• europages
 • >
 • FIRMY - DOSTAWCY - USŁUGODAWCY
 • >
 • trawienie i oczyszczanie stali i metali

Wyniki dla

Trawienie i oczyszczanie stali i metali - Import eksport

 1. ABL TECHNIC ENTLACKUNG GMBH

  Niemcy

  Grupa ABL-TECHNIC posiada 20 lokalizacji i jest największą na świecie firma zajmującą się usuwaniem farb. Oferujemy usługi usuwania lakierów i farb przy użyciu najnowocześniejszych technologii, mając zawsze na uwadze stosowanie procesów optymalnych dla klienta oraz ochronę środowiska. Pracujemy nad tym na całym świecie już od ponad 40 lat. Możemy przedstawić następujące certyfikaty: DIN EN ISO 9001, DIN EN ISO 14001, DIN EN ISO 50001 oraz Przedsiębiorstwo zajmujące się gospodarką odpadami. Nasze główne usługi to chemiczne i termiczne usuwanie lakieru, a także zarządzanie filtrami dla przemysłu motoryzacyjnego, dla dostawców dla branży samochodowej, dla przemysłu i producentów felg, a także dla przemysłu chemicznego i rafinerii. Nasza oferta obejmuje zarówno czyszczenie małych części i elementów do towarów masowych jak i do wymienników ciepła o wadze 30 ton i długości 8, 5 m. Oferujemy również prace naprawcze i konserwacyjne, usuwanie gumy, filtry dla przemysłu, usługi utylizacji i logistyki.

 2. E. MOGGE BEIZ- UND REINIGUNGS-SERVICE FÜR INDUSTRIEANLAGEN GMBH

  Niemcy

  Clean & Save firmy Mogge GmbH - to czysty i bezpieczny biznes. Odpowiadamy na wszystkie pytania na temat wytrawiania, dot. chemicznego czyszczenia instalacji wszelkich rozmiarów, wykonanych ze wszystkich materiałów i wszelkiego typu. Doradzamy w sprawach konserwacji instalacji i systemów do pracy z czystym tlenem, w sprawach wytrawiania, płukania olejami i konserwacji urządzeń hydraulicznych. System Clean & Save zapewnia doskonałą, optymalnie dostosowaną do Państwa potrzeb obróbkę wstępną, wytrawianie i ochronę przed korozją, a tym samym przed zużyciem. Ponadto, dzięki znacznym oszczędnościom kosztów i czasu, Państwa urządzenia są tańsze, szybciej gotowe do pracy oraz wydajniejsze w codziennym użytkowaniu. Od ponad 40 lat znane firmy i koncerny darzą zaufaniem specjalistów z Clean & Save - Systeme E. Mogge Beiz- und Reinigungsservice für Industrieanlagen GmbH.

 3. SCHWARZ SYSTEMS GMBH

  Niemcy

  Schwarz Systems GmbH – Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH – AMP GmbH. Trzy firmy z jedną filozofią. Grupa “Schwarzarbeiter” to średniej wielkości, tradycyjne przedsiębiorstwo rzemieślnicze, założone w 1921 roku i od 30 lat specjalizujące się w przetwarzaniu i obróbce stali nierdzewnych i materiałów specjalnych. W tym czasie firma Schwarz Apparate- und Behälterbau GmbH rozwinęła się nie tylko jako uznany na całym świecie specjalista w budowie zbiorników, urządzeń i aparatury, ale także jako znany producent urządzeń do produkcji krzemu. Schwarz Systems GmbH jest Państwa specjalistą i dostawcą usług w dziedzinie obróbki powierzchniowej stali nierdzewnej, produkcji seryjnej zbiorników, technice formowania, technologii spawania zrobotyzowanego oraz obróbki dużych elementów. AMP GmbH, najmłodszy członek grupy, jest usługodawcą i firmą serwisową w zakresie testów materiałów, pomiarów laserowych i serwisu.

 4. EZM EDELSTAHLZIEHEREI MARK GMBH

  Niemcy

  EZM Edelstahlzieherei Mark produkuje w procesie obróbki plastycznej na zimo ciągnione, szlifowane, polerowane pręty stalowe, profile znormalizowane oraz profile specjalne w oparciu o rysunki z niemal wszystkich materiałów stalowych. Wysokiej jakości wyroby są stosowane głównie w budowie obiektów i maszyn, motoryzacji oraz technice energetycznej i medycznej. W fabryce firmy EZM Edelstahlzieherei Mark w Werdohl produkowane są farbiarki bębnowe i maszyny do produkcji sprężyn marki Proll & Lohmann, a także instalacje do termicznej i chemicznej obróbki powierzchni marki BAK. Firma EZM Metallbearbeitung und Service GmbH produkuje m.in. łożyskowania wrzecion, maszyny do prostowania materiałów okrągłych i profilowanych z napędzanymi rolkami prostującymi oraz w wersjach dostosowanych do potrzeb klienta. Innowacyjne kombinacje procesów wyżarzania, obróbki strumieniowej, prostowania i strugania w oddziale EZM Profil Bearbeitung w Rohr/Thüringen stanowią korzystną cenowo i konkurencyjną alternatywę dla technologii tradycyjnych.

