

  Francja

  Clément Faugier w Privas w Ardèche : produkcja i sprzedaż każdego rodzaju produktów na bazie kasztanów od 1882 roku: kasztany kandyzowane, kremy kasztanowe z regionu Ardèche. Produkcja i sprzedaż Marpom's, mieszanki kremu kasztanowego i puree z jabłek. Gama produktów BIO. Clément Faugier oferuje obecnie puree z mrożonych owoców i warzyw, naturalne puree mrożone porcjowane z kasztanów, w formie krążków po 8 lub 15.

 2. COMME UN ZEST DE GOURMANDISE

  Francja

  Firma COMME UN ZEST DE GOURMANDISE, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe, Upominki firmowe dla klientów, produkty żywnościowe konserwowe, catering - services, Gastronomia, dostawa potraw i żywienie zbiorowe, i Upominki firmowe dla klientów. Ma siedzibę w Lyon, Francja.

 3. MAISON NIALÉ

  Francja

  Firma MAISON NIALÉ, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Konfitury i konserwowe przetwory owocowe. Jest również obecna w dziedzinach napoje, herbatki ziołowe, syropy, i konfitury. Ma siedzibę w Gennevilliers, Francja.

 4. BIOSOLNATURA SRL

  Włochy

  Biosol Natura jest firmą specjalizującą się w produkcji i wyrobie konserw marmolady, dżemów i konfitur organicznych ekologicznych. Surowce lokalne wybierane odpowiednio do pory roku. Bez dodaktu konserwantów i środków zagęszczających, obecne są wyłącznie naturalne pektyny owoców. Nasza ekologiczna produkcja została potwierdzona certyfikatem kontroli IT BIO 006 upraw UE/NON UE jako podmiot kontrolowany D09Q.

 5. CONSERVAS RAJOPE

  Hiszpania

  Jesteśmy firmą rodzinną zajmującą się odwadnianiem, przetwarzaniem i sprzedażą owoców i warzyw, rodzynków, moreli i papryczek chili. Ponadto produkujemy konserwy warzywne, takie jak konserwowane szparagi, brzoskwinie w syropie i papryczki piquillo. Nasza oferta zawiera nowe smaki powstałe na bazie tradycyjnych produktów, takich jak przyprawione papryką mięso chorizo, mięso przyprawione czerwoną papryką, kompot z owoców i renklody marynowane w brandy.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. VIDECA

  Hiszpania

  Od 1965 roku, przedsiębiorstwo VIDECA specjalizuje się w produkcji i sprzedaży szerokiej gamy owoców w konserwach. Wyróżnia się różnorodnością i wysoką jakością swoich ekskluzywnych produktów: nieszpułki, figi, gruszki baby, winogrona bez skórki i bez ziarenek, winogrona moscatel oraz kulki melona i gruszek. Owoce cytrusowe. Czerwone owoce. Ananasy.

 2. AZERPOLTRADE SP. Z O. O.

  Polska

  Nasza firma dystrybucyjna specjalizuje się w dostarczaniu wysokiej jakości produktów na rynki krajowe i międzynarodowe. Od wielu lat zapewniamy naszym klientom nie tylko najlepsze towary, ale też szybką i niezawodną obsługę.

 3. SAFRUNAT SL

  Hiszpania

 4. HANDS ON EARTH LDA.

  Portugalia

 5. ANTALYA RECELLERI

  Turcja

 1. ALIMENTOS CARNICOS DE EXTREMADURA ALICEX

  Hiszpania

 2. SABORES DE ANABEL GASTRONOMIA Y CATERING, S.L.

  Hiszpania

 1. BIOLOKLOCK

  Francja

 2. AZ. AGR. SI.GI. S.A.S.

  Włochy

 3. DOUCEUR PLAISIR ET GOURMANDISES

  Francja

 4. MINGABIO GMBH & CO. KG

  Niemcy

 5. SUN & FRUITS

  Hiszpania

 6. UNISTAR TREJD

  Macedonia Północna

 7. MAGNA APIS S.L

  Hiszpania

 8. DOGTAT GIDA URETIM SAN. TIC. A.S

  Turcja

 1. DEZEUTTER

  Belgia

 2. ROUCADIL

  Francja

 3. ERGÜL ŞEKERLEME SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

  Turcja

 4. KELANI VALLEY CANNERIES LIMITED

  Sri Lanka

 5. BRUNIA

  Włochy

 6. CESARIN SPA

  Włochy

 7. PRISCA

  Portugalia

 8. FRUCOPASA

  Hiszpania

 9. TIENDAS CASA ALONSO

  Hiszpania

 10. LES CONFITURES DU CLOCHER

  Francja

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo