• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trawienie i oczyszczanie stali i metali

Wyniki dla

Trawienie i oczyszczanie stali i metali - Import eksport

 1. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  EZM Edelstahlzieherei Mark produkuje w procesie obróbki plastycznej na zimo ciągnione, szlifowane, polerowane pręty stalowe, profile znormalizowane oraz profile specjalne w oparciu o rysunki z niemal wszystkich materiałów stalowych. Wysokiej jakości wyroby są stosowane głównie w budowie obiektów i maszyn, motoryzacji oraz technice energetycznej i medycznej. W fabryce firmy EZM Edelstahlzieherei Mark w Werdohl produkowane są farbiarki bębnowe i maszyny do produkcji sprężyn marki Proll & Lohmann, a także instalacje do termicznej i chemicznej obróbki powierzchni marki BAK. Firma EZM Metallbearbeitung und Service GmbH produkuje m.in. łożyskowania wrzecion, maszyny do prostowania materiałów okrągłych i profilowanych z napędzanymi rolkami prostującymi oraz w wersjach dostosowanych do potrzeb klienta. Innowacyjne kombinacje procesów wyżarzania, obróbki strumieniowej, prostowania i strugania w oddziale EZM Profil Bearbeitung w Rohr/Thüringen stanowią korzystną cenowo i konkurencyjną alternatywę dla technologii tradycyjnych.

 2. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Trzy firmy z jedną filozofią. Grupa “Schwarzarbeiter” to średniej wielkości, tradycyjne przedsiębiorstwo rzemieślnicze, założone w 1921 roku i od 30 lat specjalizujące się w przetwarzaniu i obróbce stali nierdzewnych i materiałów specjalnych. W tym czasie firma Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH rozwinęła się nie tylko jako uznany na całym świecie specjalista w budowie zbiorników, urządzeń i aparatury, ale także jako znany producent urządzeń do produkcji krzemu. Schwarz Systems GmbH jest Państwa specjalistą i dostawcą usług w dziedzinie obróbki powierzchniowej stali nierdzewnej, produkcji seryjnej zbiorników, technice formowania, technologii spawania zrobotyzowanego oraz obróbki dużych elementów. AMP GmbH, najmłodszy członek grupy, jest usługodawcą i firmą serwisową w zakresie testów materiałów, pomiarów laserowych i serwisu.

 3. E. MOGGE BEIZ- UND REINIGUNGS-SERVICE FÜR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Clean & Save firmy Mogge GmbH - to czysty i bezpieczny biznes. Odpowiadamy na wszystkie pytania na temat wytrawiania, dot. chemicznego czyszczenia instalacji wszelkich rozmiarów, wykonanych ze wszystkich materiałów i wszelkiego typu. Doradzamy w sprawach konserwacji instalacji i systemów do pracy z czystym tlenem, w sprawach wytrawiania, płukania olejami i konserwacji urządzeń hydraulicznych. System Clean & Save zapewnia doskonałą, optymalnie dostosowaną do Państwa potrzeb obróbkę wstępną, wytrawianie i ochronę przed korozją, a tym samym przed zużyciem. Ponadto, dzięki znacznym oszczędnościom kosztów i czasu, Państwa urządzenia są tańsze, szybciej gotowe do pracy oraz wydajniejsze w codziennym użytkowaniu. Od ponad 40 lat znane firmy i koncerny darzą zaufaniem specjalistów z Clean & Save - Systeme E. Mogge Beiz- und Reinigungsservice für Industrieanlagen GmbH.

 4. FRITZ WEVER GMBH

  Niemcy

  Verified by europages badge

  Firma FRITZ WEVER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Lüdenscheid, Niemcy.

 5. HACKBARTH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Produkujemy instalacje trawienia i galwanotechniki, aparaty i zbiorniki, oczyszczacze spalin oraz kompleksowe rurociągi dla wymagających klientów z całego świata. Na życzenie klienta transportujemy i montujemy gotowe elementy instalacji wraz z zespołem Hackbarth Kunststoffverarbeitung oraz sprawdzonymi partnerami logistycznymi i montażowymi. Budowa w Państwa firmie odbywa się według naszych własnych, surowych specyfikacji, nadzór budowlany sprawowany jest przez szczególnie doświadczonych pracowników, którzy w razie potrzeby komunikują się z Państwem również w języku angielskim. Posiadamy nowoczesny park maszynowy z wszelkimi możliwościami przerobu nowoczesnej technologii tworzyw sztucznych. Zgodnie z § 19 ustawy o zasobach wodnych jesteśmy wyspecjalizowaną firmą i podlegamy stałej kontroli TÜV Rheinland. Nasz wykwalifikowany personel posiada wszystkie niezbędne certyfikaty spawalnicze w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Regularnie szkolimy wszystkich pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. ARCUS EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  W naszym zakładzie w Weilerswist rozwiązujemy wszystkie problemy związane z wytrawianiem stali nierdzewnej. Oferujemy usługi w zakresie wytrawiania na zlecenie oraz mechanicznej obróbki powierzonych elementów ze stali nierdzewnej. Nasze produkty: usuwanie powłok malarskich, zawory odcinające, wytrawianie stali nierdzewnej, wytrawianie metali, stal nierdzewna, rury, kolanka, kształtki i złączki rurowe ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali odpornej na korozję i działanie kwasów, kołnierze i pierścienie oporowe, zawory kołnierzowe, złączki rurowe gwintowane, dna koszykowe, rury przewodowe.

 2. NABU-OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  „Myślimy pokoleniowo" - to motto kształtowało działania NABU-Oberflächentechnik GmbH od samego początku. Solidny wzrost, konserwatywne wartości i realistyczne obietnice dotyczące wyników są dla nas ważniejsze niż szybki sukces. Czujemy się związani z regionem i jego mieszkańcami, postrzegamy to jako nasz obowiązek związan z lokalizacją naszego zakładu. Wierzymy, że bycie innowacyjnym jest kluczem do trwałego sukcesu. Dlatego stale inwestujemy w dalszy rozwój naszej firmy. Długoterminowa współpraca - z naszymi klientami i pracownikami - jest dla nas ważna!

 3. ABL TECHNIC ENTLACKUNG GMBH

  Niemcy

  Grupa ABL-TECHNIC posiada 20 lokalizacji i jest największą na świecie firma zajmującą się usuwaniem farb. Oferujemy usługi usuwania lakierów i farb przy użyciu najnowocześniejszych technologii, mając zawsze na uwadze stosowanie procesów optymalnych dla klienta oraz ochronę środowiska. Pracujemy nad tym na całym świecie już od ponad 40 lat. Możemy przedstawić następujące certyfikaty: DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001, DIN EN ISO 50001 oraz Przedsiębiorstwo zajmujące się gospodarką odpadami. Nasze główne usługi to chemiczne i termiczne usuwanie lakieru, a także zarządzanie filtrami dla przemysłu motoryzacyjnego, dla dostawców dla branży samochodowej, dla przemysłu i producentów felg, a także dla przemysłu chemicznego i rafinerii. Nasza oferta obejmuje zarówno czyszczenie małych części i elementów do towarów masowych jak i do wymienników ciepła o wadze 30 ton i długości 8, 5 m. Oferujemy również prace naprawcze i konserwacyjne, usuwanie gumy, filtry dla przemysłu, usługi utylizacji i logistyki.

 4. RKV OBERFLÄCHENTECHNIK INH. HANS-PETER RUBERG

  Niemcy

  Firma RKV OBERFLÄCHENTECHNIK INH. HANS-PETER RUBERG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Schwäbisch Gmünd / Bargau, Niemcy.

 5. WEIDNER GMBH

  Niemcy

  Firma WEIDNER GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Herten, Niemcy.

 1. FORM-ON GMBH - LOHNFERTIGUNG

  Austria

  Firma FORM-ON GMBH - LOHNFERTIGUNG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Amstetten, Austria.

 2. WOLFGANG MERSI GESMBH

  Austria

  Firma WOLFGANG MERSI GESMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Wien, Austria.

 1. UNIONSTAHL NORD GMBH

  Niemcy

  Firma UNIONSTAHL NORD GMBH, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Bremen, Niemcy.

 2. RPPI REVETEMENT PEINTURE INDUSTRIEL

  Francja

  Firma RPPI REVETEMENT PEINTURE INDUSTRIEL, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Roboty malarskie - firmy usługowe, i Roboty malarskie - firmy usługowe. Ma siedzibę w Saint-André-Le-Gaz, Francja.

 3. CP GROUP

  Włochy

  Firma CP GROUP, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach polerowanie stali, okrawanie metali, i oczyszczanie stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Truccazzano, Włochy.

 4. LECOUFFE DARRAS - DECAPAGE INDUSTRIEL ET TRAITEMENTS DE SURFACE

  Francja

  Firma LECOUFFE DARRAS - DECAPAGE INDUSTRIEL ET TRAITEMENTS DE SURFACE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach śrutowanie, Spawanie mechaniczne, i piaskowanie. Ma siedzibę w Genech, Francja.

 5. FIDES MASCHINEN

  Niemcy

  Firma FIDES MASCHINEN, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Juechen, Niemcy.

 6. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Słowenia

  Firma KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P., jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Ciągnienie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, i pręt. Ma siedzibę w Metlika, Słowenia.

 7. BACOVO

  Belgia

  Firma BACOVO, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Jest również obecna w dziedzinach Spawanie stali i metali, Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, wycinanie laserowe, Spawanie stali i metali, Rytowanie (przemysłowe) stali i metali, i laserowe wykrawanie stali nierdzewnej. Ma siedzibę w Lint, Belgia.

 8. SODECTRA

  Francja

  Firma SODECTRA, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, dekapowanie, urządzenia i maszyny do trawienia metali, trawienie pirolityczne, i Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Chaingy, Francja.

 1. GWE PUMPENBOESE GMBH - WERK RENCHEN

  Niemcy

  Firma GWE PUMPENBOESE GMBH - WERK RENCHEN, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Renchen, Niemcy.

 2. SOCIETE JR

  Francja

  Firma SOCIETE JR, jest Producent/ Wytwórca, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Obróbka powierzchniowa stali i metali, Cynkowanie elektrolityczne, i fosfatyzowanie. Ma siedzibę w Argenteuil, Francja.

 3. NITTY-GRITTY S.R.L.

  Włochy

  Firma NITTY-GRITTY S.R.L., jest Sprzedaż detaliczna, roku i działającą w sektorze Maszyny do trawienia i oczyszczania. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie powierzchni - maszyny, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, i Industrial marking. Ma siedzibę w Spilamberto, Włochy.

 4. EHME LAMMERS ABBEIZTECHNIK GMBH

  Niemcy

  Firma EHME LAMMERS ABBEIZTECHNIK GMBH, jest Hurtownik, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Konstrukcje metalowe lekkie, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Budownictwo przemysłowe, i Konstrukcje metalowe lekkie. Ma siedzibę w Melle, Niemcy.

 5. ABBEIZZENTRALE-DENKTE

  Niemcy

  Firma ABBEIZZENTRALE-DENKTE, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Denkte, Niemcy.

 6. THERMO-CLEAN NIEDERSACHSEN GMBH

  Niemcy

  Firma THERMO-CLEAN NIEDERSACHSEN GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Hatten-Munderloh, Niemcy.

 7. K&S EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  Firma K&S EDELSTAHL GMBH, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Metale szlachetne i specjalne. Jest również obecna w dziedzinach Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Wieże metalowe, Materiały do śrutowania, Przetwarzanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Wieże metalowe, Materiały do śrutowania, i Przetwarzanie stali i metali. Ma siedzibę w Querfurt, Niemcy.

 8. METASPA SARL

  Francja

  Firma METASPA SARL, jest Dystrybutor, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie. Jest również obecna w dziedzinach Polerowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Polerowanie stali i metali, Piaskowanie stali i metali, i Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w NEUILLY SUR SEINE, Francja.

 9. S. EMAMI

  Niemcy

  Firma S. EMAMI, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Stal i metale - obróbka skrawaniem. Jest również obecna w dziedzinach Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, Budownictwo przemysłowe, Stal i metale - obróbka powierzchniowa i powlekanie, Trawienie i oczyszczanie stali i metali, Galwanizacja stali i metali, i Budownictwo przemysłowe. Ma siedzibę w Bonn, Niemcy.

 10. ELEKTROLYSE AG

  Szwajcaria

  Firma ELEKTROLYSE AG, jest Usługi dostawcze, roku i działającą w sektorze Trawienie i oczyszczanie stali i metali. Ma siedzibę w Sins, Szwajcaria.

Zapytanie ofertowe

Utwórz jedno zapytanie i uzyskaj wiele ofert od zweryfikowanych dostawców

 • Tylko odpowiedni dostawcy
 • Zgodność z zasadami ochrony danych
 • 100% za darmo