 5. RKV OBERFLÄCHENTECHNIK INH. HANS-PETER RUBERG

  Niemcy

Office Building Outline icon
Strona dla Twojej firmy
Widzisz to? Twoi potencjalni klienci też Dołącz do nas, by stać się widocznym na stronie europages.
 1. FORM-ON GMBH - LOHNFERTIGUNG

  Austria

 2. FRITZ WEVER GMBH

  Niemcy

 3. HACKBARTH KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH

  Niemcy

  Produkujemy instalacje trawienia i galwanotechniki, aparaty i zbiorniki, oczyszczacze spalin oraz kompleksowe rurociągi dla wymagających klientów z całego świata. Na życzenie klienta transportujemy i montujemy gotowe elementy instalacji wraz z zespołem Hackbarth Kunststoffverarbeitung oraz sprawdzonymi partnerami logistycznymi i montażowymi. Budowa w Państwa firmie odbywa się według naszych własnych, surowych specyfikacji, nadzór budowlany sprawowany jest przez szczególnie doświadczonych pracowników, którzy w razie potrzeby komunikują się z Państwem również w języku angielskim. Posiadamy nowoczesny park maszynowy z wszelkimi możliwościami przerobu nowoczesnej technologii tworzyw sztucznych. Zgodnie z § 19 ustawy o zasobach wodnych jesteśmy wyspecjalizowaną firmą i podlegamy stałej kontroli TÜV Rheinland. Nasz wykwalifikowany personel posiada wszystkie niezbędne certyfikaty spawalnicze w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych. Regularnie szkolimy wszystkich pracowników zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP.

 4. NABU-OBERFLÄCHENTECHNIK GMBH

  Niemcy

  „Myślimy pokoleniowo" - to motto kształtowało działania NABU-Oberflächentechnik GmbH od samego początku. Solidny wzrost, konserwatywne wartości i realistyczne obietnice dotyczące wyników są dla nas ważniejsze niż szybki sukces. Czujemy się związani z regionem i jego mieszkańcami, postrzegamy to jako nasz obowiązek związan z lokalizacją naszego zakładu. Wierzymy, że bycie innowacyjnym jest kluczem do trwałego sukcesu. Dlatego stale inwestujemy w dalszy rozwój naszej firmy. Długoterminowa współpraca - z naszymi klientami i pracownikami - jest dla nas ważna!

 5. ARCUS EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

  W naszym zakładzie w Weilerswist rozwiązujemy wszystkie problemy związane z wytrawianiem stali nierdzewnej. Oferujemy usługi w zakresie wytrawiania na zlecenie oraz mechanicznej obróbki powierzonych elementów ze stali nierdzewnej. Nasze produkty: usuwanie powłok malarskich, zawory odcinające, wytrawianie stali nierdzewnej, wytrawianie metali, stal nierdzewna, rury, kolanka, kształtki i złączki rurowe ze stali nierdzewnej, kołnierze ze stali odpornej na korozję i działanie kwasów, kołnierze i pierścienie oporowe, zawory kołnierzowe, złączki rurowe gwintowane, dna koszykowe, rury przewodowe.

 1. WEIDNER GMBH

  Niemcy

 2. WOLFGANG MERSI GESMBH

  Austria

 1. BF BLAST KUMLAMA MAKINELERI

  Turcja

 2. UNIONSTAHL NORD GMBH

  Niemcy

 3. FIDES MASCHINEN

  Niemcy

 4. SODECTRA

  Francja

 5. KOVINSKA GALANTERIJA NBM, MAGOVAC ČOKEŠA BISERKA, S.P.

  Słowenia

 6. CP GROUP

  Włochy

 7. NITTY-GRITTY S.R.L.

  Włochy

 8. ELEKTROLYSE AG

  Szwajcaria

 1. K&S EDELSTAHL GMBH

  Niemcy

 2. DECABOIS

  Belgia

 3. CENTRE DE DECAPAGE ORLEANAIS

  Francja

 4. FERR.SISTEM

  Włochy

 5. POLYLASE

  Francja

 6. RICERCA CHIMICA GROUP

  Włochy

 7. FINOBA AUTOMOTIVE GMBH

  Niemcy

 8. AB COLOR DÉCAPAGE

  Francja

 9. H. GRAEPEL, LTD

  Irlandia

 10. YWEIS PEODUCTS SL

  Hiszpania